Jump to content

Maraton misí: T25 Pilot

• Please log in to reply
1770 replies to this topic

pichus69 #1741 Posted 28 March 2017 - 09:58 PM

Private

• Player
  • 23057 battles
  • 24
  • [-B] -B

View PostSG_semda, on 28 March 2017 - 09:20 PM, said:

za splněné mise se žádné goldy nepřičítají, přičítají se goldy jen za nevyužité odpustky, když máš 13 misí splněných a odpustků víc, tak goldy dostaneš, další případ je, kdyby sis koupil odpustky, a misi vůbec nesplnil těch potřebných 13, ale jak říká bery, mají na to celý měsíc, já to dostal hned po skončení maratonu

hmmm, takze když jsem dopředu koupil zetony, protože jsme nevedel, jestli budu stihat s praci o vikendu, koupil t25 a pak splnil misi o weekendu, tak jsem ULU KUKED. miluju, jak WG s tebou umi vybehnout. no, moje blbost...

mamlass #1742 Posted 28 March 2017 - 10:44 PM

Sergeant

• Player
  • 26548 battles
  • 264
  • [G0G0] G0G0

View PostSG_semda, on 28 March 2017 - 08:20 PM, said:

za splněné mise se žádné goldy nepřičítají, přičítají se goldy jen za nevyužité odpustky, když máš 13 misí splněných a odpustků víc, tak goldy dostaneš, další případ je, kdyby sis koupil odpustky, a misi vůbec nesplnil těch potřebných 13, ale jak říká bery, mají na to celý měsíc, já to dostal hned po skončení maratonu

Počkat, počkat... já splnil 8 misí, následně si koupil (pro sichr ;) ) 5 "odpustků" a pak ještě 4x splnil denní misi s tím, že tím pádem dostanu 4x 600 goldů... chceš mi teda říci, že jsem splnil 4x denní misi zbytečně?? Stejně (podobně) jsem to udělal s T-44/100, když jsem si ji koupil hnedle jak byla v nabídce a pak si vyjezdil mise za 6 národů, načež jsem za těchto 6 splněných misí dostal zlaťáky...

Nechce se mi věřit, že by takhle WGéčko "obrátilo"... mno, každopádně jsem zatím žádné goldy nedostal :hiding:

SG_semda #1743 Posted 28 March 2017 - 10:53 PM

Lieutenant General

• Player
  • 30172 battles
  • 7,481
  • [ELLIE] ELLIE

View Postmamlass, on 28 March 2017 - 10:44 PM, said:

Počkat, počkat... já splnil 8 misí, následně si koupil (pro sichr ;) ) 5 "odpustků" a pak ještě 4x splnil denní misi s tím, že tím pádem dostanu 4x 600 goldů... chceš mi teda říci, že jsem splnil 4x denní misi zbytečně?? Stejně (podobně) jsem to udělal s T-44/100, když jsem si ji koupil hnedle jak byla v nabídce a pak si vyjezdil mise za 6 národů, načež jsem za těchto 6 splněných misí dostal zlaťáky...

Nechce se mi věřit, že by takhle WGéčko "obrátilo"... mno, každopádně jsem zatím žádné goldy nedostal :hiding:

splnil jsi 8 misí a následně další 4, a koupil sis 5 odpustků, takže bys měl dostat těch 4x 600 goldů, protože jsi je nevyužil na mise, ale je možný že to WG takhle ochcalo a ty goldy nedostaneš, protože už se ty koupený odpustky jakoby využily na splnění mise a ty další 4 mise jsi splnil jakoby nad plán, to fakt nevím jak to je ve skutečnosti, sám jsem jen využil výhodné koupě a vytřískal z toho goldy levněji než kdybych je kupoval normálně v obchodě

_YPO_ #1744 Posted 28 March 2017 - 11:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4840 battles
  • 362

Jop žádné goldy nedostaneš. Měl jsi 8 misí ktomu sis koupil 5 žetonů díky kterým jsi dostal hned tank do garáže. Na to ty žetony slouží. To že si pak jezdil denní mise už byla Tvá volba. Žetony si využil tudíž není co vracet.

Měl jsi čekat až do konce a podle počtu odjetých misí pak dokoupit žetony na tank, a když už jsi ho měl v garáži tak nakoupit žetony pro výhodné goldy. :honoring:

Edited by _YPO_, 28 March 2017 - 11:16 PM.

Homer__7 #1745 Posted 29 March 2017 - 05:04 AM

Major General

• Player
  • 38771 battles
  • 5,109
  • [9-TD] 9-TD
IMHO to bude ako tvrdí Semda. Tak to aspoň bolo doteraz. Ak to chceš vedieť naisto napíš PM nejakému Staff. Možno ti v dohľadnom čase odpíše.

SWAT0013 #1746 Posted 29 March 2017 - 09:47 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 24809 battles
  • 1,254
  • [ANV-V] ANV-V
Spoiler

Nejen asi - je to jasně napsáno v tom FAQ u žetonů:

Pokud si zakoupím všech 13 žetonů a obdržím tank, budu stále moci odehrát mise a získat odměny?

Ano, můžete odehrát všechny mise a zároveň získáte odměnu za každou dokončenou misi s výjimkou žetonů.

Edited by SWAT0013, 29 March 2017 - 09:48 AM.

SG_semda #1747 Posted 29 March 2017 - 09:57 AM

Lieutenant General

• Player
  • 30172 battles
  • 7,481
  • [ELLIE] ELLIE

View PostSWAT0013, on 29 March 2017 - 09:47 AM, said:

Nejen asi - je to jasně napsáno v tom FAQ u žetonů:

Pokud si zakoupím všech 13 žetonů a obdržím tank, budu stále moci odehrát mise a získat odměny?

Ano, můžete odehrát všechny mise a zároveň získáte odměnu za každou dokončenou misi s výjimkou žetonů.

takže to je ta druhá možnost, jak tak koukám, do FAQ se mi koukat kvůli tomu nechtělo, protože mi na tom nezáleží, každopádně díky za finální vyřešení, i když jen protože mě to zajímalo :)

Godzilla1 #1748 Posted 29 March 2017 - 10:32 AM

Major

• Beta Tester
  • 41127 battles
  • 2,521
Co muzu rict k maratonu za sebe, u me dobry u synatora taktez.  Kvuli praci jsem par misi nestihal takze jsem si musel dokoupit 1 zeton, u synatora sme dokoupili 2 zetony. Ja mam x-ty osmickovy premko takze zadny vzruso, synator si defakto "vyjezdil" prvni 8ckovy premko takze u nej je ta spokojenost vazne velka. Takze za nas dva prima maraton s nekterejma trosku ujetejma misema na vyhru ale co uz v garazi ho mame oba. :child:

omnira #1749 Posted 30 March 2017 - 07:59 AM

Private

• Player
  • 34631 battles
  • 22
  • [BSHCZ] BSHCZ
Škoda, že WG nedalo lidem šanci vybrat si, kdy žetony použít.. Koupíte dva žetony pro případ nouze (zejména podmínka výhry na public je nelidská;) a ejhle! zavřete stránku obchodu a tank na vás kouká z garáže !! Nebyla možnost volby, takže jestli WG takto podvedeným hráčům žetony neproplatí (je téměř jisté že ne ) tak to vidím jako jasný podvod na hráče, a asi nejen já...

Hugo_bear #1750 Posted 30 March 2017 - 08:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18485 battles
  • 942
  • [O-S-G] O-S-G

View Postomnira, on 30 March 2017 - 07:59 AM, said:

Škoda, že WG nedalo lidem šanci vybrat si, kdy žetony použít.. Koupíte dva žetony pro případ nouze (zejména podmínka výhry na public je nelidská;) a ejhle! zavřete stránku obchodu a tank na vás kouká z garáže !! Nebyla možnost volby, takže jestli WG takto podvedeným hráčům žetony neproplatí (je téměř jisté že ne ) tak to vidím jako jasný podvod na hráče, a asi nejen já...

jako sis koupil dva žetony, když Ti zbejvaly splnit ještě dvě mise ? tak jsi zakoupil a dostal tank za splněno ne ? a pokud jsi pak doplnil nějakou misi, tak Ti bude žeton proplacen. a měl jsi jinak možnost koupit žetony až poslední den ne ? já v tom žádnej podvod nevidim. pokud Ty ano, tak to pořeš přes podporu, ať Ti euráče vrátěj.

SG_semda #1751 Posted 30 March 2017 - 09:13 AM

Lieutenant General

• Player
  • 30172 battles
  • 7,481
  • [ELLIE] ELLIE
Ne, prave ze proplacen nebude, protoze ho uz vyuzil a ty dalsi mise splnil jakoby nad plan...

SWAT0013 #1752 Posted 30 March 2017 - 09:38 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 24809 battles
  • 1,254
  • [ANV-V] ANV-V

View Postomnira, on 30 March 2017 - 08:59 AM, said:

Proč by to měli proplácet a jaký podvod?

Podmínky jsi měl jasně napsané v tom FAQ  - a tam je jasně napsáno, že když koupíš žetony a pak splníš nějaké mise navíc, tyhle mise už žetony nedávají, tudíž není co proplácet, protože nemáš žádné přebytečné žetony. Podle toho FAQ bylo i jasné, že po získání 13 žetonů (bez ohledu na původ) získáš tank.

To, že sis to s největší pravděpodobností buď vůbec nepřečetl, nebo jsi to prostě jen při pořizování žetonů ignoroval, to není podvod ze strany WG - koneckonců hned od začátku se říkalo, že je nejlepší si počkat na poslední den / den, kdy už víš, že se k tomu dále nedostaneš, a až potom koupit potřebné/přebytečné žetony kvůli goldům...

_YPO_ #1753 Posted 30 March 2017 - 11:18 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 4840 battles
  • 362

View Postomnira, on 30 March 2017 - 07:59 AM, said:

Nečteš nevíš a pak že podvod :facepalm:

omnira #1754 Posted 30 March 2017 - 12:39 PM

Private

• Player
  • 34631 battles
  • 22
  • [BSHCZ] BSHCZ

View PostSWAT0013, on 30 March 2017 - 08:38 AM, said:

Proč by to měli proplácet a jaký podvod?

Podmínky jsi měl jasně napsané v tom FAQ  - a tam je jasně napsáno, že když koupíš žetony a pak splníš nějaké mise navíc, tyhle mise už žetony nedávají, tudíž není co proplácet, protože nemáš žádné přebytečné žetony. Podle toho FAQ bylo i jasné, že po získání 13 žetonů (bez ohledu na původ) získáš tank.

To, že sis to s největší pravděpodobností buď vůbec nepřečetl, nebo jsi to prostě jen při pořizování žetonů ignoroval, to není podvod ze strany WG - koneckonců hned od začátku se říkalo, že je nejlepší si počkat na poslední den / den, kdy už víš, že se k tomu dále nedostaneš, a až potom koupit potřebné/přebytečné žetony kvůli goldům...

Podvod v tom, že jsi neměl možnost volby? Ale na tebe asi moc složité, ne všichni můžou sedět u PC každý den, a když máš být 14. a 15. den pryč koupíš žetony, později by to nešlo. A když pak večer ještě stihneš splnit máš smůlu? Proč? Žetony byla pojistka, to že WG ti nasralo tank do garáže neovlivním, v tom je ten podvod, nebyla možnost volby... Chápeš co tím myslím? Ale když ti tu můžou účet vykrást, vše prodat a nevrátí ti nic, ani prem.  T34, natož X. tiery co jsi měl v garáži není se čemu divit. Takže v pohodě, podvod ze strany WG to byl, bohužel pravidla nastavená tak jako když chceš hru začít hrát, výhodná jen pro WG. A ano, doložil jsem všechny potřebné náležitosti, screeny a pod, je nám líto nic nebude :)  Když víš že se nedostaneš, neměl bys ani šanci koupit žetony, ty už druhý den k mání nebyli..ale to asi zase nečteš ty

Edited by omnira, 30 March 2017 - 12:41 PM.

Gancho_Chunyomlato #1755 Posted 30 March 2017 - 01:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 33410 battles
  • 711
  • [SVINE] SVINE

View Postomnira, on 30 March 2017 - 11:39 AM, said:

Podvod v tom, že jsi neměl možnost volby? Ale na tebe asi moc složité, ne všichni můžou sedět u PC každý den, a když máš být 14. a 15. den pryč koupíš žetony, později by to nešlo. A když pak večer ještě stihneš splnit máš smůlu? Proč? Žetony byla pojistka, to že WG ti nasralo tank do garáže neovlivním, v tom je ten podvod, nebyla možnost volby... Chápeš co tím myslím? Ale když ti tu můžou účet vykrást, vše prodat a nevrátí ti nic, ani prem.  T34, natož X. tiery co jsi měl v garáži není se čemu divit. Takže v pohodě, podvod ze strany WG to byl, bohužel pravidla nastavená tak jako když chceš hru začít hrát, výhodná jen pro WG. A ano, doložil jsem všechny potřebné náležitosti, screeny a pod, je nám líto nic nebude :)  Když víš že se nedostaneš, neměl bys ani šanci koupit žetony, ty už druhý den k mání nebyli..ale to asi zase nečteš ty

Pravo volby nebylo? Vyjezdit mise NEBO koupit zetony ti jako volba nepripada?

SWAT0013 #1756 Posted 30 March 2017 - 01:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 24809 battles
  • 1,254
  • [ANV-V] ANV-V

View Postomnira, on 30 March 2017 - 01:39 PM, said:

Podvod je v tom, že jsou před akcí jasně nastavená pravidla pro všechny? :facepalm:

Sám jsem u PC neseděl každý den, přesto jsem neměl problém poslední den, kdy jsem se rozhodl, že můj zdravotní stav stále není slučitelný s hraním WoT, jít do prémiového shopu a koupit si potřebný počet žetonů.

Nákupem žetonů jsi souhlasil s tím, že při dosažení 13 žetonů (bez ohledu na původ) dostaneš do garáže tank a další žetony už prostě bez nákupu nedostaneš (což je i logické - jinak by ti, kteří splnili misi 15x, měli nárok na 1200 goldů, pokud by to takto nebylo), tudíž ti nevznikne ani nárok na náhradu. Ano, bývalo to jinak, na druhou stranu nebyla možnost vynechání a jelikož vše bylo dostatečně vysvětleno ve FAQ, případně ses během maratonu mohl zeptat na několika místech, fakt v tom podvod nevidím, ať se snažím, jak se snažím.

No a co, že jsi to vše doložil? Když už jsem tedy u toho podvádění - tímto ses akorát pokusil o podvod ty, neboť jsi chtěl získat něco, na co jsi neměl ŽÁDNÝ nárok ;)

Velmi dobře vím, že se musely koupit žetony během maratonu, stejně tak to, že ses musel přihlásit během maratonu, abys tank dostal! Já si to totiž přečetl, takže se nedivím. Sám jsem mohl koupit žetony daleko dříve, protože jsem víceméně předpokládal, že se ke hraní od jistého počtu misí nedostanu. Nicméně čekal jsem na poslední den, kdy jsem skutečně věděl, že jsem se k žádné navíc nedostal

Věc č. 1) Když se nedostaneš bylo myšleno ke hraní/ ke splnění mise.

Věc. č. 2) Co je tak složitého na tom, že když vím, že akce končí 27.3. v 8 ráno a vím, že se ten den ke hraní nedostanu / nedostanu se ani k PC, koupit si žetony den předem?

Jediné kdy bych pochopil, že jsi naštvaný, tak by bylo, kdyby v poslední den nastaly tyto možnosti:

a) Chybí ti poslední žeton, bohužel WG padá server a nedá se dostat do hry. Tudíž nemá cenu kupovat chybějící žeton, protože se nedostaneš do hry, abys získal tank. (chyba WG)

b) Chybí ti poslední žeton, nemáš čas hrát, ale padá premium shop. Tudíž se nedá koupit žádný žeton. (chyba WG)

c) Chybí ti poslední žeton, bohužel ti padá internet. Tudíž se nedostaneš do hry, ani si žeton nekoupíš. (nicméně za toto by WG fakt nemohlo)

V případě A a B by s největší pravděpodobností nastalo nějaké prodloužení akce od WG. V případě C máš holt smůlu a v tomto případě bych i třeba chápal, že zkoušíš podporu, zda by žeton nešel koupit i po akci.

Edited by SWAT0013, 30 March 2017 - 01:25 PM.

mamlass #1757 Posted 30 March 2017 - 03:59 PM

Sergeant

• Player
  • 26548 battles
  • 264
  • [G0G0] G0G0

View Postomnira, on 30 March 2017 - 11:39 AM, said:

Podvod vypadá dosti jinak, příteli... pleteš si pojmy a dojmy :trollface: já jsem taky celkem fest nakrknutý, že namísto očekávané kompenzace dostanu kulový, nicméně mohu z toho vinit jen a pouze sebe (protože jsem si nepřečetl - respektive jen "rychlostně proletěl" - FAQ k tomuto tématu)...

Z druhé strany je ovšem faktem, že WGéčko je tak trochu na facana, neb "nedrží linii" a mění podmínky: při maratonu na T-44/100 to fungovalo tak, že jsem si koupil hnedle všechny žetony = dostal jsem ihned T-44/100 do garáže s tím, že za následně vyježděné žetony mi byla poskytnuta (po ukončení maratonu) kompenzace ve formě goldů. Celkem logicky lze předpokládat, že tento koncept se nebude měnit a... chyba lávky. Jde tu přece o WGéčko, které rozhodně není vyhlášeno svým systémovým přístupem a drženou koncepcí :sceptic:

Docela by mě zajímalo, proč WGéčko oproti předchozímu maratonu toto změnilo... faktem je, že si takto člověk mohl "koupit" goldy o trošku levněji, ale jednak je ta úspora celkem malá až nepatrná a druhak byl člověk omezen počtem žetonů (= mohl takto "koupit" maximálně 3k goldů). A nechce se mi věřit (i když to je možná chyba ;) ), že by WGéčko bylo takový skrblík, aby se mu oplatilo této úspoře zamezit... mno, za mě je asi takové resumé: ano, je mojí chybou, že jsem si nedostatečně pročetl podmínky refundace žetonů, nicméně vzhledem k docela prapodivnému kroku WGéčka má toto u mě malé utrum = omezím mu příjmy plynoucí z mého účtu a hotovo.

SG_semda #1758 Posted 30 March 2017 - 04:37 PM

Lieutenant General

• Player
  • 30172 battles
  • 7,481
  • [ELLIE] ELLIE
Opravim te, mohl sis takhle koupit klidne 7200 goldu - 12x zeton, za predpokladu ze bys maraton vubec neplnil

mamlass #1759 Posted 30 March 2017 - 04:49 PM

Sergeant

• Player
  • 26548 battles
  • 264
  • [G0G0] G0G0

View PostSG_semda, on 30 March 2017 - 03:37 PM, said:

Opravim te, mohl sis takhle koupit klidne 7200 goldu - 12x zeton, za predpokladu ze bys maraton vubec neplnil

Pravda, tahle varianta mě vůbec nenapadla :) každopádně i tak je úspora (z mého pohledu) nulanulaprd; kor, když si člověk může "přihřát polívčičku" v rámci akce na nákup goldů s PayPal ;)

Hugo_bear #1760 Posted 30 March 2017 - 04:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18485 battles
  • 942
  • [O-S-G] O-S-G
takže vlastě jako obvykle "za blbost se platí"

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users