Jump to content

Aktualizace 9.18 - Všeobecná zpětná vazba

9.18

• This topic is locked This topic is locked
1651 replies to this topic

despa1 #1641 Posted 29 May 2017 - 11:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32358 battles
  • 924
sbohem WoT, 9.18 je pro mě konečná. Škoda, že jsem si o vánocích poprvé koupil prémiák na rok, škoda peněz. Nu což, třeba ještě něco během těch 200 dní vymyslí a vrátím se.... Ale nevěřím tomu, WG je prostě přesvědčeno, že dělá pro své hráče to nejlepší...

ailton32 #1642 Posted 30 May 2017 - 08:20 AM

Corporal

• Player
  • 38635 battles
  • 105
  • [GURMA] GURMA

View Posthubert73, on 29 May 2017 - 04:13 PM, said:

Ďalšie informácie o budúcnosti World of Tanks

29
Spoiler

Tak konečně ste se dočkali oficiální odpovědi od wg tak uz snad budete spokojeni a přestanete spamování ty vaše troll komentáře 

se vším co je napsáno nahoře zcela souhlasím především pak s tim ze jsou skauti v poradku jeste  bych jim sebral neco málo s fire power at se to na publiku nehemží tema otrávnyma kobylkama

ailton32 #1643 Posted 30 May 2017 - 08:49 AM

Corporal

• Player
  • 38635 battles
  • 105
  • [GURMA] GURMA

View PostVijaCZ, on 29 May 2017 - 01:49 PM, said:

Krásná sbírka lží

ZDE kompletní výpis všech strojů se kterýma sem hrál poslední dobou - lehkých tanků je tam dost protože je expím ale rozhodně nehraju JENOM lighty

pokud půjdeme dál do historie zjistíme že to s těma lightama není zas až tak horký, například ZDE

To s čím hraju sem doložil - teď prosím ty dolož kde konkrétně a jednoznačně celý měsíc slibuju že odinstaluju hru - protože mě to spíš připadá že se tu snažím nechávat feedback o který si "osoba odpovědná" řekla a trochu naivně se snažím tím přispět k tomu aby se alespoň nejhorší a nejbrutálnější chyby hry ( hlavně ty z verze 9.18 ) trošku zmírnily., aby artyny přišly o svůj brutální 9.18 buff, aby skauti přišli o svou 9.18 slepeckou hůl, aby MM dal šanci hrát střední tiery.....

velké LOL takze chces říct ze jezdíš s těžce opancerovanyma strojama jo??! Takze za těžce opancerovany stroj považuješ především rucko t49 a t54 lajta jo? Nebo snad papírový t44-100? Tim si jen dokázal moje tvrzení tou tvoji tabulkou hrej i težké tanky ne takové papíry a mozna das konečně zapravdu všem co říkají ze arty jsou ted vybalansovane. Mas v podpisu freefoch tudíž se ztotožňujes s názory toho hulvata Takze musíš taky vědět ze v posledním jeho videu říká sam ze jsou arty v poradku ted. Ja kdyz vytahnu svoji jedinou arty (m53/55) tak si ne připadám rozhodne jako nějaký gamebreaker nebo game changing stroj jako v minulém patchi spis jen takový pricmrndavac nic víc pouze podpora přesně to co ma arty byt žádný dmg dealer málokdy se dostanu aspon na 2k dmg Takze neco delas špatně očividně ano nejsem zkušený arty hráč ale na tohle nemusím mít žádný skill to víme vsichni. A ano mas pravdu nejspíš si to nikdy nerekl ze skoncis a určitě bych to v záplavě tvých spamu ani nenašel ale stěžuje s si a placrs tu denně jak malá holka , no řekni sam mas tohle zapotřebí? Nemáš kdyz te ta hra tak sere tak uz ji nehraju!! Budes to mít lepsi nemyslíš? Nebo přestaň knourat a začni se na to dívat i z jiného pohled zkus nehrat jen skauty zahrej si i arty a težké tanky a uvidíš sam z tvého grafu je jasné vidět ze tyhle dvě skupiny nehrajes vubec prakticky tak začni byt objektivní !! Pokud ste si tu všimli kdo zde porad píše to same jsou to asi 3-4 hraci nic víc. Záměrně rikam hráči protože zbytek co si tu stěžoval buďto uz skončili dávno před patchem nebo jsou stěží hráči ( rajčata) kteří jsou v bitvě max 3 minuty a pak jdou do garáže s 1-2 výstřely na bitvu. Hra se zrychlila lidi se přestali bát artyn a oni uz ma tohle rychlejší tempo nestačí hold uz to neni hra pro ne. 

Ale ano s něčím s tebou budu souhlasit mm funguje správně jak wg říkalo a psalo bohuzel to znamena dost části ze clovek hraje proti o 2 tiery vyšším tankům i kdyz jsou jen 3. Dost pak záleží na tom co to je za topove tanky pokud jsou na obou stranách jen medka na topu a skauti nebo měkké tdcka je to v poho ale jakmile jsou tam mausove a typy 5 tak je to špatný tyhle stroje ted vládnou. A i to je vlastně problem pro rajcatka. Uz se nestane ze by byly na topu proti 6 kam s jejich 8 kama jsou to hodne výjimečně bitvy nejčastější jsou bitvy proti svým tierum a oni zjišťuji ze proti sobe rovným (tierum ) vlastně nic nezmuzou a nezvládají to ovšem nedokážou si to přiznat a raději to budou házet na patch který jinak sklízí jen kladné ohlasy ale sem to napíše málokdo protože spokojeni hraci nemají potřebu to sem psát proc taky. 

EmperorOfMankind #1644 Posted 30 May 2017 - 01:23 PM

Private

• Player
  • 22324 battles
  • 45
  • [_JRD_] _JRD_

Nazdar hosi, jak sa dari? Pozeram ze Morgenstein "dodrzal" svoje slovo a prestal tu spamovat forum svojim navazanim sa do inych hracov :teethhappy: 

Moj nazor na update 9.18- nemal vyjst.

Do hry som na niekoho pomery vlozil vela, na niekoho pomery malo, ale myslim ze okolo 1000€ "investovanych" do virtualnej veci je slusna ciastka. Tanky som kvoli tomuto updatu vymazal a pokym sa tato banda neuvedomi a neprestane len hrabat prachy tak ju nenahram a ziadne dalsie dukaty uz neprispejem. Som si vedomy ze ich potrebuju, ale hraci by mali vidiet aj to, ze ich peniaze su rozumne vyuzite a ta hra niekam smeruje a ak nie, tak nema zmysel tam tie prachy davat, ked jedine coho je WG schopny je chrlit premiaky- vsak za minuly mesiac dali kolko, asi 5? "specialnych" ultravyhodnych balickov premiovych tankov. Aj ked si to tu rozpravam asi sam pre seba, ale je tu vlakno na spatnu vazbu, tak to aspon skusim.

henozlatno #1645 Posted 30 May 2017 - 02:24 PM

Private

• Player
  • 39472 battles
  • 34
Tak musím sa pripojiť k ostatným čo sa rozlúčili s hrou, neviem čím to je ale po aktualizácii na 9.18 to ide dolu vodou. Nevadia mi arty ani OP prémiaky dokonca i MM je v pohode ale mať sústavne jednu výhru a desať prehier (1:15 - 5:15 ) na to nervy nemám.  

martinek252 #1646 Posted 30 May 2017 - 02:47 PM

Private

• Player
  • 22636 battles
  • 6

Patch 9.18 je dle mého názoru nejlepší patch, jaký WG vydali. Můj názor. Arty v poho. Super, že třeba ted dokážou omráčit posádku tanku i když zrovna přímo netrefí. Je to za ně zábava. Chápu, že již méně pro ty, co zasáhnou. Psal jsem o hodnocení, myslím tím přímo hodnocení hráče jako takového, tak tady si myslím že je co napravovat. Zohledňovat vysledek bitvy do hodnocení hráče je podle mě nesmysl. Neovlivníš, pokud nehraješ v klanu nebo v četě, s kým hraješ. To, ale v 9.18 myslím ani neupravovali. Jinak light tanky jsou ted trošku v bitvě platný. Někdo výš psal o fire poweru, že by jej snížil. Jo, souhlas. Stává se mi, že prvních 5 políček při loudu do hry je obsazeno lighty typu T54ltw a autoloader frantíkama. T 49 je taky často vidět. S tou houfnicí mě fakt štve. Víc jich snad nejezdí. Tenhle fakt není jen tak samo sebou.

Jinak hodně lidí nadává na Wotko. Jo, ta hra se hodně změnila od dob, kdy jsem ji hrával na začátku jejího vydání. Některé změny jsou k lepšímu, některý zase k horšímu. V době vyjetí prvních autoloader tanků, myslím že to byli frantíci a po nich po nějakém čase USA, sem taky s hrou končil. Připadalo mi, že hra spíš než na hráče jako sem já, kteří upřednostňují taktiku, přemýšlet kam zamířit, tak upřednostnili masu lidí, kteří sice s tankem moc neumí, ale s autoloader tankem přece jenom i největší hňup něco nastřílí.  V té době navíc nebyli pomůcky typu měnící se barvy na zaměřovači podle šance na prostřelení apd., Goldy byli za realné peníze. Prostě žádná sranda a přesto sem se nějak víc bavil. Dnes, po patchi 9.18 mám pocit, že WG přece jenom trošku naslouchá komunitě. Uvidíme. Každopádně pokud budou všechny budoucí patche jako 9.18, tak si myslím, že se blýská na lepší časy a je škoda s hrou končit.

P.S. Jen na závěr mě ještě napadlo, třeba by WoT prospěl nějaký podobně členěný systém bitev, jako je ve WT. Člověk si může vybrat mezi uplnou arkádou až po simulátor. Ale WT mě v tankách nikdy moc nechytl, takže v podstatě nevím. Každopádně díky za názor.

kotomaba #1647 Posted 30 May 2017 - 04:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30519 battles
  • 50

View Postmartinek252, on 30 May 2017 - 01:47 PM, said:

Patch 9.18 je dle mého názoru nejlepší patch, jaký WG vydali. Můj názor. Arty v poho. Super, že třeba ted dokážou omráčit posádku tanku i když zrovna přímo netrefí. Je to za ně zábava. Chápu, že již méně pro ty, co zasáhnou. Psal jsem o hodnocení, myslím tím přímo hodnocení hráče jako takového, tak tady si myslím že je co napravovat. Zohledňovat vysledek bitvy do hodnocení hráče je podle mě nesmysl. Neovlivníš, pokud nehraješ v klanu nebo v četě, s kým hraješ. To, ale v 9.18 myslím ani neupravovali. Jinak light tanky jsou ted trošku v bitvě platný. Někdo výš psal o fire poweru, že by jej snížil. Jo, souhlas. Stává se mi, že prvních 5 políček při loudu do hry je obsazeno lighty typu T54ltw a autoloader frantíkama. T 49 je taky často vidět. S tou houfnicí mě fakt štve. Víc jich snad nejezdí. Tenhle fakt není jen tak samo sebou.

Jinak hodně lidí nadává na Wotko. Jo, ta hra se hodně změnila od dob, kdy jsem ji hrával na začátku jejího vydání. Některé změny jsou k lepšímu, některý zase k horšímu. V době vyjetí prvních autoloader tanků, myslím že to byli frantíci a po nich po nějakém čase USA, sem taky s hrou končil. Připadalo mi, že hra spíš než na hráče jako sem já, kteří upřednostňují taktiku, přemýšlet kam zamířit, tak upřednostnili masu lidí, kteří sice s tankem moc neumí, ale s autoloader tankem přece jenom i největší hňup něco nastřílí.  V té době navíc nebyli pomůcky typu měnící se barvy na zaměřovači podle šance na prostřelení apd., Goldy byli za realné peníze. Prostě žádná sranda a přesto sem se nějak víc bavil. Dnes, po patchi 9.18 mám pocit, že WG přece jenom trošku naslouchá komunitě. Uvidíme. Každopádně pokud budou všechny budoucí patche jako 9.18, tak si myslím, že se blýská na lepší časy a je škoda s hrou končit.

P.S. Jen na závěr mě ještě napadlo, třeba by WoT prospěl nějaký podobně členěný systém bitev, jako je ve WT. Člověk si může vybrat mezi uplnou arkádou až po simulátor. Ale WT mě v tankách nikdy moc nechytl, takže v podstatě nevím. Každopádně díky za názor.

jj super když dají skrze 4 baráky, stačí zmáčknout a je to, co? ale jasně, kdo si dá jméno martinek musí mít maximálně 6 roků, tak ok, děťátko ať má radost. .

_E123_ #1648 Posted 30 May 2017 - 05:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 737 battles
  • 56

View Postailton32, on 30 May 2017 - 08:20 AM, said:

Tak konečně ste se dočkali oficiální odpovědi od wg tak uz snad budete spokojeni a přestanete spamování ty vaše troll komentáře 

No pokud za oficiální odpovědi považuješ informace z externích zdrojů, postnuté na fórum jedním z hráčů, pak si asi pojem "oficiální" vykládáš hodně osobitě. :facepalm: Já bych třeba čekal, že se oficiální odpovědi dočtu na oficiálních webových stránkách...

View Postailton32, on 30 May 2017 - 08:49 AM, said:

Mas v podpisu freefoch tudíž se ztotožňujes s názory toho hulvata...

Když bude hulvát popisovat fakta sebesprostějším způsobem, pořád to budou fakta. Předvádíš zde stejné myšlení jako WG. Místo, aby se řešilo, CO a PROČ SirFoch říkal (obsah), tak se řešilo JAK to říkal (forma), což je naprosto absurdní. Nehledě na to, že kdyby WG "nevypustilo" ten gold-spam-tank, žádna "kauza SirFoch" by nevznikla.

...Takze musíš taky vědět ze v posledním jeho videu říká sam ze jsou arty v poradku ted.

Možná ti to přijde neuvěřitelné, ale když někdo s někým souhlasí v jedné věci, nemusí s ním hned automaticky souhlasit i ve všem ostatním. :facepalm:

Ja kdyz vytahnu svoji jedinou arty (m53/55) tak si ne připadám rozhodne jako nějaký gamebreaker nebo game changing stroj jako v minulém patchi spis jen takový pricmrndavac nic víc pouze podpora přesně to co ma arty byt žádný dmg dealer málokdy se dostanu aspon na 2k dmg.

Pokud vím, tak největší hejt artyn byl kvůli 1) zabití tanku na ránu, 2) počtu artyn ve hře, a pak obecně 3) kvůli frustraci ( "rajče do mně střílí přes celou mapu, dloube se u toho v nose a ještě mu to nemůžu ani vrátit )

1) zabití tanku na ránu - po 9.18 jsou sice IK naprostou vzácností, ale to před ním byly víceméně taky, takže z tohohle pohledu skoro žádná změna...

2) počty artyn ve hře - tohle je podobné jako předchozí bod. Určitě se odehrávaly bitvy, kde na každé straně bylo 3 a i více artyn ( a to bylo opravdu otravné ), ale o to víc bitev tím pádem bylo bez artyn úplně. Po 9.18 je sice počet artyn omezen na 3/tým, což ale logicky způsobuje menší počet bitev bez arty...

3) frustrace - dostáváme se k tomu nejzávažnějšímu. Zatímco před 9.18 musel být artynář zkušený a mít i dost štěstí, aby něco trefil, po 9.18 to díky větší přesnosti a rychlejšímu nabíjení jde skoro samo. A protože arty už po 9.18 neměla dávat tolik DMG vymyslely "chytré hlavy" z WG efekt omráčení ( který nikdo nechtěl ), aby to kompenzovali. Výsledek je, že arty už neposíla tanky do garáže rychle - teď je tam posíla pomaleji a ještě jsou tanky část bitvy omráčené. Tomu opravdu říkám zábava. :facepalm: Mimochodem, po 9.18 bývám s arty daleko víckrát mezi prvními pěti hráči vlastního týmu podle DMG i podle XP (mám i vyšší počet zásahů). A víš co to znamená? Že jsem svou střelbou nejspíš v protivníkově týmu naštval víc hráčů, než bych to zvládl před 9.18...

... ale stěžuje s si a placrs tu denně jak malá holka , no řekni sam mas tohle zapotřebí? Nemáš kdyz te ta hra tak sere tak uz ji nehraju!! Budes to mít lepsi nemyslíš? Nebo přestaň knourat a začni se na to dívat i z jiného pohled zkus nehrat jen skauty zahrej si i arty a težké tanky a uvidíš sam z tvého grafu je jasné vidět ze tyhle dvě skupiny nehrajes vubec prakticky tak začni byt objektivní !! Pokud ste si tu všimli kdo zde porad píše to same jsou to asi 3-4 hraci nic víc. Záměrně rikam hráči protože zbytek co si tu stěžoval buďto uz skončili dávno před patchem nebo jsou stěží hráči ( rajčata) kteří jsou v bitvě max 3 minuty a pak jdou do garáže s 1-2 výstřely na bitvu.

Ach jo, takže ještě jednou. Kdyby sis přečetl celé tohle vlákno tak bys pochopil, proč tu "píšeme pořád dokola". Na NA serveru si hráči přestali stěžovat a WG to vyhodnotili tak, že s patchem vlastně souhlasí. A další tvůj omyl je ten, že "když tě hra sere, tak ji nehraj". Dokážeš pochopit, že spousta hráčů "nadává" právě proto, že je WoT bavilo, investovali do něj prachy, strávili u něj část života a najednou je to už, díky "politice" WG, nebaví tak jako dřív? Že vidíme, že WoT jde špatným směrem a že tomu chceme zabránit, aby nás hra i dál bavila? Když už tu ostatní poučuješ o jiných úhlech pohledu, měl bys to sám dodržovat...

... a raději to budou házet na patch který jinak sklízí jen kladné ohlasy ale sem to napíše málokdo protože spokojeni hraci nemají potřebu to sem psát proc taky. 

:teethhappy: ... :facepalm: Jóóóó, když vynecháš hráče, co si na 9.18 stěžujou, tak ten patch skutečně sklízí jen kladné ohlasy. :trollface:

View PostEmperorOfMankind, on 30 May 2017 - 01:23 PM, said:

Nazdar hosi, jak sa dari? Pozeram ze Morgenstein "dodrzal" svoje slovo a prestal tu spamovat forum svojim navazanim sa do inych hracov :teethhappy: 

Není zač...:trollface:

Jste nespokojeni s patchem 9.18? Připojte se k symbolickému protestu...

Edited by _E123_, 30 May 2017 - 06:12 PM.

martinek252 #1649 Posted 30 May 2017 - 06:14 PM

Private

• Player
  • 22636 battles
  • 6

View Postkotomaba, on 30 May 2017 - 03:48 PM, said:

jj super když dají skrze 4 baráky, stačí zmáčknout a je to, co? ale jasně, kdo si dá jméno martinek musí mít maximálně 6 roků, tak ok, děťátko ať má radost. .

Mno, nick mi dala moje žena. Takže jestli ti doma říkaj "kotomaba" prosím, je to tvoje věc. Akorát nechci vědět odkuď jsi. Tu planetu stejně neznám. A bohužel mi není ani 6 let. Kdyby mi totiž bylo 6 a psal tady na foru tak jak píšu, asi bych byl členem jiné společnosti a určitě se zde nebavil s nějakou "kotomabou".

Jinak k věci. Jestli arty dá někoho skrz 4 baráky, to fakt nevím. Mám vyježděnou artynu na X za rusáky a nikdy sem nikoho přes 4 baráky nedal. Jinak OP arty pamatuju. Byla schopná na výstřel zabít 3 tanky, když jako trubky stály vedle sebe. Ale to je spíš chyba trubek co se tak postaví. Myslím si, že omezení jejich počtu na bitvu tvůj stress z nich částečně vyřeší. Aspoň doufám..:D..Jinak sem koukal na tvůj profil. Nejvíc bitev máš za malé "T". To nevadí, kdo by taky jezdil drahé "X", ale za dělostřelectvo nemáš nahráno ani %. Zkus to za ně a aspoň budeš vědět o čem píšeš. Tím pádem se budeš víc zabývat obsahem zprávy, než nickem autora.

ailton32 #1650 Posted 30 May 2017 - 11:47 PM

Corporal

• Player
  • 38635 battles
  • 105
  • [GURMA] GURMA

View Post_E123_, on 30 May 2017 - 04:29 PM, said:

No pokud za oficiální odpovědi považuješ informace z externích zdrojů, postnuté na fórum jedním z hráčů, pak si asi pojem "oficiální" vykládáš hodně osobitě. :facepalm: Já bych třeba čekal, že se oficiální odpovědi dočtu na oficiálních webových stránkách...

Když bude hulvát popisovat fakta sebesprostějším způsobem, pořád to budou fakta. Předvádíš zde stejné myšlení jako WG. Místo, aby se řešilo, CO a PROČ SirFoch říkal (obsah), tak se řešilo JAK to říkal (forma), což je naprosto absurdní. Nehledě na to, že kdyby WG "nevypustilo" ten gold-spam-tank, žádna "kauza SirFoch" by nevznikla.

Možná ti to přijde neuvěřitelné, ale když někdo s někým souhlasí v jedné věci, nemusí s ním hned automaticky souhlasit i ve všem ostatním. :facepalm:

Pokud vím, tak největší hejt artyn byl kvůli 1) zabití tanku na ránu, 2) počtu artyn ve hře, a pak obecně 3) kvůli frustraci ( "rajče do mně střílí přes celou mapu, dloube se u toho v nose a ještě mu to nemůžu ani vrátit )

1) zabití tanku na ránu - po 9.18 jsou sice IK naprostou vzácností, ale to před ním byly víceméně taky, takže z tohohle pohledu skoro žádná změna...

2) počty artyn ve hře - tohle je podobné jako předchozí bod. Určitě se odehrávaly bitvy, kde na každé straně bylo 3 a i více artyn ( a to bylo opravdu otravné ), ale o to víc bitev tím pádem bylo bez artyn úplně. Po 9.18 je sice počet artyn omezen na 3/tým, což ale logicky způsobuje menší počet bitev bez arty...

3) frustrace - dostáváme se k tomu nejzávažnějšímu. Zatímco před 9.18 musel být artynář zkušený a mít i dost štěstí, aby něco trefil, po 9.18 to díky větší přesnosti a rychlejšímu nabíjení jde skoro samo. A protože arty už po 9.18 neměla dávat tolik DMG vymyslely "chytré hlavy" z WG efekt omráčení ( který nikdo nechtěl ), aby to kompenzovali. Výsledek je, že arty už neposíla tanky do garáže rychle - teď je tam posíla pomaleji a ještě jsou tanky část bitvy omráčené. Tomu opravdu říkám zábava. :facepalm: Mimochodem, po 9.18 bývám s arty daleko víckrát mezi prvními pěti hráči vlastního týmu podle DMG i podle XP (mám i vyšší počet zásahů). A víš co to znamená? Že jsem svou střelbou nejspíš v protivníkově týmu naštval víc hráčů, než bych to zvládl před 9.18...

Ach jo, takže ještě jednou. Kdyby sis přečetl celé tohle vlákno tak bys pochopil, proč tu "píšeme pořád dokola". Na NA serveru si hráči přestali stěžovat a WG to vyhodnotili tak, že s patchem vlastně souhlasí. A další tvůj omyl je ten, že "když tě hra sere, tak ji nehraj". Dokážeš pochopit, že spousta hráčů "nadává" právě proto, že je WoT bavilo, investovali do něj prachy, strávili u něj část života a najednou je to už, díky "politice" WG, nebaví tak jako dřív? Že vidíme, že WoT jde špatným směrem a že tomu chceme zabránit, aby nás hra i dál bavila? Když už tu ostatní poučuješ o jiných úhlech pohledu, měl bys to sám dodržovat...

:teethhappy: ... :facepalm: Jóóóó, když vynecháš hráče, co si na 9.18 stěžujou, tak ten patch skutečně sklízí jen kladné ohlasy. :trollface:

Není zač...:trollface:

Jste nespokojeni s patchem 9.18? Připojte se k symbolickému protestu...

NO vidis to a k cemu vam tady to spamovani vasich troll komentaru bylo? :D naprosto k nicemu wg si vyda v klidu novy patch 9.19 a tohle vlakno zanikne stane se presne to co ste ocekavali a nastesti wg na vas vubec neda protoze to by pak zkonili to co se jim vlastne velice povedlo. Ja naopak 9.18 se nemuzu vynachvalit. Jo a ten post je z exkalibru ktery to ma z nejakych overenych zdroju myslim ze tohle prohlasili na tom turnaji co se ted hral. Takze se vsim se ztotoznuji i ja.

Artyn skutecne ubyva, lighti jsou v poradku (naprostem poradku ) Mozna bych jim akorat zlepsil presnost dela trochu ale to je tak vse. Dohledu maji po ko*ot nevim na co by meli mit vic ja na sve t49 mam 489 metru dohled a rozhodne si nestezuju jako Vija ze bych byl slepy. Navic na tech koridorovych mapach co prevazne chytam vic rozhodne ani nepotrebuju. MM funguje jak ma nebo tak jak wg chtelo coz je na jednu stranu dobre ale na druhou stranu je fakt ze clovek dost casto hraje v mm +2 a tam uz dost pak zalezi co vlastne jsou zac ty topovy tanky. Vazne nevim na co si stezujete opravdu nechapu a pokud mate takove stiznosti dolozte vse videama a screenama jak vas davaji arty na ranu nebo jak vam ku*vi hru za hrou nebo jak jsou skauti slepy. A pokud sem date screen z T6 lajta tak se vam akorat tak vysmeju protoze to je samozrejmy zamer wg aby ste uz konecne prestali stat padid na T6 hrach a sli tam kde je end game cili X tier

Takze vam preji dobrou noc a myslim ze se znovu shledame ve vlaknu 9.19 ktery urcite taky nenechate byt jen tak a zase si budete stezovat (sorry podavat feedback)

sejba #1651 Posted 31 May 2017 - 06:00 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39875 battles
  • 485
  • [CRSHG] CRSHG
9,19 jsem vyzkoušel nefungovalo nešlo se připojit super celí den ve frontě.

czumyl #1652 Posted 31 May 2017 - 06:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 26639 battles
  • 691
  • [AF_F] AF_F

že by to bylo tím, že mají servery údržbu, jak je psané? a v 5AM mi na definici "celÝ den" příjde jako přehnané.

Takže s novym patchem asi uzavřeme brečínkování s tim, že vlastně už je úplně jinej patch a je vše OK.

Já děkuji, že mám teď víc času na rodinku a zahradu díky: slepejm LT, otravnějším artynám a přístupu WG ke komunitě .. aspoň tý český.

Also tagged with 9.18

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users