Jump to content

Maraton misji: T25 Pilot

• Please log in to reply
2364 replies to this topic

Rododendron111 #2361 Posted Yesterday, 08:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 76513 battles
  • 91
Praktycznie na wszystkich medach mam : I  Braterstwo, II Naprawa + żarówka dla dowódcy, III kamo,IV zwiększające zakres widzenia

7adamski7 #2362 Posted Yesterday, 09:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26225 battles
  • 485
  • [PLSK] PLSK
Ile czasu po maratonie jeszcze się ciągnie temat? Przecież jest temat pilota w dziale pojazdów...

ate1990 #2363 Posted Yesterday, 11:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 19648 battles
  • 424
No jeszcze wszystkie płaczki muszą się wypłakać, że czegoś nie doczytali lub inaczej zrozumieli i nie mają pojazdu, kolejna grupa płaczków narzekająca na wygrany pojazd i jeszcze jedna grupa płacząca, że event był za trudny/lepiej go sobie kupić zamiast tracić ekscytujące życie na nudną i ustawioną grę, no i, że wszystko jest źle, a to, że oni są pomidorami to wina gold ammo za kredyty. Jak już wszyscy się wypłaczą, to temat umiera śmiercią naturalną.

_Marg_ #2364 Posted Today, 10:43 AM

Sergeant

• Player
  • 19494 battles
  • 262
Amen bracie!

hoholih #2365 Posted Today, 01:19 PM

Private

• Player
  • 18807 battles
  • 48
  • [K4BUM] K4BUM

View Post7adamski7, on 27 March 2017 - 08:08 PM, said:

Ile czasu po maratonie jeszcze się ciągnie temat? Przecież jest temat pilota w dziale pojazdów...

Nie narzekaj, wątek kontynuowany bo ten event był naprawdę WYJĄTKOWY ! Tak, sam nie wierzę, że to mówię (chyba skrina zrobię), ale ten "maraton to biały kruk w polityce skoku na kasę WG moim zdaniem. Po raz pierwszy bowiem od niepamiętnych czasów, nie było w nim ukrytych kruczków ! które z góry uniemożliwiały zrobienie misji za free, jak w przypadku świątecznej atmosfery na IX poziomie czy nolajfienia 24h przez miesiąc by zrobić pierdyliard DMG i fragów, wykonalne tylko dla posiadaczy X-tek w wielu drzewach.

Po raz pierwszy, oby nie ostatni, mogę wreszcie powiedzieć coś pozytywnego i pochwalić WG, gdyż umożliwili jak nigdy dotąd szerokiej rzeszy graczom zdobycia całkiem udanego meda na VIII tierze. 

Ja do dnia dzisiejszego jestem w szoku i chyba jeszcze trochę to potrwa, bo gdy ukazał się maraton byłem pewien, iż coś tu śmierdzieć musi ! że pierwsze misje to jakaś podpucha, zabawa zacznie się od 10 zadania, aby WG idąc przykładem "Świątecznej atmosfery" wymusiło na graczach kupno przynajmniej jednego żetonu misji. Gdy ta przepowiednia przestała się spełniać, to stawiałem, że musi coś być w samej nagrodzie nie tak, pewnie mobilność Pershinga, blacha z CDC-ka.a celność arty. W rzeczywistości jest wręcz odwrotnie, Pilot jest nie tylko celny i mobilny, ale potrafi nawet dingać ! 

Więc reasumując, wielki  dla WG, po raz pierwszy okazaliście się ludźmi a nie bankowcami !  dlatego @7adamski7 nie stękaj, cieszmy się tą chwilą jak najdłużej,:bajan: bo ona obawiam się nie powtórzy się przez długie lata         

Edited by hoholih, Today, 01:32 PM.

11 user(s) are reading this topic

5 members, 6 guests, 0 anonymous users

malta_d, DontGoICantDoThisOnMyOwn, samper76, Elektryk115, Dziko_Owca