Jump to content

Veřejný test verze 9.18 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
362 replies to this topic

D_A_L_I_N #361 Posted 26 April 2017 - 09:51 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 45806 battles
  • 318
zítra 27.4. se spouští 9.18 na EU tak uvidíme

Edited by dala67, 26 April 2017 - 09:52 AM.

Balcoma_2017 #362 Posted 29 April 2017 - 01:22 PM

Private

• Player
  • 12331 battles
  • 3
  • [CZSTL] CZSTL

Osobně si myslím, že by se to spíše mělo točit k tomu, aby hra byla reálnější...tedy například proč když někdo někoho odhalí, tak ve stejné vteřině jej vidí všichni spoluhráči, to je vyloženě nerealistické a rychlé lehké tanky pak by měly šanci zmizet do relativního bezpečí, než se zpráva o odhalení předá (i když je hra zrychlena, tak by to mohlo trvat alespoń 2-3 sekundy) a palba ze všech stran by pak byla podstatně menší-tím pádem by se ani nemuselo jim přidávat uměle na schopnostech, využily by své schopnosti udeřit a zmizet.

Takových příkladů které změnami či již stávajícím herním systémem ubírají na alespoň základní realitě je spousta, i když oceňuji snahu týmy, tanky a nastavení vyrovnat  již kvůli hře samotné.

Jinak jak některé tanky mizí po zaměření, po prvním zásahu, atd., všichni to znají, to je největší problém a mělo by se nějak na tomto zapracovat, lidem kteří jednou použijí nějaký program pro ovlivnění hry by se měl rovnou účet zrušit bez možnosti návratu ze stejného písí.

jinak co mě nyní trošikču rozladilo je fakt, že RU251, který se posunul z VIII. úrovně na iX. To by až tak nevadilo, kdyby tam neměl před tím dva totálně nudné tanky...to samo o sobě také nevadí, ale kdybych to věděl včas, nešel bych touto cestou...úplně zbytečně jsem nyní vyzkoumal Spice a myslel jsem, že další bude RU 251 a koukám, on je tam bajednou ještě nudný tančík HMK12.

Ocenil bych, kdyby mi byly vráceny volné zkušenosti, které jsem do Spice vložil...

Spojeno. Zkus Edit. CE

augustin319 #363 Posted 29 April 2017 - 10:49 PM

Private

• Player
  • 9559 battles
  • 2

zrovna dneska jsem si koupil premiovy učet na měsíc a nesktečně toho lituji, po dvou hodinach hrani wot jsem se rozhodl na to [Editováno] jelikož to co wg ted předvedl je něco strašného. Nehledě na to, že ten jejich match making stojí pěkně z [Editováno], člověk se už ani nemuže tešit proti komu bude stat nadledující bitvu .... když na x tieru je to většínou 15 x X tier .... [Editováno] tu hru ... 

Edited by ClearEvil, 30 April 2017 - 09:46 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users