Jump to content

Aktualizace 9.18 - Všeobecná zpětná vazba

9.18

• This topic is locked This topic is locked
1651 replies to this topic

Sandokan11 #1601 Posted 23 May 2017 - 12:10 PM

Corporal

• Player
  • 55091 battles
  • 133

Takže : arty - toto ste naozaj prehnali... A to píše človek kt velmi rad hrava arty. V každej hre ich je 2-3 a to omráčenie - ako ked mam 8 T tank, omračený som 15 sec, po 10 sec dostanem dalsi splash, od 3. arty dalsí... vyradeny som 30 sec -- parada. A to uz nabila zase ta 1. arty a kolobeh môže začať... Keby aspoň omračeny je iba niektorí člen posádky... , ale nie, rovno hneď všetci, aby som sa nemohol hybať, nabíjať, strielať. A na to že lekarničku môžem použiť po 90 sec vám ser.. kedže bitky trvajú priemerne 3 min.

Čo sa týka nonstop pridávania OP tankov - beriem že Wg je firma kt si musí zarobiť od nas chudákov ( aj ked našťastie som ja osobne do tejto hry dal iba 10€ za 5 r) .. ale to že system je zameraný iba na to aby každe blbé decko s kreditkou zahralo niečo... by ma moc zaujímalo ako by končili bitky 15 rovnakých tankov proti sebe s rovnako skúsenymi hračmi ( 15x defender, chrysler  vs 15x niečo z techn stromu ). A WG bude ešte aj tvrdiť že to robí všetko kvôli vyvaženiu... Odoberú mapy - vraj sú špatne vyvážené. a tak sa tu točíme na 5 mapach dokola .. ako darčeky rozdávate stupídne Tier 2 tanky aby ste nam zalepili ústa .. Kolko ludí hrava pravidelne s tymi tankami potom ked ste zrušili pre ne mapy ??? 

Ale aby nehovorili že stále iba nadávam - osobne pozitivum vidím v novom MM, kde by sa mi už nemalo stať že ako jediný top tier som proti 3 heavynam top tieru v meste.

Morgenstein #1602 Posted 23 May 2017 - 12:32 PM

Sergeant

• Player
  • 31252 battles
  • 244
  • [_V4L_] _V4L_

View Postsocanek, on 22 May 2017 - 10:58 PM, said:

Proč by se tady měl někdo kompetetní k tomu vyjadřovat? K tomu snad tohle vlákno nikdy nesloužilo ne..:facepalm:

EZI3 #1603 Posted 23 May 2017 - 05:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16514 battles
  • 660
  • [WK_] WK_

View PostMorgenstein, on 22 May 2017 - 04:28 PM, said:

Pánové koukám, že nějak polevujete ve svém úsilí, čekal jsem ten maraton v brečíkách přeci jen trochu delší. Dokonce kapitán všech brečilů sem už několik dní nic nenapsal. 

Jinak novej patch mi furt přijde dobrej. Mnoho věcí se alespoň částečně zlepšilo.

Ááá, zdravíčko! Jaký to je, vidět po tak dlouhé době, [Editováno]? Po tom, co jsi tu ze sebe udělal trubce, bych čekal, že si dáš delší pauzu... [Editováno] :trollface:

View PostMorgenstein, on 23 May 2017 - 11:32 AM, said:

Proč by se tady měl někdo kompetetní k tomu vyjadřovat? K tomu snad tohle vlákno nikdy nesloužilo ne..:facepalm:

No, vzhledem k tomu, že se musíš tak hloupě ptát, tak asi není moc velká šance, že odpověď pochopíš, ale stejně to zkusím: Někdo kompetentní by se k 9.18 měl vyjádřit (a je jedno jestli tady, na FB nebo stránkách) už třeba jenom proto, že když něco podělám (výpadky serverů) a to něco má vliv na statisíce lidí, tak omluva, a co nejrychlejší vyřešení problému, je znakem profesionality a taky slušnosti. U WG se nedá mluvit ani o jednom, což dnes a denně dokazují. :facepalm: Nejnověji například "aféra SirFoch", kde WG ale naštěstí dostalo od komunity takovej hejt (pardon, pro tebe to jsou vlasně brečíky), že se dokonce omluvili (detailněji zde), což jim ale naštěstí, vzhledem k jejich předchozímu chování, málokdo žere... :trollface:

Jste nespokojeni s patchem 9.18? Připojte se k symbolickému protestu...

Edited by ClearEvil, 24 May 2017 - 12:05 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

rdim #1604 Posted 23 May 2017 - 07:37 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 9137 battles
  • 602

Už to tu sice jednou bylo, ale tento obrázek vydá za tisíc slov.....

Edited by rdim, 23 May 2017 - 07:38 PM.

oldman_ #1605 Posted 24 May 2017 - 11:40 AM

Private

• Player
  • 56768 battles
  • 3
  • [RED_M] RED_M

Zdravím všechny.

Po tom , co tady všichní (skoro) nadávají,Já musím WG poděkovat. Tím,že udělala tuto aktualizaci a "vylepšila" WoT,  se pro mně stala hra absolutně nezábanvou :sceptic:. Všechny tanky jsou tak vybalancované a MM tak super,že je celkem jedno s čím zrovna hrajete a bitvy trvají tak 4-5 minut .Prostě nuda,nuda...

Tím pádem mám více času na real život a taky ušetřím nějaký ty éčka.Takže ještě jednou velké díky WG za TO ! ! !

PS: Lidé , měl jsem Vás rád,bděte!

Morgenstein #1606 Posted 24 May 2017 - 04:38 PM

Sergeant

• Player
  • 31252 battles
  • 244
  • [_V4L_] _V4L_

View PostEZI3, on 23 May 2017 - 05:44 PM, said:

Ááá, zdravíčko! Jaký to je, vidět po tak dlouhé době, [Editováno]? Po tom, co jsi tu ze sebe udělal trubce, bych čekal, že si dáš delší pauzu... [Editováno] :trollface:

No, vzhledem k tomu, že se musíš tak hloupě ptát, tak asi není moc velká šance, že odpověď pochopíš, ale stejně to zkusím: Někdo kompetentní by se k 9.18 měl vyjádřit (a je jedno jestli tady, na FB nebo stránkách) už třeba jenom proto, že když něco podělám (výpadky serverů) a to něco má vliv na statisíce lidí, tak omluva, a co nejrychlejší vyřešení problému, je znakem profesionality a taky slušnosti. U WG se nedá mluvit ani o jednom, což dnes a denně dokazují. :facepalm: Nejnověji například "aféra SirFoch", kde WG ale naštěstí dostalo od komunity takovej hejt (pardon, pro tebe to jsou vlasně brečíky), že se dokonce omluvili (detailněji zde), což jim ale naštěstí, vzhledem k jejich předchozímu chování, málokdo žere... :trollface:

Já reagoval na Socanka, ten o serverech nic nepsal a já taky ne, tak proč to sem taháš? Chtěl tady reakci WG na konkrétní věci v updatu a já mu píšu, že je trochu nesmysl něco takového předpokládat, když to v minulosti taky nedělali. Ale je hezké, že ses zase tak hezky rozblábolil. 

Viz Foch. Ne. Brečíky jsou něco jiného, už jsem to tu psal a týkalo se to úzké skupiny hráčů. Ani nemusím psát kdo, protože potrefené husy se vždy samozřejmě ozvou. 

Maca2661 #1607 Posted 24 May 2017 - 04:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 55033 battles
  • 588
  • [_VAL_] _VAL_

View Postoldman_, on 24 May 2017 - 11:40 AM, said:

Zdravím všechny.

Po tom , co tady všichní (skoro) nadávají,Já musím WG poděkovat. Tím,že udělala tuto aktualizaci a "vylepšila" WoT,  se pro mně stala hra absolutně nezábanvou :sceptic:. Všechny tanky jsou tak vybalancované a MM tak super,že je celkem jedno s čím zrovna hrajete a bitvy trvají tak 4-5 minut .Prostě nuda,nuda...

Tím pádem mám více času na real život a taky ušetřím nějaký ty éčka.Takže ještě jednou velké díky WG za TO ! ! !

PS: Lidé , měl jsem Vás rád,bděte!

Přesně jak píšeš. Díky aktualizaci 9.18 jsem se po letech vrátil ke cvičení a peníze cpu do sebe, jídla a rodiny. Všichni jsou velice spokojení. Mám na všechny víc času a u WoT kde jsem běžně každý měsíc odehrál 1000 -1200 bitev jsem nyní za posledních 30 dní nedal ani 300. Hra je nudná, nezábavná a to za všechny druhy tanků. Škoda, že jsem o vánocích pořídil na rok prémko, které nyní moc nevyužiji. Třeba WG dostane rozum ( a to si nemyslím, protože se vůbec nic nemění a měnit ani nebude ) a v to už ani nedoufám. WG si dělá co chce a tak si taky budu dělat co chci. WG přišlo o platícícho hráče a do eshopu si klidně dejte premium Mause se zásobníkem na tier VIII a já si to nekoupím. Nepořídil jsem si žádný nový premium tank a jsem rád, že moje předvídavost se vyplatila. 

Za moje zdraví a volný čas pro rodinu děkuje manželka a syn

_E123_ #1608 Posted 24 May 2017 - 05:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 737 battles
  • 56

View PostMorgenstein, on 24 May 2017 - 04:38 PM, said:

Já reagoval na Socanka, ten o serverech nic nepsal a já taky ne, tak proč to sem taháš? Chtěl tady reakci WG na konkrétní věci v updatu a já mu píšu, že je trochu nesmysl něco takového předpokládat, když to v minulosti taky nedělali. Ale je hezké, že ses zase tak hezky rozblábolil.

Jo jo, a hned na začátku Socanek píše o patchi 9.18, takže teď otázka za 100 bludišťáků: Kterýpak to nedávný patch po svém vydání způsoboval výpadky serverů a "zamrznutí" hráčů ve frontě na bitvu, a WG stále dělá mrtvého brouka? Ano správně, byl to patch 9.18. Takže už chápeš proč jsem psal o výpadcích serverů? Ale, že se vůbec ptám, chápeš to moc dobře, jen se ( zase marně :trollface: ) snažíš vykroutit ze svého obhajování WG.

View PostMorgenstein, on 24 May 2017 - 04:38 PM, said:

Viz Foch. Ne. Brečíky jsou něco jiného, už jsem to tu psal a týkalo se to úzké skupiny hráčů. Ani nemusím psát kdo, protože potrefené husy se vždy samozřejmě ozvou. 

Jóó, fakt? Takže když si hráči stěžujou na 9.18, tak jsou to brečíky, a když si stěžujou na přístup WG v případě SirFocha, tak to brečíky nejsou - bravůrní logika :facepalm:.

A mimochodem, aby bylo jasno - odpovídám ti z jiného účtu, protože zdejší Koniáš rozdává banány... Asi budu muset holt začít psát neslané, nemastné a plytké posty bez názoru ( nebo radši rovnou velebící WG ), abych se náhodou nedotkl něčího jemnocitu a nemusel držet banánovou dietu. :trollface:

Edited by _E123_, 24 May 2017 - 10:08 PM.

Morgenstein #1609 Posted 25 May 2017 - 06:27 AM

Sergeant

• Player
  • 31252 battles
  • 244
  • [_V4L_] _V4L_

View Post_E123_, on 24 May 2017 - 05:33 PM, said:

Jo jo, a hned na začátku Socanek píše o patchi 9.18, takže teď otázka za 100 bludišťáků: Kterýpak to nedávný patch po svém vydání způsoboval výpadky serverů a "zamrznutí" hráčů ve frontě na bitvu, a WG stále dělá mrtvého brouka? Ano správně, byl to patch 9.18. Takže už chápeš proč jsem psal o výpadcích serverů? Ale, že se vůbec ptám, chápeš to moc dobře, jen se ( zase marně :trollface: ) snažíš vykroutit ze svého obhajování WG.

Jóó, fakt? Takže když si hráči stěžujou na 9.18, tak jsou to brečíky, a když si stěžujou na přístup WG v případě SirFocha, tak to brečíky nejsou - bravůrní logika :facepalm:.

A mimochodem, aby bylo jasno - odpovídám ti z jiného účtu, protože zdejší Koniáš rozdává banány... Asi budu muset holt začít psát neslané, nemastné a plytké posty bez názoru ( nebo radši rovnou velebící WG ), abych se náhodou nedotkl něčího jemnocitu a nemusel držet banánovou dietu. :trollface:

O tom Socanek ale nepsal, ani já nepsal, že stěžování si na něco je automaticky brečení. Bohužel máš velice snížené chápání, takže toto je poslední příspěvek, který na tebe reaguje. Příjemné brečení ti přeji. 

sejba #1610 Posted 25 May 2017 - 07:09 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39883 battles
  • 485
  • [CRSHG] CRSHG
Pro mně je MM super za 30 bitev 3 x top,no není to super dělat krmení vyšším tier  a to dvakrát samé VIII jen jednou na topu tři úrovně. Prostě super díky WG. Nepočítám X.

HARK0NEN #1611 Posted 25 May 2017 - 11:59 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 36325 battles
  • 1,278
  • [BIA] BIA

Som to uz odinstaloval a mam svaty klud... Daval som este WGcku sancu s tymto hnojom nieco rozumne urobit, ale vyzera to tak, ze podla WG je vsetko v uplnom poriadku. Takze za mna uz iba slovami klasika:

,,S panom bohom, idem od vas, neublizil som nikomu z vas..."

_E123_ #1612 Posted 25 May 2017 - 05:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 737 battles
  • 56

View PostMorgenstein, on 25 May 2017 - 06:27 AM, said:

O tom Socanek ale nepsal, ani já nepsal, že stěžování si na něco je automaticky brečení. Bohužel máš velice snížené chápání, takže toto je poslední příspěvek, který na tebe reaguje. Příjemné brečení ti přeji. 

Uff, tak to je gól - psát něco o sníženém chápání po tom, co jsi tu předváděl za argumentační veletoče, to chce buď hodně velkou drzost, nebo hodně nízkou inteligenci ( případně mix obojího ). Ale což. Každý, kdo má čas a chuť, si tuhle naší "debatu" zde na fóru může pročíst a posoudit, kdo tu má snížené chápání. Já svůj skromný tip už mám...:trollface: A mockrát ti děkuji, že si se rozhodl na mě dál nereagovat, ušetříš mi tak spoustu hrachu, co by jinak skončil na zdi. :teethhappy:

View PostHARK0NEN, on 25 May 2017 - 11:59 AM, said:

Som to uz odinstaloval a mam svaty klud... Daval som este WGcku sancu s tymto hnojom nieco rozumne urobit, ale vyzera to tak, ze podla WG je vsetko v uplnom poriadku. Takze za mna uz iba slovami klasika:

,,S panom bohom, idem od vas, neublizil som nikomu z vas..."

WG svým jednáním bohužel dávají naprosto jasně najevo, že nestojí o zkušené a dlouhohrající hráče - to jsou totiž "nároční zákazníci" a tak je s nimi "moc práce". Momentální cílová skupina WG vypadá takhle: :child:+:coin:

Edited by _E123_, 25 May 2017 - 05:15 PM.

anonym_Ly4ghORmNPzT #1613 Posted 25 May 2017 - 08:27 PM

Corporal

• Player
  • 0 battles
  • 188
  1. manipulujete s MM (úmyslně nevyrovnané týmy - viz tříminutové bitvy s výsledky 0-3:15), se zaměřováním (rng) a s výběrem map
  2. okrádáte hráče o XP a stříbrné (viz předchozí bod)
  3. lžete s technickými parametry tanků, s údaji o bitvách při grindění posádky, o tom, jak vám záleží na feedbacku ...
  4. tolerujete cheating mody a zabíjení spoluhráčů
  5. místo CSS (support) by klidně zastal robot - kopírovat blábolivý text a zavírat tikety bez vyřešení/pomoci by mu šlo o tři řády rychleji
  6. na fóru vládne cenzura, "povoleny" jsou pouze příspěvky dle správné "stranické linie"
  7. když spadnou servery, nejste schopni ani ochotni to včas oznámit, vysvětlit, natož se omluvit a bez řečí kompenzovat

...

Pro mne jste neseriózní firma.

sejba #1614 Posted 25 May 2017 - 09:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39883 battles
  • 485
  • [CRSHG] CRSHG

ve všech 7 bodech souhlas

peky1128 #1615 Posted 25 May 2017 - 10:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12950 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV
Rotacia map je trapna, stale tie iste dokola, vobec sa nic nezmenilo. Cely patch bol totalne zbytocny, akurat ste vsetko rozbili.

VijaCZ #1616 Posted 26 May 2017 - 10:05 AM

Brigadier

• Guest
  • 76883 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Aby nám to tu nezarostlo plevelem a Kája s kosou neprohlásil že vše je zapomenuto a tenhle kout už se udržovat nemusí:

Rotace map je krásná - doly doly doly ruinberg doly doly doly :) Doly rotují ze všech stran, jednou ze severu, jednou z jihu, jednou střetnutí, jednou se třema artynama MM+2, pak jen se dvěma artynama MM+2...je to pestrý

Vyvážení týmů je krásné - jedna strana lehkej tank má, na druhý straně ho hledám marně, asi ho dali do zastavárny aby měli na sluchátka

Revize artynek proběhla úspěšně - každou snahu o nějakou aktivní hru superpřesná rychlopalná artynka bleskově zreviduje - občas je na revizní zprávě podpis "s veškerou úctou Alt+F4"

Nový balanc lehkých tanků je skvělý - balancuje přesně na hraně jestli se s těma slepejma potvorama ještě trápit nebo to vzdát a buď je smazat nebo hrát jako špatný medka

Obdivuju nový systém MM - z pohledu kouřících trosek svého mrňouska neustále obdivuju kolem projíždějící tanky o dva tiery vyšší.

Velké a krásně viditelné nápisy "NEKOMPLETNÍ POSÁDKA" jsou velmi dobře čitelné...  jen sakra ke kterýmu že to patří tanku????

Musím do hry, na web a na forum chodit častěji, kvůli své lenosti a nedbalosti sem prošvihnul ty upřímné a včasné omluvy a štědré kompenzace za drobná zaškobrtnutí, já truhlík

Jen svůj postoj ke vstřícnosti, pravdomluvnosti a otevřenosti WG ke svým zákazníkům hledám marně - buď nemám ten postoj, nebo tu není ta vstřícnost, pravdomluvnost a otevřenost

edit: Kdyby se tu stavil UKO tak mu řekněte že mu musí bejt jasnej muj postoj k jeho tématu - má +1 za snahu a +1 účastníka

Edited by VijaCZ, 26 May 2017 - 10:08 AM.

komarek_l #1617 Posted 26 May 2017 - 01:28 PM

Private

• Player
  • 21401 battles
  • 38
Teď jsem hrál s IS-6 a střílel jsem do boku VK100.01P tam má pancíř 130 mm a IS-6 má průbojnost do 50m 175mm a jediný co nechápu to ze jsem to neprostřelil jo a taky když se mi na zaměřovací rozsvítí zelená tak vystřelím a vždy se mi stane ze neprojde ale když jsem tam měl na zaměřovač oranžovou tak prošla.A taky nechápu když po mě střílí tank se zásobníkem tak projdou všechny střeli tak přesný dělo nemá nikdo. Wargaming by si měl zopakovat matematiku a geometrii 

SWAT0013 #1618 Posted 26 May 2017 - 01:35 PM

Brigadier

• Player
  • 32189 battles
  • 4,933
  • [KHIL] KHIL

View Postkomarek_l, on 26 May 2017 - 02:28 PM, said:

Teď jsem hrál s IS-6 a střílel jsem do boku VK100.01P tam má pancíř 130 mm a IS-6 má průbojnost do 50m 175mm a jediný co nechápu to ze jsem to neprostřelil jo a taky když se mi na zaměřovací rozsvítí zelená tak vystřelím a vždy se mi stane ze neprojde ale když jsem tam měl na zaměřovač oranžovou tak prošla.A taky nechápu když po mě střílí tank se zásobníkem tak projdou všechny střeli tak přesný dělo nemá nikdo. Wargaming by si měl zopakovat matematiku a geometrii 

http://tanks.gg/tank/vk-10001-p/model - 130mm tam sice je, ale také tam pak je 200-240mm. Nebo byl sice zboku, ale lehce naúhlovaný. Zkus dát replay a jistě ti řekneme přesný důvod, proč jsi neprobil...

martinek252 #1619 Posted 26 May 2017 - 02:19 PM

Private

• Player
  • 22660 battles
  • 6
Nevím jak Vám, ale mě se nelíbí současný systém hodnocení hráče jako takového. Můžu se v rámci teamu snažit jak chci, ale po porážce mi osobní ohodnocení stejně klesá. Je to odvislé od výsledku teamu a nikoliv mého. Myslím si, že je to špatně. Za současného balancování teamů, kdy 90% teamu, pokud nehraješ v četě, je balast, tak je pro mě takovýto systém demotivující. Omlouvám se, že to píšu tady, ale dostal sem tento link od podpory. Díky za názory.

Terentius #1620 Posted 26 May 2017 - 02:20 PM

Major

• Player
  • 13163 battles
  • 2,549
  • [UC0RN] UC0RN

View Postmartinek252, on 26 May 2017 - 02:19 PM, said:

Nevím jak Vám, ale mě se nelíbí současný systém hodnocení hráče jako takového. Můžu se v rámci teamu snažit jak chci, ale po porážce mi osobní ohodnocení stejně klesá. Je to odvislé od výsledku teamu a nikoliv mého. Myslím si, že je to špatně. Za současného balancování teamů, kdy 90% teamu, pokud nehraješ v četě, je balast, tak je pro mě takovýto systém demotivující. Omlouvám se, že to píšu tady, ale dostal sem tento link od podpory. Díky za názory.

Osobní hodnocení přímo od WG nikdy nemělo žádnou vypovídající hodnotu, je to jen paskvil.

Na druhou stranu váhu WR má dost velkou, ono sice si myslíš, že pykáš za chyby týmu, ale počet vítězství se dá v určitém omezeném rozsahu ovlivnit i při solovém hraní. Zase bych vše nesváděl na tým.

Edited by Terentius, 26 May 2017 - 02:22 PM.

Also tagged with 9.18

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users