Jump to content

Veřejný test verze 9.18 - Změny dělostřelectva

• This topic is locked This topic is locked
136 replies to this topic

LEONOII #121 Posted 17 April 2017 - 05:55 PM

Corporal

• Player
  • 52827 battles
  • 122
dělostřelectvo je strašně podhodnoceno v rámci odměn v kreditech, vypadá to, že WG stále má nastaven systém odměn (počet kreditů) za udělené poškození, ale nyní je poškození věc vedlejší!!!!!!

kafac13 #122 Posted 19 April 2017 - 01:10 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 22667 battles
  • 335
No jestli ty artyny takhle zustanou, tak s WoT opravdu koncim, a budu hrat uz jen War Thunder. Tezky tanky jsou na vetsine map absolutne nehratelny..... uz jsem do WoT prestal cpat penize kvuli po....ymu RNG, kdy zasahy, prustrely a DMG jsou naprosto nahodne generovany a ted jeste domrvy artyny a LT...... 

AresSVKsmrt #123 Posted 19 April 2017 - 05:09 PM

Private

• Player
  • 36003 battles
  • 11
  • [SVKOZ] SVKOZ
len tak dalej WG doteraz este par hracou hralo za tazke tanky ale po udate uz nik neostane. rovno ste mohli povedat ze ide o zlepsenie artyn.

HorDa13 #124 Posted 19 April 2017 - 05:54 PM

Private

• Player
  • 21110 battles
  • 12

S Wotkem jsem v podstatě od začátků a i když se mi většina změn nelíbila, tohle mi připadá jako největší přešlap... Problém je, že rajčátka nic netrefili a ostatní se artyn báli, tedy kempili a to zpomaluje hru.

Dobré řešení: Zvětšit poloměr výbuchu, aby se lépe trefovalo horším hráčům a zároveň to nebylo tolik o náhodě (přesnost raději ne, nahrává lepším hráčům). Kvůli vyvážení by bylo potřeba snížit dmg, ale ne tak brutálně. Odstranil bych nezničitelné překážky a vysoké kopce, aby se tolik nekempilo. Třeba prochorovka a malinovka jsou nejlepší mapy - každý typ tanku si tam najde místo. Stun je zajímavý nápad, ale je moc silný a otravný.

Reálně řešení: Už definitivně nebudu hrát :D

McMaster_PiNG #125 Posted 20 April 2017 - 07:36 PM

Private

• Player
  • 46568 battles
  • 26
  • [_VOLE] _VOLE
Vím, že WG nemá co společného s XVM, ale budou se resetovat staty u housek či ne?!!, asi jediné co mě zajímá..

OId_n00b #126 Posted 20 April 2017 - 10:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16675 battles
  • 1,386
  • [UNGDI] UNGDI
To asi tezko, wg nikdy neresetovalo statistiky. Maximalne v tom vzdy udelalo jeste vetsi bordel, kdyz se menili tanky apod. Prepsalo to staty na nove stroje apod.

bobitwo1 #127 Posted 20 April 2017 - 11:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134

View PostHorDa13, on 19 April 2017 - 05:54 PM, said:

S Wotkem jsem v podstatě od začátků a i když se mi většina změn nelíbila, tohle mi připadá jako největší přešlap... Problém je, že rajčátka nic netrefili a ostatní se artyn báli, tedy kempili a to zpomaluje hru.

Dobré řešení: Zvětšit poloměr výbuchu, aby se lépe trefovalo horším hráčům a zároveň to nebylo tolik o náhodě (přesnost raději ne, nahrává lepším hráčům). Kvůli vyvážení by bylo potřeba snížit dmg, ale ne tak brutálně. Odstranil bych nezničitelné překážky a vysoké kopce, aby se tolik nekempilo. Třeba prochorovka a malinovka jsou nejlepší mapy - každý typ tanku si tam najde místo. Stun je zajímavý nápad, ale je moc silný a otravný.

Reálně řešení: Už definitivně nebudu hrát :D

wot hrajem necelé 2 roky. Arty mi nikdy ako veľký problém neprišli,  zvyčajne streľba bola 2x mimo a raz vedľa,  z času na čas niečo pristálo.  To že mohli dávať IK? S IS som dal toľko artyn na ranu, že to nespočítam.  Tak isto IK s KV-2, SU/ISU-152. Čo som si všímal,  tak väčšina hier mala tak po dve arty, tak namiesto tychto zmien mohli len dať podmienku na max 2 arty a hotovo. 1 reálne veľa vody nenamúti, 3 už si začínajú liezť do kapusty. A čo sa týka dmg, tak dávali adekvátny dmg podľa ráže dela.  152mm delo na arty dávalo to isté poškodenie ako na KV-2, či T-49. To že arty mohli nabiť AP/HEAT? A čo teraz... Občas používam AP na S-51. Problém s ním je ten, že musíte tank trafiť. Či trafíte 1mm vedľa alebo 1 km už nehrá rolu, splash to nedáva.  A stále je tu šanca,  že dingnete, alebo len zhodite pásy.  Argument,  že on na vás môže a vy neho nie, mi príde trápny.  Pokiaľ to človek nezahrá na blbca, tak je malá šanca,  že ho arty dá na blízko, takže to je podľa mňa vyvážené. A to, že arty môže strieľať všade aj cez prekážky ( áno prestrelím dom podľa niektorých hráčov)  mi už príde trápne,  koľko krát stačí malá terénna nerovnosť a šanca na zásah je mizivá. To čo teraz navrhujú,  že arty bude dostávať kredity a expy len za to, čo nastrieľajú spojenci do tankov, čo som stunol je už riadna blbosť.  Keď 9x stunnem protivníka a nik z tímu ho nepoškodí,  tak aj c prípade výhry odídem z 300 base exp a 6000 kreditmi? Lebo môj tým bol neschopný?  A to nehovorím ešte o tých nových sadach na opravovanie a lekárničkách. Pokiaľ niekto nebude držgroš,  tak reálne dostane stun tak na max 2 sekundy, kým sa neopraví a nevylieči a zalezie niekam a počká 90 sekúnd a má ich znova. Celým týmto vlastne z delostrelectva, ktoré už teraz je úplne závislé na tíme a pokiaľ tím nič nespotne, tak ono nič nespraví, tak ho ešte viac zmrzačili a pre istotu mu aj ruky polámali. Teraz už arty nespraví nič.  Ako hráč lightu som dosť mizerný, ale to čo im spravili je podľa mňa to isté,  čo artynam, len v bledoružovom. Lebo podľa všetkých úprav to za chvíľu nebude World of tanks ale World of medium tanks. 

appalacio #128 Posted 21 April 2017 - 09:02 AM

Private

• Player
  • 59331 battles
  • 45
  • [VEEL] VEEL

V novém patchi by neměla jít arty  do čet, přitom nové zadání osobních misí (opakuji, nové  znění pro nový patch 9.18) zní např takto:

"Ochromte nepřátelská vozidla celkem alespoň na 200 sekund, nebo umožněte svým spojencům způsobit minimálně 1 000 HP poškození nepřátelským vozidlům tím, že je znehybníte. Ochromení a poškození, která způsobí spoluhráči z čety, se počítají do celkové hodnoty."

"Způsobte minimálně 10krát poškození nepřátelským vozidlům, nebo je minimálně 12krát ochromte. Ochromení a poškození, která způsobí spoluhráči z čety, se počítají do celkové hodnoty.

• Můžete jí dokončit buď osobně, nebo jako člen čety, která se skládá z vašeho dělostřelectva a jakýchkoliv jiných vozidel."

Tak asi levá ruka neví co dělá pravá...

Edited by appalacio, 21 April 2017 - 09:06 AM.

Brumex #129 Posted 21 April 2017 - 02:16 PM

Private

• Player
  • 13723 battles
  • 2
  • [ATHOS] ATHOS

Předešlé příspěvky jsem nečetl, takže.
Pro pana Káju, můj osobní názor jakožto od hráče, který má první X "tank" artu.

Dělostřelecký mód: Mod vytvořený WG, je nepoužitelný. Rozhodně pokud by to bylo možné tak nahradit přímo modem "Battle assistant". ( Ať to má být formou odkoupení modu či přijetí autora jako developera )
Nerf DMG a stun mód: Proti tomuto konceptu nic nemám. Na testu se mi to líbilo a vítám to. ( Sám vím, že když dostanu IK na začátku bitvy tak jsem lehce vzpruzelý. ) Má to jediný háček. Pokud má nepřátelský tým aktivního light tank hráče tak arty nemá šanci se ubránit, protože mu tu DMG nedá. To by se dalo vykompenzovat možná nějakým zvýšeným camo bonusem nebo nevím jak to vyřešit. Ale rozhodně to je třeba nějak vyřešit. Nebo třeba změnit ekonomiku artynám.

Sebrání průbojné munice, schvaluji na 100 %
Přesnost: K přesnosti nemám nějaké vítky. Jsem s tím spokojen, ale splath je možná s tím stunem až moc velká. ( Dost daleko od cíle padne můj granát, neudělám poškození, i přes to dám stun. ) V módu pro arty člověk skoro neví co dělá, lítá to jinam než kam míříš.
Čety: Arty 2 a víc NE. Arty s normálním tankem ANO.
To odemně bude asi vše.
Díky,
Brumex

Edited by Brumex, 21 April 2017 - 02:17 PM.

kubo4747 #130 Posted 21 April 2017 - 03:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880
Nehral som common test, nemám na to čas, tak neviem ako to s arty je, čiže k tomu sa nebudem vyjadrovať. Ale od kedy je arty v hre, tak sa SPG mechanika nemenila a koľko hráčov sa naplakalo, či už za odstránenie arty alebo na zmenu mechaniky arty a ďalších x iných návrhov. A keď príde zmena, tak je znovu zle a zrazu to staré nikomu nevadí. Pritom do dnes sa na to nadávalo každý deň. Navyše to nie je finálne, takže nevidím dôvod na obavy a keďže hráči to mali možnosť testovať, tak to prešlo len vďaka vám - hráčom. Osobne pochybujem, že by to prešlo, keby každý jeden tester kričal, že to je kravina. Ja som s arty nikdy nemal problém, ale rád uvítam novú mechaniku. Už mi to príde ako stereotyp za tie roky.

VijaCZ #131 Posted 22 April 2017 - 08:45 AM

Brigadier

• Guest
  • 75776 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Každý - nebo skoro každý - tester křičel že je to kravina. Názor komunity byl je a bude ignorován jak je pěkným zvykem - přes všechnu kritiku je aktualizace 9.18 na Americkém serveru a koncem měsíce ta katastrofa dorazí i sem :/

Křičet a protestovat nepomáhá a opravdu nejde dělat víc....

feroduron #132 Posted 23 April 2017 - 04:48 PM

Private

• Player
  • 65017 battles
  • 10
  • [R_R] R_R

View PostIronKnightJirik, on 01 April 2017 - 01:54 PM, said:

Totalne [Editováno]!!! Nechte arty artynama nikdo tyto zmeny nechce. Znici to hru to je radsi smazte uplne. Aby lehke tanky pusobili vice dmg nez ty nejvetsi dela ve hre paneboze uz se proberte. S takovou si wg bude brzo hrat tu svoji do.... hru samo.

S takovou si túto hru budú hrať len [Editováno] deti, ktoré prd vedia o fyzike a reálnom fungovaní vecí.

View Postbobitwo1, on 20 April 2017 - 11:02 PM, said:

wot hrajem necelé 2 roky. Arty mi nikdy ako veľký problém neprišli,  zvyčajne streľba bola 2x mimo a raz vedľa,  z času na čas niečo pristálo.  To že mohli dávať IK? S IS som dal toľko artyn na ranu, že to nespočítam.  Tak isto IK s KV-2, SU/ISU-152. Čo som si všímal,  tak väčšina hier mala tak po dve arty, tak namiesto tychto zmien mohli len dať podmienku na max 2 arty a hotovo. 1 reálne veľa vody nenamúti, 3 už si začínajú liezť do kapusty. A čo sa týka dmg, tak dávali adekvátny dmg podľa ráže dela.  152mm delo na arty dávalo to isté poškodenie ako na KV-2, či T-49. To že arty mohli nabiť AP/HEAT? A čo teraz... Občas používam AP na S-51. Problém s ním je ten, že musíte tank trafiť. Či trafíte 1mm vedľa alebo 1 km už nehrá rolu, splash to nedáva.  A stále je tu šanca,  že dingnete, alebo len zhodite pásy.  Argument,  že on na vás môže a vy neho nie, mi príde trápny.  Pokiaľ to človek nezahrá na blbca, tak je malá šanca,  že ho arty dá na blízko, takže to je podľa mňa vyvážené. A to, že arty môže strieľať všade aj cez prekážky ( áno prestrelím dom podľa niektorých hráčov)  mi už príde trápne,  koľko krát stačí malá terénna nerovnosť a šanca na zásah je mizivá. To čo teraz navrhujú,  že arty bude dostávať kredity a expy len za to, čo nastrieľajú spojenci do tankov, čo som stunol je už riadna blbosť.  Keď 9x stunnem protivníka a nik z tímu ho nepoškodí,  tak aj c prípade výhry odídem z 300 base exp a 6000 kreditmi? Lebo môj tým bol neschopný?  A to nehovorím ešte o tých nových sadach na opravovanie a lekárničkách. Pokiaľ niekto nebude držgroš,  tak reálne dostane stun tak na max 2 sekundy, kým sa neopraví a nevylieči a zalezie niekam a počká 90 sekúnd a má ich znova. Celým týmto vlastne z delostrelectva, ktoré už teraz je úplne závislé na tíme a pokiaľ tím nič nespotne, tak ono nič nespraví, tak ho ešte viac zmrzačili a pre istotu mu aj ruky polámali. Teraz už arty nespraví nič.  Ako hráč lightu som dosť mizerný, ale to čo im spravili je podľa mňa to isté,  čo artynam, len v bledoružovom. Lebo podľa všetkých úprav to za chvíľu nebude World of tanks ale World of medium tanks. 

Presne, lepšie by som to nenapísal!

View PostKayi4ek, on 27 March 2017 - 09:38 AM, said:

Tankisté,

v tomto vlákně můžete diskutovat o změnách dělostřelectva. Budeme rádi za vaše návrhy, postřehy a připomínky :honoring:

Prepáč, ale čo má dospelý chlap očakávať od takého decka ako si ty? Čo ti mám písať, však to čo ste teraz v 9.18 urobili nemôže normálny dospelý človek akceptovať. Je úplne jasné, že to robíte len pre blbé deti, ktoré si môžete formovať podľa svojich predstáv od reality vzdialených na 100 honov. Tak čo ti mám písať? FD

Spojeno. Používej MultiQuote. CE

Dunev #133 Posted 23 April 2017 - 09:55 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23437 battles
  • 421
  • [KHIL] KHIL
Když sám sebe tituluješ "dospělý chlap", tak by ses tak měl i chovat. Chápu, že psychycká vyrovnanost nepatří k přednostem klikačů, ale zkus se, takhle na veřejnosti, aspoň trochu kontrolovat.

zajda20 #134 Posted 23 April 2017 - 11:56 PM

Private

• Player
  • 24267 battles
  • 4
  • [BIA] BIA

Zdravím, 

jelikož většina hráčů je artyhaterů, tak jako hráč, který má artyny rád bych rád napsal tento feedback na plánované změny. Celé se mi to líbí až na jednu věc,která se na test serveru nedá ozkoušet. Plánované změny absolutně znemožňují užití artyn v klanových aktivitách. Problém je jednoduchý v klanové aktivitě je běžné mít 1 artynu na vybíjení medek z nepříjemných pozic atd. Nyní se smysl arty mění na suport, čímž padá vybíjení medek a nyní k tomu kde vidím problém. Nastíním situaci: bojuje mých 5 HT proti nepřátelským 5 HT a já v arty jim chci pomoct a tak hodím splash mezi všech 5 nepřátelských HT a omráčím je. Prakticky okamžitě všichni mačkají lékarnu a stun odstraní. To že bych na nějakou pozici střílel nonstop několik ran za sebou aby teda ty tanky ten stun nemohli odstranit kvůli cooldownu se moc neděje navíc bych musel trefovat stále stejné tanky. A tak se ptám proč bych vzal arty do klanových aktivit když nedá dmg, nedá suport. Takže bude úplně k ničemu? 

Problém by se dal řešit různě - zrušení odstranění stunu pomocí lékarny - podle mě nejlepší protože pokud mám dávat suport, tak by se to jak ten suport dávám nemělo dát odstranit, protože pokud to jde tak proč bych vlastně na koho střílel... :) a další věc tahle mechanika zásadním způsobem podporuje focus 1 tanku na publicu - protože jako artynář, který chce mít asistovaný dmg tak budu v jednom kuse hitovat pouze jeden tank dokud neumře, protože už si vyplácal lékarnu na odstranení a teď to udělat nemůže, což je moje poměrně krátká šance jak přispět k vítězství

- samostatný cooldown na odstranění stunu (asi tak 5 minut) tak že pokud udělám první chybu: dostanu stun na otevřeném prostranstvíi tak ho odstraním a schovám se, ale pokud dělám takovou blbost pořád tak za to platím

- v podstatě drsnější verze toho nad tímto a to sice pouze jedenkrát odstranění stunu - udělám to jednou za bitvu v kritické situaci, pak už si musím dát větší pozor

v případě že to nebude úplně odstraněno tak to pouze nabádá hráče focusovat jeden tank ať už samostatně, nebo tak že vidím že tenhle tank měl stun tak to teď nemá možnost odstranění tak mu ho tam hned plácnu znova...

větší focus jednotlivých tanků povede pouze k větší frustraci

P.S. pokud reagujete na nějaký příspěvek, je dobré napsat na jaký :)

Edited by zajda20, 24 April 2017 - 08:43 PM.

VijaCZ #135 Posted 24 April 2017 - 06:47 PM

Brigadier

• Guest
  • 75776 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Artyny dostaly největší buff v historii hry a ty je chceš ještě buffovat? Nechápu....

Samita #136 Posted 25 April 2017 - 06:47 PM

Private

• Player
  • 63900 battles
  • 23
  • [CZWRS] CZWRS

Tahle hra tímto patchem pouze ztratí na hratelnosti . Už jim nedám ani korunu . Je to nehratelné. 

peky1128 #137 Posted 28 April 2017 - 11:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12698 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV
Odstrante stun to sa neda hrat . je to strasne otravne dostanem ranu pol zivota dole, vodic a strelec mrtvy a este aj 15 sec stun. to je strasne zabavne

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users