Jump to content

Veřejný test verze 9.18 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
362 replies to this topic

brrot #21 Posted 31 March 2017 - 01:59 PM

Private

• Player
  • 11945 battles
  • 4
Testujte chlapi testujte a rychle-právě jsem dohrál krásnou bitvu na MT25 proti IX+X T. To fakt nemělo chybu!!!!!!!!!!!!

nalkirk #22 Posted 31 March 2017 - 02:58 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 14094 battles
  • 1,239
  • [-LCP-] -LCP-

View PostKyselina44, on 31 March 2017 - 12:28 PM, said:

Nejde se mi připojit nevíte proč????

Je nával, musíš si počkat, ja sem momentálně na 2.500 pozici a čekám :)

FeS2 #23 Posted 31 March 2017 - 03:05 PM

Private

• Player
  • 41479 battles
  • 17
  • [HALUS] HALUS

View PostPalecakCR7, on 31 March 2017 - 09:44 AM, said:

Nevíte proč mi test server nepridal free xp, goldy ani kredity?

View PostIvana_Drago, on 31 March 2017 - 12:53 PM, said:

Ahoj,

bohužel se jedná o bug. Jsme si tohoto problému vědomi a vývojáři pracují na jeho vyřešení. Problém by měl být vyřešen ještě během dnešního dne :honoring:
Díky za nahlášení!

Bug vypadá opraveně :great:.

danie_653 #24 Posted 31 March 2017 - 04:12 PM

Private

• Player
  • 7966 battles
  • 1
  • [CZTB] CZTB
Proč mi furt píše připojování a vůbec to nejede 

nalkirk #25 Posted 31 March 2017 - 04:37 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 14094 battles
  • 1,239
  • [-LCP-] -LCP-
Čti ...

7wariot7 #26 Posted 31 March 2017 - 06:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24075 battles
  • 525
  • [CSLET] CSLET

Gratulace, ohladom arty,už sa to nebude hrat Arty safe,ale "aliance safe",kedy budete si od spojencov držat dostatočny odstup aby ste sa nestali č.1 pre arty.Ale palec hore za trocha realnejšie arty.

Stuny od arty,no neviem. Pokial pancier heavyn nebude mat zasadnu redukciu tychto "stunov, realnost ide do kytek.

Co arty s realod 10sec ? to ustunuje tank k smrti ?

co arty so zasobnikom, tiež da stun na rovnaky čas  ako ine arty ? ?

--Kedy skonči nerealny nezmysel typu arty striel za pohybu,otačania sa ,či striel bez potreby "zapätkovat "--

DonVitoCZ #27 Posted 31 March 2017 - 06:34 PM

Sergeant

• Player
  • 30715 battles
  • 223
  • [CONES] CONES

Díky WG, nadcházející verze vypadá, že mě od téhle hry konečně nadobro vyštípe :honoring:

Změny MM celkem jdou, až na to vyrovnání počtu TD, když hlavní problémy máme všichni s hrami 8 těžkých (nebo středních) tanků proti 2 - opět dokonalá logika WG, upravíme losování TD do týmů.

Desítkové lehké tanky? Něco začne být k ničemu, buď střední a nebo spíše pozměněné lehké tanky, jedna z těchto tříd každopádně naprosto ztratí pointu.

Arty - takže místo občasné garáže na ránu jednou za x set her bude v každé hře člověk spamován střelbou od nějakého malého zákeřného FV, už ne po 10  vteřinách, ale rovnou po 5 vteřinách s efektem polomrtvého tanku budete jen s mnohanásobně vyšší frustrací přihlížet, jak vás nepřátelé po prvním hitu od arty rozeberou na atomy. Dobře, můžete si zaplatit 20k kreditů za lékárnu, ale použijete ji, začnete couvat a bum, další zpolomrtvení by @rty, dalších několik hitů obdrženo a vítejte v garáži se 100x horším pocitem, než když vás dělostřelec náhodou vymaže jednou ranou...

Díky, ale víc se deptat nenechám :B

Citrusik #28 Posted 31 March 2017 - 06:39 PM

Private

• Player
  • 8644 battles
  • 9
  • [NSNP] NSNP
nejde server :) na nete ani údržba není napísaná :D a to som ho stiahol dneska ráno okolo 9:30 :) vie niekto približne kedy by ho mali spustiť ? :)

AnarchyBurger #29 Posted 31 March 2017 - 08:14 PM

Private

• Player
  • 37029 battles
  • 41
  • [FARM-] FARM-
To ste museli zhovadit tolko tankov aby ste pridali lighty na tier X?? ................................

Ameli1_cz #30 Posted 31 March 2017 - 08:19 PM

Corporal

• Player
  • 11227 battles
  • 106
  • [CZMA] CZMA
To není snad myšelno vážně, že nepůjde jít rovnou na Leoparda z RU, ale bude se muset opět na 7 tier a na Indien Pz. to je dobrá prasárna pro někoho, kdo tu linii jel kvůli medkám. Zase hrát SP1C, které sice bylo fajn, ale teď ho ještě zhovadí, to je fakt blbě vymyšlené.

pitral0n #31 Posted 31 March 2017 - 08:21 PM

Private

• Player
  • 18547 battles
  • 11

Jsem znechucen... :mellow: Změny artyn jsou akorát k horšímu (budou člověka štvát víc než doposud), přitom by stačilo omezit na 2x arty na bitvu, ale WG raději vymýšlí kravinky... To samé lighty... Proboha proč až T10? WG se v tom prostě pořád hrabe a hra směřuje do kytek.

"A KOMU TÍM PROSPĚJETE, CO?!" :P

V zásadě je mi to ale fuk - když to bude stát za h***o, tak to nebudu hrát, umím se zabavit i něčím jiným. Je to ale škoda. :facepalm:

Rudolf3KralMoravsky #32 Posted 31 March 2017 - 09:18 PM

Sergeant

• Player
  • 11360 battles
  • 256
  • [ZBCST] ZBCST

Odpověď na moje otázky pro všechny jediná možnost jet na Leoparda je z indiana panzera jinak se tam nedostanete jak tipické!A pro všechny změna lightů z 8 na 9.Škoda nezvedli ani průboj granátů.Tak že :

RU251, T49, and AMX 13 90 (Tier 9) Stats

Supertest stats for the soon-to-be Tier 9 light tanks, straight from supertest.

T49

Tier: IX
HP: 1400
Engine power: 550
Weight: 22.771 t
Power to Weight ratio: 24.15
Speed: + 72.4 / -24 km / h
Hull Traverse: 44 ° / s
Turret Traverse: 45.9 ° / s
Terrain Resistance: 0.767 / 0.959 / 1.63
Hull Armor: 25/25/19 mm
Turret Armor: 25/25/25 mm
View Range: 400 m
Signal Range: 745 m

Gun: 90m T132E3
DMG: 240/240/320
Penetration: 185/250/320 mm
DPM: 2657.9
Rate of Fire: 11.075
Reload: 5.418 sec
Accuracy: 0.384
Aim Time: 2.21 sec
Depression/Elevation: -10 °/-20 °

RU251 Spähpanzer

HP: 1350
Engine power: 630
Weight: 25.625 t
Power to Weight ratio: 24.59
Speed: + 70/-24 kph
Hull Traverse: 44 ° / s
Turret Traverse: 45.9 ° / s
Terrain Resistance: 0.767 / 0.863 / 1.534
Hull Armor: 25/20/8 mm
Turret Armor: 20/20/20 mm
View Range: 420 m
Signal Range: 745 m

Gun 90 mm Rheinmetall DM1
Penetration: 190/250/102 mm
DPM: 2502.9
Rate of Fire: 10.429
Reload: 5.753 sec
Accuracy: 0.345
Aim Time: 1.92 sec
Depression/Elevation: -10 °/-18 °

AMX 13 90

HP: 1100
Engine power: 350
Weight: 14.895 t
Power to Weight ratio: 23.5
Speed: + 64/-23 kph
Hull Traverse: 40°/s
Turret Traverse: 48°/s
Terrain Resistance: 0.767 / 0.863 / 1.342
Hull Armor: 50/20/15 mm
Turret Armor: 40/20/20 mm
View Range: 400 m
Signal Range: 750 m

Gun 90 mm F3
Penetration: 170/248/45 mm
DPM: 1562.2
Rate of Fire: 6.509
Magazine Reload: 29.371 sec
Reload: 2.5 s
Shells Per Magazine: 4
Accuracy: 0.364
Aim Time: 2.59 s
Depression/Elevation: -6 °/+12 °

ProeogeCZE #33 Posted 31 March 2017 - 09:38 PM

Private

• Player
  • 22723 battles
  • 18
  • [B-CP1] B-CP1

1. Tak tohle snad být nemuselo, z jakého důvodu jste se rozhodli vzít VK 26.01 houfnici ?? :facepalm: 

2. Že to ale trvalo udělat ten MM :medal: . Tohle už mohlo být už mnohem dřív i bez těch 10 a 9 lightů.:trollface:

3. Co se týče artylerii :facepalm:!!!!! BLBOST!!!!!:facepalm:. Jsem artynář ale tohle fakt nejde. Nesmyslný splash a damage. Ono by stačilo jen zredukovat damage po probití u 10 tieru třeba okolo 1600 (něco jak od hvězdy smrti goldem) a dolů by to šlo třeba o 150 či 200 za tier + by se odvíjel od typu děla. Standartní damage by se odvíjel od typu děla a tanku, který dostal zásah . Splash,reload a aiming bych nijak neměnil. Popřípadě ale to si myslím že už by to bylo moc bych tam dal ten váš stun ale spíš ne.

Velké + za odstranění AP u artyn:great:

A malé nevýznamné + pro MM  že už mohl přijít dříve.:great:

U lightů se nemohu rozhodnou zda to je pozitivní věc nebo negativní.

marak70 #34 Posted 31 March 2017 - 09:56 PM

Private

• Player
  • 10749 battles
  • 44
Nečekal jsem, že změny ze Sandboxu budou připraveny tak rychle. Za pohotovost a skvělé úpravy chválím.

Brechli_12_killer #35 Posted 31 March 2017 - 09:56 PM

Private

• Player
  • 11000 battles
  • 19

View PostAragamash, on 31 March 2017 - 08:16 AM, said:

Vemu to stručně...

MM funguje docela dobře, stejně tak i rotace map. Nevím jak dlouho se bude v budoucnu čekat ve frontách, či jak moc velká zábava to někdy bude, protože se obávám, že když bude složení třeba ST-I + E-75, pak nějaké tři osmičky a zbytek sedmičky, tak si ti dva v těžkých tancích deváté úrovně pěkně nahrabou (pokud nebudou jako prioritní cíl zničeni první;). Ale prozatím chválím a držím tomu palce. Vše se pořádně ukáže až to půjde naživo. Za mě tedy plus.

Dělostřelectvo - ani nápad. Battle Assistant jsem kritizoval už na SnadBoxu a stále není ani z poloviny tak dobrý jako ten jednoduchý BattleAssistant mod. 

Jinak efekt omráčení je poněkud zbytečný (viz příspěvek ve vlákně o dělostřelectvu) a co se týče celkově dělostřelectva, je to nyní menší zábava, menší napětí, menší nutnost dávat přednost správným cílům a předměřovat tam, kde je potřeba pomoci. Herní styl byl totálně zabit.

Abych nemluvil jen jako hráč dělostřelectva, vzal jsem svou věrnou E100 s protistřepinovkou (má normální výbava) a vyjel si beztrestně přes pole na mapě Step. Zacílil mě BatChat 155 58. Všechny tři zásahy byli přímé. Po třetím zásahu jsem si oživil řidiče (jediný kdo to schytal) a zároveň jsem tím zcela vymazal veškerý efekt omráčení. Jestli se ptáte na životy, každý zásah byl cca za 150... Tedy z 2700 jsem byl u 2320 nebo tak nějak... Já vím, že BatChat nebyl nikdy ta nej. arty, ale promiňte toto? Nikdy dříve bych si tohle s E100 nedovolil. 

Nové lehké tanky jsou možná trochu moc silné. Proti nim jsem zatím příliš nebojoval, ale hra za ně je až příliš dobrá a jednoduchá. Jsou silné, rychlé a pravidelně jsem mezi TOP 3 dle způsobených škod. To bohužel není zrovna to, co by lehké tanky měli dělat, neb do teď jsem myslel, že jedná o podpůrnou třídu. Jsou skutečně hodně silné...

Navíc, dostal jsem mapu Ohnivý výběžek a po dvou minutách jsem zjistil, že je lepší bojovat než dělat průzkum. Ono upřímně, když odhalíte pozici nepřátelského tanku (který spojenci nevidí, protože vykreslovací vzdálenost je nějakých 550 metrů), doufáte, že jej trefí dělostřelectvo. A ono to pro vás udělá. Bum za dvě stovky. Promiňte, ale Ru 251 mu zvládne dát zásah za dvě stovky také a dostal bych tím plné množství kreditů.

Takže LT jsou fajn, možná trochu silné a společně se zmršením dělostřelectva to naprosto porušuje rovnováhu - průzkumník a ničitel.

Změny LT vypadají fajn. Ale... VRAŤTE NÁM HOUFNICI NA VK 28.01!!! Není houfnice, není tank!!! Jen další klon jako ostatní šestky, až na to že pomalý a tlustý...

S novým systémem úrovní souhlasím i s četami stejné úrovně. Ono upřímně nebyl až takový problém ty fail-čety typu úroveň 1 a úroveň 8 pospolu. Problém byli čety úrovně 5, 5 a 6 (třeba KV-1, KV-1 a KV-2), které MM zvesela házel mezi osmičky... To naštvalo jak postižený tým, tak četu... Za mě plus. 

Navíc chválím předchozí přídavek do hry, kdy čety začínají pospolu. Ačkoliv to občas není úplně ono (např. kombo střeďák a těžák na Westfieldu), zatím si to s kamarádkou chválíme - jen tak dál... Za tento odstavec ode mě 5/5 bodů...

Trade-In jsem netestoval, a ani nechci, mám Löwe a Pz.T25 a jsem s nimi spokojen. Ale děkuji, někteří to třeba ocení. Např. kamarádka je poněkud zklamaná Škodou T40, tak to třeba využije. Za mě malé plus.

Hraju SD klienta na nějnižší detaily a na 8 let starém notebooku. Přesto práci na HD tancích oceňuji a některé se mi velice líbí, jiné zase ne (VK 28.01 a Maus jsem měl radši jak byli, ale možná je to jen o zvyku). Lorraine 155 51 vypadá tedy děsně, to vám řeknu. Ale jinak chválím, je to krok vpřed a věřím, že jiní hráči to ocení i do detailů...

Chyby??? Doufám, že VK 28.01 bez houfnice je jen nějaká chyba... Zatím v pořádku...

PROMIŇ ZA TO, ŽE NA TO TAKTO OPRAVDU MUSÍM ZAREAGOVAT, protože mi to nenechá spát :)

Nevím, jestli je to opravdu tvůj názor, nebo jim jen lezeš do zadku, ale Je to chvilkama vtipný

( tím lezením myslím to chválení ,,dobře odvedené práce", protože tady asi kromě MM a DETAILŮ jako rotace map a poskládání čety do stejného koridoru mapy, není co chválit... ;)

Hra jde od každé aktualizace více a více do kytek

Dělostřelectva jsou teď ještě otravnější než dříve a jsou úplně k ničemu, protože dávají za nízkou DMG, takže tohle je první pokoněná věc, u který opět nikdo vůůbec nepřemýšlel...

Lighti, ne že jsou moc silný, ony jsou tu hlavně úplně zbytečný, bohatě to stačilo do 8 tieru - takže by bylo lepší je SMAZAT, protože, kdyby je jen oslabili, tak by v tý hře byly úplně zbytečný, protože řekni mi, kdopak by asi tak hrál za slabý, tudíž nepoužitelný tanky... A to ani nezmiňuji to, že 9 tier lighti jsou úplně k ničemu, protože zůstaly skoro nezměněný z osmýho tieru (byly změněny, ale to úplně bezvýznamně)

A s těma četama jsi mi rozesmál nejvíc:

Co když chceš postavit četu s kámošem o složení 7 tier light a 8 tier arty.... nesložíš, tudíž si asi hodně nenáročnej hráč, jestli ti tohle nevadí...  

Systém čet vymýšlel zase nějakej *******

sry za edit ;)

Edited by Brechli_12_killer, 31 March 2017 - 10:03 PM.

LordSkyFury #36 Posted 31 March 2017 - 10:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 17984 battles
  • 320
  • [R_D1] R_D1

Něco málo, co jsem pochytil na test serveru.

1) Pravidla pro čety jsou až moc přísné, lepší by bylo +-1 tier, třeba kvůli tankům s limitovaným MM, ať můžou chodit s normálnímy tanky o tier nižšími.

2) MM je jak splněný sen, na něco takového jsem čekal dost dlouho. Limit na artyn by měl být max 2, protože když je jich více tak potenciál klesá a střílí si cíle navzájem. Mě osobně nebaví hry, když jsem v artyně a doslova se pereme o dmg.

3) Lehké tanky - Pravý test asi začne až na live serveru, protože na CT se nezjistí jaké budou skutečně na bojišti(spousta lidí co je testuje a je jich až moc na bitvu, což na live serveru podle mě nebude). Jediné co můžu říc, tak francouzi se mi hodně líbí, s novm zásobníkem jsou více flexibilní + vertikání stabilizátory(konečně).

4) Vestavěný battle assistant je naprd. S těmi úhli kameri(+ lagy serveru) co jsem měl u BC 155 55 jsem nebyl schopný skoro nic trefit. Lepší by bylo, kdyby byl více podobný módu.

5) Artyny a jejich stun mechanika je celkem zajímavá věc, ale stejně jako s lehkými tanky, chce to na live server, aby se zjistilo, jak to bude skutečne fungovat.

6) Znovupoužitelné spotřební doplňky jsou taky parádní věc, ale co se týče intervalu použití, tak by měl být stejný cooldown pro premium i normální. Je to dost nevybalancované když prémium opraví všechno a ještě dává bonusy a ještě má menší cooldown, trochu moc výhod na to, že se cena za použití započíta jen jednou bez ohledu na to kolikrát ten doplněk použijete.

PalecakCR7 #37 Posted 31 March 2017 - 10:43 PM

Private

• Player
  • 29868 battles
  • 4
  • [V-AS] V-AS

View PostIvana_Drago, on 31 March 2017 - 11:53 AM, said:

Ahoj,

bohužel se jedná o bug. Jsme si tohoto problému vědomi a vývojáři pracují na jeho vyřešení. Problém by měl být vyřešen ještě během dnešního dne :honoring:
Díky za nahlášení!

Jo, už mi to jde, děkuji :) 

Tím pádem jsem měl možnost si vyzkoušet nové lighty a musím říct, že jsem si je zalíbil (pořád si ale myslím, že t10 LT je zbytečnost a hře to moc neprospěje)

Co se mi asi nejvíc líbí, je rozhodně MM, ten je fakt parádní, uvidím jak to bude na live serveru, ale už teď se mi to moc líbí. Dále si mi líbí nový model obj. 261, to je překrásný.

Ovšem nejhorší a absolutně nechápu, jak to mohlo někoho napadnout ... změnit styl gameplaye u artyn ...

Hraju artyny rád, je to takový odreagování, když se třeba nedaří nebo není chuť hrát normální tanky ... je pěknej pohled, když někomu vezmete za 1000hp a teď když vidím, jak beru tanku po 100 hp ... to je příšerný ... s T92 hmc na mě jede scout, trefím ho přímým zásahem a nezabiju ho... co když (a stává se to dost často) jste sami s artynou proti tanku, který má třeba 400hp a vy se nemáte možnost bránit a vyhrát tu hru, protože mu dáte "stun" a on si pro vás v klidu dojede ... tím pádem, všechny artyny jdou hned po aktualizaci z garáže ... 

A ještě obnovování spotřebáků ... je to praktický, hodí se to, ale je to zase ulehčení tý hry a přijde mi ještě horší nápad než ty artyny.

Jinak za mě dobrá aktualizace, jen ty artyny ... to se rovnou mohly odstranit ze hry ...

peky1128 #38 Posted 31 March 2017 - 11:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12589 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV

bitky vysledkom 15:4 atd nie su nicim vynimocnym takze novy MM asi ani moc nezabral, je to ako aj pred tym, co sa tyka artyn je to v pohode az na jednu a to tu mrchu so zasobnikom, ked sa na vas zamera nemate sancu je po vas, z toho usudzujem ze sa bude hravat iba francuzska arty a random aj vsetko pojde pekne dole vodou, tato arty je strasne OP treba ju doladit, nerfik by bodol.

K T10 scoutom vyrojili sa na mna asi 4 bez sance, bolo po mne dokonca som dingol T10 scouta s medkom 270 pene, wtf?to su scouti ako heavyny?to je snad zart

Lista_11 #39 Posted 01 April 2017 - 02:33 AM

Private

• Player
  • 40670 battles
  • 10
  • [TUZEX] TUZEX
Vážené WG, jsem lehce podprůměrný hráč který si občas i něco od vás koupí a mám tuto hru už delší dobu hodně rád,vlastním pár tanků X úrovně  a snažím se s nimi naučit hrát a baví mě to. Ale s novou verzí a přidání light strojů X, kterou právě zkouším na sandboxu a nyní na test serveru, mě ta hra která díky tomu na nejvyšší úrovni začíná trvat pouze v průměru 5 minut přestává bavit. Tak se ptám jestli je to šťastné řešení. Pokud je tohle záměr a náhodné bitvy budou v tomhle směru vedeny, tak už to nebude pro mě  zábava, ale pouze odraz této společnosti. " Všechno hrneme rychle před sebou na kvalitu kašleme a zajímá nás jen kvantita! " Pak se radši vrátím ke svému původnímu koníčku. Možná Vám i o to jde, aby se lidi od PC dostali zpět do reálu. Pak samozřejmě chvála vám a děkuji.  p.s. prosím fialky nechte mě být, je to čistě můj názor nooba děkuji.  Jó a ještě jedna věc nově v OP na  úrovni 8 LTTB místo T 54 Ltwt jako oprvadu? osobně jsem tento stroj chtěl protože se mi líbil a mohl ho využít v OP, ale teď jste mi z něho udělali 9, takže ho mohu prodat a LTTB si fakt zpět nepořídím! Děkuji alespoň za přečtení.  

ondrak1 #40 Posted 01 April 2017 - 06:47 AM

Private

• Player
  • 14186 battles
  • 1
  • [-RHS-] -RHS-
Artyny jste totálně posrali přijde mi tady kopírování od Armored Warfare.Jako snažíte se tu hru nějakým způsobem zlepšit ale ona je dost dobrá a těmito aktualizacemi ji postupně posíláte do sraček.Jen chci říct že jestli tahle "aktualizace" vyjde tak všechny artyn posílám pryč z garáže a určitě nebudu jedinej a postupem času ta hra přestane bavit a začnu hledat jinou.No popravdě už teď ji hledám se chci pojistit před touhle stupidní aktualizací.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users