Jump to content

[LEKA-] Klan Лекин Батаљон rekrutuje clanove

clan recrutement srbija klan rekrutovati bilo ko svi igraci

• Please log in to reply
No replies to this topic

aleksaleka280 #1 Posted 06 May 2017 - 09:05 PM

Private

• Player
  • 26353 battles
  • 6
  • [LEKA-] LEKA-

Cao, ja sam Aleksa i ja sam osnovao klan LEKA- pre neke 2 godine, onda sam prestao da igram bas toliko, ali sam se vratio nazad u igricu i spreman sam da budem odlican vodja za NAS klan, primam bilo koga ko je druzeljubiv, rad da igra u vodu, timske borbe, stronghold pa cak i Globalnu mapu. Nemam uslove za ulazak u klan, ali ako zelis da doprineses klanu trebao bi da imas, ili da grindujes ka: 

• Tier 6 competitive (dobar, kvalitetna posada { +1 crew skill}) za Utvrdjenja (Stronghold)
  • Tier 8 competitive (             -||-   {+2 crew skill}            ) za Timske borbe              
  • Tier 10 competitive (            -||-   { +2 crew skill}             ;) za Globalnu mapu       

Naravno ovo nije obavezno za ulazak u klan, ali bi bio lep cilj za grindovanje za pomaganje ulaska u globalnu mapu i dobanja zlata, za premijum dane, tier 8 prem. tenkove koje svi mi zelimo :)

Tako da pridruzite se klanu LEKA- tako sto cete da odgovorite na ovu objavu ili da mi posaljete poruku u Wot-u na moj gamer tag: aleksaleka280

Hvala Vam na paznji, do sledeceg vidjenja! :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users