Jump to content

Aktualizace 9.18 - Všeobecná zpětná vazba

9.18

• This topic is locked This topic is locked
1651 replies to this topic

kurcatovium #1621 Posted 26 May 2017 - 02:25 PM

Brigadier

• Player
  • 46164 battles
  • 4,218
  • [KHIL] KHIL
WGR se od prvních fail pokusů hodně zlepšil. Má sice svoje mouchy, ale to má každý hodnotící systém. Dnes, při změnách ve WN8, bych ho tuplem neodsuzoval...

doktec #1622 Posted 26 May 2017 - 10:18 PM

Private

• Player
  • 17744 battles
  • 20
Dnes 32 her a z toho 2krát top tier. Hrál jsem 9,8 a asi 4krát 6 tier. Potřebuji vydělat na 10 tier, ale poku jste s 8 med. proti defenderovi a lowe nebo nedej boze VK, tak musite goldit a kredity nevyděláte. Před patchem to jakž takž šlo. Jakmile dojde PÚ končím , díky WG za ušetřené lowe.

martinek252 #1623 Posted 26 May 2017 - 11:49 PM

Private

• Player
  • 22636 battles
  • 6
Já hraju např. JPN med. tanky. Teď jezdím s Chi-ri, VII - T. Nevím, dokážu s tím tankem nastřílet i 2500 DMG, ale nikdy se mi nestalo, že by to ovlivnilo výsledek hry, když team vychcípal v prvních 3min bitvy. Navíc MM s Chi-ri na prvním místě + med. tanky a druhý team na prvním místě O-ni, T 29 atd. nebo co to je v VII T, nechci Vás chlapy podceňovat, ale myslím si, že je to utopie. Proto říkám, v minulosti sem měl osobní skore na svém WG účtu přes 10 000 nějakých jejich bodů. Od té doby sem spadl na 6400 a stále to klesá, protože to zohledňuje pouze "win or lose". Nejezdím čety, nejsem v žádném klanu abych jezdil se sehranýma lidma. Jezdím random bitvy a to je prostě víte kde. Proto si myslím, že osobní ohodnocení by mělo bít odvislé od hráče jako takového a né od toho, jak se chová team. Ať klidně klesá win ratio. To mi je fuk, protože to lze ovlivnit jen velmi těžko a ukazuje to pouze na to, zda hraješ s dobrým nebo špatným teamem. Osobní hodnocení hráče by naopak mělo být to, co ti řekne zda seš dobrej nebo špatnej hráč. Protože mistr dělostřelec se dá najezdit i s light tanky. Bohužel za současného stavu věci to však na tvé osobní skore nemá vliv, když team prohraje. Díky za názory.

VijaCZ #1624 Posted 27 May 2017 - 12:38 AM

Brigadier

• Guest
  • 76846 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Osobní WG hodnocení je ten nejhorší ukazatel kvality hráče co je momentálně k dispozici :) Doporučím ti na to číslo vůbec nekoukat. Obrovsky to ovlivní jestli platíš premiový účet nebo ne, obrovsky to ovlivní jestli jezdíš nejvyšší ( a tímpádem provozně nejdražší ) tiery - takže tohle číslo je naprosto nic neříkající.

Podle mě pokud chceš hodnotit, sleduj WN8 s přihlédnutím k tieru a množství spotnutých vozidel, průměrné poškození s konkrétním vozidlem, případně procento vítězství.

Snake_la #1625 Posted 27 May 2017 - 04:24 AM

Private

• Player
  • 14633 battles
  • 8

U této aktualizace jsem se poprvé setkal s tím, že mi hráč dá 2x dmg jedním výstřelem.... mohl by mi to někdo vysvětlit?... pro demonstraci přikládám jeden z replays, kde jsem takto zkapal...

http://wotreplays.eu...e_la-m46_patton

TravaG #1626 Posted 27 May 2017 - 07:01 AM

Private

• Player
  • 35140 battles
  • 29
  • [CBOB] CBOB

View PostSnake_la, on 27 May 2017 - 03:24 AM, said:

U této aktualizace jsem se poprvé setkal s tím, že mi hráč dá 2x dmg jedním výstřelem.... mohl by mi to někdo vysvětlit?... pro demonstraci přikládám jeden z replays, kde jsem takto zkapal...

http://wotreplays.eu...e_la-m46_patton

Skús si pozrieť ten záznam aj ty a uvidíš, že to bolo v poriadku;)

RagSalt #1627 Posted 27 May 2017 - 08:30 AM

Captain

• Player
  • 23477 battles
  • 2,205
  • [ANV-V] ANV-V

View Postkurcatovium, on 26 May 2017 - 02:25 PM, said:

WGR se od prvních fail pokusů hodně zlepšil. Má sice svoje mouchy, ale to má každý hodnotící systém. Dnes, při změnách ve WN8, bych ho tuplem neodsuzoval...

Má význam jen při srovnání hráčů, kteří hrají hlavně a především tier 10 (případně jiné , ale stejné tiery) a nesmí se moc koukat na prémiový účet.

anonym_tZjjS1KJ0iLL #1628 Posted 28 May 2017 - 10:41 AM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 7

Aktualizace 9.18 - Nový systém skládání týmů (Matchmaking) --- Dobrá zmena aj keď je tam stále čo dotiahnuť.

Aktualizace 9.18 - Celková revize dělostřelectva  --- Ok tak toto je hardcore, chcem sa vyhnúť expresívnym výrazom, ale ak niekto strávi veľkú kopu času nad tým aby si spravím X tier arty a to koli jej vlastnostiam, a potom sa nejaký ujo z Marketinggu WG rozhodne že viacej consumables = viacej potenciálnych peňazí. No povedzme že si kúpim BMW a po roku príde za mnou výrobca že mám silný motor tak mi to vymenia za trabant. Toto sa presne stalo. Žiadna refundácia nič.

Aktualizace 9.18 - Nové lehké tanky   --- presne tá istá situácia ako pri ARTY. To chcem tank koli jeho vlastnostiam mám ho baví ma hrám ho trénujem posádku a nejaky [Editováno] ho úplne zmení na šrot. Zase strata času pokazený herný zážitok a tak isto si WG neuvedomuje že keď posunuli úrovne tanku vyššie a dali mi tam ten 1m strieborných tak ďakujem. ALE TO ŽE SOM SI KÚPIL ZA PENIAZE PERMA MASKOVANIE TO UŽ MI ZOBRALI A MUSÍM SI HO KÚPIŤ ZNOVA TO ICH [Editováno]!!!!

Aktualizace 9.18 - Rebalanc lehkých tanků (±2 matchmaking)  --- nakoľko to celé [Editováno] je zbytočné sa k tomuto vyjadrovať.

Aktualizace 9.18 - Čety stejné úrovně   --- super 

Aktualizace 9.18 - Nové HD modely vozidel   --- ok ale nakoľko [Editováno] celú hru tak mi to je jedno. 

View PostTravaG, on 27 May 2017 - 06:01 AM, said:

Skús si pozrieť ten záznam aj ty a uvidíš, že to bolo v poriadku;)

Mňa skôr štve že od posledného patchu sa mi už tak zopár krát stalo že ma arty triafala 100% presne a to som od začiatku hry ešte nebol ani spotnutý, a presúval som sa vždy tak o 50m minimálne. čo ale hráčovi Arty nerobilo problém ma naďalej triafať za jazdy bez toho aby som bol aspoň 1. krat odhalený. Poslal som to demo na WG ale žiaden ban za to nebol. Odpoveď bola že aj keď som nebol spotnutý je to možné že má niekto 100% intuíciu. 

Spojeno. CE

kotomaba #1629 Posted 28 May 2017 - 05:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30519 battles
  • 50

View PostSpazzy02, on 28 May 2017 - 09:41 AM, said:

Aktualizace 9.18 - Nový systém skládání týmů (Matchmaking) --- Dobrá zmena aj keď je tam stále čo dotiahnuť.

Aktualizace 9.18 - Celková revize dělostřelectva  --- Ok tak toto je hardcore, chcem sa vyhnúť expresívnym výrazom, ale ak niekto strávi veľkú kopu času nad tým aby si spravím X tier arty a to koli jej vlastnostiam, a potom sa nejaký ujo z Marketinggu WG rozhodne že viacej consumables = viacej potenciálnych peňazí. No povedzme že si kúpim BMW a po roku príde za mnou výrobca že mám silný motor tak mi to vymenia za trabant. Toto sa presne stalo. Žiadna refundácia nič.

Aktualizace 9.18 - Nové lehké tanky   --- presne tá istá situácia ako pri ARTY. To chcem tank koli jeho vlastnostiam mám ho baví ma hrám ho trénujem posádku a nejaky [Editováno] ho úplne zmení na šrot. Zase strata času pokazený herný zážitok a tak isto si WG neuvedomuje že keď posunuli úrovne tanku vyššie a dali mi tam ten 1m strieborných tak ďakujem. ALE TO ŽE SOM SI KÚPIL ZA PENIAZE PERMA MASKOVANIE TO UŽ MI ZOBRALI A MUSÍM SI HO KÚPIŤ ZNOVA TO ICH [Editováno]!!!!

Aktualizace 9.18 - Rebalanc lehkých tanků (±2 matchmaking)  --- nakoľko to celé [Editováno] je zbytočné sa k tomuto vyjadrovať.

Aktualizace 9.18 - Čety stejné úrovně   --- super 

Aktualizace 9.18 - Nové HD modely vozidel   --- ok ale nakoľko [Editováno] celú hru tak mi to je jedno. 

Mňa skôr štve že od posledného patchu sa mi už tak zopár krát stalo že ma arty triafala 100% presne a to som od začiatku hry ešte nebol ani spotnutý, a presúval som sa vždy tak o 50m minimálne. čo ale hráčovi Arty nerobilo problém ma naďalej triafať za jazdy bez toho aby som bol aspoň 1. krat odhalený. Poslal som to demo na WG ale žiaden ban za to nebol. Odpoveď bola že aj keď som nebol spotnutý je to možné že má niekto 100% intuíciu. 

Spojeno. CE

hlavně ne abys jim to opakoval, bo tě pak zabanujou jako mne,... prostě šestý smysl nefunguje, ale Pravdomluvní Inteligentní Čestní Uslužní Skvělí Intelektuálové pořad melou své .... 

peky1128 #1630 Posted 28 May 2017 - 07:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12900 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV

View Postkotomaba, on 28 May 2017 - 05:20 PM, said:

hlavně ne abys jim to opakoval, bo tě pak zabanujou jako mne,... prostě šestý smysl nefunguje, ale Pravdomluvní Inteligentní Čestní Uslužní Skvělí Intelektuálové pořad melou své .... 

Potvrdzujem,siesty zmysel fak strajkuje. Raz ide raz nie. Zaciatok bitky, este som ani raz nesvietil,som pekne schovaty v kriku,mam na tanku aj nater aj camo na posadke a bum dve rany do mna.

Nahoda? Keby ze som to sem pisal len ja tak ano,ale pisu to viacery. 9.18 pokazil celu hru,je tam tolko chyb a WG to stale ignoruje.

VijaCZ #1631 Posted 28 May 2017 - 10:10 PM

Brigadier

• Guest
  • 76846 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Hraju vcelku dost a s nefunkčním šestým smyslem sem se nesetkal. Schováváš si replaye? Šlo by je někam dát?

peky1128 #1632 Posted 28 May 2017 - 10:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12900 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV

View PostVijaCZ, on 28 May 2017 - 10:10 PM, said:

Hraju vcelku dost a s nefunkčním šestým smyslem sem se nesetkal. Schováváš si replaye? Šlo by je někam dát?

bohuzial neschovavam ale popremyslam o tom zapnuti, aby bol nejaky dokaz popripade material na vyvratenie.

Salmonek #1633 Posted 28 May 2017 - 10:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11727 battles
  • 53
  • [HOLBA] HOLBA

View PostVijaCZ, on 28 May 2017 - 09:10 PM, said:

Já bych zase rád viděl nějaké replaye od Tebe, kde tak často STÁLE dostáváš buď ty nebo někdo jiný z týmu IK od arty i po novém patchi, jak jsi psal. Ale mám takový dojem, že zrovna ty replaye záhadou zmizely nebo nefungují. Škoda. 

ailton32 #1634 Posted 29 May 2017 - 09:02 AM

Corporal

• Player
  • 38635 battles
  • 105
  • [GURMA] GURMA

View PostSalmonek, on 28 May 2017 - 09:18 PM, said:

Já bych zase rád viděl nějaké replaye od Tebe, kde tak často STÁLE dostáváš buď ty nebo někdo jiný z týmu IK od arty i po novém patchi, jak jsi psal. Ale mám takový dojem, že zrovna ty replaye záhadou zmizely nebo nefungují. Škoda. 

to protože hraje jen lighty tak se mu to uz mohlo parkrat stat samozrejme vubec nebere v potazz to ze skautů nemají pancíř a arty jsou přesnější tak je zásah od arty bolí víc. Ale plakat bude dal naštěstí tady na ty jeho troll komentáře nikdo nereaguje a vijagaming jak si říká na fb brzy utichne protože ho to přestane bavit nebo treba konečně uz tu hru oddinstaluje jak uz tu měsíc slibuje ale skutek útěk 

panzersysel #1635 Posted 29 May 2017 - 10:52 AM

Private

• Player
  • 65177 battles
  • 16

/Je to paskvil zbůsobený tím že WG začalo klást maximální důraz na zisk.

Arty-změna kvůli stížnostem na one schot?Ne ne zavedení obnovytelných doplnků a stím související nutnost použití,zakoupení

Nový MM kvůli stížnostem?Ne ne další zvýhodnění nových premiových paskvilů(defender,chrysler atd)a zároven brutalní znehodnocení starých obvzlast s

prefericonalním MM. IS-6 bez goldů nelze hrát s goldama zoufalost ovšem funkčnost premiového tanku nikde.Přál bych chytrákovy s WG 10 her.Penetrace 175 vs. defender a spol. nebo type 4 je opravdu strašně zábavná.

Sdělení WG cituji:Je třeba klást důraz na pancíř ve hře...Výsledek opencéřování japonských monster tak že všichni pálí goldy a japonci goldový HE 9/10 dá 400-600 bez míření do mantletu E3...a zase peníze...Tak že max. snaha znechutit hráče co neplatí a platící přimět platit víc.

Ano WG je firma a musí vydělávat to chápu sám podnikám ale za prvé online hry jsou dost specifický segment trhu a za  druhé WG se ve vztahu k zákazníkovy nechová jako firma.To že výrazně změní hru a měsíc nejsou schopni,ochotni se k tomu vyjádřit mluví za vše...Dřív byl celkem balanc-hratelnost vs. výdělek pro WG ovšem to dnes už neplatí...Navíc podle mě je velká chyba že většina kompetentních z WG lidí tu hru nehraje a nebo minimálně..Jediná obrana neplatit.. tak že posledních 5 dnů premia a sbohem WG...

VijaCZ #1636 Posted 29 May 2017 - 02:49 PM

Brigadier

• Guest
  • 76846 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View Postailton32, on 29 May 2017 - 08:02 AM, said:

to protože hraje jen lighty tak se mu to uz mohlo parkrat stat samozrejme vubec nebere v potazz to ze skautů nemají pancíř a arty jsou přesnější tak je zásah od arty bolí víc. Ale plakat bude dal naštěstí tady na ty jeho troll komentáře nikdo nereaguje a vijagaming jak si říká na fb brzy utichne protože ho to přestane bavit nebo treba konečně uz tu hru oddinstaluje jak uz tu měsíc slibuje ale skutek útěk 

Krásná sbírka lží

ZDE kompletní výpis všech strojů se kterýma sem hrál poslední dobou - lehkých tanků je tam dost protože je expím ale rozhodně nehraju JENOM lighty

pokud půjdeme dál do historie zjistíme že to s těma lightama není zas až tak horký, například ZDE

To s čím hraju sem doložil - teď prosím ty dolož kde konkrétně a jednoznačně celý měsíc slibuju že odinstaluju hru - protože mě to spíš připadá že se tu snažím nechávat feedback o který si "osoba odpovědná" řekla a trochu naivně se snažím tím přispět k tomu aby se alespoň nejhorší a nejbrutálnější chyby hry ( hlavně ty z verze 9.18 ) trošku zmírnily., aby artyny přišly o svůj brutální 9.18 buff, aby skauti přišli o svou 9.18 slepeckou hůl, aby MM dal šanci hrát střední tiery.....

UKO_JESHITA #1637 Posted 29 May 2017 - 03:55 PM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN

Asi takhle :hiding:

hubert73 #1638 Posted 29 May 2017 - 05:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 71347 battles
  • 79
  • [CZ1TD] CZ1TD

Ďalšie informácie o budúcnosti World of Tanks

TAK ŽE ASI TAKHLE SE TO MÁ.....

Edited by ClearEvil, 31 May 2017 - 07:27 AM.
Spoiler

hubert73 #1639 Posted 29 May 2017 - 05:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 71347 battles
  • 79
  • [CZ1TD] CZ1TD

Aké sú plány pre World of Tanks?

18
Spoiler

Edited by ClearEvil, 31 May 2017 - 07:31 AM.
Spoiler

_E123_ #1640 Posted 29 May 2017 - 08:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 737 battles
  • 56

View Posthubert73, on 29 May 2017 - 05:13 PM, said:

Existuje možnosť, že Type 59 dostane malý buff.

Doufám, že to bude buff mobility, ten tank jinak ujde, ale je to hrozná lemra...

SU-76I sa už nikdy nebude predávať, navyše potrebuje nerf.

Sorry jako™, ale tomuhle někdo vážně věří...:trollface:

Ľahké tanky nie sú nevybalansované, podľa štatistík sú v poriadku.

Hráčům je jedno, jestli je něco podle statistik "vybalancované", protože se chtějí ve hře především bavit a ne se kochat tabulkama a číslama. :facepalm:

Vývojári považujú za krátku hru bitku, ktorá trvá menej ako 5 minút a končí so skóre 15-0.

A WoT je děláno pro vývojáře nebo pro hráče? :facepalm:

Podľa štatistík tvoria prémiové náboje menej ako 5% všetkých vystrelených striel.

No bodejď by ne, když hráči do V, VI tieru ( a někdy i výš ) ani neví, že existují různé druhy munice... Kolik % to asi bude od IX tieru výš?

TAK ŽE ASI TAKHLE SE TO MÁ.....

Jinak díky za info...:great:

Jste nespokojeni s patchem 9.18? Připojte se k symbolickému protestu...

Edited by _E123_, 29 May 2017 - 08:43 PM.

Also tagged with 9.18

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users