Jump to content

Maraton misí: T25 Pilot

• Please log in to reply
1770 replies to this topic

hakatamagato #1761 Posted 04 April 2017 - 08:14 AM

Private

• Player
  • 33695 battles
  • 17
  • [DR1VE] DR1VE
dobry den chtel bych se zeptat kdyz sem si koupil 2xzeton ale stihl sem udelat vsech 15 dennich misi dostanu za ty koupene zetony goldy?

Arne_CZ #1762 Posted 04 April 2017 - 08:25 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11533 battles
  • 562
  • [CSM] CSM

View Posthakatamagato, on 04 April 2017 - 08:14 AM, said:

dobry den chtel bych se zeptat kdyz sem si koupil 2xzeton ale stihl sem udelat vsech 15 dennich misi dostanu za ty koupene zetony goldy?

Jedině jestli sis ty žetony koupil až po splnění všech misí, jinak ne.

SG_semda #1763 Posted 04 April 2017 - 08:25 AM

Lieutenant General

• Player
  • 30050 battles
  • 7,456
  • [ELLIE] ELLIE
Zalezi na tom kdy sis je koupil

Jori_En #1764 Posted 06 April 2017 - 04:02 PM

Private

• Player
  • 11794 battles
  • 45

Jedno pozdní + za povedený maraton.

Přiznám se, že jsem díky tomu (ne)zveřejňování misí čekal na konci nějaké čuňačinky, ale jak se ukázalo, tak tam žádné nebyly a tank si skutečně mohl vyjezdit každý, kdo měl dostatek času, skillu a/nebo vhodných vozidel v garáži.

..snad jen ty odměny za jednotlivé dny by mohly být příště vyváženější a kreativnější.

Arne_CZ #1765 Posted 06 April 2017 - 04:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11533 battles
  • 562
  • [CSM] CSM
Ještě jedna pozdní zpětná vazba - příjemné na maratónu bylo, že se daly nějaké ty mise plnit přes týden, kdy jindy bývá hluché místo (co se misí týče).

Zaycev_Vasilyi #1766 Posted 04 May 2017 - 09:31 AM

Private

• Player
  • 3140 battles
  • 32
Nejdříve omluva, že se vracím ke starému tématu! Ale beru to jako podvod na sebe i ostatní, kteří jsme počítali, že po splnění několika misí, koupení několika odpustků  (potřebné z časové nedostupnosti) a dosplnění dalších misí už navíc dostaneme kompenzaci v goldech! Nic takového se ani po více jak měsíci nestalo! Nestěžuji si už (možná trochu), ale WG by se měl zamyslet nad svou politikou, kdy celou dobu nevyužité a koupené odpustky kompenzoval a najednou obrátili o 100% a nic nedají za finanční podporu! Takhle se chovat nedá moc dlouho! Přicházíte minimálně o mě,  který WG už  nikdy nepošle ani halíř!  A s novou nepovedenou aktualizací přicházíte o další a další příznivce, protože z původní zábavné hry děláte jen bezmyšlenkouvou otravnou rutinu! Nudné, neovlivnitelné, a nevhodné mapy, spousta botů, rychlé bitvy 15:1, děti střílejíci do vlastních bez fungujícího trestání, nové prémiové obludy, opakujícíse stále stejné akce dokola bez myšlenky atd. P.S. Toto je druhý účet, takže cca. 3000 bitev  na tomto účtu nic nevypovída o mých dalších zkušenostech z prvního účtu, kde toho mám nahrané dost, abych mohl posuzovat i kritizovat!  NAZDAR!

SG_semda #1767 Posted 04 May 2017 - 09:40 AM

Lieutenant General

• Player
  • 30050 battles
  • 7,456
  • [ELLIE] ELLIE

View PostZaycev_Vasilyi, on 04 May 2017 - 09:31 AM, said:

Nejdříve omluva, že se vracím ke starému tématu! Ale beru to jako podvod na sebe i ostatní, kteří jsme počítali, že po splnění několika misí, koupení několika odpustků  (potřebné z časové nedostupnosti) a dosplnění dalších misí už navíc dostaneme kompenzaci v goldech! Nic takového se ani po více jak měsíci nestalo! Nestěžuji si už (možná trochu), ale WG by se měl zamyslet nad svou politikou, kdy celou dobu nevyužité a koupené odpustky kompenzoval a najednou obrátili o 100% a nic nedají za finanční podporu! Takhle se chovat nedá moc dlouho! Přicházíte minimálně o mě,  který WG už  nikdy nepošle ani halíř!  A s novou nepovedenou aktualizací přicházíte o další a další příznivce, protože z původní zábavné hry děláte jen bezmyšlenkouvou otravnou rutinu! Nudné, neovlivnitelné, a nevhodné mapy, spousta botů, rychlé bitvy 15:1, děti střílejíci do vlastních bez fungujícího trestání, nové prémiové obludy, opakujícíse stále stejné akce dokola bez myšlenky atd. P.S. Toto je druhý účet, takže cca. 3000 bitev  na tomto účtu nic nevypovída o mých dalších zkušenostech z prvního účtu, kde toho mám nahrané dost, abych mohl posuzovat i kritizovat!  NAZDAR!

uvědom si, že v případě předchozích maratonů to fungovalo ten princip žetonů trošku jinak

SWAT0013 #1768 Posted 04 May 2017 - 12:07 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 24740 battles
  • 1,223
  • [ANV-V] ANV-V

View PostZaycev_Vasilyi, on 04 May 2017 - 10:31 AM, said:

Ne, WG se nemá ohledně kompenzace v goldech za žetony v tomto případě nad čím zamýšlet. Nad čím zamýšlet se máte vy, kteří si nepřečtete pořádně podmínky a potom tady křičíte, jak vás WG ošidilo.

Kdyby se podmínky uveřejnily až v průběhu maratonu nebo se měnily, neřeknu půl slova - ale veškeré podmínky byly nastaveny jasně a zřetelně hned od začátku - a skutečně to není chyba WG, že sis to nepřečetl nebo ignoroval.

DarkPatricus #1769 Posted 07 May 2017 - 09:27 AM

Private

• Player
  • 12936 battles
  • 3
Už dostal nekdo goldy za žetony navíc ?

Pedros6CZ #1770 Posted 24 May 2017 - 10:39 PM

Private

• Player
  • 27789 battles
  • 2
  • [CSA-2] CSA-2
Kdy budou vráceny goldy za nevyužité žetony z mise na Pilota?  Z pěti jsem použi dva tudíž mám nárok na refundaci 3x500 goldů ? Děkuji Pedros6CZ

unhappy360 #1771 Posted 25 May 2017 - 06:48 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 32329 battles
  • 464
  • [2PJD] 2PJD

View PostPedros6CZ, on 24 May 2017 - 09:39 PM, said:

Kdy budou vráceny goldy za nevyužité žetony z mise na Pilota?  Z pěti jsem použi dva tudíž mám nárok na refundaci 3x500 goldů ? Děkuji Pedros6CZ

Obráť sa na podporu. Ak to bolo tak, že si kúil 5x žetón, z ktorých si nevyužil 3, tak by si mal dostať gold. Ale ak je to tak, že si kúpil 5x žetón, dostal si tank, a potom si splnil misie za kt. máš žetón, tak to sa nekompenzuje. Lebo kúpený žetón si spotreboval na odblokovanie tanku. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users