Jump to content

Update 9.18 na NA

• Please log in to reply
132 replies to this topic

Pepelus #21 Posted 18 April 2017 - 06:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22065 battles
  • 1,110
  • [BVP] BVP

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 05:20 PM, said:

mimochodem nevim jestli znas ManiaXXL, je to slovensky youtuber a on naopak rikal ze lighty budou porad vyborne, dokonce si udelal i vypocty ze i pres nerf dohledu budou mit velkou vyhodu oproti medkum

To je mi tedy záhadou ...

Jakou výhodu má konkrétně na mysli v porovnání LT vs MT? Stejný či horší dohled, o hodně horší dělo, mobilitu v mnoha případech na podobné úrovni, nebo výhodu maskování za pohybu ... třeba podotknout že při zastavení je maskování srovnatelné a v některých případech dokonce i horší.

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 05:20 PM, said:

ucel snizeni dohledu je snad uplne jasny ne? nemuzes predce postavit proti oranzovym a zlutym hracum tank ktery ma camo,dohled a delo? to nejde vzdyt by ho nikdo nespotnul a hadej co nas*re prumerne hrace nejvic? kdyz je nekdo nespotnuty rozbije protoze vecsina lidi nechape co je to maximalni dohled nebo jak funguje camo,nebo strileni pres dva kriky a podobne...oni nemaji ani optiku nebo alespon bino,pochybuju ze vubec nejake vybaveni vezou

Účel je mi teda záhadou. Jak postavit proti hráčum tank který má dohled a dělo? LT má dělo? Od kdy? Teť nebude mít ani ten dohled. Pro info, teť je nebude cinkat neviditelné LT ale bude je párat neviditelné MT. Na MT vozím bino či optiku a v klídku přespotuji LT a rozmlátím každého mamlasa co netuší k čemu je dohled. Jejich blbost že nechápou mechaniku. Ale proč za to mají být potrestány LT které mají sloužit ke nasvěcování ... to je mi opravdu záhadou ...

Edited by Pepelus, 18 April 2017 - 06:39 PM.

h4ctor #22 Posted 18 April 2017 - 06:45 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

rikal to na streamu,musel bych dlouho hledat nez bych to nasel - ale rikam ze je to velice dobry hrac 3000+ wn8 a hodne zkuseny hrac pres 80k bitev a v podstate co rikal bylo ze light by mel spotnout medko 10 až nevim kolik metru driv nez se spotne sam...zase na druhou stranu si treba uvedomit ze on je hrac ktery toho dokaze taky vyuzit, doslova dokaze vyuzit tech par metru pro svoji vyhodu, az dojde patch na EU tak on lighty bude hrat, doporucuju pak zapnout jeho stream a uvidime jestli ma nebo nema pravdu

k tomu druhemu bodu, teoreticky mas pravdu ze je to jejich blbost ze neznaji mechaniku hry,jenomze z pohledu WG jde o to aby porad chteli hrat a neviditelne tanky co je spotnou na 445m neni zrovna dobry kšeft, tak te WG donuti dojet si na 390m (proto nerf dela a dohledu) a ted uz i oranzovej hrac ma sanci a to se rovna dobry kšeft

karnovak #23 Posted 18 April 2017 - 06:49 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,779

View PostJmeno1, on 18 April 2017 - 04:16 PM, said:

Upřímně řečeno, našel jsem tam jeden jediný pozitivní ohlas na stumm, jinak jen nadávky a stížnosti. Artyny stejně umí IK, scouti  jsou úplně v háji, někdo dostal goldů moc a někdo zase přišel o goldy a kredity, MM nefunguje podle očekávání... Jestli budou mít odvahu to pustit na RU, tak jsem zvědav, jestli to na Kypru přežijí. Asi proto si postavili sídlo na ostrově, aby jim tam nepřišli vylepšit zubní karty. :popcorn:

Tak to už se těším na další zábavu jako u War Games (kde camo raději nechávali), na testu jsem za 4 kamufláže dostal 200 goldů, takže teď bych mohl pro změnu dostat víc. A War Games asi stálo dost peněz, takže nakonec budou malý konzumáky na 90 vteřin a velký na 60.

Edited by karnovak, 18 April 2017 - 06:53 PM.

VijaCZ #24 Posted 18 April 2017 - 06:52 PM

Brigadier

• Guest
  • 75765 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

h4ctore prosím neuraz se, ale než něco napíšeš tak si ověř fakta a čísla, pokud to neuděláš vystavuješ se riziku že tě někdo bude považovat za stejně moudrého jako tvůrce WG stránek a nebo autora "revizí"

Přespotovat se skautem medko možná šlo se skautama v první části testu, pro druhou a současnou třetí verzi kde byli skauti oslepení už to neplatí

socanek #25 Posted 18 April 2017 - 06:54 PM

Major General

• Player
  • 30144 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE
Takže vše zatím nasvědčuje tomu, že velká jízda směrem dolů právě začíná :)

Pepelus #26 Posted 18 April 2017 - 07:14 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22065 battles
  • 1,110
  • [BVP] BVP

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 05:45 PM, said:

rikal to na streamu,musel bych dlouho hledat nez bych to nasel - ale rikam ze je to velice dobry hrac 3000+ wn8 a hodne zkuseny hrac pres 80k bitev a v podstate co rikal bylo ze light by mel spotnout medko 10 až nevim kolik metru driv nez se spotne sam...zase na druhou stranu si treba uvedomit ze on je hrac ktery toho dokaze taky vyuzit, doslova dokaze vyuzit tech par metru pro svoji vyhodu, az dojde patch na EU tak on lighty bude hrat, doporucuju pak zapnout jeho stream a uvidime jestli ma nebo nema pravdu

k tomu druhemu bodu, teoreticky mas pravdu ze je to jejich blbost ze neznaji mechaniku hry,jenomze z pohledu WG jde o to aby porad chteli hrat a neviditelne tanky co je spotnou na 445m neni zrovna dobry kšeft, tak te WG donuti dojet si na 390m (proto nerf dela a dohledu) a ted uz i oranzovej hrac ma sanci a to se rovna dobry kšeft

Jo aha, takže já jako skaut mám drandit a hledat hranici pár metrů abych se nespotnul. Nikdy nemam ani tušení jakou mají nepřátele výbavu a posádku na tankách a nezbejvá než doufat že to klapne a rozsvítí se oni a né já. Bezva :great:

Takže jsem skaut, nemam dohled, mam hodně špatné dělo a nemam pancíř ani výdrž, zato mam ale o trochu lepší kamo za pohybu. Abych mohl spotovat, musím přijet tak blízko ale né zas moc. Tak nějak přiměřeně abych něco zozsvítil ... tedy jen ty co nebudou v křoví. Na víc nemam dohled. Abych zůstal nespozorován, musím nějakým způsobem zjistit jestli nemá nějakej enemák namontovanou optiku aby mě nespotnul dřív než já jeho. Kruci .. furt mi to přijde nějak zvláštní. Hledat hranici pár metrů v neznámých podmínkách abych mohl být v bezpečí. Neni snadnější se na hledání správné nestálé a ve víru boje neměřitelné vzdálenosti na LT vykašlat? Já tvrdím že je. Po patchy mě už spotovat se skautem prdítkem neuvidíš. Maximálně budu spotovat se střeďákem ... má dohled, dělo, výdrž a něco je schopnej i cinknout. LT bude k ničemu ... rozhodně né ke spotování.

Pokud třeba jedu v LTG (7t) a enemák je řekněme Lowe ( dohled 360 vs 400 ). V LTG hodim optiku a nejsem ani na základnim dohledu Lowe. Lowe stačí dobrá posádka se skillem a je na 450m. Kdo se spotne dřív? Vem kalkulačku a spočítej si to. Přičemž máš už od "výroby" hodně špatnej dohled, něco namontuješ, hodíš skill a pořád seš na tom špatně a nemáš ani páru jak má Lowe dohled vylepšenej, ale pravděpodobně je na tom líp než LTG a to bez velké snahy. Nad tím může LTG maximálně tak slintat a případy kdy bude potkávat tanky s dohledem 400 budou zcela běžné. K čemu ten skaut bude? Já bych s ním teda neskautil ani za zlaté prase.

Edited by Pepelus, 18 April 2017 - 07:18 PM.

h4ctor #27 Posted 18 April 2017 - 07:16 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View PostVijaCZ, on 18 April 2017 - 06:52 PM, said:

h4ctore prosím neuraz se, ale než něco napíšeš tak si ověř fakta a čísla, pokud to neuděláš vystavuješ se riziku že tě někdo bude považovat za stejně moudrého jako tvůrce WG stránek a nebo autora "revizí"

Přespotovat se skautem medko možná šlo se skautama v první části testu, pro druhou a současnou třetí verzi kde byli skauti oslepení už to neplatí

za prve to nerikam ja,jenom zdeluju co rikal maniaxxl jakozto zkusenejsi a lepsi hrac a za druhe pokud vim sheridan a nemecky scout maji 420 viewrange takze kecas protoze tolik ma jenom patton a ten zase nema zadne kamo ze jo 

dalsi vec je ze nejlepsi kamo z medek pokud vim ma batchat jenomze ten ma zase jenom 400m dohledu...takze celkem vzato samozrejme prespotovat lightem medko jde a to dokonce i kdyz je medko stacionarni - za pohybu se ani neni o cem bavit

na druhou stranu ten rozdil bude opravdu jenom v metrech takze pro slabsiho hrace bude ten light k nicemu

Kucus_brainless_zombie #28 Posted 18 April 2017 - 07:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 07:16 PM, said:

za prve to nerikam ja,jenom zdeluju co rikal maniaxxl jakozto zkusenejsi a lepsi hrac a za druhe pokud vim sheridan a nemecky scout maji 420 viewrange takze kecas protoze tolik ma jenom patton a ten zase nema zadne kamo ze jo

dalsi vec je ze nejlepsi kamo z medek pokud vim ma batchat jenomze ten ma zase jenom 400m dohledu...takze celkem vzato samozrejme prespotovat lightem medko jde a to dokonce i kdyz je medko stacionarni - za pohybu se ani neni o cem bavit

na druhou stranu ten rozdil bude opravdu jenom v metrech takze pro slabsiho hrace bude ten light k nicemu

Ne jen pro slabší. Ten rozdíl 10-20 metrů je nemožné se s LT nespotnout. Uvědom si, že letíš po mapě rychlostí cca 15-20 m/s. Reakční doba člověka + reakční doba serveru + samotné zastavení či uhnutí ze směru znamená, že tě rozsvítí taky, což dost často znamená okamžitou garáž. Tohle jsou přesně kecy od WG, viz. Kájíček, ale hošani si asi tohle vůbec neuvědomují.

A nehledě na to, že i některé MT a HT o tier níž mají lepší dohledy. Teď nemluvím jen o TX, ale markantní to je u TIX, TVIII.

h4ctor #29 Posted 18 April 2017 - 07:39 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View PostPepelus, on 18 April 2017 - 07:14 PM, said:

Jo aha, takže já jako skaut mám drandit a hledat hranici pár metrů abych se nespotnul. Nikdy nemam ani tušení jakou mají nepřátele výbavu na tankách a nezbejvá než doufat že to klapne a rozsvítí se oni a né já. Bezva :great:

Takže jsem skaut, nemam dohled, mam hodně špatné dělo a nemam pancíř ani výdrž, zato mam ale o trochu lepší kamo za pohybu. Abych mohl spotovat, musím přijet tak blízko ale né zas moc. Tak nějak přiměřeně abych něco zozsvítil ... tedy jen ty co nebudou v křoví. Na víc nemam dohled. Abych zůstal nespozorován, musím nějakým způsobem zjistit jestli nemá nějakej enemák namontovanou optiku aby mě nespotnul dřív než já jeho. Kruci .. furt mi to přijde nějak zvláštní. Hledat hranici pár metrů v neznámých podmínkách abych mohl být v bezpečí. Neni snadnější se na hledání správné nestálé a ve víru boje neměřitelné vzdálenosti na LT vykašlat? Já tvrdím že je. Po patchy mě už spotovat se skautem prdítkem neuvidíš. Maximálně budu spotovat se střeďákem ... má dohled, dělo, výdrž a něco je schopnej i cinknout. LT bude k ničemu ... rozhodně né ke spotování.

Pokud třeba jedu v LTG (7t) a enemák je řekněme Lowe ( dohled 360 vs 400 ). V LTG hodim optiku a nejsem ani na základnim dohledu Lowe. Lowe stačí dobrá posádka se skillem a je na 450m. Kdo se spotne dřív? Vem kalkulačku a spočítej si to. Přičemž máš už od "výroby" hodně špatnej dohled, něco namontuješ, hodíš skill a pořád seš na tom špatně a nemáš ani páru jak má Lowe dohled vylepšenej, ale pravděpodobně je na tom líp než LTG a to bez velké snahy. Nad tím může LTG maximálně tak slintat a případy kdy bude potkávat tanky s dohledem 400 budou zcela běžné. K čemu ten skaut bude? Já bych s ním teda neskautil ani za zlaté prase.

ty si snad naivne cekal ze dostanes od WG tank se kterym mas velkym prostor na delani chyb? to nemyslis vazne...mas absolutne nerealisticke ocekavani 

a k tomu lowe,no tak to je premiak snad nebudes cekat ze wg udela tank za ktery chce penize a ten tank bude slepy? kdo by to proboha kupoval? ja mam treba type59 ktery ma v zakladu 380m a uz to je docela malo

no a k ltg - za prve je sedmicka,to znamena automaticky to musi byt srot protoze jak jinak donutis lidi aby menili free expy a goldili to? jeste k tomu +2MM a to donuti kazdyho kupovat premiovy ucet at to ma za sebou a za druhe na strednich tierech je neskutecny pocet cervenych hracu...jak muzes dat scouta se 400m dohledem proti hracum co maji 50% posadky? ty asi opravdu chces aby ten chudak s 1k bitvami na uctu ragequitnul na miste a aby borci pedobearili na strednich tierech s vyexpenyma posadkama? :teethhappy:

mne to tak pripada ze ty to myslis dobre, jenomze ty chces mit dobrou hru a WG chce mit vydelecnou hru - zacni myslet jako kapitalista a vsechny zmeny ve wotku se ti budou zdat logicky udelane, vcetne novych OP premiaku,japoncu co nepotrebujou mirit a prostrelis je jenom goldem a podobne

vy vsichni co tady resite jak light tanky jsou k nicemu mate mozna pravdu ale ve vysledku vy nejste cilova skupina - cilova skupina je oranzovy nebo zluty honza,co se vrati z prace a zahra si to hodinku vecer a neresi wn8 a podobne vyexpi si novy light a bude rad ze si zajezdi a nes*re ho ze medko je lepsi...

kazde herni forum ke hre co jsem kdy hral je stejne, vy to myslite kluci dobre ale bohuzel jste v mensine, proto si WG bude delat na prvni pohled nelogicke zmeny ale oni to maji vsechno spocitane a vsechno je o penezich

kazdopadne hodne zdaru,at uz si myslis ze wg je neschopny herni vyvojar nebo ne

Pepelus #30 Posted 18 April 2017 - 07:56 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22065 battles
  • 1,110
  • [BVP] BVP

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 06:39 PM, said:

ty si snad naivne cekal ze dostanes od WG tank se kterym mas velkym prostor na delani chyb? to nemyslis vazne...mas absolutne nerealisticke ocekavani 

a k tomu lowe,no tak to je premiak snad nebudes cekat ze wg udela tank za ktery chce penize a ten tank bude slepy? kdo by to proboha kupoval? ja mam treba type59 ktery ma v zakladu 380m a uz to je docela malo

no a k ltg - za prve je sedmicka,to znamena automaticky to musi byt srot protoze jak jinak donutis lidi aby menili free expy a goldili to? jeste k tomu +2MM a to donuti kazdyho kupovat premiovy ucet at to ma za sebou a za druhe na strednich tierech je neskutecny pocet cervenych hracu...jak muzes dat scouta se 400m dohledem proti hracum co maji 50% posadky? ty asi opravdu chces aby ten chudak s 1k bitvami na uctu ragequitnul na miste a aby borci pedobearili na strednich tierech s vyexpenyma posadkama? :teethhappy:

mne to tak pripada ze ty to myslis dobre, jenomze ty chces mit dobrou hru a WG chce mit vydelecnou hru - zacni myslet jako kapitalista a vsechny zmeny ve wotku se ti budou zdat logicky udelane, vcetne novych OP premiaku,japoncu co nepotrebujou mirit a prostrelis je jenom goldem a podobne

vy vsichni co tady resite jak light tanky jsou k nicemu mate mozna pravdu ale ve vysledku vy nejste cilova skupina - cilova skupina je oranzovy nebo zluty honza,co se vrati z prace a zahra si to hodinku vecer a neresi wn8 a podobne vyexpi si novy light a bude rad ze si zajezdi a nes*re ho ze medko je lepsi...

kazde herni forum ke hre co jsem kdy hral je stejne, vy to myslite kluci dobre ale bohuzel jste v mensine, proto si WG bude delat na prvni pohled nelogicke zmeny ale oni to maji vsechno spocitane a vsechno je o penezich

kazdopadne hodne zdaru,at uz si myslis ze wg je neschopny herni vyvojar nebo ne

Seš vtipnej a nebo z jiné planety?

Jak čekam od WG tank na dělání chyb? Co je třeba Defendr? A oni skauti byly někdy jednoduché na hraní? Chlapče, se skautama nezahraje mamlas nic a nikdy ani dnes. Na hraní se skautem jsou třeba zkušenosti. Ovšem aby skaut dostál svému účelu, potřebuje dohled. A bez dohledu ti moc nezahraje ani zkušenej hráč ... natož mamlas. Já jako zkušenej skauťák ti řikám, na skauty se vyfláknu. Spotovat bez klíčové vlastnosti?! ... ani mě nehne ...

No vidíš ... stěžuješ si že Type 59 má dohled jen "380m" a na co si má stěžovat skaut na 8t s dohledem 380m? Přičemž pro skauta je ten dohled naprosto klíčová vlastnost.

A ano máš pravdu .. chci dobrou hru, což tu chceme i my ostatní ... ale co chceš ty? Lézt WG do zadnice? Sám teď uznáváš, že to je špatně, ale přesto to obhajuješ.

Co teda doopravdy chceš? Špatnou hru ale dobré "výdělky" pro WG?

Jde to i jinak, ale to by se nesmělo WG chovat jako ... WG.

U nás už se dokonce začíná používat zkratka WG jako přirovnání ke špatným nepodařeným věcem a jsou tak označováni i chamtivci. Podělal jsi to jako WG. Tohle je špatně udělané, nemělo v tom prsty WG? Nebuť nenažranej jako WG.

Inu docela se u nás začíná přirovnávání k této "slavné" značce rozmáhat. A rozhodně se o ní nemluví hezky ... a to není jen v souvislosti s tímto fiaskem. WG už má celou historii failů a průšvihů. Ta firma nefunguje tak jak by měla. Jejich přístup ke komunitě neni správný. Právě proto, že jde především o prachy, ale investovat do funkčnosti společnosti a lepší hry pro hráče obecně ... to néé ...

Raději vymejšlí další a další kraviny jak z lidí lákat víc a víc peněz ...

Edited by Pepelus, 18 April 2017 - 08:10 PM.

thacid #31 Posted 18 April 2017 - 08:19 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27489 battles
  • 1,257
  • [OC_RA] OC_RA

View PostJmeno1, on 18 April 2017 - 04:42 PM, said:

Mimochodem tam opakovaně píšou, že hráči dostali goldy za veškeré permakamufláže a symboly ze všech tanků a kredity za vybavení! Nejen ze scoutů. To bych mohl skočit do groše... Plně vybavených 106 tanků a většina permacamo... :B

To vážne?

Ja som za posledné dni predal už asi 20 tankov s perma camo. Ale mám ich ešte hodne.

AntiCZ #32 Posted 18 April 2017 - 09:35 PM

Corporal

• Player
  • 17233 battles
  • 172
  • [DKAPJ] DKAPJ

Tak to je cely problem WG. Kdyz mas nejaky produkt, tak bys ho mel sam pouzivat. Jednak, aby jsi vzbudil duveru, ze mu veris(coz u hry nejde jako u jinyho softu), ale taky aby jsi sam vedel jak to funguje a tady je to krasne videt. Oni maj narizeno odehrat nejaky bitvy, ale je to o pristupu samotnych zamestnancu. Tohle by melo vzejit z jejich vlastni iniciativy, ale oni maj uplne na parku to co je zivi.

Edited by AntiCZ, 18 April 2017 - 09:35 PM.

Bery_CR #33 Posted 18 April 2017 - 10:52 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 65433 battles
  • 3,487
  • [KOBD] KOBD

View Posth4ctor, on 18 April 2017 - 06:45 PM, said:

No ja nevim, ale hrajeme vubec stejnou hru ? Vim, ze to nerikas ty, ale jen zprostredkovavas... nicmene si taky dovolim reakci. Ono nejsou jen medka a neni jen tier 10, ze... Kdyz je ted ta soutez na tier 6, tak pro priklad...

AMX 12t ma mit dohled 360m, tedy stejny jako Cromwell na kterem vozim optiku a dostanu se na 437m, coz by melo byt stejne jako u 12t. U 12t je maskovani za pohybu o neco nizsi, temer stejne jako ma stojici crom. Spotne se driv crom stojici za kerem, nebo pohybujici se 12t ?

A kontrolni otazka, aby jsme nebrali jen medka... kdo koho uvidi driv, kdyz stojici Dicker Max ma camo (bez deky) skoro stejne jako pohybujici se 12t, ale dohled mam 540m ? A to je priklad na stejnem tieru, jenze ta 12t bude i jako low tier, takze potka i T8 medka (napr. na Pilotovi mam uz ted dohled 455m a to teprve zacinam trenovat posadku, takze prostorova predstavivost jen 36% a ostrizi zrak jsem nezacal).

Taky jezdim LT na spot, prevazne aktivni, protoze cekat v krovi, jestli neco prijede, me fakt nebavi. Pokud si k tomu neco nastrilim, tak samozrejme nepohrdnu. Nekdy neni ale jina moznost, kdyz nasvitim kde co a team pak netrefi vrata od stodoly, zacit i trochu vic strilet.:P

S aktivnim spotem je zjevne konec a teamu nepomuzu s tou presnosti ani jako sniper, kdyz na spot ted budou lepsi i nektera TDcka . :D

cNNk #34 Posted 18 April 2017 - 11:12 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,708
  • [9-TDR] 9-TDR
Tajne doufam, ze si to jeste rozmyslej ... arty jsou mi ukradeny, ale ty lightka :/

Agon24 #35 Posted 18 April 2017 - 11:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 19521 battles
  • 311
  • [XOTIC] XOTIC
Když se se scoutem dostaneš do pozice kde spotuješ a tým opravdu něco nastřílí je to opravdu super a sám střílet nebudeš aby jsi si neschodil camo,ale když máš tým xxxxxx(nevim jaky slovo si můžu dovolit) a ty spotuješ,ale tým stojí tak daleko že ty tanky nemůže ani vidět neuděláš vůbec nic.Když dostaneš mapu ve městě tam si naspotuješ jako co?Ono se o scoutech lehce plácá ale zkus si najít camocalculator a vyplnit si ho pro příklad bulldog s optikou,ventilačkou,bratry ve zbrani,maskování a kamufláří vs Jagdpanzer E100 s bino,sítí,bratry ve zbrani,maskování,kamufláž.Bulldog ma dohled 458,86m a camo 39,96% vs Jagpanzer E100 dohled 497,95m a camo 24,61%.Bulldog ho najde na vzdálenost 358,24m když bude Jagpanzer E100 stát na místě.Jagpanze E100 spotne Bulldoga na 363,74m,takže ho E100 spotne o 5,5m dřív nez vy jeho,když jsou keře v kalkulatoru je hodnota 10% asi malej keřík spotne vas E100 o 1,6m dřív než vy jeho,když je ve velkém keři 50% tak konečně Bulldog spotne E100 o 14m dřív než je sám spotnut a teď se může někdo vyjádřit k tomu jak se scoutem správně spotovat.(ten příklad není náhodně smyšlený a docela vás překvapí když vás rosvítí v moment kdy vy jeho a to poslední co ve hře vidíte jen ten obrovskej kanon co na vás míří aby vás ve vteřine sprovodil ze světa :D)

Miri37 #36 Posted 19 April 2017 - 05:49 AM

General

• Player
  • 50286 battles
  • 8,520
Spoiler

Já ty MT hráče v LT nechápu.

Ano výpočet do kterého je zahrnuté u nepřítele křový je pro LT nevýhodný, ale tomu tak bylo skoro vždy.

Kdyby tady na foru nebylo 90% starších účtů koupených, tak by věděli, že jsou v LT víc chráněni, než kdysi.

Stačí vykouknout skoro jen anténou nad terén a vím, zda mě někdo vidí a ne až po zásahu, nebo podle kráterů v okolí.

Toto je letitý obrázek, ale již z dob varovné signalizace a sem se i tak hodí. 

Spoiler

Po vzoru většiny MT hráčů bych u něj měl nadávat, že jsem byl  spotnut na 300 m a že se to nedá hrát, když jsem toho enemáka odhalil až když vystřelil. Já jsem LT, já ho přece musím odhalit na 450 m jinak nemám šanci. Pak je, jak jinak ještě špatně, když on mě může dát na ránu a já ho nemůžu za 15s zrušit.

Třeba ještě zcela nevymřeli hráči scoutů, co ukáží nám ostatním, co je to slušně hrát v LT. Tedy pokud to omračování od SPG dovolí. Spotnuté stojící LT toho nikdy většinou moc neodrazilo.  

GrandCZE #37 Posted 19 April 2017 - 05:58 AM

Private

• Player
  • 18672 battles
  • 13
Neví někdo, kdy to vyjde na EU? Jestli to bude ještě tento týden. Dík.

Gabriel_i5_Back #38 Posted 19 April 2017 - 06:20 AM

Major General

• Player
  • 45984 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
WG ešte nevie. Rita to písala 11-yeho apríla.

NA Servers– April 18th

RU Servers– April 26th-27th

Asia Servers– May 4th

https://ritastatusre...-release-dates/

AntiCZ #39 Posted 19 April 2017 - 09:27 AM

Corporal

• Player
  • 17233 battles
  • 172
  • [DKAPJ] DKAPJ

View PostHomer_J_S_, on 19 April 2017 - 05:20 AM, said:

WG ešte nevie. Rita to písala 11-yeho apríla.

NA Servers– April 18th

RU Servers– April 26th-27th

Asia Servers– May 4th

https://ritastatusre...-release-dates/

Skoda, ze neumim to ruske obrazkove pismo. Tj na kybl popkornu a sjizdet forum. To bude dobrej shitstorm

Jmeno1 #40 Posted 19 April 2017 - 09:58 AM

Field Marshal

• Player
  • 50804 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
No, otázka je jak to celé dopadne po tom co se děje na US fóru. Dokonce tam začali někteří vyhrožovat odchodem k AW. Vím, že nic se nejí tak horké jak se to uvaří, ale ...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users