Jump to content

Veřejný test verze 9.18 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
362 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 27 March 2017 - 09:40 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

Milí tankisté,

v tomto vlákně můžete diskutovat o aktuální verzi testovacího serveru 9.18. Budeme rádi za veškeré návrhy a připomínky :honoring:

O konkrétních tématech můžete diskutovat v jednotlivých vláknech:

Veřejný test verze 9.18 - Nový systém pro skládání týmů

Veřejný test verze 9.18 - Změny dělostřelectva

Veřejný test verze 9.18 - Nové lehké tanky

Veřejný test verze 9.18 - Změny charakteristik lehkých tanků (±2 matchmaking)

Veřejný test verze 9.18 - Čety stejné úrovně

Veřejný test verze 9.18 - Nová funkce Trade-in

Veřejný test verze 9.18 - Nové HD modely

Veřejný test verze 9.18 - Hlášení chyb

peripsen #2 Posted 30 March 2017 - 06:23 PM

Corporal

• Player
  • 26400 battles
  • 123
ty artyny jsou hrozné a vůbec se mi to nelíbí budou ještě mnohem otravnější než teď

virus1005 #3 Posted 30 March 2017 - 06:46 PM

Private

• Player
  • 21407 battles
  • 1
  • [J-TAK] J-TAK
Chtě bych se zeptat...bude se dělat něco s prémiovými tanky,které jste totálně zazdily těma šílenýma tankama,jako jsou třeba defender a scorpion? Třeba t54 mod. by potřeboval buff nebo omezenej M.M(už ted bych je na publicu spočital na prstech jedné ruky) to samé is6,panter 8,8..... je špatné vylepšit jedny premiáky a druhé nechat zastíněné... Pokud jde o arty,je fajn,že mi nesmahnou tank na jednu ránu a proto palec nahoru. System MM ocenuji,ale jsem zvědavý na četu tří x lightů proti třem x hevynkám :-D.....

MogenCZ #4 Posted 30 March 2017 - 06:48 PM

Private

• Player
  • 10909 battles
  • 45
  • [PKCKO] PKCKO
Zajímalo by mně, jestli se se změnou artyn budou měnit i mise. Pokud se bude měnit poškození a to směrem dolů, bude mnohem těžší dávat například ART-15 a podobné mise na vysoký MDG. 

FlackCZ #5 Posted 30 March 2017 - 07:08 PM

Private

• Player
  • 15869 battles
  • 14
  • [7REDS] 7REDS
Kdy se spouští test ? nejde se mi tam připojit 

ALOKART #6 Posted 30 March 2017 - 07:42 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 56549 battles
  • 576
  • [UNDER] UNDER

meni WG tymto aj misie pre artu ? lebo niektore zacnu byt asi impossible pre artu ked jej zoberu DMG :D 

Inak ked hram za scouta a nasvietim ciel tak castokrat nadavam na neschopnost mojich spoluhracov nastrielat aspon nieco a musim si to s tym scoutom este aj nastrielat :D 

Teraz ked zrusili DMG u artin som zvedavy ako tato spolupraca scout + arta bude (ne)fungovat :D 

Slepe TDcka budu davat ten DMG na tych retardovanych mapach kde pomaly na to nemaju ani pozicie lebo stred mapy je casto najvyssi bod a tam kde treba kriky castokrat niesu :)

Edited by ALOKART, 30 March 2017 - 07:43 PM.

Catani_1 #7 Posted 30 March 2017 - 09:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 44854 battles
  • 95
  • [SK-NB] SK-NB
Téměř nehratelné. Na serveru je vysoký ping. Standard kolem 150 a výše. U testu 0.9.17.1 se toto nedělo.

Solnakar #8 Posted 30 March 2017 - 09:34 PM

Private

• Player
  • 51048 battles
  • 36
  • [MEOOW] MEOOW

View PostMogenCZ, on 30 March 2017 - 05:48 PM, said:

Zajímalo by mně, jestli se se změnou artyn budou měnit i mise. Pokud se bude měnit poškození a to směrem dolů, bude mnohem těžší dávat například ART-15 a podobné mise na vysoký MDG. 

Když se přihlásíš do testu, tak uvidíš, že se mise změnily. Tam, kde bylo třeba nastřílet, je to teď o poškození, které dají spojenci tebou detrackovaným, nebo ochromeným cílům. Ale i tak jsou na Obj.260 celkem hustý (ART-15 - být první na XP v obou týmech, 3500 damage přes detrack a ochromení;).

dugozjazdar #9 Posted 31 March 2017 - 04:28 AM

Private

• Player
  • 29852 battles
  • 16

riadne som stiahol TS, všetko nainštalované, spustím a namiesto asi dvoch týždňov premiaku čo mi ostávalo mi ich zmazalo a takisto nemám dostupné ani goldy ani voľné skúsenosti, sem tam mi tam naskočia ale nedajú sa použiť, vždy keď to skúsím znovu zmiznú...čo sa týka artýn totálne zdevastované, to mohli radšej vymazať než toto, zrejme artynu čo mám predám, čo sa týka LT totálne OP, nemajú problém obtočiť a ustrieľať aj MT...začínam uvažovať o odinštalácií celej hry a to mám odohratých 24 000 hier...okrem toho staré mapy stále chýbajú, severogorsk, severozápad, dragon ridge a ostatné čínske mapy, prístav atď...

Losakk #10 Posted 31 March 2017 - 05:17 AM

Private

• Player
  • 35394 battles
  • 39
  • [DAFFY] DAFFY

Nevím, kam to napsat ale vemu to komplexně...

artyny veliký problém a frustraci přinášející stvoření se po patchi stanou ještě větší cancer, není nic horšího když tě někdo ustunuje. Doteď jsi jednou za x bitev dostal insta a dalo se to rozdýchat. Nehledě že hečkům je jedno jakou mají pene a při 25% RNG je ti vcelku jedno i jakou máš přesnost. Při omezení na 3 arty bude každá 2há bitva o 3 artynách na tým takže se nic nemění, mělo se to nechat tak jak to je a omezit max 2 artyny na team s tím že by jsi měl poměr dosazování do team 33/33/33 %. Todle je zase stupidita.

Tier 10 lights, osobně doufám že nějakýho někňubu nenapadne se rýpat v medkách kvůli zbytečnotřídě. medko zvládne vždy všechno líp a nechápu proč teda tier10 lights, asi obsah? Upravte mě.

Nehledě vzato, že se kvůli tomutu umu budou muset opět překopat mise a ani nemluvím o tom že z light misí se stane zlo, protože už takhle jsou asi 3 mapy na kterých se dá nasvítit a většinou je k tomu dobré mít právě tu artynu.  Artynu, která teďkon stunuje :D a ani nemluvím o bombadérovi, když nemáš splash.

Další věc nechápu proč si jako např scout 7 tieru nebudu moct vzít do čety artynu 8 tieru, sakra nemáte to omezit na nulu ale na +-1, kdo to vymejšlel zase. xD

Jediný co ohodnotím plusově jsou nové HD modely a snad MM, i když uvidíme jak to bude fungovat v praxi.

Edited by Losakk, 31 March 2017 - 05:18 AM.

Thalish #11 Posted 31 March 2017 - 06:25 AM

Lance-corporal

• Player
  • 23896 battles
  • 97
Ako možu napísat hentaké keci na MM ? šak to bude stát ešte za vačšie [edited]ako doteraz .... a tie SPG, k tomu neni čo povedat ... kedže lieky na k****izmus su asi neni

Mantic0re_ #12 Posted 31 March 2017 - 06:45 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11803 battles
  • 60
  • [ELLIE] ELLIE
Podle mne (chapejte podle toho co jsem videl ze streamu z TS) by se arty nemeli menit, ale bohate staci omezit pocet maximalne dve na hru. Stuny a stale poskozene moduly jsou jeste vice k nasrani, nez udelena dmg. Lighty na desitce naprosta zbytecnost. Osmicky naprosto idealne plni svou ulohu spotera a nekdy i pekne kousnou nebo detracknou. Podle me staci pouze zmena MM a mnou uz zminovane omezeni delostrelectva. Mam celkem strach, ze ty lighty a arty uz jsou hotova vec pro WG. :(

4rch8i5h0p_CZ #13 Posted 31 March 2017 - 07:51 AM

Private

• Player
  • 11428 battles
  • 3
  • [FD_CZ] FD_CZ

Zkoušel někdo z vývojářů hrát za artynu T92 za amíky? Nedá se s ní vůbec nic vydělávat. Nedalo se to před 2 rokama a nedá se to pořád. Aby člověk něco získal, tak musí vypnout tak 5 tanků a i pak je income úplně směšnej v porovnání třeba s Heavy tankem. Musím si dát tak 5 matchů s heavy, nebo TDčkem, abych měl na to si jednou zahrát za artynu, úplně na [edited]přístup. Vývojáři slibovali, že teď bude lepší s artynou vydělávat a prd z toho zase. Je úplně jedno jestli člověk trefí 5 tanků, protože team stejně kašle na nějaké značení že tam letí shell. Jinak změna míření a dissabling tanků zásahem se mi líbí a i když už neodpálím tank, tak mi to přijde jako zajímavá a dobrá věc.

Starší prémiové tanky jsou k smíchu. Mám koupenou T34 a ten tank je na odpis v porovnání třeba s defenderem. Dokonce i obyčejná T32 za amíky je lepší a líp hratelná než doprdele prémiovej tank T34. Úpřímně mám chuť žádat za ten tank zpátky moje peníze, protože proti desítkovýmu tiru neudělám vůbec nic a ostatní osmičkové tiery si mě huntujou protože ví jak je ten tank na [edited]. Slabá penetrace, dmg směšné, rychlost střelby k pláči. Prostě si mě dá blbej lehkej francouz na šestkovým tieru, jednou ho trefím a pak hodinu čekám než nabiju, abych ho musel tak 4 trefit. Jet proti defenderovi? :D to nemůže WOT myslet vážně s T34 :-D.

Jinak revize co se udělali za artyny a MM jsou super :). Sice jsem hrál 10 lehkejch tanků, 3 artyny a nějyký tdčka, ale aspoň to byli stejné tiery a classy :).

Aragamash #14 Posted 31 March 2017 - 09:16 AM

Private

• Player
  • 32467 battles
  • 25
  • [ARA] ARA

Vemu to stručně...

MM funguje docela dobře, stejně tak i rotace map. Nevím jak dlouho se bude v budoucnu čekat ve frontách, či jak moc velká zábava to někdy bude, protože se obávám, že když bude složení třeba ST-I + E-75, pak nějaké tři osmičky a zbytek sedmičky, tak si ti dva v těžkých tancích deváté úrovně pěkně nahrabou (pokud nebudou jako prioritní cíl zničeni první;). Ale prozatím chválím a držím tomu palce. Vše se pořádně ukáže až to půjde naživo. Za mě tedy plus.

Dělostřelectvo - ani nápad. Battle Assistant jsem kritizoval už na SnadBoxu a stále není ani z poloviny tak dobrý jako ten jednoduchý BattleAssistant mod. 

Jinak efekt omráčení je poněkud zbytečný (viz příspěvek ve vlákně o dělostřelectvu) a co se týče celkově dělostřelectva, je to nyní menší zábava, menší napětí, menší nutnost dávat přednost správným cílům a předměřovat tam, kde je potřeba pomoci. Herní styl byl totálně zabit.

Abych nemluvil jen jako hráč dělostřelectva, vzal jsem svou věrnou E100 s protistřepinovkou (má normální výbava) a vyjel si beztrestně přes pole na mapě Step. Zacílil mě BatChat 155 58. Všechny tři zásahy byli přímé. Po třetím zásahu jsem si oživil řidiče (jediný kdo to schytal) a zároveň jsem tím zcela vymazal veškerý efekt omráčení. Jestli se ptáte na životy, každý zásah byl cca za 150... Tedy z 2700 jsem byl u 2320 nebo tak nějak... Já vím, že BatChat nebyl nikdy ta nej. arty, ale promiňte toto? Nikdy dříve bych si tohle s E100 nedovolil. 

Nové lehké tanky jsou možná trochu moc silné. Proti nim jsem zatím příliš nebojoval, ale hra za ně je až příliš dobrá a jednoduchá. Jsou silné, rychlé a pravidelně jsem mezi TOP 3 dle způsobených škod. To bohužel není zrovna to, co by lehké tanky měli dělat, neb do teď jsem myslel, že jedná o podpůrnou třídu. Jsou skutečně hodně silné...

Navíc, dostal jsem mapu Ohnivý výběžek a po dvou minutách jsem zjistil, že je lepší bojovat než dělat průzkum. Ono upřímně, když odhalíte pozici nepřátelského tanku (který spojenci nevidí, protože vykreslovací vzdálenost je nějakých 550 metrů), doufáte, že jej trefí dělostřelectvo. A ono to pro vás udělá. Bum za dvě stovky. Promiňte, ale Ru 251 mu zvládne dát zásah za dvě stovky také a dostal bych tím plné množství kreditů.

Takže LT jsou fajn, možná trochu silné a společně se zmršením dělostřelectva to naprosto porušuje rovnováhu - průzkumník a ničitel.

Změny LT vypadají fajn. Ale... VRAŤTE NÁM HOUFNICI NA VK 28.01!!! Není houfnice, není tank!!! Jen další klon jako ostatní šestky, až na to že pomalý a tlustý...

S novým systémem úrovní souhlasím i s četami stejné úrovně. Ono upřímně nebyl až takový problém ty fail-čety typu úroveň 1 a úroveň 8 pospolu. Problém byli čety úrovně 5, 5 a 6 (třeba KV-1, KV-1 a KV-2), které MM zvesela házel mezi osmičky... To naštvalo jak postižený tým, tak četu... Za mě plus. 

Navíc chválím předchozí přídavek do hry, kdy čety začínají pospolu. Ačkoliv to občas není úplně ono (např. kombo střeďák a těžák na Westfieldu), zatím si to s kamarádkou chválíme - jen tak dál... Za tento odstavec ode mě 5/5 bodů...

Trade-In jsem netestoval, a ani nechci, mám Löwe a Pz.T25 a jsem s nimi spokojen. Ale děkuji, někteří to třeba ocení. Např. kamarádka je poněkud zklamaná Škodou T40, tak to třeba využije. Za mě malé plus.

Hraju SD klienta na nějnižší detaily a na 8 let starém notebooku. Přesto práci na HD tancích oceňuji a některé se mi velice líbí, jiné zase ne (VK 28.01 a Maus jsem měl radši jak byli, ale možná je to jen o zvyku). Lorraine 155 51 vypadá tedy děsně, to vám řeknu. Ale jinak chválím, je to krok vpřed a věřím, že jiní hráči to ocení i do detailů...

Chyby??? Doufám, že VK 28.01 bez houfnice je jen nějaká chyba... Zatím v pořádku...

Palecak #15 Posted 31 March 2017 - 09:44 AM

Private

• Player
  • 31103 battles
  • 4
  • [H_E_D] H_E_D
Nevíte proč mi test server nepridal free xp, goldy ani kredity?

Camfourek #16 Posted 31 March 2017 - 10:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

View PostAragamash, on 31 March 2017 - 08:16 AM, said:

Celkem solidní pohled, o té houfnici už jsme psali :P přemluvil jsi mě o tom, že čety +/- 1 jsou pro mm celkem na nic, ale také by podle mě šlo udělat to, že třeba četu s 2xT5 a T6 tankem vždy házet do T7-T5 bitvy. A nepreferovat tam mm jednoho na topu. Pokud by tak třeba někdo hrál T8-T9 četu, byl by vždy v desítkách.

Edited by Camfourek, 31 March 2017 - 10:33 AM.

Ivana_Drago #17 Posted 31 March 2017 - 12:53 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View PostPalecakCR7, on 31 March 2017 - 08:44 AM, said:

Nevíte proč mi test server nepridal free xp, goldy ani kredity?

Ahoj,

bohužel se jedná o bug. Jsme si tohoto problému vědomi a vývojáři pracují na jeho vyřešení. Problém by měl být vyřešen ještě během dnešního dne :honoring:
Díky za nahlášení!

Rudolf3KralMoravsky #18 Posted 31 March 2017 - 01:12 PM

Sergeant

• Player
  • 11610 battles
  • 266
  • [ZBCST] ZBCST
Bě by opravdu zajímalo,proč máme diskutovat o nějaké aktualizaci,když náš názor vás nezajímá a 6 stránek komentářů jste smazali?Jediné co podle mého názoru chcete aby bylo tady na diskuzi je jen samá chvála.Ptal jsem se vás a nedostal jsem odpověď:Tak znovu : 1 dá se z nové německé 8 jet na pantera? 2 o kolik se zvýšili hodnoty zbraní a pancíře při přechodu RU z 8 na 9?

SG_semda #19 Posted 31 March 2017 - 01:19 PM

General

• Player
  • 41991 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostRudolf3KralMoravsky, on 31 March 2017 - 01:12 PM, said:

Bě by opravdu zajímalo,proč máme diskutovat o nějaké aktualizaci,když náš názor vás nezajímá a 6 stránek komentářů jste smazali?Jediné co podle mého názoru chcete aby bylo tady na diskuzi je jen samá chvála.Ptal jsem se vás a nedostal jsem odpověď:Tak znovu : 1 dá se z nové německé 8 jet na pantera? 2 o kolik se zvýšili hodnoty zbraní a pancíře při přechodu RU z 8 na 9?

googli, hledej, WG staff tu není aby odpovídal na takový otázky většinou

Kyselina44 #20 Posted 31 March 2017 - 01:28 PM

Private

• Player
  • 4477 battles
  • 1
  • [CZSTL] CZSTL
Nejde se mi připojit nevíte proč????

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users