Jump to content

Otázky a odpovědi

• Please log in to reply
6784 replies to this topic

ClearEvil #6781 Posted Yesterday, 10:40 AM

Moderator

• Moderator
  • 12773 battles
  • 7,850

View PostPjetkovic, on 22 November 2014 - 11:01 PM, said:

Že jsem tak smělej - jak je možný, že naše artyna má míň XP než má nejhorší hráč protějšího týmu? A vlastně i míň než nejhorší hráč našeho týmu... :hiding:

Já bych to viděl na opuštění bitvy před koncem: blbě se pohnul a utopil se, odešel dřív než bitva skončila, spadlo mu to...

Škoda, že jsi nedal i screen jeho výsledku, aby bylo vidět, jak byl zničen.

Pjetkovic #6782 Posted Yesterday, 10:59 AM

First Sergeant

• Clan Commander
  • 11797 battles
  • 2,108
  • [MACHR] MACHR

Jo ClearEvil na to kápnul. Jsem prostě, blbec, málo všímavej no. Přitom ten screen jsem si udělal, ale nepřečetl jsem si, že odešel dřív. Já totiž tu bitvu dokoukával jako většinu bitev a on se hejbal prakticky až do konce, tak mě ani nenapadlo, že by zdrhnul o něco dřív.

Spoiler

Protheox: No já totiž tý artyně jel naivně nasvitit do koridoru a v momentě kdy jsem tam dojel, se tenhle buřt zdekoval a jakmile soupeř viděl, že mě nikdo nekreje tak na mě prostě vyjel. Hlavně, že si celej den před každou bitvou opakuju: "kašli na ně, nesvit jim, hraj si svojí hru nebo jde za dvě minuty do garáže". No a co myslíš? Šel jsem do garáže. :trollface:

Každopádně vyřešeno. Díky za pomoc.

Edited by Pjetkovic, Yesterday, 11:04 AM.

Lokoh #6783 Posted Yesterday, 05:12 PM

Sergeant

• Player
  • 6449 battles
  • 408

Nevíte, dělalo se něco s expama za skilly ?

Mám odněkud staženou tabulku kolik musím nahrát expů na jednotlivá procenta konkrétních skillů a nesedí mi to. V tabulce je na prvním skillu z 97% na 98% - 4355 expů a na posádce mi to ukazuje 6225 expů.

Se to zdražilo ?

Schlagen #6784 Posted Yesterday, 11:51 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9760 battles
  • 514
  • [SUP] SUP
Delalo se prosim neco se zasahovanim munice? Nepamatuji si, ze bych tolikrat dostal pri CELNIM, opakuji celnim stretu zasah munice. Trikrat za den? Pokud mne trefi z boku, nerikam ani popel. Ale abych po prvni rane pri prestrelovani dostal zasah na munici pricemz nemluvim ani o kravinach typu kolmeho vyjizdeni zpoza prekazky je na muj vkus velky ulet. Pred aktualizaci si nepamatuji ze by se mi to stalo.

besson75 #6785 Posted Today, 12:01 AM

Private

• Player
  • 11841 battles
  • 1

Ahoj dva rychlé a krátké dotazy:

1) nedaří se mi aktivovat statistiky abych díky MODPACKu viděl kvality svých spoluhráčů i soupeřů. Jednou se mi to povedlo aktivovat a po aktualizaci již ne, nevím proč...?

2) na jaké tanky je vhodné osazovat skládanou optiku, pokud vůbec, chápu správně, že zvýší základní dohled a né dohled v klidu jako dalekohled?

díky Besson75 :)

4 user(s) are reading this topic

2 members, 2 guests, 0 anonymous users

pedros111, Markyperla