Jump to content

Aktualizace 9.18 - Všeobecná zpětná vazba

9.18

• This topic is locked This topic is locked
1651 replies to this topic

Ivana_Drago #1 Posted 25 April 2017 - 01:50 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

Tankisté,

máme tu dlouho očekávanou a důležitou aktualizaci 9.18.
Chtěla bych vás požádat, abyste nám v tomto vlákně nechali svou zpětnou vazbu, která se týká této nové verze hry. Zde můžete o aktualizaci diskutovat obecně.

Pokud byste se chtěli vyjádřit k jejímu konkrétnímu obsahu a prvkům, můžete tak učinit v těchto dedikovaných vláknech:

Aktualizace 9.18 - Nový systém skládání týmů (Matchmaking)

Aktualizace 9.18 - Celková revize dělostřelectva

Aktualizace 9.18 - Nové lehké tanky

Aktualizace 9.18 - Rebalanc lehkých tanků (±2 matchmaking)

Aktualizace 9.18 - Čety stejné úrovně

Aktualizace 9.18 - Nové HD modely vozidel

Setkáte-li se v aktutalizaci s nějakými technickými problémy, nahlaste nám je, prosím, do tohoto vlákna:
Aktualizace 9.18 - Hlášení chyb

Děkujeme :great:

dark32 #2 Posted 26 April 2017 - 05:12 PM

Sergeant

• Player
  • 90615 battles
  • 238
A je to tu :trollface:

Ghostly3 #3 Posted 26 April 2017 - 05:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10986 battles
  • 416
  • [CSWB] CSWB

*
POPULAR

Vidím, že zpětná vazba byla k ničemu...:facepalm: Takhle pohřbít arty a lighty jednou ranou... Žádné další peníze nečekejte :coin:

Edited by Ghostly3, 26 April 2017 - 06:48 PM.

minus_273_deg_C #4 Posted 26 April 2017 - 05:22 PM

Private

• Player
  • 13389 battles
  • 32

Tak Kájo, po vydání této aktualizace už tedy víme, co dělají v Minsku s tou tvojí zpětnou vazbou.

Berou si jí sebou na záchod :-) .

Edited by minus_273_deg_C, 26 April 2017 - 05:23 PM.

Brut1 #5 Posted 26 April 2017 - 05:27 PM

Sergeant

• Player
  • 53508 battles
  • 267
  • [BRUT1] BRUT1

Nechápu proč vůbec zakládáte tyhle vlákna na "zpětnou" vazbu, když stejně neposloucháte názory komunity. 

Tak škoda, dneska jsem ještě podrandil lehký tanky a od zítra konec. RIP pro mě nejzábavnější třída ve WOT. :(

rayback_j #6 Posted 26 April 2017 - 05:28 PM

Private

• Player
  • 76671 battles
  • 34
  • [SENOR] SENOR

No nič, už sa nemôžem dočkať, až budú v každej hre 3 arty a 5x lt na každá stranu alias NO"scouti" no povom, hráči bez skillu a bez vybavenia, ktorí svoj tým akurát tak oberú o hp a skončia v prvej mláke utopením, kedže neverím že s tými lt niečo budú vedieť zahrať :arta:  stejne neskautili ani predtým, nebudú ešte viac po novom, vždy sa tak rád pozerám, ako napr. skauti idú napr. na lakeville do bažiny ( nie 1, všetci na lt ) :P

Ale po pravde, slušne povedané, nech je to i krok erhm niekam, tak ono to i momentálne stálo za erhm ...

Edited by rayback_j, 26 April 2017 - 05:30 PM.

Koggli #7 Posted 26 April 2017 - 05:28 PM

Captain

• Player
  • 10922 battles
  • 2,302
  • [SVINE] SVINE

Hlavně, že už se do růžova vyhajali aby nám mohli hned za Rusy oznámit tu "novinku"(mne napadlo, že možná to zasáhne i nás).

Ivano díky. :great:

methoz #8 Posted 26 April 2017 - 05:28 PM

[CZSL] ČeskoSlovenská Legie

• Clan Commander
  • 15277 battles
  • 1,070
  • [CZSL] CZSL

Gratuluju WG k maximální úrovní IGNOROVÁNÍ hráčů a vytlačení jakýkoliv zpětný vazby. Počkat, to je jak před rokem 89' :bajan:

Nejlepší článek je "Aktualizace 9.18 - Nová funkce Trade-in"  žádnej tam neni (zas a znova) :izmena: A rychlost zveřejnění novinek - to je novej level pomalosti...

Chybí tu tlačítko - "ROFL" namísto "Like" ;)

Edited by methoz, 26 April 2017 - 05:31 PM.

ExiZtenZ #9 Posted 26 April 2017 - 05:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39072 battles
  • 502
  • [KST] KST

Já to zase s tím updatem tak tragicky nevidím ( pouze můj názor, a ne, nejsem placený WG ).

a)

Mám na dělostřelectvu 1059 bitev, protože jsem prostě jedno chtěl mít v garáži a je to téměř rovnoměrně rozděleno mezi FV304 ( 304 bitev ), FV207( 338 bitev ) a Conqueror GC ( 306 bitev ).

Zbylých pár jsem měl v průběhu expení. Teď vesměs jen hnijí v garáži a vytahuju je sporadicky jen na maratóny nebo akce.

Na nízkých tierech je to celkem zábavné ( FV304 ), na vyšších jsem tomu na chuť nepřišel ...

Současné změny mně nechávají chladným. Vídím v nich jasnou snahu WG nějak "vybruslit" z toho, jak pomalu ze hry dělostřelectvo dostat i nedostat ( taková královna Koloběžka - oblečená/neoblečená  ).

b)

Lehké tanky hraju minimálně a ani ty nové mně k tomu zřejmě nepřitáhnou.

Jako plus beru, že "posuny v liniích" ušetřím pěkných pár set tisíc expů ( u mně konkrétně to vychází na nějakých 650 - 700 tisíc expů celkem pro všechny linie a ty na stromě nenajdete  ) a přibudou automaticky nějaké nové tanky.

Osobně beru nové desítkové lehké tanky jako přípravu na nový mód Frontline 30:30, kde by se mohly uplatnit.

Stejně tak si myslím, že do budoucna jim WG zlepší dohled, sníží alfu a přidá výrazně na rychlosti střelby, aby to byly takové "otravné vosy v přední linii". V podstatě tak pro ně doupraví parametry, aby se chovaly podobně jako teď LT na nižších tierech.

Na TS jsem toho za posledních 14 dnů dost nahrál a když pominu všudypřítomný spam goldovou municí, nezdálo se mi, že by hráči, hrající dělostřelectvo, měli jásat, spíše naopak.

Stejně tak čety nových lehkých tanků umí pořádně zatopit protihráčům už teď a to počítám, že je WG ještě upraví.

Od zítřka odpoledne uvidíme, jaké to bude v reálu ... :)

Pazdi #10 Posted 26 April 2017 - 05:37 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 21293 battles
  • 244
  • [SCOBA] SCOBA

OK - takže v podstatě řečeno - tady máte facku na pravou tvář, když Vám píšeme, jak je pro nás zpětná vazba důležitá a aby Vám to nebylo líto - tady je na levou tvář bo ha ha - máme vás na párku milí hráči.

No jsem zvědavý...

arty - zatím zní spíš, jako krok...úplně jinam - artynáře nebude bavit, že nebudou klikat na oneshot...obyč hráče bude prudit jejich přesnost, splash, rychlost (hlavně na nižších tierech)

Lehké tanky - bez komentáře - bulldog a jeho dělo s 6 náboji a reloadem 40 s - je výsměch všem, co si ho koupili nebo vyexpili...

MM - no uvidíme, uvidíme, jak to bude v realu...

zbytek nějak neřeším - udělat HD arty modely - rly GG WG....na artyny člověk prostě kouká celou dobu, aby si jich užil....

karosatori #11 Posted 26 April 2017 - 05:40 PM

Sergeant

• Player
  • 34180 battles
  • 279
Tady bude zítra hodně veselo...

svkruskor #12 Posted 26 April 2017 - 05:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33103 battles
  • 451
Vy to fakt idete vypustiť? To nemyslíte vážne! 

WOT_pad #13 Posted 26 April 2017 - 05:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 55129 battles
  • 85
Jojo, zpětná vazba je hrozně moc platná :) krásně jste zabili třídu LT... 

MickeyDried #14 Posted 26 April 2017 - 05:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21089 battles
  • 79

"Aktualizce 9.18 je tu!"

No, pánové, tím bych se rozhodně nechlubil.

svkruskor #15 Posted 26 April 2017 - 05:43 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33103 battles
  • 451
Stále jsou to hlavně podpůrné jednotky, ale nyní jejich slušná palebná síla a skvělá rychlost dokáží ovlivnit bitvu. - už sa teším ako Bulldog so 6 nábojmi a s 40 sekundovím nabíjaním zvráti bitku! 

Kayi4ek #16 Posted 26 April 2017 - 05:46 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19445 battles
  • 3,220

Než se to tady úplně rozjede, dovolil bych si menší poznámku. Na NA serveru byla zpětná vazba po vydání dost podobná, moc lidem se to nelíbilo. Po pár dnech se to začalo uklidňovat a nakonec si lidi uvědomili, že byly změny nakonec k lepšímu. Nesuďte něco, co jste v praxi ještě nevyzkoušeli.

View PostHEAT_Spammer_Gali, on 26 April 2017 - 05:42 PM, said:

Jojo, zpětná vazba je hrozně moc platná :) krásně jste zabili třídu LT... 

Musíš si uvědomit, že teď můžeš být s lightem na topu.

Edited by Kayi4ek, 26 April 2017 - 05:46 PM.

Salandrii #17 Posted 26 April 2017 - 05:46 PM

Private

• Player
  • 25385 battles
  • 4

VLákno pro zpětnou vazbu? Asi ne no, myslím, že je příliš brzy na vypuštění když prakticky byla zakomponována jen zpětná vazba z prvního týdne testeru kdy pár lidí brečelo, že je všechno až moc dobré a teď vyjde patch, díky kterému hodně hráčů přestane hrát lehké tanky obecně. Protože když mají lehké tanky horší dohled kamufláž nebo i mobilitu než střední tak nemají opravdu smysl, když nerfujete používejte u toho hlavu a patch radši dodělejte, klidně si počkáme, ale ať je hra potom hratelná :)

a k update je tu, když nabízíte statistiky a náhled formou odkazů, tak ty odkazy umístěte, nic se z toho lčánku nedá dozvědět krom obecných řečí které dostáváme už pár týdnů :)

Edited by Salandrii, 26 April 2017 - 05:49 PM.

Maca2661 #18 Posted 26 April 2017 - 05:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53430 battles
  • 572
  • [_VAL_] _VAL_
Tak už týden jsem WoT nezapnul, protože jsem znechucen z vývoje hry. Zatím hraji WT a docela mě to baví. Resetnul jsem si účet v AW a tak tam taky něco odzkouším. Při testování na Sandboxu a i na testu jsem došel k závěru, že hra už není zábavná ani za tanky a ani za dělostřelectvo. Zničit takhle dobrou hru nějak nedokážu pochopit. Škoda že jsem si pořídil o vánocích roční premium účet, který je nyní úplně k ničemu. Letadla už WG zničilo a nyní pracuje na zničení WoT. Lodě je pro mě mrtvá kapitola. Tak dnes si asi zkusím dát pár her na rozloučenou a od 9.18 posílám peníze do jiných her. Vlastně předtucha byla správná a nepořídil jsem si ani Defendra a jiné nové premium tanky. Udělal jsem dobře

global_asa_wenca #19 Posted 26 April 2017 - 05:48 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 87364 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

Block Quote

Tým až do vydání neúnavně pracoval, aby mohl reagovat na vaše názory, a všichni jsme byli zcela nadšeni zaujetím a účastí naší komunity. Vůbec jsme neočekávali, že uvidíme, jak se do testování nových mechanik na serveru Sandbox a během Společného testu zapojí tolik zanícených hráčů. Díky opravdovému nadšení, které jste nám ukázali, stály ty dlouhé měsíce práce za to! A rozhodně nemáme v úmyslu se zde zastavit. Jakmile vypustíme verzi 9.18 ze dveří, tak bude práce pokračovat. Vyzýváme vás, abyste se vrhli na bojiště, podívali se, jak nová verze vypadá, a dali nám vědět. Do budoucna představuje jednu z hlavních priorit týmu dolaďování a zdokonalování nového systému tvorby týmů a dělostřelectva, přičemž budeme pracovat na základě vašich doporučení a komentářů.

Také věříme, že nejlepším způsobem, jak vám můžeme poděkovat za to, že jste na každém kroku této cesty byli s námi, je naše soustředění na další zdokonalení, která zásadním způsobem posouvají kvalitu hry kupředu. Nyní, když jsme vyřešili dva z nejdéle trvajících problému komunity, dostaneme se k úkolům, které jsou neméně důležité: zdokonalení ostatních součástí hry a její rozšíření o nové mechaniky, scénáře a nastavení. V roce 2017 vás toho ještě čeká mnohem více!

Jo jo, to jeden fakt neví jestli se má smát nebo brečet. Soustavně už od Sandboxu ignorujete veškerý rozumný připomínky, na poslední chvíli zničehonic jen tak zaříznete lightům dohled + pár dalších parametrů, v klidu zaříznete čety podle tieru a ne battletieru... a ještě máte tu drzost napsat jak posloucháte komunitu a že sem máme psát zpětnou vazbu? :angry:

Takový chucpe. Jděte se bodnout, vořeši.

methoz #20 Posted 26 April 2017 - 05:49 PM

[CZSL] ČeskoSlovenská Legie

• Clan Commander
  • 15277 battles
  • 1,070
  • [CZSL] CZSL

View PostKayi4ek, on 26 April 2017 - 04:46 PM, said:

Než se to tady úplně rozjede, dovolil bych si menší poznámku. Na NA serveru byla zpětná vazba po vydání dost podobná, moc lidem se to nelíbilo. Po pár dnech se to začalo uklidňovat a nakonec si lidi uvědomili, že byly změny nakonec k lepšímu. Nesuďte něco, co jste v praxi ještě nevyzkoušeli.

Musíš si uvědomit, že teď můžeš být s lightem na topu.

Joo, neni nad to vyrukovat na nás s VELKYM TUČNYM FONTEM :honoring: A nevim, kde žiješ, ale KAŽDEJ si MOHL vyzkoušet nový systém LT na TEST SERVERU...... :facepalm: Nic to nemění na tom, že to ignorujete a lžete tu....

Edited by methoz, 26 April 2017 - 05:53 PM.

Also tagged with 9.18

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users