Jump to content

Veřejný test verze 9.19 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
155 replies to this topic

ExiZtenZ #141 Posted 16 May 2017 - 11:29 AM

Warrant Officer

• Player
  • 40432 battles
  • 517
  • [KST] KST

View PostExiZtenZ, on 16 May 2017 - 11:40 AM, said:

Jedna hra T8 full gold s premiovým účtem se pohybuje v průměru někde max. -20K až -30K hreditů když se hodně nedaří.

To by mě zajímalo, který T8 tank jsi jezdil full gold s takovouhle ztrátou - poslední, u kterého jsem to zkoušel (AMX 13 90), tak prodělával 20-30k ve chvíli, kdy se ti hodně dařilo. Když se nezdařilo (nebo to byla fakt dlouhá bitva, že jsi se musel snažit a vystřílel jsi hodně nábojů), nebyl problém dostat účet -100 000 s prémiovým účtem...

>>> jen namátkou - celkem podprůměrná hra jetá full gold >> http://wotreplays.co...ztenz-amx_13_90

View PostExiZtenZ, on 16 May 2017 - 11:40 AM, said:

Samozřejmě, že si prémiový účet kupovat nemusíš, ale pak to máš jako v každé jiné on-line hře > ti co ho koupí pak holt mají více možností.

Tak něco málo za vynaložené peníze musíš dostat, to je snad jasné, ne? Nicméně momentálně hráči s prémkem nemají více možností - i hráč bez prémiového tanku/účtu může jezdit tanky full gold se žrádlem, na jednu hru ale bude muset odjet třeba 10 her na T5/T6 tanku, zatímco hráč s prémkem + prémiovým tankem odehraje 2 nebo 3 hry na T8 prémiovém tanku a má vyděláno. To není pay to win, to je přesně pay to comfort - kredity, expy, všechno jsi schopen si vyjet normálními tanky bez platby jediného centu. Zabere ti to ale několikanásobně více času...

>>> přesně toto jsem ale psal a shodujeme se: prémiák = pochopitelně snadnější expení/vydělávání ale ne výhoda pro hráče jako taková - pořád potřebuje něco zahrát

SG_semda #142 Posted 16 May 2017 - 11:36 AM

General

• Player
  • 39649 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Jo, ale to neni p2w...

global_asa_wenca #143 Posted 16 May 2017 - 11:43 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 88866 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

View PostExiZtenZ, on 16 May 2017 - 12:29 PM, said:

>>> jen namátkou - celkem podprůměrná hra jetá full gold >> http://wotreplays.co...ztenz-amx_13_90

Hmm, devět výstřelů... tomu říkám fullgold... kdybys nestřílel vůbec, prodělal bys ještě míň. ;)

VijaCZ #144 Posted 16 May 2017 - 05:44 PM

Brigadier

• Guest
  • 73049 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Vytvoř TD který je ve všem lepší než srovnatelná TD na osmém tieru a dej ho do hry jen za peníze.

Vezmi podvozek z IS-7 a vytvoř na něm tier 9 tank a dej ho na  osmý tier jako premiák, tedy pouze za peníze - jestli tohle není P2W..... ( respektive protože je to "týmová" hra tak Pay to Better Chance to Win )

No a teď se nám to ještě krásně posílí o úžasné OP vybaveníčko -  čekaj nás "zajímavé časy" :)

zachowitz #145 Posted 18 May 2017 - 02:10 PM

Sergeant

• Player
  • 34735 battles
  • 224

Som len ja jediný hráč WoT, ktorý zažíva toto?:

Akákoľvek návšteva v sekcii "Výskum" znamená, že v nasledujúcej hre sa mi hneď v začiatku bitky brutálne spomalí reakcia servera na pohyb myši (zrejme ostane časť medzipamäte uviaznutá v procese súvisiacom s "výskumom" a táto kapacita potom fatálne chýba pre plynulý chod hry), pohyb myši, pokyny cez klávesnicu ale aj samotná hra sa extrémne spomalí a začne sa zasekávať...zmeniť tento stav sa dá len jedným spôsobom - prepnúť sa na nastavenia a v sekcii "Grafika", vypnúť alebo zapnúť (podľa toho či predtým bola zapnutá alebo vypnutá ) dvojfunkciu "Vertikální synchronizace" a "Triple buffering", potom hra beží relatívne korektne. Niekedy sa takéto spomalenie ovládania hry objaví nečakane v priebehu hry a vtedy neostáva nič iné, len urýchlene nájsť nejaký úkryt, kde zaleziem, kým stihnem uskutočniť horeuvedenú procedúru, čo trvá cca 10 sekúnd!

Evidentne ide o chybu nejakého scriptu. Môžem vám povedať, že je to TOTÁLNE FRUSTRUJÚCE takto hrať, už toho mám dosť!!! Chcem poprosiť komunitu o podporu, podporíte ma? Na WG support som už totiž písal a nič sa neudialo.

P.S.: hrám verziu WoT pre Mac OS X

Edited by zachowitz, 18 May 2017 - 02:21 PM.

D_A_L_I_N #146 Posted 18 May 2017 - 09:06 PM

Corporal

• Player
  • 42310 battles
  • 186

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak bohužel Random zase opět nejde spustit -  NEZKOUŠET VSTUPOVAT DO BITVY RANDOM  !!! zase hláška o připojování do bitvy a už se z toho nejde dostat !!! 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

error

Rudolf3KralMoravsky #147 Posted 18 May 2017 - 10:31 PM

Sergeant

• Player
  • 11271 battles
  • 250
  • [ZBCST] ZBCST
Já osobně můžu říct,že ta hra je čím dál horší.Už nehraju tak jak jsem hrál a to každej den.Mám malej klan a průměrně jsem měl 15 aktivních hráčů z 30.Po aktualizaci 9.17 mě z klanu přestalo hrát asi 10 hráčů.Po aktualizaci 9.18 jsem 5 hráčů  vyházel co nehrály a 4 hráči to zabalily a zbylo nás jen 10 a 3 odešly do jiného klanu.Osobně vidím na klanu jak to přestává lidi bavit a já jsem jeden z nich.Tanky si zahraju tak 2 * do týdne a to dám 3 bitvy a jak se nedaří tak odcházím.Proto že schovávat se před artynou nemá smysl a když jsou 3 v týmu a máte těžkej tank na kopci kdy jedu s T34 a čučí mě jen věžička a všechny artyny se na vás zaměřijou tak neodjedete a pěkně chytáte jednu za druhou tak je vám na bly tí a jdete do garáže a radči odkliknete dezerci než by ste se pob lyli z výsledku týrání ze strany wargamingu a vypínáte hru,proto že na to nemáte nervy.A můžou tady klidně brečet fialky,že jsem lem ra a červenáček ..Já jen provolávám sláva ,sláva ,sláva wargamingu za další aktualizaci.Když jsem začal hrát tak byla aktualizace jednou za 3 měsíce a teďka jsou 3 aktualizace do měsíce.Ptám se jak velkej hardisk si mám pořídit,proto že mě připadá,že už tato hra má tak 50 GB.A grafika za 10 000 mě přestává stíhat vykreslovat!

xkendy #148 Posted 19 May 2017 - 07:08 AM

Lance-corporal

• Player
  • 52394 battles
  • 67
  • [_VAL_] _VAL_

View Postdala67, on 18 May 2017 - 08:06 PM, said:

tak bohužel Random zase opět nejde spustit -  NEZKOUŠET VSTUPOVAT DO BITVY RANDOM  !!! zase hláška o připojování do bitvy a už se z toho nejde dostat !!! 

HAHAHAHA, diletantismus.

NEKOLIKRAT hlasena chyba, ktera je i v zivem serveru 9.18 a oni ji pusti do dalsiho testu. No tomu se neda nic jineho nez jen smat :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

D_A_L_I_N #149 Posted 19 May 2017 - 09:32 AM

Corporal

• Player
  • 42310 battles
  • 186
error

D_A_L_I_N #150 Posted 19 May 2017 - 03:28 PM

Corporal

• Player
  • 42310 battles
  • 186
error 2

bigdragonAF #151 Posted 19 May 2017 - 03:54 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Commander
  • 60351 battles
  • 3,302
  • [_AF_] _AF_
Rudolfe něco bude špatně ale jen na hru bych to neházel. Mě hráči neodcházejí jen vyhazuji ty neaktivní. A je nás ve všech divizich 150. Grafiku mám nějakou obyčejnou za čtyřku a stíhá (jasně že jedu jen na střední detaily) nepotřebuju počítat mravence ve snipermodu. Je to jen hra. Tak si nalejte něco dobrého pusťte četu nebo odřad a nevztekejte se.

gigiraw #152 Posted 19 May 2017 - 06:52 PM

Private

• Player
  • 16767 battles
  • 1
Prosim vas o vysvetlenie... uz asi tyzden sa neviem dostat do random boja na testovaciom servery. Zapnem hru, kupim si random tank a dam random battle. A joining trva niekedy az 60 minut... nakoniec sa do boja ani nedostanem a ked stlacim exit, tak pise exit dalsie 4 hodiny (obrazne iba). Chcem si zahrat testovaci server, tAK PROSIM o radu, co mam s tym robit, dakujem.

Ypsi #153 Posted 19 May 2017 - 06:58 PM

Private

• Player
  • 22175 battles
  • 13
  • [A-W-C] A-W-C
Bylo by hezké kdyby šlo přidat u artin stejně jako se ukazuje kolik je damage, asistence a asistence při stunu, čas zasažení stunem, protože nyní jsou na to i mise a člověk vlastně ani neví kolik sekund toho stunu tankům dohromady dal.

jankokamas100 #154 Posted 20 May 2017 - 03:45 PM

Private

• Player
  • 15915 battles
  • 34
Vôbec nejde pripojiť do bitky v čate. Ani sa odpojiť z "queue" rota čakajícich na bitku. Ani po reštarte hry.

kotomaba #155 Posted 30 May 2017 - 03:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28198 battles
  • 50

View PostSG_semda, on 13 May 2017 - 08:13 AM, said:

co to blábolíš? ta měna jde získat "zatím" jen v rankedech, nikde si jí nekoupíš, tak mi laskavě vysvětli co na tom je p2w? :facepalm:

tak jako určitě nikdo před dalším patchem nenapíše : "sesbírali jsme ohromné množství požadavků na nákup bonů za prachy" .... jak by mohli lhát, jsou to přeci (bělo)Rusi  ......  a to jsem ještě slyšel že se uvažuje o staminovém systému, kde budeš moct hrát jednu bitvu za hodinu, více jen za příplatek. samozřejmě bude nějaký zásobník na cca 5 bitev nastřádaných za čas kdy nehraješ, prostě standardní stamina.

peky1128 #156 Posted 30 May 2017 - 11:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12187 battles
  • 616

View Postkotomaba, on 30 May 2017 - 03:30 PM, said:

tak jako určitě nikdo před dalším patchem nenapíše : "sesbírali jsme ohromné množství požadavků na nákup bonů za prachy" .... jak by mohli lhát, jsou to přeci (bělo)Rusi  ......  a to jsem ještě slyšel že se uvažuje o staminovém systému, kde budeš moct hrát jednu bitvu za hodinu, více jen za příplatek. samozřejmě bude nějaký zásobník na cca 5 bitev nastřádaných za čas kdy nehraješ, prostě standardní stamina.

Az by nieco taketo prislo,jednoduche riesenie mam-UNINSTAL GAME. ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users