Jump to content

Veřejný test verze 9.18 - Nové lehké tanky

• This topic is locked This topic is locked
113 replies to this topic

SG_semda #41 Posted 06 April 2017 - 04:35 PM

General

• Player
  • 41270 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Kdyz je ten hrac v T9 blbec, tak jo...

bextr1 #42 Posted 06 April 2017 - 04:49 PM

Private

• Player
  • 18276 battles
  • 6
  • [4CZSK] 4CZSK

neliby se mi presouvani tanku na vyzsi tir + další stim spojeny věci + bct- novy tir 8 naprosto neovladatelny clovek aby poslal zadost postou po zmacknuti klavesi aby to zatočilo

bextr1 #43 Posted 06 April 2017 - 04:56 PM

Private

• Player
  • 18276 battles
  • 6
  • [4CZSK] 4CZSK
a ta damage to je taky snad vtip ne 170 a pak 18 nabyjet jinak problem pohyblivosti je nejspis v servru

midlancz #44 Posted 06 April 2017 - 06:40 PM

Private

• Player
  • 50367 battles
  • 3
  • [ZTB] ZTB

View Postmyzrael333, on 06 April 2017 - 01:49 PM, said:

diky, ale moc jste me nepotěšili. představa, že  se k T54 budu muset vydat přes t43 a t44 když už jsem ji měl skoro na dosah z LTW je nic moc.   Při minulé aktualizaci jsem takle o 15tis expu přišel o mouse.... no radost.. snad to stihnu

Edited by midlancz, 06 April 2017 - 06:41 PM.

Tajpen #45 Posted 07 April 2017 - 10:57 AM

Lance-corporal

• Player
  • 41712 battles
  • 68

Edited by Tajpen, 07 April 2017 - 10:59 AM.

Pepelus #46 Posted 08 April 2017 - 06:53 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22075 battles
  • 1,112
  • [BVP] BVP

Teť vážně. Jakej tupec ve WG vymyslel že LT všeobecně budou mít menší dohled než ostatní tanky které potkávají? Co to krucinál teť zkoušíte na testu?

Proč má například AMX1390 dohled ubohých 380m! Jako skaut na 9t má skautit s dohledem 380m? To platí i pro nového FR skauta na 8t. Co je to za retardaci?

Proč vůbec mají skauti obecně dohled menší než mnohé tanky stejného tieru či o 1t vyššího? Tady se fakt někdo ve WG totálně zbláznil. Nedává to žádnej smysl.

K čemu je skaut bez dohledu? Leda k ničemu milé WG. To sem fakt nečekal že takovou pí***** vůbec dokážete vypustit na test. Doufám že je to jen špatnej vtip a ihned takovou změnu k totální likvidaci skautů zrušíte.

Momentálně jsem úplně přehodnotil svůj pohled na předělávku skautů. Nechci žádné změny! Jde jen o likvidaci skautů a prasárny ze strany WG. Strčte si změny za klobouk a nechte skauty skautama.

Edited by Pepelus, 08 April 2017 - 06:55 AM.

bextr1 #47 Posted 08 April 2017 - 07:01 AM

Private

• Player
  • 18276 battles
  • 6
  • [4CZSK] 4CZSK
halo halo jako vazne bude ted BCT 12-T light tir 8 na urovni T71 pokud ano budu požadovat vraceni penez za AMX 13/57gf  ten premiak protože vyhoda amx 13/90 kuli které jsem tu lajnu jel je uplne v kopru místo 1600 dmg +- na zasobnik dam ted 680 a pak 18 nabyjet co to je jako vse cim se ten tank vyjimal oproti ostatním je pryč je to ted jen plecka bez respektu prosim o reakci protože to vazne nechapu proc se ta linie musela tak sprasit

Edited by bextr1, 08 April 2017 - 07:20 AM.

Sir__Lynx #48 Posted 08 April 2017 - 07:05 AM

Sergeant

• Player
  • 27201 battles
  • 214

Tak STUPIDNÍ změny, jaké WG představujete v 2. iteraci 9.18, by mě nenapadly ani v nejhorším snu. Nejdřív totálně zabijete rozmanitost lehkých tanků jako je VK 28,01 nebo S P I C...PROČ??

S 2. iterací jste tomu nasadili korunu... Probudili jste a zjistili jste, že LT mohou dělat scouty? Tak jim snížíme dohled, proč ne!! Dejtme LT 7.tieru stejný dohled jako má TT stejného tieru!! Ježiši koukáme, že LT mohou i způsobit DMG... tak jim sebereme penetraci, přesnost i reload!! Protože PROČ NE!! 

Jestli jste chtěli komunitu hráčů nas*at, tak se vám to povedlo, projděte si forum!

P.S A arty najednou nemůžou do žádné čety je opravdu geniální myšlenka, NEUVĚŘITELNÉ!!

Edited by CZE_Lion, 08 April 2017 - 07:11 AM.

n0cturn4l #49 Posted 08 April 2017 - 07:08 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 36292 battles
  • 1,045
Jediná pozitivní změna je  masivní nerf zásobníkového děla na Buldokovi.

bextr1 #50 Posted 08 April 2017 - 07:09 AM

Private

• Player
  • 18276 battles
  • 6
  • [4CZSK] 4CZSK

k tomu spotovani to taky nechapu, místo aby lajtum zvetsili spotovou vzdalenost aby tir 10 medko bct toho lajta neprespotovalo tak radsi vymyslej plno nesmyslnej lajtu k hovu, boze lajt tiru 10 vůbec nemusi bejt staci spotovou vzdalenost upravyt tak aby lajt mohl plnit svou ulohu a ne ze jdu na pasiv spot s tir8 a bct tir 10, 50 metru za mnou ja spotnu hrace ale spotovou dmg nedostavam, ikdyz se mi ukaze ze jsem spotnul proste demence a co mam delat ted s BCT 12T lajt? v bytve tir 10, když maj uplne všichni v zakladu 430 m a ja 380 takze uz nenaspotuju a s pene 170 ani nenastrilim aaaaa když nahodou ulovim vycakanyho bct medko tir 10 tak mu dam 4X za 170 a musim mizet tak co to jako je co tam mam delat muze mi to někdo vysvětlit

myslim ze kdybych to psal na toaletak tak je to uplne stejne jako když to napíšu sem bez reakce a čitelne pouze do vytření

Spojeno. Piš to najednou nebo používej Edit. CE

Edited by ClearEvil, 08 April 2017 - 03:38 PM.

Pepelus #51 Posted 08 April 2017 - 07:30 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22075 battles
  • 1,112
  • [BVP] BVP

View Postn0cturn4l, on 08 April 2017 - 06:08 AM, said:

Jediná pozitivní změna je  masivní nerf zásobníkového děla na Buldokovi.

Nesouhlasim ... jen další zlikvidování originálního tanku. Celé ty změny LT jsou čím dál více k horšímu a chce se mi z toho blejt. WG mě teť vážně hodně rozčílilo a mám sto chutí někoho zodpovědného za změny nakopat do (_!_)

bohus777 #52 Posted 08 April 2017 - 08:50 AM

Private

• Player
  • 47536 battles
  • 3
neviem či niekto vo WG má zlý kalendár, ale dnes fakt nie je 1. apríl. Alebo tam robia samí [Editováno]? veď to čo je na teste by nespravil normálny človek. Súhlasím, že je potrebne nerfnuť artyny, ale ten čo to má na starosti asi nevie rozdiel medzi artynou a LT, pretože sa mu podarilo nerfnuť všetkých scoutov.. GJ WG

A povedať, že LT si predsa môžu dať binoculár a optiku na dohľad.. to čo je za blbosť?.. ved optiku môže použiť akýkoľvek tank.. málo by to význam ak by optiku a binocular mohli používať iba LT.. takže dajte LT to čo majú mať a to je dohľad. inač tých scoutov môžete rovno vymazať z hry, lebo tam budú totálne k [Editováno] 

Edited by ClearEvil, 08 April 2017 - 03:36 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

SG_semda #53 Posted 08 April 2017 - 09:20 AM

General

• Player
  • 41270 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Jim nedochazi, ze at provedou cokoli, tak se lighti budou hrat primarne jako dmg dealeri, protoze na soucasnem randomu za soucasneho stavu a vzhledu map to ani jinak realne nejde... Ale to snizeni dohledu fakt nepochopim, presne jak pise pepelus, HT a MT tu optiku jaksi muzou namontovat taky a k cemu pak milemu lightovi bude camo, kdyz je stejne ani nespotne... a pak ani neprostreli, nebo mu bude trvat 2x tak dlouho nez normalnim medkum aby neco ustrilel :P

peky1128 #54 Posted 08 April 2017 - 09:49 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12717 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV

Nechceli nahodou zvysot ulohu panciera a ulohu lahkych tankov v hre ako scoutov?
Lebo zatial mam pocit ze robia vsetko opacne. Asi ostanem hrat len tier 5-6 a budem mat pokoj.

Prosim vas a co sa stalo s M41 buldog?som v praci a az vecer sa dostanem k pc,az by bol niekto tak dobry a napisal mi sem tie zmeny k horsiemu,diky.

Spojeno. Piš to najednou nebo používej Edit. CE

SG_semda #55 Posted 08 April 2017 - 09:55 AM

General

• Player
  • 41270 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
V zajmu tveho dusevniho dobra to sem radeji psat nebudem, mohl bys v praci utrpet nejakou újmu ;)

peky1128 #56 Posted 08 April 2017 - 10:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12717 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV
Skus lebo som sa potesil ze mu ostava zasobnik a teraz ma byt nejaky nerf?snad ro prezijem ked to napises

Camfourek #57 Posted 08 April 2017 - 10:12 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

Poznámky k druhé iteraci v souvislosti s lehkými tanky:

Doufám, že se nejedná o druhou iteraci v matematickém slova smyslu, ale pouze o druhý pokus - nabrat data ať víte, co nedělat s lehkýmy tanky.

Dovolím si začít trošku obecně, co jsem nepokryl při mé první odezvě na první iteraci testu. Budu psát pouze o T10 úrovních.

Lehké tanky jsem už v první iteraci považoval za horší než střední tanky (chápu, že není jejich primární úkol být srovnatelný se střeďákama, nicméně to srovnání se přímo nabízí;).

1) Podle mě mají současné lehké desítky málo hp. Chtělo by to, točit se někde kolem 1700hp a ne kolem 1500, je to hrozně málo na to, že lehké tanky v podstatě budou v první linii, která bude nejvíce exponovaná a budou odhalovat nepřátelská TDčka co mají 750dmg/náboj (to znamená, že dostat dvě rány od zakempeného TD je návrat do garáže ani ne kvůli chybě, ale kvůli tomu, že light tank bude dělat svou práci.

2) Nepřesná a slabá děla - opět chápu, že primárním cílem lehkých tanků není střelba. Problém vidím v tom, že třídy, které padají na kvalitě týmu nejsou srovnatelné s ostatníma. V současné chvíli tu máme artyny, jejichž expy, kredity a výsledky přímo závisí na tom, co nastřílí tým do omráčených tanků. Teď do této kategorie budou patřit i lehké tanky, protože sami za sebe neudělají nic, hrozně málo hp a slabé dělo je kombinace, která je zatím posílá do kopru a ty 2k dmg za minutu je úplně k smíchu. Přesnost děla T100 je 0,44 to prostě nemůžete myslet vážně :D

3) Pohyblivost - Ok, tady není o čem, pohyblivé to je dost. Problém je v tom, že Bat.Chat a Leopard 1 zaostávají v pohyblivosti jen mírně (jediní kdo je výrazněji překonává je T100 a Rhm. Pzw.) a pohyblivost po mapě má své limity. Výhodou je získání výhodných míst jako první. Potom tuto výhodu, ale musí přetavit 14 hráčů, kteří spolu nekomunikují a většina hraje špatně. Arty ještě nemá nabité a ikdyby ano, tak teď neudělá nic, jen trefí tank, dá mu omráčení, čehož zbytek týmu zase nevyužije. A to mluvím o mapách, kde se pohyblivostí něco získá. Většina map, ale pohyblivosti nedává žádné výhody a takové fjordy jsou sice super, že tank najede jako první do křoví na středu, ale potom v něm musí stát celou hru, protože se nemá kam jinam rozjet.

Ve zkratce: Nemyslím si, že pohyblivost lehkých tanků je taková výhoda, aby kvůli tomu tolik utrpěly na děle a HP

4) Kamufláž - Když už lehké tanky nemají dělo, hpčka a sotva to dohání pohyblivostí, tak musí mít kamo jako kráva ne? Ne! Mají sotva o něco málo lepší kamo než jejich protějšky středních tanků. Ok, zůstává stejné za pohybu, (mm sice to střeďákům je za pohybu taky celkem jedno), ale kdo by se s tak málo hp a obtížně využitelnou pohyblivostí pořád hýbal? Lehké tanky se budou hrát extrémně pasivně.

A teď teda vyjádření k lehkým tankům v nové iteraci test:

5) Dohled horší jak medka - Takže, mají slabé dělo, málo hp, sotva lepší pohyblivost a srovnatelné kamo co střední tanky (nepočítám pattona a e50m), tak jim vezmeme další drobnou výhodu a tou je dohled, protože moci si na své většinou 3 skillové posádce vybrat k opravám a maskování ještě rychlejší otáčení tanku (na velitelovi je pochopitelně 3. skill žárovka), dělalo lehké tanky úplně srovnatelné se střeďákama...

6) Snížit alfu lajtům, ok s tím bych neměl takový problém, kdybyste ale naopak zlepšili dpm... dávat na desítkovém tanku za 300 s přesností 0,44 a reloadem víc než 8s, to přece nemyslíte vážně...

Srovnání - T10 medka mají takový dpm, že lehký tank s jeho hp ustřílí do půlminuty a to ke všemu mají pancíř a přesné dělo. Lajtko ustřílí se současným dpm střeďák za minutu, kromě toho dostane mizernou penetraci, špatnou přesnost a pomalé náboje.

Ač mám 30k bitev a kolem 25% bitev na light tancích a rád bych je hrál i dál, tak mě WG vůbec ničím nemotivuje hrát je dál. Jsou to trochu rychlejší střeďáci s horším dohledem, papírovým pancířem, malým počtem HP, vykastrovaným dělem, malým alfa poškozením, horším dpm a jestli se tu někdo z moderátorů začne ohánět Sheridenem, tak dostane pořádný teabag!

Fakt jsem ze současného testu lajtů naprosto zoufalý. Oháníte se tím, že je nechcete jak střeďáky, ale děláte vše proto, aby střeďáci byly pořád i skauti (protože není nic lepšího), a pak nemá význam hrát lajty. Jako jo můžu na WZ-132-1 nabíjet 11s, ale nejsem si úplně jist, jestli je to krok správně.

Tohle vám pohejtují úplně všichni, takže držím palce moderátorům a v zájmu hráčů doufám, že budete usilovně předávat zpětnou vazbu, ať se tady té chujoviny střepeme.

Edited by Camfourek, 08 April 2017 - 10:29 AM.

DveStranky #58 Posted 08 April 2017 - 10:28 AM

Corporal

• Player
  • 33456 battles
  • 121
  • [FIV3] FIV3
Hej Vy jste tam všichni začali zase chlastat ? Napsat, že si můžu dát na LT  optiku apod :D    A na MT  si to jako dát nemůžu ? loool

matesex #59 Posted 08 April 2017 - 10:40 AM

Private

• Player
  • 22931 battles
  • 27
  • [OPCSR] OPCSR

S tema lajtama si delaj srandu.Nema cenu je expit.Na co mi je lajt bez dohledu.Sice ma kamo,ale to maj i TD.I T29 ma vetsi dohled nez LTTB.Lol delaj si z nas srandu.

peky1128 #60 Posted 08 April 2017 - 10:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12717 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV
Potrebuju vsetky znicit aby sa ludia hnali za X lahkymi tankami a neostavali hrat nizke urovne,biznis vzdy ide len o prachy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users