Jump to content

vrhnúť do boja s premium tanku T-25

• Please log in to reply
94 replies to this topic

Exampler_SK #1 Posted 23 October 2011 - 02:52 PM

Private

• Player
  • 15431 battles
  • 2
I bought a T-25 about a week ago with a mind that will give me a small IV III tanks. But it's a premium to the tank and tanks in bytke be adapted for the T-25. Quite surprised me when he came to the VII, VIII tanks.

This is not some mistake?

Přesunuto do sekce Tanky > Německo
/TomasOneil

Attached Files

• Attached File   Snímka.JPG   167.31K

Tank_Killer1 #2 Posted 23 October 2011 - 04:53 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 62170 battles
  • 1,640
  • [ASOSX] ASOSX
I'm assuming you mean the matchmaker with the T-25 you can be in battles anywhere from tier 3-8. (can't  see the T-25 on the matchmaking chart so correct me if I'm wrong)

Klopirat #3 Posted 23 October 2011 - 04:55 PM

Captain

• Player
  • 8624 battles
  • 2,051

View PostExampler_SK, on 23 October 2011 - 02:52 PM, said:

I bought a T-25 about a week ago with a mind that will give me a small IV III tanks.

T-25 is a tier 5 tank and therefore you can get into battles with tier 8 according to the mm chart

Bundin #4 Posted 23 October 2011 - 04:57 PM

First Sergeant

• Veteran
  • 7528 battles
  • 459
Tier 5 medium tanks, like the T-25, can meet Tier 8 tanks in matches. Have a look at the matchmaking chart here.

You can see that your tank has Battle Tier 6 to 9. Battle tier 9 includes Tier 8 Heavy, Medium and Tank Destroyers. This does not mean that you will see tier 8 enemies every single match, but it is not a mistake when it happens.

Tuccy #5 Posted 23 October 2011 - 05:41 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 14486 battles
  • 6,482
  • [WG] WG
Vlákno přeneseno do CZ/SK sekce.

Prosím, zopakuj dotaz, můžeš se klidně rozepsat.

Exampler_SK #6 Posted 23 October 2011 - 07:41 PM

Private

• Player
  • 15431 battles
  • 2
Diki admin

Proste mi vadí že ma hádže s T-25 tak vysoko  . Myslel som si že keď si kupujem prémiák tak že budem hrávať s maličkými V, IV a III tankami .

Dogstar #7 Posted 23 October 2011 - 07:57 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 2440 battles
  • 329
T-25 would be good but it seems to have some sort of negatice camo value so that it is spotted before any other tank, making it's sniping gun and ability to reposition nearly useless.

Tuccy #8 Posted 23 October 2011 - 08:40 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 14486 battles
  • 6,482
  • [WG] WG
Některé prémiové tanky mají omezený rozsah bitev, řídí se to hlavně kanónem - a ten má T-25 celkem slušný, takže má stejný rozsah jako třeba Pz III/IV.

Oproti "normálním" tankům ale lépe vydělává, má levnější opravy, a hlavně v něm můžeš použít posádku z jakéhokoli normálního Německého středního tanku bez penalizace, takže je tam můžeš cvičit (např.)

Idahou #9 Posted 24 October 2011 - 07:26 AM

General

• Veteran
  • 36649 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Mimoto je to užasný tank se kterým můžeš dát i tigra 2 (Vydržíš o jednu ránu míň, ale jinak ho neprostřelíš zepředu a z boku jen sobtížema, takže jako jakýkoliv jiný tank :)). Problém nastává s novými tier 5 lt, speciálně to německý je strašná potvora a dá tě na ránu

Czert1938 #10 Posted 29 October 2011 - 12:43 AM

Captain

• Player
  • 35503 battles
  • 2,087
Pokud chces bitvy hlavne s tanky s tier 3-4, kup si t-15 :).  Je to lehly t3 tank, misto strediho t5 :).

Wingnade #11 Posted 29 October 2011 - 05:56 PM

Corporal

• Player
  • 2524 battles
  • 115
No on by spíše hrál v rozmezí nižších tierů s T-25. Mě by asi taky naštvalo, pokud bych si koupil prémiový tank a hrál jsem s ním ve skupině o několik tříd lepších tanků. Tam pak nemá šanci bojovat a je tam vyloženě jako průzkumník.

Packal #12 Posted 22 December 2011 - 08:55 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 27198 battles
  • 1,827
Tak jsem si tuhle ošklivku pořídil a není špatná, jen by mě zajímalo, jestli jí soudruzi upraví nabíjení. Všude píšou, že to mělo kanón s revolverovým (bubnovým) nabíjením nebo co The Main gun was to be a semiautomatic 7.5cm A18 KwK gun with a "drum auto loader." . Každopádně poloautomat/(možná)automat a když teď příjdou frantíci s de facto stejným druhem nabíjení a budou pálit jak bylo vidět na youtube, dočkáme se toho i u T-25? Nabíjení 6(8) ran za 30(35)s a pak je vystřílet za 12(16)s?

ogloj #13 Posted 22 December 2011 - 10:49 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7150 battles
  • 1,113
  • [PWD] PWD
Taky jezdim s T-25 především proti větším tierům. Tank je to dobrý a hodnotim ho kladně i přes pár věcí co mi vadí.
Má vysokou maximálku ,ale ve chvili ,dky se zastaví je akcelerace dost mizerná a rozhodně tanky na tierech proti kterým můžu hrat nevymanévruju. Trošku větší akcelraci bych u toho bral.
Dělo má slušný. Prostřelil jsme i IS3- sice do boku, ale hlavně stejně - vzhledem k rozdílu tieru je fajn něco udělat.
Víc jsem čekal od armoru. Nemá úplně špatný úhly a tlouštka v mm je papírově docela vysoká, ale skoro nikdy nedingám, prostřelí mě i Tier 3-4. To je kromě tý rychlosti další věc co mě trochu mrzí.

Fieldpanzer #14 Posted 23 December 2011 - 12:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11407 battles
  • 1,174
Vzhladom na to ze mi T-127 vobec nesadol a ostane mi jedna volna garaz asi vezmem T-25 kym je v zlave.

Cisto pohlad na parametre:
60mm front pancier - to mi pripomina Stug III :)
Rychlost je skvela.
Delo: Ocakaval by som od neho mierne lepsie vysledky nez ma Hetzerove 75mm delo - takze vzhladom na tier optimalne.

Uvazujem nad pre mna naprosto tradicnou vybavou. Rammer, Coated Optics, Ventilation.

Potom co kupim este dve dalsie garaze mi ostane 150 goldov. 5 clenov posadky... Vobec sa mi podari niekomu z nich zaplatit 100 % vycviku?...

Tuccy napisal:
"a hlavně v něm můžeš použít posádku z jakéhokoli normálního Německého středního tanku bez penalizace"

Chapem to tam ze ked mam posadku z Panthera, posadim ich do skodovky tak pri 100 percentnej posadke budu mat 100 percent efektivity v tanku aj ked tento tank nieje ich specializacia? Aku specializaciu bude mat posadka T-25 ked tank kupim...?

ogloj #15 Posted 23 December 2011 - 01:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7150 battles
  • 1,113
  • [PWD] PWD
Když tank koupíš posádka v něm není, stejně jako u normálního tanku. Ale do premium tanků můžeš dát posádku ze stejnýho typu vozidla (těžký, střední, lehký, TD, SPG) od stejný narodnosti a počítá se jako by uměla v tomhle typu normálně jezdit. Takže 100% posádky z panthera bude v T-25 jezdit se 100%. Jen je to otrava, neustále přesazování.

btw. rychlost je dobrá, ale když jsem se zastavil v kopci měl jsem třeba codělat abych se vůbec otočil jak pomalu zrychluje :D

Fieldpanzer #16 Posted 23 December 2011 - 01:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11407 battles
  • 1,174
Vzhladom na to ze to ma turret s celkom presnym delom nie nepodobnym s Hetzrovou 75mm. Otazkou je co s tym bubnovym nabijanim... ci ho ten tank dostane :)

Pomaly turret a traverza... z TD som zvyknuty stacat sa cely ako som. Moznost turretu vidim skorej ako "len zhodenie pasu ma neochromi uplne". Beriem to ako vylepseny Marder II, respektive univerzalnejsiu variaciu na tema JagdPz IV.

Ale to info o posadke potesi. Len momentalne neviem. Mam hlavne nemecke TD a lahke tanky. Mediumy nemam ani vyzkumane. T-25 ma 5 clennu posadku. To je super lebo kazdu specializaciu tam mozem cvicit. Ale ak im budem menit to na aky typ tanku maju chodit tak to bude trochu drahe. Rozhodne sa pozriem co mi ostalo z inych posadok.

ogloj #17 Posted 23 December 2011 - 01:38 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7150 battles
  • 1,113
  • [PWD] PWD
Teďka nevim jestli jsem to dobře popsal. Když dáš do T-25 posádku z heavy nebo TD nebude mít 100%, ale můžeš do toho tanku posadit kohokoliv z medium německých tanků.

Fieldpanzer #18 Posted 23 December 2011 - 01:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11407 battles
  • 1,174
Ano tak som to pochopil. Len momentalne nemam iny medium tank, ani vojaka vycviceneho na lubovolny nemecky medium tank.

Pri kupe tanku vyskoci obvykle volba "s posadkou za free, kredity, goldy" alebo "bez posadky". Ak budem mat tankistu s specializaciou na T-25 tak asi v inych tankoch bude mat problem.

BTW: To s tymi posadkami je bug alebo feature?

ogloj #19 Posted 23 December 2011 - 01:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7150 battles
  • 1,113
  • [PWD] PWD
Jestli si dobře pamatuji, tak posádku co jsem vycvičil přímo na konkrétní typ premium tanku měl pak v jiných tancích čísla červená.
A chyba to není, že tam jde dávat posádka z jiných tanků.

Fieldpanzer #20 Posted 24 December 2011 - 02:25 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11407 battles
  • 1,174
Takže k posádkam:

Vycvičil som jedného člena z  bývalej posádky stugu na iný premium medium tank a posadený do T-25 nemal červené čísla. Súčasť bonusu premium tanku asi teda je že na neho netreba posádku, stačí posádka podobného tanku. Tak alebo tak som musel posádku môjho už predaného JgdPzr IV precvičiť na T-25 a jedného člena posádky rekrutovať. 4 členovia posádky majú camouflage na 62 percent.

Cvičenie posádok ide velmi velmi rýchlo. Z 80 na 90% za 42 bitiek počas včerajška.

Súčastná výbava:
Bino + Camo + Ventilation. Odsnipoval som si asi dve KVčka. Ani netušili odkial to lieta. Velmi nezvyk na to že sedím tanku s velmi malým obrysom. Zato som začal mať celkom hrôzu z T1 Heavy. Nerobí im problém ťažko poškodiť tento tank aj cez predný pancier. Ku kombinácii Camo+bino+T-25 poviem len tolko že ked som rushoval v malinovke čoby scout tak po sundaní pásov ma armor ochránil na vyše 30 sekúnd čo stačilo na velmi dlhé a presné vysvietenie celej nepriatelskej bázy. Rádio má dosah 810 metrov, na to treba pamätať.

Možnosti použitia tohoto tanku:
- Vysoká rýchlosť ho umožňuje použiť pri rushingu alebo scoutovaniu pre TD/delostrelectvo, prípadne otravovanie sniperov.
- Slušná presnosť kanónu s camonetom ho nevylučuje ako snipera

Menej viditelné vlastnosti:
- Vie velmi rýchlo zacúvať
- pokial niekto aj využije turret formou že striela za seba obvykle je to len zúfalá obrana. Zadná strana tanku je velmi zranitelná. Je to tiež jediné miesto kde po zásahu som začal horieť.
- slušná rýchlosť lezenia do kopca
- vlnitý terén značne znižuje rýchlosť. Tank velmi trpí nízkou akceleráciou.
- Pri porovnávaní s nemeckými TDčkami má hlaveň posadenú niekde mezi Marderom a hetzerom. Obrys je dostatočne nízky, ale človek nemá pocit že sa plazí. Námer dole ale nieje velmi dobrý (arctic region, obrana hornej bázy). Treba sa príliž vystrčiť...
- Kadencia je tak akurát, hlavne vo vzťahu k zameriavaniu. Zameriavanie je trochu pomalé. Po výstrele ho to značne rozhodí a chvílu trvá než sa to vráti do roviny kedy je možné páliť. Preto myslím že rammer nebude nakoniec nutný, možno skôr lepšie zameriavanie.

Tipy:
- Dakujem Idahovy za tip so 105 oktánovým palivom. Velmi pomohlo jak akcelerácii tak turretu. S ventiláciou sa tento efekt ešte viac umocnil.
- zložená optika sa mi celkom osvedčila aj pri Hetzerovi. Stále o nej uvažujem. Niesom však velmi zvyknutý strielať za jazdy hoci tento tank k tomu má velmi dobré predpoklady.

Pár testov:
KV na 3 - 4 účinné zásahy.
Jagdpanther zasiahnutý zo strany dostal včera za 10 percent.
Váha 19-23 ton hovorí že vás ramne aj Type 59. Pri prestrelke však je možné cez slabé miesta tomuto tanku smrtelne ublížiť ak máte čas mieriť. Ak sa dostanete do súboja jeden na jedného stíhate sa točiť dosť rýchlo na to aby ste ušli delu T-59 a pomaly ho ustrielali. Dôležitá je ale rýchlosť a udržať si ju.

Obecne spokojnosť s kúpou, chce to ešte odladiť vybavenie a skúsenosti s jazdením.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users