Jump to content

• Please log in to reply
6643 replies to this topic

Markyperla #6641 Posted Yesterday, 12:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7514 battles
  • 90
  • [MACHR] MACHR

View Postkrajir, on 28 October 2014 - 11:21 PM, said:

Občas častěji než by se mi líbilo,vemu něco pomalýho a než někam dolezu tak je hotovo 0 dmg,vemu nějakou poletuchu letim něco naspotit a netrvá to tři minuty a už neni komu 0 dmg+defeat,během mise na Toga jsem z tohodle šílel:playing:

Jo, no, to chápu...jak hraju střeďáky, tak to tak nepociťuju.

martouf #6642 Posted Yesterday, 06:19 PM

First Sergeant

• Player
  • 34733 battles
  • 1,068
  • [FD_CZ] FD_CZ
Už jsem potkal FURYho. Byl v bitvě s T9 . Nevím jestli to bylo v četě a někdo ho tam dotáhl nebo je to normální MM pro něj. Zaplatit 840Kč abych jezdil v T9 možná i v T10 bitvě s papírovým tančíkem, no nevím. Určitě se někdo našel. Zhasl na 1 ránu hned nazačátku. Jinak vypadá pěkně.

Homer_J_S_ #6643 Posted Today, 05:36 AM

Sergeant

• Player
  • 5950 battles
  • 414
Fury je E8 v HD. Má normálny tier + 2 MM.

Ghurch #6644 Posted Today, 08:27 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9750 battles
  • 15
  • [UNIQO] UNIQO

View Postsurancan, on 28 October 2014 - 12:27 PM, said:

ahojte, 

už dlhšiu dobu sa znervózňujem pri hre WoT a dnes to došlo tak ďaleko, že som jednoducho odišiel z rozohratej hry. 

Hrám túto hru dostatočne dlho na to, aby som vedel porovnávať súčasnosť s minulosťou či už v mierení alebo streľbe z artín. 

Stáva sa mi v poslednej dobe veľmi často, že streľba z artín je veľmi nepresná a to mám odohraných asi 1700 hier práve s artinami. Sú dni, keď trafím aj zápalkovú krabičku a sú dni, keď netrafím TOGa. Možno v tom niekto bude hľadať iróniu, aký som hráč a podobne, ale mňa to už ozaj prestáva baviť. Investoval som do tejto hry nielen kopec času, ale aj nejaké to euro. Ak sa to bude opakovať, stratí vo mne WoT priaznivca a prestanem v tomto smere podporovať aj moje deti. Je nadmieru zvláštne, keď mierim nielen s artinou, ale aj s inými tankmi a netrafím nepriateľský tank a to sú ideálne podmienky.

Je mi jedno, či toto dostane niekto z vedenia WoT, alebo nie, ale chcel by som vyzvať aj ostatných hráčov, ak máte podobné problémy začnime bojkotovať týchto snaživcov o naše eurá. 

Souhlasim s tebou...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users