Jump to content

Sovyet tankları için yardım

t150 kv85 tiger tank yardım

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Kayzetr #1 Posted 13 April 2017 - 11:34 PM

Private

• Player
  • 3981 battles
  • 2
  • [TZK] TZK

Merhabalar umarım konuyu doğru yere açabilmişimdir. 

Kv1 tankını elit statüsüne getirdim. Bir yoldan devam etmem gerekiyordu. Pek bir araştırma yapmaya fırsatım olmadı bir iki konu içinde t-150 açmam gerektiğine karar verdim ama büyük bir pişmanlık yaşadım:angry:. KV1s açık t150 aldım. Tecrübe poanı en fazla VI seviye tarete son seviye palete yetti. VI seviye top takılı. VII almaya daha baya tecrübe lazım ama sorun şu ki bunda pek oynayamadım. Ya attığım atış zırh delici mermi olmasına rağmen delemiyor,sektiriyor. Çok yavaş ayrıca isabet te berbat. Öneriniz nedir. t150yi satıp Kv85 mi yapayım yoksa devam mı bir fikri olan lütfen paylaşsın:hiding:

BeastWar #2 Posted 14 April 2017 - 01:38 AM

Major General

• Player
  • 44795 battles
  • 5,984
  • [SA-AS] SA-AS

T150 iyi bir tank olmasina ragmen iyi oynayabilmek icin iyi murettebatin olmasi gerekir.
Muhakkak donanim olarak havalandirma, top surgusu ve top yoneltme sistemi takmalisin.
Ne var ki iyi performans alabilmek icin ikinin ustunde yetenege sahip murettebat ister. Isin tecrube taktik tarafini gectim.

T150yi satma, kv85i al ve devam et derim. Ileride tekrar oynamak istersin.

Edited by BeastWar, 14 April 2017 - 01:39 AM.

batuhanoben123 #3 Posted 14 April 2017 - 06:33 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 17558 battles
  • 1,270
  • [ALIE] ALIE
Orada kv85 de gitsen t150 de gitsen top tıerde güzel iş yapmasına rağmen üst tierde çöp zırhın vardır açı kurtarmaz, sabredip yüksek tıerlerine gelirsen çektiğin çileye değiceğini görürsün (tabi iyi oynarsan)

TuR_uNcu #4 Posted 14 April 2017 - 09:07 PM

Private

• Player
  • 1527 battles
  • 33

Malesef kv serisi kendi tierinde tam bir efsane iken üst tierlerde free damage den başka birşey olarak düşünülmüyor (kendimden biliyorum karşımda kv gördüğümde sevinirim free xp diye) Sabredip IS almaya bakacaksın malesef. IS serisi (özellikle IS-3) güzel tanklardır ayırca ıs-3 klan savaşları için lazım olan tanktır. sana tavsiyem t150 satıp kv85 hattına yönelmen.

Edited by TuR_uNcu, 14 April 2017 - 09:08 PM.

SiirbassTr #5 Posted 17 May 2017 - 02:41 PM

Private

• Player
  • 8552 battles
  • 42
  • [KOMAT] KOMAT
fena değildir rus ağırları :) oyuna bağlı is7 yi uzun süredir oynadım güzel tabi bazen eşşeklik edip takıma güvenmesem :D 

tank_butcher34 #6 Posted 17 May 2017 - 06:44 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32266 battles
  • 364

View PostKayzetr, on 13 April 2017 - 08:34 PM, said:

Merhabalar umarım konuyu doğru yere açabilmişimdir. 

Kv1 tankını elit statüsüne getirdim. Bir yoldan devam etmem gerekiyordu. Pek bir araştırma yapmaya fırsatım olmadı bir iki konu içinde t-150 açmam gerektiğine karar verdim ama büyük bir pişmanlık yaşadım:angry:. KV1s açık t150 aldım. Tecrübe poanı en fazla VI seviye tarete son seviye palete yetti. VI seviye top takılı. VII almaya daha baya tecrübe lazım ama sorun şu ki bunda pek oynayamadım. Ya attığım atış zırh delici mermi olmasına rağmen delemiyor,sektiriyor. Çok yavaş ayrıca isabet te berbat. Öneriniz nedir. t150yi satıp Kv85 mi yapayım yoksa devam mı bir fikri olan lütfen paylaşsın:hiding:

t150 6 seviyede en iyi tanklardan biri oyunda yeni olduğundan düşmana karşı iyi pozisyon alamadığını ve zayıf nokta ve alanlara isabet almadığını düşünüyorum zamanla yayın Vs izleyip kendini geliştir tank inspector dan delemedigin tankları araştır zayıf noktalarına bak hangi açıdan nerden delebilirsin incele

P4ciVisT #7 Posted 20 May 2017 - 02:41 AM

Private

• Player
  • 10232 battles
  • 39

İlk kastığım seriydi rus ağırları. Şimdi oynasam hangisini severim bilmiyorum ama o zamanlar t-150 kat kat hoşuma gitmişti daha zırhlı olması nedeniyle. KV-85'in top eğilmesinin olmaması ızdırabım olmuştu resmen. KV-85'in 100mm topu bu arada çok daha iyi t-150'nin topundan onu belirtmek lazım. 2'si arasında bir karar vermek istiyorsan bence serilerin sonundaki tankları araştır. IS-7 mi IS-4'mü? Ben IS-7'de karar kılıp kv-85 yolundan devam etmiştim şahsen. KV-85 hattı yeni oyuncular için daha kolay bir hat. Daha hareketli fakat zırhı düşük tanklar. Tek bilmen gereken alt zırhını saklamak ve hız avantajını diğer ağır ve mediumlara karşı kullanmak. IS-3, T-10, IS7 gayet güzel tanklar. Sıkılmadan oynayabilirsin hepsiyle. T-150 hattı daha tek yönlü tanklara sahip ve zırhları yüksek hızı düşük, düşmana karşı nasıl duracağını bilmen gereken tanklar. Serisindeki diğer araçlardan ST-I seviyesinin en iyi ağırlarından biri. IS-4 de açı verildiğinde kale gibi bir tank.

Ama bence bunları bırak Alman Maus hattına başla. Şuan oyunun en iyi ağır tankı kendisi oluyor. Bunun yüzünden IS-7 oynayasım gelmiyor artık her maçta karşıma geleceğini bildiğimden.

Also tagged with t150, kv85, vı, tiger, tank, yardım

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users