Jump to content

Veřejný test verze 9.18 - Změny charakteristik lehkých tanků (±2 matchmaking)

• This topic is locked This topic is locked
37 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 27 March 2017 - 09:38 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

Tankisté,

v tomto vlákně můžete diskutovat o změnách lehkých tanků a ± matchmakingu pro lehké tanky. Budeme rádi za vaše návrhy, postřehy a připomínky :honoring:

karnovak #2 Posted 30 March 2017 - 07:29 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,753

Posádka se přesouvá společně s tankem : naplno vycvičená posádka se přesune zpět do kasáren a je na 100 % přeškolena na novou úroveň. Pokud máte na 100 % vycvičenou posádku lehkého tanku, který se posunuje o úroveň nahoru, ale nemáte při vydání aktualizace tento tank v garáži, bude bez ohledu na tuto skutečnost posádka přeškolena na vyšší úroveň.

• Posádky na původních tierech 8 zůstaly na tieru 8.

Emblémy a kamufláže : Emblémy a kamufláže, které byly koupeny za zlaťáky a namontována na vozidla, jež se posunují o úroveň vzhůru, budou odstraněny. Nemusíte se však bát, protože k vašemu účtu se připíše tolik zlaťáků, kolik vás stály. Dočasné emblémy a kamufláže, které máte na vozidlech, jež se posunují o úroveň vzhůru, budou také odstraněny. V tomto případě dostanete obnos kreditů, který bude přímo úměrný zbývající době jejich trvání. Unikátní emblémy a kamufláže vám zůstanou: budou odmontovány z vozidel VIII. úrovně, a budete si je moci namontovat na jakýkoliv jiný tank.

• kamufláž na bulldogovi zůstala, a není jasné, jestli to tedy platí pro všechny tanky, které se posouvaly o úroveň výš, nebo jen pro tier 8

Vybavení zůstalo všude namontované - to je doufám jen pro test.

Fr4nt1s3k #3 Posted 30 March 2017 - 09:42 PM

Corporal

• Player
  • 51023 battles
  • 168
  • [-BZ-] -BZ-

Dobrý den, je to jeden z nejlepších patchů v poslední době, ale trápí mě i mé kamarády změna u tanku VK 28.01.

Chystáte se odebrat mu 10.5 cm dělo, které je stejné jako to na Hetzeru. :(

Bez derp gunu to nemá cenu hrát a můžu to rovnou prodat. Je to pro mě zábavná alternativa vůči T37 a Cromwellovi do odřadů. Rozhodně to není OP.

Pokud se to někomu zdá, tak by mohl tank ztratit pouze přesnost a dostat snížené přebíjení. Jenom mu prosím neberte 10.5 dělo, jinak končím hru.

Na tom tanku mám přes 1000 her a to jenom v randomech. Podpořte mě prosím, třeba mě v Minsku WG vyslyší a zlepší mi to o nich mínění.

Abych vám dokázal jak moc VK zbožňuji, tady jsou ukázkové videa (ano, zkopíroval jsem Sliphantomovo Löwe guide :D)
https://www.youtube....h?v=kih7kb2hF3w
https://www.youtube....h?v=VTlgeAQry5M
Moje reakce na kastraci VK:

https://www.youtube....h?v=SzXAnydwdss

Edited by Fr4nt1s3k, 30 March 2017 - 09:42 PM.

SWAT0013 #4 Posted 30 March 2017 - 11:22 PM

Brigadier

• Player
  • 31125 battles
  • 4,616
  • [KHIL] KHIL
Pokud je to pravda, fakt by mě zajímalo, co je tak OP na houfnici na T6, když se dá používat na T4 tanku... VK 28.01 je tímto zabito, nemá žádný další smysl si ho nechávat v garáži a hrát - bez houfnice a jedinečného gameplaye je to jen další stejný lehký tank podle určitého WG vzorce...

Camfourek #5 Posted 31 March 2017 - 02:07 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT
Oddělat kamofláž z WZ-132 a vrátit za goldy jako u ostatních jinak jste fakt banda předkožek

Camfourek #6 Posted 31 March 2017 - 02:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

Předně vůbec nechápu smysl dávat jim stejný tier jako ostatním tankům, když jste je udělali naprosto neschopné bojovat proti tankům stejného tieru. Obecně mám problém s tím, jak moc ztratily lajtka penetraci (například 145 na T71 je prostě výsměch, připomíná mi to nejhorší tank ve hře - VK 30.02 D, který měl původně 132mm, ted už 145!), mám pocit, že nové lajta nebudou moc hrané jako pasiv spot pro tým a ty disperze jsou teda hrozná chujovina... doufám, že půjdete trošku dolů na přesnější kanony

Amíci - Celkem slabé tanky, které nemají moc co nabídnout kromě buldoga a troll dělo na trollení sama sebe
T37 - dělo šlo úplně dopryč, má ted přesnost 0,45 pomalu nabíjí a tank nemá možnost zásobníku; nepoužitelné, zlepšit přesnost na děle, pene ok

T21 - řekl bych, že je ted naopak lepší než T37; použitelnější než býval, za mě ok

T71 - ztráta penetrace na standartním náboji na 145mm je drsné; chce to posílit dělo nebo to bude jenom smutný tank na přeexpení

M41 Buldog - už teda konečně T8 tank jak má být, v podstatě beze změny, ale už se nabízí zajímavá alternativa v podobně obyčejného děla s lepším dmg a softstatama; asi použitelné i na T8 týmovky za mě v pohodě

T49 i Sheridan dostal normální gun s možností použít houfnici z KV-2, která je teda extrémní bída na to, že je to tank T10, penetrace, reload, přesnost ani dmg nestačí aby se z toho stal nějáký lovec lajtů... Rozhodně přitlačit na pene/dmg ať to má nějáký význam... nevím jak bych s tím třeba měl ustřílet Type 5; zlepšit houfnici nebo se vám na ni každý z vysoka... na nehoufnici u sheridana zlepšit přesnost alespon na 0,38 (chápu že lajta nemají být ve všem lepší než medka, ale zase bída to být nemusí...

Sheridan obecně je hrozně nepovedený tank... pancířem, kanonen i velikostí nemá vůbec na to aby se mohl rovnat v podstatě s čímkoli na T10; určitě nestojí za grind, budu o tom přemýšlet zda ho vůbec udělám a to budu rovnou na T9...

Francouzi - obecně jsou dobré a v pohodě tanky, ale vývojáři se opravdu moc nepředřeli

ELC v podstatě nepoužitelné; pokud měl být účel odradit farmení statů, asi se to povedlo

AMX 12t nepoužitelné; vysoký reload na tak nízký tier

AMX 13 75 s tím zásobníkem vidím potenciál, pasiv na dorážečky ke konci hry nebo na souboje mezi lajty o důležité body na mapě

Bat. 12t - super light, možná malá alfa, ale docela ok, určitě T8 týmovky

AMX 13 90 - nulová kreativita... zhoršila se amx 13 105, dalo se tomu dpm podobné jako batchat 25ap a byl hotový tank... pokud chce někdo t9 tank na občasné hraní, asi bych ho i doporučil ačkoli je škoda t50 mnohem lepší

AMX 13 105 - nulová kreativita... horší batchat 25t, maličko pohyblivější, zásobník relativně použitelný, dobrá deprese, určitě do něj půjdu

Němci - Cesta švýcarských nožů na což jsme byli u RUčka navyklí, za mě ok tanky

HWK 12 - Nemá co nabídnout, není to úplně bída, takové horší klasické RUčko na tieru 8

RU 251 - RUčko zůstalo RUčkem v podstatě je na tom stejném na čem bylo, za mě v pohodě

Rhm. Pzw. - Takový švýcarák jako bylo RUčko, umí to všechno tak napůl, kdo měl RUčko rád, určitě se neurazí. Nevím proč s velmi podobnými staty jako sheridan funguje úplně jinak a mnohem líp... Možná bych o setinku nebo dvě zlepšil přesnost; určitě to poexpím

Rusové - buď úplně moc nepoužitelné nebo až moc použitelné

T50 - S premkovkou naprosto s přehledem top 1-2 T5 tank se kterým se chaffee nemá šanci ani náhodou měřit

LTG - Na pasiv a trollení asi dobrý tančík, jinak slabota a to dpm je výsměch

LTTB - Už tak špatnou sedmičku hodit na osmičku a neposílit ji ani tu alfu, tak to běžte někam, kdyby se to dalo použít jako pasivní sniper s rychlým reloadem... nepoužitelné; tajně jsem doufal, že se dá jít třeba t-44 na T54LW, bohužel člověk musí projít celou lajnu přes MT-25 a tento klenot

T54LW - Nechápu význam premkovky u tohoto tanku, jinak to na co jsme od toho tanku zvyklí, jen na tieru 9.. takže pohoda

T-1000 - Nejlepší rozvržení munice ve WoT, nevěřím přesnost 0,44 (myslím, že to má spíš tak 0,34), nástupce T-50-2 v pravém slova smyslu. Ovšem navíc s pancířem i solidním dělem. Snad jediné T10 lajto schopné udělat něco s T10 tankem; samozřejmě expím

Čína - Pokračování lehce op strojů

59-16 - škoda toho oddělaného trollolo zásobníku, ikdyž je to nové dělo celkem solidní

WZ-132 - WZto zůstalo WZtem skoro stejným na tieru 8 a vy přidáte za rusáky na tier 8 LTTB... znovu si to přečtite a zkuste se nad tím zamyslet... úplně v pohodě osmička, lepší než hromada t8 středáků

WZ-132A - Super tančík, silné dělo s dobrým reloadem, takhle by to mělo podle mě vypadat, možná je to trošku za hranou s tím jak dobré to je.

WZ-132-1 - Sice vysoké dpm, ale reload 8s na lajtko fuh, ale nebudu si stěžovat když to nejlepší dpm ze všech ostatních (použitelných), jinak takové rychlejší medko... no aspoň to něco cinkne; určitě expím

Edited by Camfourek, 31 March 2017 - 08:52 AM.

Aragamash #7 Posted 31 March 2017 - 08:48 AM

Private

• Player
  • 31277 battles
  • 25
  • [ARA] ARA

Lehké tanky měli být podpůrná třída. Mám strach, že se z některých z nich (hlavně na vyšších úrovních) vyvinou spíše plnohodnotní (či dokonce dokonalí;) válečníci. Za lehké tanky úrovní 8 a 9 se mi hraje skvěle, možná proto se obávám, že jsou trochu přesílené... Jinak, myslím, že vše ukáže čas, takže za tohle je to ode mě malé plus :)

Za co ale máte mínus je ztráta houfnice (10,5cm děla) na VK 28.01... Mám s tím tankem 3 znaky na děle a přibližně každá 20. bitva, co jsem kdy jel byla právě s ním. Rozhodl jsem se pro něj, protože nabízel něco jiného než T37, AMX a 59-16 (všechno jsou to autonabijáky). VK nabízí jedinečný herní styl. Nebo spíše nabízel, protože teď bude mít dělo jako všichni ostatní. 

Nemyslím si, že je to výhoda. Houfnice je stejná jako na Pz. IV Ausf. H (kde je jako topové dělo). Mít dělo středního tanku páté úrovně jako topové dělo na tanku vyšší úrovně není příliš výhoda, navíc když uvážíme, že za pohybu je přesnost mizerná. Koneckonců T49 (USA úroveň IX) houfnice zůstala, proč nemůže zůstat i nám na našem tanku?

Tedy se svým názorem se připojuji ke spolubojovníkům, kteří psali přede mnou...

Camfourek #8 Posted 31 March 2017 - 09:05 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

View PostAragamash, on 31 March 2017 - 07:48 AM, said:

Lehké tanky měli být podpůrná třída. Mám strach, že se z některých z nich (hlavně na vyšších úrovních) vyvinou spíše plnohodnotní (či dokonce dokonalí;) válečníci. Za lehké tanky úrovní 8 a 9 se mi hraje skvěle, možná proto se obávám, že jsou trochu přesílené... Jinak, myslím, že vše ukáže čas, takže za tohle je to ode mě malé plus :)

Za co ale máte mínus je ztráta houfnice (10,5cm děla) na VK 28.01... Mám s tím tankem 3 znaky na děle a přibližně každá 20. bitva, co jsem kdy jel byla právě s ním. Rozhodl jsem se pro něj, protože nabízel něco jiného než T37, AMX a 59-16 (všechno jsou to autonabijáky). VK nabízí jedinečný herní styl. Nebo spíše nabízel, protože teď bude mít dělo jako všichni ostatní. 

Nemyslím si, že je to výhoda. Houfnice je stejná jako na Pz. IV Ausf. H (kde je jako topové dělo). Mít dělo středního tanku páté úrovně jako topové dělo na tanku vyšší úrovně není příliš výhoda, navíc když uvážíme, že za pohybu je přesnost mizerná. Koneckonců T49 (USA úroveň IX) houfnice zůstala, proč nemůže zůstat i nám na našem tanku?

Tedy se svým názorem se připojuji ke spolubojovníkům, kteří psali přede mnou...

Jsem rád za každou houfnici, která zmizí z tanků. T37 autoloader měla, ale téměř výlučně se používalo klasické dělo, ale autoloader ztratí tak jako tak. 59-16 autoloader měla, ale hrozně slabý, maximálně použitelný do T6 odřadu nebo T6 CW, autoloader ztratí. AMX 12t má autoloader výrazně nerfnutý, ale protože je to charakteristická vlastnost francouzů tak ji ten autoloader nechali, ale slabší.

VeKa byla v odřadech T6 hrozně silná a jejím balancem byl T7 matchmaking. Teď by to byl rychlý tank s možností, že bude top tank, a s tím co chtějí zavést, by proti sobě měla tato VeKa s houfnicí třeba jen 3 jiné šestky a jinak jenom papírové Tiery4 a 5. Tak buď férový a uznej, že je kravina aby měla houfnici a nerfem autoloaderů a i jiných normálních děl prošly všechny šestky.

Panzer IV se na pubu hraje pro mě nepochopitelně s houfnicí, ale ten tank je hrozně papírový a hrozně pomalý, takže nějáký balanc má. Hetzerovi by určitě houfnici vzít měli, tam je to s ní dost mimo. A zmiňovaná T49 je tier9!! tank s houfnicí, kterou má dnes T6 tank. Ono mít houfnici na tieru 4-6 je trošku něco jiného než mít houfnici na tieru 9, kde s tím třeba mám ustřílet T9-T10 tanky... což prostě nejde.

Aragamash #9 Posted 31 March 2017 - 09:29 AM

Private

• Player
  • 31277 battles
  • 25
  • [ARA] ARA

View PostCamfourek, on 31 March 2017 - 09:05 AM, said:

Jsem rád za každou houfnici, která zmizí z tanků. T37 autoloader měla, ale téměř výlučně se používalo klasické dělo, ale autoloader ztratí tak jako tak. 59-16 autoloader měla, ale hrozně slabý, maximálně použitelný do T6 odřadu nebo T6 CW, autoloader ztratí. AMX 12t má autoloader výrazně nerfnutý, ale protože je to charakteristická vlastnost francouzů tak ji ten autoloader nechali, ale slabší.

VeKa byla v odřadech T6 hrozně silná a jejím balancem byl T7 matchmaking. Teď by to byl rychlý tank s možností, že bude top tank, a s tím co chtějí zavést, by proti sobě měla tato VeKa s houfnicí třeba jen 3 jiné šestky a jinak jenom papírové Tiery4 a 5. Tak buď férový a uznej, že je kravina aby měla houfnici a nerfem autoloaderů a i jiných normálních děl prošly všechny šestky.

Panzer IV se na pubu hraje pro mě nepochopitelně s houfnicí, ale ten tank je hrozně papírový a hrozně pomalý, takže nějáký balanc má. Hetzerovi by určitě houfnici vzít měli, tam je to s ní dost mimo. A zmiňovaná T49 je tier9!! tank s houfnicí, kterou má dnes T6 tank. Ono mít houfnici na tieru 4-6 je trošku něco jiného než mít houfnici na tieru 9, kde s tím třeba mám ustřílet T9-T10 tanky... což prostě nejde.

To máš pravdu. Ačkoliv upřímně, jediný tank, který jsem v CW a opevněních potkal byla T37 - prakticky výlučně. Co jsem zpozoroval, T-37 měli vždy autoloader, možná že profi-hráči v klanovkách si brali standartní dělo, což chápu. My jsme bohužel klanovky už dlouho nehráli. 59-16 jsem používal osobně to dělo nejmenší ráže kvůli průbojnosti a nestěžuji si. Nemohu úplně objektivně soudit, neboť jsem s VK vypáli za více jak 1200 bitev jen asi 3 HEATy, pálím výhradně HE a stačí to. Ano, máš pravdu, že jako top tier bude nehorázně silný, na druhou stranu, s rozložením MM je to asi jen 20% šance. Ale ano, v tomto ohledu máš pravdu. Na druhou stranu, je vždy možné si trochu pohrát s přesností a časem nabíjení, které se koneckonců liší tank od tanku a tím dodat balanc a zároveň ponechat unikátní herní styl. Snížená přesnost navíc přiměje hráč, aby dělali to, co mají - průzkum!

Na druhou stranu, T49 má něco jako dělo z KV-2 a se svou rychlostí je to pěkná potvora, pravidelně mezi největšími ničiteli. A dělo mu zůstává. Na vysokých úrovní tolik papírů není, ale ona střela do zadku i těžkého tanku od T49 pěkně bolí. 

Ale díky za objektivní a hlavně smysluplný názor.

bpanko #10 Posted 31 March 2017 - 01:26 PM

Private

• Player
  • 6281 battles
  • 32

Ako je na tom ELC s 90-kou?

Btw. zdá sa mi to alebo 12t dostal silnejší motor?

Fr4nt1s3k #11 Posted 31 March 2017 - 01:31 PM

Corporal

• Player
  • 51023 battles
  • 168
  • [-BZ-] -BZ-

View PostCamfourek, on 31 March 2017 - 09:05 AM, said:

​Jasně, VK 28.01 by byla OP kdyby zůstala tak jak je v 9.17. Klidně ať nerfnou dohled, přesnost, nabíjení, cokoliv... ale ať tomu nechají dělo z Hetzera. Je to jediný důvod proč to lidi hrajou.

stetkasek #12 Posted 01 April 2017 - 01:44 PM

Corporal

• Player
  • 32406 battles
  • 162

Ostrý server:

- vlastním LT-8 vybavenou T-54 ltwt + trvalé CAMO

- vlastním LT-7 M41 Walker Bulldog + trvalé CAMO

- vlastním LT-8 bez výbavy T49

Test server:

- T-54 ltwt přesunut na LT-9, výbava zůstala namontována na tanku, zrušena trvalá CAMO (kompenzace v goldech), posádka přeškolena automaticky na LT-8 "LTTB" veškeré XP zachovány na LT-8 "LTTB"

- M41 Walker Bulldog přesunut na LT-8, výbava zachována, trvalá CAMO zachována, posádka zachována

- T49 přesunuta na LT-9

Závěrem:

- Kompenzace v goldech za trvalou CAMO uvítám v případě T-54 ltwt. (nač si nechávat LT-9, když  jsem jej hrál jen v 8-SH, případně budu hrát LT-10 v 10-SH)

- Požaduji také zrušení CAMO a kompenzaci v goldech na LT-8 M41 Walker Bulldog (Nač si nechávat tento tank, když vlastním M41 90 GF)

- Požaduji zachování posádky na T-54 ltwt

bpanko #13 Posted 01 April 2017 - 03:45 PM

Private

• Player
  • 6281 battles
  • 32

Preposielam video z anglickej časti fóra, kde jeden hráč urobil porovnanie mobility nového ELC.

To čo urobili s ELC je pre mňa nehorázne. Nevadí mi nerf kanóna. Vadí mi ako mu citeľne zhoršili tú mobilitu.

Aragamash #14 Posted 01 April 2017 - 07:22 PM

Private

• Player
  • 31277 battles
  • 25
  • [ARA] ARA

Já se zeptám před vydáním i na podpoře, ale jen pro jistotu...

Pokud VK 28.01 ztratí svou houfnici (což je naprostá změna herního stylu, stejně jako by BatChatovi 25t sebrali autoloader), dostaneme my, věrní hráči tohoto legendárního vozidla kompenzaci za to, co jsme do něj vložili? 

U mě je to po vzoru Amerického hráče Taziliona královské vozidlo (5% všech bitev co jsem kdy jel, tak právě s tímto VK) - a jako jediné jsem si jej ošperkoval kamufláží, vlaječkou i nápisem a to už v době, kdy VK byl úroveň 5...

Proto se ptám, pokud u něj změníte kompletně herní styl, dostaneme my nazpět ty goldy, co jsme do něj vložili? Protože takhle by to bylo jedině fér...

No nebudu předbíhat - test server už začal, třeba to nebuzdu muset vůbec řešit... :) Doufám...

7wariot7 #15 Posted 01 April 2017 - 08:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24075 battles
  • 525
  • [CSLET] CSLET
Vk je light s ktorym sa to musite naučit,ak pride o hufnicu strati vyznam zanho hrat.Ano je  to taky maly trol tank , ale určite nie OP.Ak to prejde na ostry server,prosim posadku do kasaren pripravenu na precvičenie a goldy za nátery a emblemy.

Maca2661 #16 Posted 02 April 2017 - 01:11 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54404 battles
  • 584
  • [_VAL_] _VAL_
Spousta tanků je na nižších tierech tak domršená a nehratelná že bych rád vrácení goldů za maskování u všech lehkých tanků. Zároveň jako hráč vnímám jako podraz a vyčuránost WG nechat xp u lehkých tanků na tier VIII a ne je  přesunout na tier IX kde správně mají být. Na každém lehkém tanku mám skoro 200 000 xp a nikdy jsem za goldy nekonvertoval a konvertovat nebudu. S tímto přístupem budu konvertovat k WT a bude klid. Po tom nerfu je už nechci hrát a vlastně s tím co plánujete s artynama se mi nechce hrát celou hru. 

Edited by Maca2661, 02 April 2017 - 01:16 AM.

bpanko #17 Posted 02 April 2017 - 09:56 AM

Private

• Player
  • 6281 battles
  • 32
Tak dnes som si na pohodku s novou T-50 ukrútil každé ELC, ktoré som stretol... Seems legit :sceptic:

vikik_1 #18 Posted 03 April 2017 - 08:55 AM

Private

• Player
  • 10618 battles
  • 3
  • [PROG] PROG

Přijde mi, že bulldog má málo hp (healt point) o proti jinejm LT VIII tieru a vadí mi, že skoro všem LT snížili maximální rychlost.      

S prominutím udělali z chaffe pomalý h*vno  (snížit max. rychlost o 15 km/H mi přijde moc)

Ale jinak moc chvalim                                                                                           

Edited by vikik_1, 03 April 2017 - 08:57 AM.

Heaven_Beats #19 Posted 03 April 2017 - 03:15 PM

Corporal

• Player
  • 25814 battles
  • 106

Test server:

T-54 ltwt přesunut na LT-9, výbava zůstala namontována na tanku, zrušena trvalá CAMO, posádka přeškolena automaticky na LT-8 "LTTB" veškeré XP z T-54 ltwt zachovány na LT-8 "LTTB" - To jako proč? T-54 ltwt mi zůstane v garáži a já budu znova utrácet goldy za přeškolení posádky na tank, pro kterej už vyškolená je? XP získané s tímto tankem se mi přesouvaj na LTTB? Pokud sem je vyjezdil na T-54ltwt maji tam snad zůstat ne? Takže znova budu najíždět XP, nebo opět sáhnu do kapsy a sypat za goldy na free. Nádhera.

Jako Vaše vych...ost už nezná meze!

Maca2661 #20 Posted 04 April 2017 - 08:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54404 battles
  • 584
  • [_VAL_] _VAL_

View PostTomCat_CZECH, on 03 April 2017 - 03:15 PM, said:

Test server:

T-54 ltwt přesunut na LT-9, výbava zůstala namontována na tanku, zrušena trvalá CAMO, posádka přeškolena automaticky na LT-8 "LTTB" veškeré XP z T-54 ltwt zachovány na LT-8 "LTTB" - To jako proč? T-54 ltwt mi zůstane v garáži a já budu znova utrácet goldy za přeškolení posádky na tank, pro kterej už vyškolená je? XP získané s tímto tankem se mi přesouvaj na LTTB? Pokud sem je vyjezdil na T-54ltwt maji tam snad zůstat ne? Takže znova budu najíždět XP, nebo opět sáhnu do kapsy a sypat za goldy na free. Nádhera.

Jako Vaše vych...ost už nezná meze!

utrácet určitě nebudu. Tohle je jednoznačně vychcanost a pokud se někdo ke mě chová jako prase nemůže očekávat za mě nic jiného. Děkuji za pár hezkých let u WoT a je na čase se podívat někam jinam. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users