Jump to content

T25 Pilot 1

• Please log in to reply
225 replies to this topic

spokojnie_to_tylko_gra #221 Posted Yesterday, 12:55 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25601 battles
  • 413
  • [PLAMA] PLAMA

View PostFlyagaric, on 22 May 2017 - 11:24 AM, said:

Różnica jest taka, że Pilotem wychylać można się na tak krótko, że mało kto zdąży przymierzyć. Soft staty działa są lepsze, prędkość pocisku też. Snapszoty trafiają aż miło.

Pershing ma na zwykłych pociskach prędkość 975 a Pilot 853. Na goldowych Pershing 1219 a Pilot 1021. Jeśli 975 to mniej niż 853 to żyjemy w innych światach.

W tej grze mniejsza prędkość wirtualnego pocisku oznacza bardziej zakrzywiony tor lotu i trudniejsze trafianie celów w ruchu, dalszych niż wirtualne 100m.

To 200 (czegoś w jednostkach gry) jest bardzo odczuwalne, o soft statach już pisałem wyżej - rozproszenie w ruchu niewiele się różni, skupianie akurat sporo na korzyść Pilota ale przez wspomnianą prędkość pocisków strzela się trudniej już od średniego dystansu. Dodajmy, że do snapshotów potrzeba tez conieco kucyków na tonę i same niskie opory gruntu nie załatwiają sprawy. Wymiana 240 za 400 chyba się nie opłaca, no chyba że w tym świecie co 853 to więcej jak 975 :)

Falc0ne #222 Posted Today, 10:10 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22107 battles
  • 786
  • [FTF_] FTF_

Widzisz, ty nie potrafisz zrozumieć, że są ludzie którzy oprócz walki na X tierach tym czołgiem, nie potrzebują goldowej amunicji (albo wykorzystują ją w bardzo małym stopniu) a prędkość pocisków również nie stanowi problemu. Co do "twardszej wieży" w Persie, też ci tłumaczyłem. 

Ja na tym czołgu używam golda baaaardzo sporadycznie bo mam ten czołg za darmo i traktuję go jako zarabiaczkę. 

Tutaj przykład http://wotreplays.co..._pilot_number_1

spokojnie_to_tylko_gra #223 Posted Today, 01:43 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25601 battles
  • 413
  • [PLAMA] PLAMA

To interesujące, siedzisz w moim umyśle i wiesz o nim więcej niż ja. :)

Podsumuję:

- porównanie Pershing vs. Pilot - wskazałem, że lepsza wieża i prędkość pocisków może dla czyjegoś stylu gry dawać większą skuteczność niż lepsze skupianie i mniejsze rozproszenie PIlota;

- stwierdziłem, że gold ammo daje drastycznie większą efektywność Pilotowi kosztem słabych zarobków - zmienia czołg w inny, co nie jest sztywną regułą;

- nikomu nie imputuję, że nie potrafi nauczyć się pancerzy i strzelania z przebiciem bez golda.

- co do przykładu to miałem za jedną bitwę około 90 tys. bez konta premium a więc jeszcze lepiej jak w tym przykładzie, chyba nawet mam skrina, więc wiem, że da się czasem zarobić ale nie nazwał bym tego czołgu świetnym zarabiaczem który w każdej bitwie tyle wyciśnie.

Flyagaric #224 Posted Today, 03:09 PM

Brigadier

• Player
  • 45242 battles
  • 4,035
  • [SQDAX] SQDAX

View Postspokojnie_to_tylko_gra, on 22 May 2017 - 11:55 AM, said:

Pershing ma na zwykłych pociskach prędkość 975 a Pilot 853. Na goldowych Pershing 1219 a Pilot 1021. Jeśli 975 to mniej niż 853 to żyjemy w innych światach.

W tej grze mniejsza prędkość wirtualnego pocisku oznacza bardziej zakrzywiony tor lotu i trudniejsze trafianie celów w ruchu, dalszych niż wirtualne 100m.

To 200 (czegoś w jednostkach gry) jest bardzo odczuwalne, o soft statach już pisałem wyżej - rozproszenie w ruchu niewiele się różni, skupianie akurat sporo na korzyść Pilota ale przez wspomnianą prędkość pocisków strzela się trudniej już od średniego dystansu. Dodajmy, że do snapshotów potrzeba tez conieco kucyków na tonę i same niskie opory gruntu nie załatwiają sprawy. Wymiana 240 za 400 chyba się nie opłaca, no chyba że w tym świecie co 853 to więcej jak 975 :)

No, tu mnie masz i cały wywód skupiłeś na tym, omijając wygodnie ważniejszą część wypowiedzi, więc powtórzę - wychylasz się na bardzo krótko (krócej niż w Persie) i stanowisz bardzo trudny do trafienia cel, tym samym do wymiany nie musi dochodzić, sprzedajesz i spadasz.

Nie wiem co tam jeszcze chcesz udowodnić. To, że możesz mieć inne zdanie - nie widzę potrzeby.

Falc0ne #225 Posted Today, 04:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22107 battles
  • 786
  • [FTF_] FTF_
Akurat patrząc na średnia zarobków premek to Pilot jest w sztywnej topce, od kiedy go mam, niewyciągam CDC. No ale pozostańmy na tym ze każdy ma swoje zdanie ☺

spokojnie_to_tylko_gra #226 Posted Today, 05:59 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25601 battles
  • 413
  • [PLAMA] PLAMA

OK, wychylasz się krócej ale nie trafiasz bo wolne kulki :)

Z tą szybkością wychylania to też średnio, zza górki musisz pokazać kadłub (=rozbity ammorack) plus słabe HP/t daje o sobie znać. Zza rogu też tak sobie (mam wentę, BIA i prawie 100% off-road), paliwa nigdy nie wsadzałem, może to by go ożywiło.

Znalazłem skrina, 85tys. bez premium za ~4k dmg, 2500 ze spota i wyszło prawie 1500 bazowego bez bonusów. Wyjątkowo nie padł ammorack i żaden zawodnik więc na czysto 70tys. Same zwykłe kulki.

Było to w patchu 9.17 i to niesamowite losowanie gdzie oczy me ujrzały nawet 6 tiery!

Teraz 8/10 X, 1/10 IX i 1/10 same mocne VIII. Losowań z 7 i 6 nie mam wcale. To samo mam na IV i VI. Na V z kolei jakaś anomalia, najczęściej jednopoziomowe z samymi V.

6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users