Jump to content

Update 9.18 na NA

• Please log in to reply
132 replies to this topic

AntiCZ #1 Posted 18 April 2017 - 04:20 PM

Corporal

• Player
  • 17358 battles
  • 172
  • [DKAPJ] DKAPJ
Mate nekdo nejaky info o NA? Dnes tam mel byt update a od rana jim nedeje ani web...

Jmeno1 #2 Posted 18 April 2017 - 04:28 PM

Field Marshal

• Player
  • 50912 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Mně jejich stránky fungují - http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/539323-world-of-tanks-update-918-announcement-and-server-downtime/page__st__100__pid__10916481#entry10916481 :justwait:

VijaCZ #3 Posted 18 April 2017 - 04:57 PM

Brigadier

• Guest
  • 75858 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Neumím zase tak dobře Anglicky abych rozuměl alespoň většině, ale i z mých chabých vědomostí jde vydedukovat že - diplomaticky řečeno - se tam update setkal s nepříliš vřelým přijetím, což nám dává naději že celej ten nesmysl nakonec zruší, odvolají nesmyslný buff artyn, nakonec nezmrzačí a neodepíšou lehký tanky a neodsoudí hráče středních tierů k 80% her jako lowtier díky "vylepšenému" MM

Jmeno1 #4 Posted 18 April 2017 - 05:16 PM

Field Marshal

• Player
  • 50912 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Upřímně řečeno, našel jsem tam jeden jediný pozitivní ohlas na stumm, jinak jen nadávky a stížnosti. Artyny stejně umí IK, scouti  jsou úplně v háji, někdo dostal goldů moc a někdo zase přišel o goldy a kredity, MM nefunguje podle očekávání... Jestli budou mít odvahu to pustit na RU, tak jsem zvědav, jestli to na Kypru přežijí. Asi proto si postavili sídlo na ostrově, aby jim tam nepřišli vylepšit zubní karty. :popcorn:

h4ctor #5 Posted 18 April 2017 - 05:18 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

kdybys umel anglicky tak bys vedel ze je tam i pozitivni odezva - ohledne arty,MM,consumables atd.

stiznosti jsou na to ze arty je ted draha zalezitost protoze na sebe nevydela jak dava min dmg a hraci lightu si stezuji ze nemuzou farmit za krickem protoze dela dostali nerf - coz byl myslim i zamer WG s lightami - krome sheridana ktery ma derp...doufejme ze to donuti hrace lightu hrat to jako light ne jako snipera

celkove pozitivni patch

SG_semda #6 Posted 18 April 2017 - 05:20 PM

General

• Player
  • 41257 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 05:18 PM, said:

kdybys umel anglicky tak bys vedel ze je tam i pozitivni odezva - ohledne arty,MM,consumables atd.

stiznosti jsou na to ze arty je ted draha zalezitost protoze na sebe nevydela jak dava min dmg a hraci lightu si stezuji ze nemuzou farmit za krickem protoze dela dostali nerf - coz byl myslim i zamer WG s lightami - krome sheridana ktery ma derp...doufejme ze to donuti hrace lightu hrat to jako light ne jako snipera

celkove pozitivni patch

jo, jeden post z deseti? :P

h4ctor #7 Posted 18 April 2017 - 05:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View PostSG_semda, on 18 April 2017 - 05:20 PM, said:

jo, jeden post z deseti? :P

po kazdem patchi lidi nadavaji,neni to nic jineho ani ted...ono taky argumenty typu "t100 vs t62a nema sanci" jsou uplne k smichu

jak rikam na lighty si stezuji lidi co se tesili ze si to pekne vodsnajpi nespotnuti a ted nemuzou tak nadavaji :teethhappy:

a co se tyce arty - nejvecsi problem byl vzdycky 1500+ dmg rany - ted dostanes za 400 + stun - kdo si stezuje i na tohle je blbec,to jinak nejde rict

ohledne MM to se tezko hodnoti,NA ma tak malou hracskou zakladnu ze je to v podstate na urovni testserveru,z toho moc nezjistis

Gancho_Chunyomlato #8 Posted 18 April 2017 - 05:34 PM

Warrant Officer

• Player
  • 49717 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 04:18 PM, said:

celkove pozitivni patch

Hele.. zas jako neblázni, může se neříct pravda, ale ne vyloženě lhát.. NA forum není zaheslovaný a dostat se na něj a přečíst si, co tam kdo píše, může každej.. nemůžeš si zas úplně vymejšlet..

Jmeno1 #9 Posted 18 April 2017 - 05:34 PM

Field Marshal

• Player
  • 50912 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 06:26 PM, said:

jak rikam na lighty si stezuji lidi co se tesili ze si to pekne vodsnajpi nespotnuti a ted nemuzou tak nadavaji 

Můžeš mi prosím vyjmenovat mapy, kde může scout nespotnutý snajpit? To by mne skutečně zajímalo. Díky.

SG_semda #10 Posted 18 April 2017 - 05:36 PM

General

• Player
  • 41257 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 05:26 PM, said:

po kazdem patchi lidi nadavaji,neni to nic jineho ani ted...ono taky argumenty typu "t100 vs t62a nema sanci" jsou uplne k smichu

jak rikam na lighty si stezuji lidi co se tesili ze si to pekne vodsnajpi nespotnuti a ted nemuzou tak nadavaji :teethhappy:

a co se tyce arty - nejvecsi problem byl vzdycky 1500+ dmg rany - ted dostanes za 400 + stun - kdo si stezuje i na tohle je blbec,to jinak nejde rict

ohledne MM to se tezko hodnoti,NA ma tak malou hracskou zakladnu ze je to v podstate na urovni testserveru,z toho moc nezjistis

no, ano, nadávají... jenže na tenhle patch se nadává asi 20x víc než na všechny předchozí patche od Rubiconu :P

MM se hodnotit může už teď, protože je úplně jasný jak to bude vypadat... a arty budou pořád stejně otravný [edited] jako doteď

Jmeno1 #11 Posted 18 April 2017 - 05:42 PM

Field Marshal

• Player
  • 50912 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Mimochodem tam opakovaně píšou, že hráči dostali goldy za veškeré permakamufláže a symboly ze všech tanků a kredity za vybavení! Nejen ze scoutů. To bych mohl skočit do groše... Plně vybavených 106 tanků a většina permacamo... :B

h4ctor #12 Posted 18 April 2017 - 05:42 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View PostJmeno1, on 18 April 2017 - 05:34 PM, said:

Můžeš mi prosím vyjmenovat mapy, kde může scout nespotnutý snajpit? To by mne skutečně zajímalo. Díky.

Karelie? Malinovka? overlord?

nerikej mi ze ja jsem jediny kdo hraje s expertama s t49 kempici pri TDckach kteri asi doufaji ze jim neco vleze pod kanon...nebo pro hrace co misto utoku na karelii hraji obranu a nepohnou se z toho kopecku ani kdyz jim tam litaj artyny jedna radost

jedina skupina hracu ktere opravdu lituji je tech 150 na celem serveru co hrajou lighty a snazi se aktivne hrat pro tym - jeden byvalej hrac z Fame mel krasnou bitvu kde hral aktivne a vyuzival camo,to bylo radost se divat a nenastrilel 3k ale naopak naspotoval - to je hrac ktery bohuzel se ma na co stezovat

99,9% hracu nelituju vubec

h4ctor #13 Posted 18 April 2017 - 05:45 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View PostSG_semda, on 18 April 2017 - 05:36 PM, said:

no, ano, nadávají... jenže na tenhle patch se nadává asi 20x víc než na všechny předchozí patche od Rubiconu :P

MM se hodnotit může už teď, protože je úplně jasný jak to bude vypadat... a arty budou pořád stejně otravný [edited] jako doteď

na to jak otravna arty je kaslu,mne jde o to abych nedostal za 1500 na zacatku bitvy a pak jak dement sedel za kamenem protoze nemam jinou moznost...kdyz dostanu za 500, stun vylecim lekarnou a jedu dal porad mam sanci neco udelat

kdyz me pak arta trefi 3x za bitvu tak to je uz samozrejme moje chyba ze se neumim pohybovat

Jmeno1 #14 Posted 18 April 2017 - 05:48 PM

Field Marshal

• Player
  • 50912 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Hector: Fajn, vyjmenoval jsi 3 mapy ze 40. Fakt ti scouti byli OP a všichni se těšili, jak to budou sypat z křoví.:facepalm: 

A pro tvoji informaci taky mám veškeré scouty, taky jsem hrál na spot pokud byla odpovídající mapa ať už aktivní, nebo pasivní. Aktivní je teď pasé, takže co mám s těma scoutama teď dělat?

PS: Jedna ze zajímavých reakcí - http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/539323-world-of-tanks-update-918-announcement-and-server-downtime/page__st__120__pid__10917629#entry10917629  :D

Edited by Jmeno1, 18 April 2017 - 05:50 PM.

h4ctor #15 Posted 18 April 2017 - 05:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

fjords u tech domecku? tam kempi tdcka a hlavne nemecke RU protoze ma dpm

fishermans bay? z obou stran 

nejvecsi experti kempi v rohu ruinbergu,tam to staci posilat naslepo a neco trefis

to jak ty hrajes ja nevim a taky je mi to jedno,mozna si ten hrac co se opravdu snazi ten gameplay udelat mozna jsi jeden z tech co spamuji elc nebo bulldoga se zasobnikem...pokud jsi prvni skupina tak je mi lito ze tenhle nerf jde proti tobe,pokud jsi druha skupina tak to je zaslouzeny a zmen svuj pristup k hrani lightu

Pepelus #16 Posted 18 April 2017 - 05:56 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22069 battles
  • 1,111
  • [BVP] BVP
Já hraju skauty především na spot. Takže pro mě se stanou skauti kempící záležitost. Prd trefim ale nenecham se zabít když nemam dohled na to objevit zakempený TD. Takže buď začnu teprve hrát LT pasivně a nebo poletěj z garáže. Na spot už je hrát rozhodně nebudu bez dohledu. Ať se jde celé WG zahrabat. Banda [Edited].

Edited by cNNk, 18 April 2017 - 11:09 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

Pepelus #17 Posted 18 April 2017 - 06:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22069 battles
  • 1,111
  • [BVP] BVP

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 04:55 PM, said:

fjords u tech domecku? tam kempi tdcka a hlavne nemecke RU protoze ma dpm

fishermans bay? z obou stran 

nejvecsi experti kempi v rohu ruinbergu,tam to staci posilat naslepo a neco trefis

to jak ty hrajes ja nevim a taky je mi to jedno,mozna si ten hrac co se opravdu snazi ten gameplay udelat mozna jsi jeden z tech co spamuji elc nebo bulldoga se zasobnikem...pokud jsi prvni skupina tak je mi lito ze tenhle nerf jde proti tobe,pokud jsi druha skupina tak to je zaslouzeny a zmen svuj pristup k hrani lightu

Proti kempení je nerf přestosti a jakej má podle tebe účel snížení dohledu?

Za sebe tvrdím že bez dohledu hrát skauta na spot nebudu. To raději zalezu dozadu a budu se snažit něco trefit i s tou blbou přesností.

A pro info - patřím do skupiny která jede tvrdě na spot. Pro mě LT ztrácí smysl a jak tvrdím. Buď teprve teť začnu kempit a nebo se na celé LT vyfláknu.

Lt zůstane maskování, tak ho využiji hezky k zakempení. Jak jsem vždy tvrdil v bitvě když mě někdo buzeroval že nenasvicuji s konkrétním tankem ... no viev range, no spot ... kiss my hayry exhaust ;)  a zůstal jsem hezky v pohodlíčku mého křovíčka :popcorn:

Celej ten revize nerf LT je naprostá kokosárna.

Edited by Pepelus, 18 April 2017 - 06:19 PM.

Jmeno1 #18 Posted 18 April 2017 - 06:04 PM

Field Marshal

• Player
  • 50912 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Taky jsem hrál na spot pokud to mapa dovolovala, vozil jsem skládanou, ať můžu spotit aktivně i pasivně. Teď tam nahážu všude parohy a kašlu na to, pokud s nimi úplně neskončím. :facepalm:

h4ctor #19 Posted 18 April 2017 - 06:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View PostPepelus, on 18 April 2017 - 06:02 PM, said:

Proti kempení je nerf přestosti a jakej má podle tebe účel snížení dohledu?

Za sebe tvrdím že bez dohledu hrát skauta na spot nebudu. To raději zalezu dozadu a budu se snažit něco trefit i s tou blbou přesností.

A pro info - patřím do skupiny která jede tvrdě na spot. Pro mě LT ztrácí smysl a jak tvrdím. Buď teprve teť začnu kempit a nebo se na celé LT vyfláknu.

Celej ten revize nerf LT je naprostá kokosárna.

ucel snizeni dohledu je snad uplne jasny ne? nemuzes predce postavit proti oranzovym a zlutym hracum tank ktery ma camo,dohled a delo? to nejde vzdyt by ho nikdo nespotnul a hadej co nas*re prumerne hrace nejvic? kdyz je nekdo nespotnuty rozbije protoze vecsina lidi nechape co je to maximalni dohled nebo jak funguje camo,nebo strileni pres dva kriky a podobne...oni nemaji ani optiku nebo alespon bino,pochybuju ze vubec nejake vybaveni vezou

kazdy vi ze wot smeruje vic a vic k tomu aby si to zahral proste kazdy - alespon na randomech to tak je...pokud mas zajem o neco vic tak stronkholdy,turnaje a podobne...na randomech bude vse zjednodusovano pro slabsi hrace

jako ja ti rozumim vo co ti jde, jenom rikam ze na randomech ve wotku je to nerealni - jak uz jsem napsal na anglicke casti forka, kdyz mozna buffnou lighty nekdy v budoucnu tak to bude proto ze se nebudou prodavat ne proto ze je to spatne udelany nerf

mimochodem nevim jestli znas ManiaXXL, je to slovensky youtuber a on naopak rikal ze lighty budou porad vyborne, dokonce si udelal i vypocty ze i pres nerf dohledu budou mit velkou vyhodu oproti medkum

VijaCZ #20 Posted 18 April 2017 - 06:29 PM

Brigadier

• Guest
  • 75858 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Když pominu zmrzačení všech skautů na nižších tierech a zlikvidování jejich  výjimečnosti ( viz například odstranění derpu na VKčku, likvidace autoloaderů atd ) který nebudu komentovat protože bych musel použít slova která by přes cenzuru jistojistě neprošla, zhodnotím patch takto : Není žádný důvod proč hrát lehké tanky, medka a v mnohých případech i TD a heavyny udělají jejich práci líp plus dokážou ještě nastřílet / nadingat. LT byly moje oblíbená  třída, viz 1200 bitev  s T71 takže si troufnu tvrdit že důsledky jejich zmrzačení dokážu vidět. Sbohem skauti.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users