Jump to content

Veřejný test verze 9.18 - Nový systém pro skládání týmů

• This topic is locked This topic is locked
30 replies to this topic

peky1128 #21 Posted 08 April 2017 - 03:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12696 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV
Krytyka je na to obrovska uvidime ako sa k tomu postavy WG.

suksukulent #22 Posted 13 April 2017 - 01:28 PM

Private

• Player
  • 13089 battles
  • 22

View PostSWAT0013, on 31 March 2017 - 10:59 AM, said:

Tohle má být vtip? :facepalm: Od začátku bylo proklamováno, že nový MM bude vyrovnávat počty všech tříd, najednou necháme 2 mimo, protože bagr? Takže stále se bude stávat, že dostaneme Paříž a jedna strana bude mít 5 HT, druhá 0.

Takže HT a MT nemají velmi odlišné herní úlohy? Nerovnoměrné rozložení MT a HT nezničí rovnováhu sil? Co je tak složitého na tom dát těmhle vozidlům, že se můžou lišit maximálně o jeden kus - takže se vám nestane, že to bude 5HT vs 5MT, ale bude to aspoň 3HT + 2MT proti 3MT + 2 HT...

A jsme zase u toho - místo, abyste tyhle problémy vychytaly a uvedly nové věci až za pár měsíců, raději je dostaneme ve formátu, kdy neřeší vlastně nic a upravovat se budou zase za pochodu (jestli vůbec).

Tenhle patch mi začíná připadat jako ještě horší než Rubikon - a to jsem si myslel, že to jen tak překonat nejde...

Souhlas a ten problém 3 a 4 tieru kde je málo heavyn by se dal vyřešit velice jednoduše: prostě ten "pokročilý" matchmaking by nebyl na 3 a 4tieru! Já v tom nevidím problém...

View PostSG_semda, on 06 April 2017 - 06:19 PM, said:

A takhle prosím funguje nové skládání týmů, 2 proti 7 heavynám:facepalm: Zrovna tohle jsme chtěli aby jste vyrovnávali, ale né, vy si melete svou a "vybalancujete" nám jen počty TDček a lightů :facepalm:

Spoiler

Ale všimni si, že Artyny, TDčka a LTčka jsou vyrovnaný.... :sceptic:

Spojeno. Používej MultiQuote. CE

Edited by ClearEvil, 13 April 2017 - 08:05 PM.

Arnarmo #23 Posted 13 April 2017 - 04:56 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9618 battles
  • 420
Mám strach, z těch jen tří hráčů na topu. Aby to moc neovlivňovalo bitvu. Jestli dám 20 bitev s osmičkou, budu jednou na topu a 5x mi někdo nahlásí: "enemies tops are mutch better" a část týmu se půjde utopit, moc šťastný nebudu. :teethhappy:

Koggli #24 Posted 13 April 2017 - 07:04 PM

Colonel

• Player
  • 12895 battles
  • 3,543
  • [NGBP] NGBP
Obávám se, že moc změn se zde neudálo protože třeba to vyvaží tanky jako takové stejné tiery na topu atd, ale už to nevyváží hráče s podobnými schopnostmi, ohodnocením, zkušenostmi. Takže stejně bitvy budou končit jako doposud. Buď brutálně rychlé výhry a nebo většinou brutálně rychlé prohry. Ale to už bych opakoval to, co zde už někdo minimálně jednou psal.

Brut1 #25 Posted 15 April 2017 - 07:59 AM

Sergeant

• Player
  • 54431 battles
  • 269
  • [BRUT1] BRUT1
Nový MM je stále špatný, protože nevyvažuje heavy a medium tanky. Každý den mám několik bitev, kdy můžu v závislosti na mapě a nevyváženosti těchto 2 tříd předem určit jak bitva skončí. Např. teď jsem měl bitvu kdy jsme měli 1 heavy tank na spodku tabulky a soupeř 5 hevin a z toho 3 topové. Mapa byla siegfriedova linie. Ačkoli skilově byly týmy celkem vyváženy, předem jsem jasně věděl, že není téměř šance vyhrát. Nebyla. :) A to je jen jeden případ za všechny. To, že to vyvažuje navíc TD, nehraje roli. Ikdyž jsou střední tanky hodně silný, tak vyžadují větší schopnosti hráče, aby se jejich potenciál využil, natož na městské mapě.

peky1128 #26 Posted 15 April 2017 - 09:08 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12696 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV
To je blbe na tom ze MM rozdeluje podla vahy tanku,keby to tam nebolo, tak by snad aj boli vyvazene. Je to proste nefer. To nemoze MM najprv rozdelit HT rovnomerne na obe strany, potom MT,TD a tak dalej?
Aj bytky by boli vyrovnanejsie,to ze hrac dostane tym plny cervenych neni az tak hrozne ako ked su nevyvazene triedy tankov,hlavnr tych co maju rozhodovat o vysledku bitky.

entables #27 Posted 18 April 2017 - 12:50 AM

Private

• Player
  • 20728 battles
  • 7
  • [KUDLA] KUDLA
Mě se to moc vyvážený nezdá na jedný straně stojí jedena těžký tank a nadruhý jich je sedum.

DazerCZ #28 Posted 18 April 2017 - 03:13 PM

Private

• Player
  • 10292 battles
  • 4
  • [TVBCZ] TVBCZ
Konečně nebudu jezdit s 6 LT vs 9.Hrálo se mi to dobře,akorát v jeden den to byly samé prohry,ale za to MM nemůže

SWAT0013 #29 Posted 20 April 2017 - 10:54 AM

Brigadier

• Player
  • 31367 battles
  • 4,779
  • [KHIL] KHIL

Jsem šťastný, že podle WG je 2x T10 TVP stejně dobré jako 2x T10 arty. Že stále potkáme 3x HT proti 3x MT.

A hlavně, že vyrovnání techniky (když už HT a MT vynecháváme, protože podle WG nemají velmi rozdílné úlohy :facepalm:), funguje stylem jedna strana Prase, druhá třeba AT15... Já už vážně nevím, jestli jste tak neschopní nebo jestli to tak úspěšně hrajete... Aby MM vyrovnával týmy tímto způsobem NIKDO nechtěl, chtěli jsme vyrovnané počty jednotlivých tříd klidně s malým rozdílem (jakožto hráči neřešíme, jestli je to 5HT vs 4HT; řešíme a nemáme rádi, když to je 2HT vs 8 HT), ale to byste museli vytáhnout ty svoje hlavy odněkud a začít aspoň trochu poslouchat...

Tenhle MM měl zůstat ještě hodně dlouho v testovací fázi (klidně dělat i pár kol SB jen kvůli MM), dát ho v téhle verzi do hry je naprosto k ničemu a spíše to zase jen uškodí...

kubiji #30 Posted 20 April 2017 - 01:54 PM

Private

• Player
  • 23697 battles
  • 1
To snad nemyslí WG vážně. Pochopím, že četa arty+tank nedělá dobrotu. Ale co četa dvou artyn? Jestli to opravdu do hry zavedou, tak s artynama končím. A vsadím se, že nebudu sám. Hraju téměř výhradně s kamarádem v četě a s takovou prostě arty hrát nebudu moct jinak, než sám.

kurcatovium #31 Posted 25 April 2017 - 09:41 AM

Brigadier

• Player
  • 45673 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View Postkubiji, on 20 April 2017 - 01:54 PM, said:

To snad nemyslí WG vážně. Pochopím, že četa arty+tank nedělá dobrotu. Ale co četa dvou artyn? Jestli to opravdu do hry zavedou, tak s artynama končím. A vsadím se, že nebudu sám. Hraju téměř výhradně s kamarádem v četě a s takovou prostě arty hrát nebudu moct jinak, než sám.

Je to přesně naopak. Četa arty + tank (ideálně light) není problém a má smysl. Naopak četa arty + arty je nebalancovatelný exkrement, který neměl fungovat vůbec nikdy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users