Jump to content

RNG nebo podvod na hráče?

• Please log in to reply
169 replies to this topic

jindra68_cz #1 Posted 15 May 2017 - 07:21 AM

Private

• Player
  • 21841 battles
  • 38
  • [ODBOJ] ODBOJ

Zajímal by mně názor hráčů co mají kolem 10k bitev jestli jsou na tom stejně jako já nebo mam prostě tu největší smůlu na světě.Můj dotaz jistě vyvolá silnou reakci zelených modrých a fialových hráčů. Bohužel bez urážky pánové asi nemůžete být dost objektivní aby jste kritizovali co se děje mně a podle letmých rozhovorů s hráči kolem 10k nejsem sám. A rozhodně to neberte jako, že se chci navážet právě do zkušených hráčů, to rozhodně ne ale taky chci normálně hrát, taky do hry strkám peníze.

Již delší dobu si dělam ruzne statistiky a sleduju ot co asi normální běžní hráči nesledují. A Pořád se dostávám ke stejnému závěru. Hráči kolem 10k bitev jsou rozhodně touto hrou sráženi na vysledcích a to rozhodně zámerně. Na druhou stranu modří fialoví a částečně zelení jsou zvýhodnováni. Ano znám Vaši odpověd předem...to je prostě RNG. No ale ono to RNG nefunguje pro všechny stejně a to je ten problem. Prostřelit totiž modre a fialove je velkej problem přesto že trefíte přesně kam máte. Já netvrdím, že sem nějakej super hráč ...jenže jestli mi 70% střel jde někam do pr.... nebo prostě neprobiju z boku ani rhm nebo scorpiona tak to už zavání silnou manipulaci s výsledky hráčů. Uvedu zde par typických situací které zažívám každy den každou hru.

Jedeme s T10 a ja s IS 7  mapa stalingrad, je tam takova krásná hromada moc hezky zalomená na super uhlovaní , celej předek schovanej i při vyjetí na střelu, přijedou tam 2 IS3 modráčci a za nima scorpion taky modrák..my nauhlovaní oni si vyjíždějí z poza baraku bokem. Každa rana do mně i toho kolegy penetrace do nich ani jedna..vrchol nastává když trefím do boku toho scorpiona 3x a nepentruju...wtf?

Druha situace opět skvěle uhlovaní s IS7 přijede si modráček taky s IS7 a postavi se doprostřed ulice bokem ke mně... Asi by ste si řekli co ten idiot děla toho smahnu jak malinu...opět omyl do mně každa rána penetrace do něj ani jedna.

JIstě mi napíšete že vám se to děje taky..ano sleduju hodně videa zkušených hráčů, třeba marty , Mike atd...těm když neprojde jedna střela z deseti tak už mamraj co to mělo být ? jak je to možne že sem ho neprobil...Ale mě tohle děla 7 střel z deseti . Takže až se zase bude někdo povyšovat že mam špatne vysledky tak proč asi? protože prostě neudělam vysledek když mně ta hra totálně sráží. A není to jen že neprobijete, někdy probijete v tanku díra slyšíte komentář jak prošla zkrz a DMG 0. Hlavně mi tady prosím nepište , že nevím kam mam střílet...vím to moc dobře učil sem se to jak idiot.

Ano jsem rajče a dělam chyby...a samozřejmě uznávám kvality zkušených hráčuů kteří vědí kam přesně si jet, znají naprosto perfektně mapy..tohle nikomu neberu a taky netvrdím, že je to jejich vina že je nemůžu prostřelit. Ale pořád se ptam kam bych se mohl posunout s vysledky kdyby to u mně fungovalo jako u těch zkušenych že mi neprojdou třeba i jen 3 z deseti...byl bych uplně někde jinde. A Já osobně si myslím že přesně tohle WG nechce. Myslím si že tahle degradace hráčů kolem 10K je naprosto cílena. A nemusím jistě psat proč tomu tak je....to pochopí i šimpanz žužlající plácačku na mouchy.

Bohužel po posledním patchi se potkávám daleko více s modráčky a zelenáčky takže hra mně neskutečně frustruje.

Aby toho nebylo málo většinu bitev trávím v týmech ktere dostavají kotel 13:0 a co je mi platne, že jsem skoro pokažde první v dmg i zkušenostech, když nemám vbubec čas něco zahrat a když už se mi povede bitva slušně nastřílím a mam nějake killy s naprostou jistotou jsou další dvě až tři bitvy totální propadak kde nezahraju vubec nic. Je to tak jiste jako smrt. A jen pro zajímavost těm co tak rádi lustrují hráčům vysledky a pak jsou chytří jak šalamounovo ho*no, o velikonocích jsem si dělal kompplet statistiku výhry-prohry dělalo to 76% prohraných bitev...ale záhadně se mi winrate zvýšilo o 0,2% Takže ja osobně už moc statistikám nevěřím. Stejné je to  i s rozdělením bitev kdy mam být na topu třetinu třetinu v devítkách a třetinu v desítkách, mluvím ted o premiových osmničkách...naprosto to není pravda jednoznačně jsem většinu bitev v desítkách A jestli je více hráču většinu v desítkách logicky musí někdo trávit více bitev na topu. Kdo a čím si to zasloužil už nechám na vas.

Taky bych nerad aby mi tady někdo psal že to je posádkou..to už by ze sebe dělal hlupaka...Jednak na tancích co jezdím mam velice slušne posádky a hlavně posádka nemá nic společneho s penetrací nebo sílou pancíře pokud se nepletu.

A taky by si měli ti zkušení uvědomit než budou někoho kritizovat, jak se někteří ve hře chovají...cela mapa jje jejich neuhýbaj bo přece tady jedu ja mistr světa, když jim stoupnete do jejich křoví tak vas prostě vytlačí a o urážkách po hře ani nemluvím.... Naštěstí je ještě pořád dost slušných zkušených co vam místo nadávek napíšou kde ste udělali chybu a na co si dat příště pozor.

Takže mě hlavně zajímá zkušenost hráčů co maj taky kolem 10k bitev zatím jsem si psal s pár lidma po hře a celkem si všichni stěžují na to same. Já samozřejmě spolknu, že je nějake RNG a že prostě někdy neprostřelíte...ale když už at je to pro všechny stejne. Podle mně funguje hra jako slavna pyramida čím dele jste ve hře tím lepe se máte. A ještě jednou.... rozhodně neberu zkušeným hráčům jejich zasluhy i umění, to rozhodně ne obdivuji dokonce zkušene hráče ale proč bychom my začínající měli být něco mín...I kdyby to slavne rng fungovalo pro každeho stejně vždycky budete lepší ale my nebudem aspon vypadat jako totální idioti co nic neumí.

Nemyslím si že jsem uplný retard, necelych 9k bitev a Oh přes 5000 snad není zase taková hrůza kolikrat potkám hráče co maj daleko více bitev a hodnocení přibližně stejne či menší. Ale tahle degradace zcela záměrná už mně opravdu přestává bavit.

MilanMico #2 Posted 15 May 2017 - 08:19 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 43605 battles
  • 419
  • [ANV-V] ANV-V
Zasekol som sa na 13tom riadku a dalej nejdem. Editni si to o replaye.

LordTomasix #3 Posted 15 May 2017 - 08:48 AM

Sergeant

• Player
  • 39732 battles
  • 261

Dám ti radu, vyhoď si ze hry barvičky, neřeš barvu hráčů a bude se ti hrát hned lépe. To, že je někdo fialový nebo modrý je jen o tom co má ten hráč v hlavě, jak vyhodnocuje postup v bitvě a jaké má reflexy. RNG určitě ovlivňuje bitvu, neprobiju arty goldem (nebudu přebíjet na HE a čekat až mě zabije), ale určitě to RNG nedělá kvůli tomu, abych se nestal fialkou. 

Pokud znáš weakspoty tak je jedno na koho střílíš, pokud neprobíjíš tak máš špatný úhel, chybu hledej u sebe. Hrát všude vychvalovanou IS7 neznamená, že automaticky probiješ vše na co zamíříš.

Edited by LordTomasix, 15 May 2017 - 08:55 AM.

h4ctor #4 Posted 15 May 2017 - 09:26 AM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

klasicky "tinfoil hat" post bez replaye

1.jsi prumerny hrac 

2."nekolik" prikladu na to se kazdy vy*ere protoze tady bys musel mit dokumentovano replayem 1000 takovych prikladu nez te nekdo zacne brat vazne a jeste bez replayu

3.IS7 ma spaced armor to je problem prostrelit i goldem z prasete,treba TVP bezne dava 2 ze 4 do boku - kristusbuhnebesky vi kam jdou ostatni...zda se ze tvuj problem je v tom ze uhlujes IS7 a tim negujes ten pancir,proc myslis ze ma tank trojuhelnikovy nos? to se neuhluje,t10 je papir to je neco jineho

4."o velikonocích jsem si dělal kompplet statistiku výhry-prohry dělalo to 76% prohraných bitev...ale záhadně se mi winrate zvýšilo o 0,2% Takže ja osobně už moc statistikám nevěřím" tahle veta je retardace sama o sobe

vsadim 10 euro ze delas v soubojich chybu a neuvedomujes si to,ale taky proto nemas replay ze jo...doporucuju hrat type 5 heavy tam problem s prostrelovanim nebude :trollface:

Jmeno1 #5 Posted 15 May 2017 - 09:44 AM

Field Marshal

• Player
  • 50900 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

1) krasne jsi se rozepsal :great:

2) jsme predpokladam stejne stari, takte to ber jako radu od rovnaka :B

3) kdyz jsem mel tolik bitev co ty, byl jsem horsi :(

A ted k veci. Ty si stezujes na fialky, fialky si stezuji na troll RNG ze neprostreli rajcata. Proto je lepsi nepsat o pocitech, ale nahodit zaznam z bitvy. Taky jsem si nedavno stezoval, ze RNG mi neumoznilo prostrelit goldem z Leoparda PTA do poklopu Tigera II z 20 m. Nakonec se ukazalo, ze jsem strilel uplne blbe. Takze pro tebou vyse uvedene situace dej zaznam a budeme schopni konstatovat, zda je chyba u WG a jeho RNG, a nebo u tebe.

Miri37 #6 Posted 15 May 2017 - 09:52 AM

General

• Player
  • 50484 battles
  • 8,556
Spoiler

Pro toho, co nechce nic od "nikoho" číst a nikdo mu nemá nic psát, ze sebe hlupáka klidně udělám.

Nicméně pro začátek bych měl několik upřesňujících dotazů:

1) Kde jsi četl, nebo vzal, že dle MM máš být 1/3 bitev v topu. Já hraju dlouho a o žádné garanci v MM nevím mimo jedné výjimky, kterpou je první bitvy s novým strojem. Ještě nikdy jsem v tomto případě nešel do proti technice dle MM+2.

2) Kde jsi přišel na to, že posádka nemá vliv na střelbu.

Jak by jsi ty, odlišil od sebe dva hráče, co po sobě střílí za stejných podmínek (úhly, technika atd.) střílí na stejné místa a jediné co je odlišuje je posádka. Jeden má 50% bez dalších bonusů a druhý 100%+6skillů žrádlo, ventilaci prostě max.?

Jasně, že má posádka vliv na střelbu.

Dobrý hráči žádné zvýhodněné RNG nemají. Zda nemají nějaké výhody platící hráči (dobrý i špatný;) si jistý nejsem, nicméně pokud to nepřekročí určitou hranici, např. 5% nad průměr se stejnou max. hranicí jako mají všichni, tak ať jí mají. V případě bojů s místem střetu musí souhlasit přece oba hráči, jinak by k němu došlo jinde a na výběr místa RNG nefunguje a tady je velký prostor pro hráče.    

xlup #7 Posted 15 May 2017 - 10:12 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 28917 battles
  • 304
  • [KST] KST

Ahoj,

nekdy se holt nedari a neda se s tim nic moc delat. Bude lepe. S RNG se musis naucit zit, lepsi to nebude. A ta rada nahore - neresit barvy hracu je opravdu dobra. Bez tehle znalosti se ti bude hrat lepe. A vlastne i se vratit na nizsi tiery, nema cenu jezdit X, tam to chodi jinak a s nasi WN tam nema cenu lezt.

Najlvin #8 Posted 15 May 2017 - 10:16 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 19274 battles
  • 1,133
  • [T54CS] T54CS

Asi tě zklamu, ale RNG mají všichni stejné. Neříkám, že v každé bitvě mají všichni stejné podmínky - holt jednou přeje RNG tomu, jindy zase někumu jinému... Ale v součtu všech bitev jsme na tom všichni stejně. To, co píšeš, je hlavně subjektivní pocit. A ten má každej jinej. Ty si stěžuješ na to, jak hra nadržuje těm lepším, co hru hrají déle. Jenže ono to funguje i obráceně, protože často si ti lepší a zkušenější zase stěžují na to, jak hra pomáhá těm horším právě lepším RNG a jejich nezranitelností. Tak kde je pravda? Všechno jsou to jen pocity jednotlivých hráčů a pravda bude ležet někde uprostřed. Hlavní rozdíl mezi tebou a těmi zkušenějšími jsou přirozeně ony zkušenosti. Nic víc v tom není. A pokud máš snad jiný názor a jsi o něm zaručeně přesvědčený, tak prosím dodej i nějaké důkazy. Stačí replaye z bitev, kde se stalo něco, co považuješ za podvod. Když tvrdíš, že se ti to děje každou bitvu, tak určitě nebude problém sem něco hodit. Věřím, že ostatní zde přítomní se na to pak podívají a třeba odhalí případné chyby, které děláš.

Jinak samozřejmě může občas dojít k chybě ve hře. Stane se, že střela proletí tank a nic z toho není. Tam může být na vině špatná komunikace serveru s tvým klientem. Bylo by třeba dobré vědět, jaké máš připojení, jakou máš odezvu a podobně. I tyto věci mohou dost zásadně ovlivňovat hru a být příčinou tvých neúspěchů.

Mimochodem, Marty občas dělával to, že si od někoho jako ty půjčil onen zaručeně prokletý účet a odehrál na něm pár bitev. Možná by stálo za to mu to navrhnout. Docela rád bych viděl, jak by na tvém účtu hrál on a jestli by měl taky takovou smůlu :-)

A jinak jak ti radili ostatní - vykašli se na barvy. Přesně z těchto důvodů je XVM největší rakovinou téhle hry. Já hraju celou dobu bez něj, vlastně bez módů celkově, a na nic si nestěžuji. Věř, že bez těhle pitomých modifikací si budeš hru užívat mnohem lépe ;-)

Edited by Najlvin, 15 May 2017 - 10:23 AM.

Omen_Nomen #9 Posted 15 May 2017 - 10:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15822 battles
  • 607
  • [_AF_] _AF_

UKO_JESHITA #10 Posted 15 May 2017 - 10:22 AM

Major General

• Player
  • 52520 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN
No, klasická frustrace.Takže nejlépe uděláš, když sem postneš pár replayů.A dobří hráči Ti je rozeberou, co děláš špatně.A je na Tobě, jestli pokorně přijmeš rady a začneš na své hře pracovat( začít se dá v každém věku) a budeš se hrou více bavit, nebo máš svou pravdu a nikam se neposuneš. 

VijaCZ #11 Posted 15 May 2017 - 10:23 AM

Brigadier

• Guest
  • 75858 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Upřímě - pošli sem replaye těch her které "ti nedovolily prostřelit jasné rány" a pobavíme se o tom kde je chyba. Jasná rána na papírovej stroj z boku může vesele neprojít pokud střílíš ( třeba i omylem ) HEAT munici a trefíš pásy nebo představnej pancíř - to je častá chyba, ale konkrétně se můžeme bavit až teprve nad replayem.

Jinak stran "nadržování" mám právě opačnej názor - čím horší hráč tím hůř jde trefit a prostřelit, zatímco on jen tak za jízdy otočí věž a pošle ti to na 400m do mrňavý veitelský kopulky - ale vím že to je prostě možný, RNG to umožňuje, tak prostě budu hrát tak abych vliv náhody co možná minimalizoval. :)

Azuritek1 #12 Posted 15 May 2017 - 10:26 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26698 battles
  • 79
  • [THEOS] THEOS

View Postjindra68_cz, on 15 May 2017 - 07:21 AM, said:

Zajímal by mně názor hráčů co mají kolem 10k bitev jestli jsou na tom stejně jako já nebo mam prostě tu největší smůlu na světě.Můj dotaz jistě vyvolá silnou reakci zelených modrých a fialových hráčů. Bohužel bez urážky pánové asi nemůžete být dost objektivní aby jste kritizovali co se děje mně a podle letmých rozhovorů s hráči kolem 10k nejsem sám. A rozhodně to neberte jako, že se chci navážet právě do zkušených hráčů, to rozhodně ne ale taky chci normálně hrát, taky do hry strkám peníze.

Již delší dobu si dělam ruzne statistiky a sleduju ot co asi normální běžní hráči nesledují. A Pořád se dostávám ke stejnému závěru. Hráči kolem 10k bitev jsou rozhodně touto hrou sráženi na vysledcích a to rozhodně zámerně. Na druhou stranu modří fialoví a částečně zelení jsou zvýhodnováni. Ano znám Vaši odpověd předem...to je prostě RNG. No ale ono to RNG nefunguje pro všechny stejně a to je ten problem. Prostřelit totiž modre a fialove je velkej problem přesto že trefíte přesně kam máte. Já netvrdím, že sem nějakej super hráč ...jenže jestli mi 70% střel jde někam do pr.... nebo prostě neprobiju z boku ani rhm nebo scorpiona tak to už zavání silnou manipulaci s výsledky hráčů. Uvedu zde par typických situací které zažívám každy den každou hru.

Jedeme s T10 a ja s IS 7  mapa stalingrad, je tam takova krásná hromada moc hezky zalomená na super uhlovaní , celej předek schovanej i při vyjetí na střelu, přijedou tam 2 IS3 modráčci a za nima scorpion taky modrák..my nauhlovaní oni si vyjíždějí z poza baraku bokem. Každa rana do mně i toho kolegy penetrace do nich ani jedna..vrchol nastává když trefím do boku toho scorpiona 3x a nepentruju...wtf?

Druha situace opět skvěle uhlovaní s IS7 přijede si modráček taky s IS7 a postavi se doprostřed ulice bokem ke mně... Asi by ste si řekli co ten idiot děla toho smahnu jak malinu...opět omyl do mně každa rána penetrace do něj ani jedna.

JIstě mi napíšete že vám se to děje taky..ano sleduju hodně videa zkušených hráčů, třeba marty , Mike atd...těm když neprojde jedna střela z deseti tak už mamraj co to mělo být ? jak je to možne že sem ho neprobil...Ale mě tohle děla 7 střel z deseti . Takže až se zase bude někdo povyšovat že mam špatne vysledky tak proč asi? protože prostě neudělam vysledek když mně ta hra totálně sráží. A není to jen že neprobijete, někdy probijete v tanku díra slyšíte komentář jak prošla zkrz a DMG 0. Hlavně mi tady prosím nepište , že nevím kam mam střílet...vím to moc dobře učil sem se to jak idiot.

Ano jsem rajče a dělam chyby...a samozřejmě uznávám kvality zkušených hráčuů kteří vědí kam přesně si jet, znají naprosto perfektně mapy..tohle nikomu neberu a taky netvrdím, že je to jejich vina že je nemůžu prostřelit. Ale pořád se ptam kam bych se mohl posunout s vysledky kdyby to u mně fungovalo jako u těch zkušenych že mi neprojdou třeba i jen 3 z deseti...byl bych uplně někde jinde. A Já osobně si myslím že přesně tohle WG nechce. Myslím si že tahle degradace hráčů kolem 10K je naprosto cílena. A nemusím jistě psat proč tomu tak je....to pochopí i šimpanz žužlající plácačku na mouchy.

Bohužel po posledním patchi se potkávám daleko více s modráčky a zelenáčky takže hra mně neskutečně frustruje.

Aby toho nebylo málo většinu bitev trávím v týmech ktere dostavají kotel 13:0 a co je mi platne, že jsem skoro pokažde první v dmg i zkušenostech, když nemám vbubec čas něco zahrat a když už se mi povede bitva slušně nastřílím a mam nějake killy s naprostou jistotou jsou další dvě až tři bitvy totální propadak kde nezahraju vubec nic. Je to tak jiste jako smrt. A jen pro zajímavost těm co tak rádi lustrují hráčům vysledky a pak jsou chytří jak šalamounovo ho*no, o velikonocích jsem si dělal kompplet statistiku výhry-prohry dělalo to 76% prohraných bitev...ale záhadně se mi winrate zvýšilo o 0,2% Takže ja osobně už moc statistikám nevěřím. Stejné je to  i s rozdělením bitev kdy mam být na topu třetinu třetinu v devítkách a třetinu v desítkách, mluvím ted o premiových osmničkách...naprosto to není pravda jednoznačně jsem většinu bitev v desítkách A jestli je více hráču většinu v desítkách logicky musí někdo trávit více bitev na topu. Kdo a čím si to zasloužil už nechám na vas.

Taky bych nerad aby mi tady někdo psal že to je posádkou..to už by ze sebe dělal hlupaka...Jednak na tancích co jezdím mam velice slušne posádky a hlavně posádka nemá nic společneho s penetrací nebo sílou pancíře pokud se nepletu.

A taky by si měli ti zkušení uvědomit než budou někoho kritizovat, jak se někteří ve hře chovají...cela mapa jje jejich neuhýbaj bo přece tady jedu ja mistr světa, když jim stoupnete do jejich křoví tak vas prostě vytlačí a o urážkách po hře ani nemluvím.... Naštěstí je ještě pořád dost slušných zkušených co vam místo nadávek napíšou kde ste udělali chybu a na co si dat příště pozor.

Takže mě hlavně zajímá zkušenost hráčů co maj taky kolem 10k bitev zatím jsem si psal s pár lidma po hře a celkem si všichni stěžují na to same. Já samozřejmě spolknu, že je nějake RNG a že prostě někdy neprostřelíte...ale když už at je to pro všechny stejne. Podle mně funguje hra jako slavna pyramida čím dele jste ve hře tím lepe se máte. A ještě jednou.... rozhodně neberu zkušeným hráčům jejich zasluhy i umění, to rozhodně ne obdivuji dokonce zkušene hráče ale proč bychom my začínající měli být něco mín...I kdyby to slavne rng fungovalo pro každeho stejně vždycky budete lepší ale my nebudem aspon vypadat jako totální idioti co nic neumí.

Nemyslím si že jsem uplný retard, necelych 9k bitev a Oh přes 5000 snad není zase taková hrůza kolikrat potkám hráče co maj daleko více bitev a hodnocení přibližně stejne či menší. Ale tahle degradace zcela záměrná už mně opravdu přestává bavit.

Moc tlačíš na pilu, máš relativně málo bitev a to bych doporučovat se více zdržet v tierech 6-8. Chápu, že každý chce mít brzo tier X tank, ale fakt nespěchat školit posádky.

JerzicekX7 #13 Posted 15 May 2017 - 11:06 AM

Sergeant

• Player
  • 20560 battles
  • 268

View Postjindra68_cz, on 15 May 2017 - 07:21 AM, said:

Naprosto tě chápu, také se mi celkem často stává, že střely lítají do kopru, nebo že neprobiju, ikdyž je zjevné že to projít mělo, ale většinou chyba je jen ta, že to RNG tě vyprasí a místo hitboxu tanku trefíš spodní část pásů, nedomodelovanou zem (hrany kopečků) nebo space armor. 

Já sám mám taky takovou konspiraci, že hráči s obecně velmi nízkým eff (<300) mají jakýsi RNG bonus (štěstí na opakovaný ammorack, přesná střelba s tou nejnepřesnější artynou, zvýšené camo apod :teethhappy:).

Pravdu nikdo nikdy nezjistí...

Ale můžu tě ujistit, že zkušení hráči nejsou nijak zvýhodněni vnitřními mechanismy hry, ale pouze svými zkušenostmi.

bobitwo1 #14 Posted 15 May 2017 - 11:56 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134
Ono žiaľ aj mňa dokáže naštvať keď s ISU-152 dingnem Cromwella, CDC a podobné papiere, alebo len 3x za sebou detrack, alebo 5x za sebou netrafím a oponent ma za jazdy na 400m snapshotne na trčiace 2mm panciera. Žiaľ nedá sa s tým nič robiť.  Keby som si odkladal videá,  čo všetko nedokáže prebiť, netrafiť aj taký Conqueror, by si sa čudoval.  A to má jedno z najlepších diel v hre,  čo sa týka presnosti a handlingu.

jindra68_cz #15 Posted 15 May 2017 - 12:22 PM

Private

• Player
  • 21841 battles
  • 38
  • [ODBOJ] ODBOJ

Ještě jednou...nechtěl jsem rozhodně napadat ani urážet fiallky a modráky pokud jste četli pozorně oni ti hráči s tím nemají nic společneho....než tu budete psat tak si to prosím přečtěte pozorně. Naopak jsem psal že obdivuju zkušene hráče a rad se od nich učím zvlašt pokud jsou tak solidní a místo nadávek Vám poradí.

Jinak co se týče internetu a špatne odezvy začínal jsem na jinem internetu kde sjem měl ping 140 až 150 jen kvůli wotku jsem si dal novej internet srychlostí 20MB měl sem jen 5  a pingem 30 ten by snad měl stačit na solidní hru.

Samozřejmě že i mně občas projde něco co by nemělo, občas trefím skauta i když vidím že rána letěla za hory a ne do tanku...jenže to je pávě co neřeším a chápu co je RNG prostě se to stane... Já hledám problém v tom že mně se to děje až moc často. raději už jsem se vubec nezminoval že pokud mam tank na ránu a mam dřive nabito je více než 100% že ho prostě nedám.

Zase tu píšete hledej chyby u sebe...To nic jineho neumíte? Ja sem psal že dělam chyby a pokud špatně doměřím či střílím na kopulku z 200m ( mimochodem což třeba marty i mike dělají naprosto běžně) a netrfím neberu to jako že mi děla hra schválně . Taky pokud se prostě netrefím ze svojí viny neřeším hraju dal protože se pořád ještě učím. Nevím kde mam hledat chybu u sebe když 3x po sobě neprostřeílm scorpiona z boku...opravdu nevím..zřejmě mam jako posádku hlucheho, slepeho a idiota... nechápu kde mám hledat chybu u sebe pokud trefím IS do kopule pak po druhe a po třetí a když zaměřuju vidím v te kopuly díry jako prase a mam 0 dmg..opravdu nevím kde dělam  chybu když sem tu kopulku jasně trefil a několikrat...Opravdu nevím kde dělam chybu když přijedu pomoct spoluhrači  najedu někomu na zadek a prostě ho neprostřelím několikrat ze zadu....No hold asi slušnej oddíl sts chvojkovice brod.

"nemáš replays! no to tady čtu pořád...mám jich sem dát 1000??? když sem dam jeden tak řeknete no hold RNG je RNG prostě si měl smůlu... Já tady m,luvím o tom že to je dlouhodobé a rozhodně nevyvážene což se samozřejmě jedním nebo dvěma replays neda doložit.

Rozhodně vím co je uhlování..mimochodem o te IS7 sem psal že jsem měl celej předek schovanej tak nechápu co tu někdo řeší ten trojuhelník když nebyl vidět, on je spíš problem že mě is3 naprosto běžně penetrujou do věže..ne do kopule ani do děla. a to apčkem. I když na tohle mam taky svojí teorii které se opět vysmějete...s lowem nadingám a nastřílím víc jak s celou IS7 a pro vaši informaci s lowem mam lepší hry v 10kach než když sem na topu...stejne sem to měl s t29 v 9tkach. Takže psat že to je všechno moje vina protože sem idiot je trochu mimo mísu. A upřímně se mi lepe hraje proti zkušeným hráčum než proti jak vy říkáte "rajčatum" protože od zkušených hráču vím co čekat mají jiste postupy i taktiky na rozdíl od těch malo zkušených kteří dělj naprosto nelogicke věci což jim často vyjde. A hlavně se  v takove hře něco naučím...Bohužel až na to střílení., to je prostě moje noční můra.

Bohužel jak se dívam a čtu někteří tak trochu nepochopili o čem píšu.Svojí chybu umím uznat nejsem namyšlenej idiot co všechny neuspěchy hází nahru..jasně sem psal že dělam chyb někdy velke někdy menší ale dokážu si je přiznat. A rozhodně poznám jestli mi nejde prostřelit nauhlovaná E75 a nebo neprobiju kdejakyho trola z boku či ze zadu. Jen mi prostě přijde, že to slavne rng až moc často uřaduje v můj neprospěch. Nic víc nic mín.

MilanMico #16 Posted 15 May 2017 - 12:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 43605 battles
  • 419
  • [ANV-V] ANV-V

Uf tak 1000 replayov netreba, ale ten kde ta dáva is3 z predu do veže is7 by som si pozrel, dokonca som za to ochotný aj zaplatiť.

Btw. to, že si 3x dingol škorpiona do boku ti verím. Ja som mal hru, kde som 5x dingol skauta s ST I

Edited by MilanMico, 15 May 2017 - 12:40 PM.

Najlvin #17 Posted 15 May 2017 - 12:37 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19274 battles
  • 1,133
  • [T54CS] T54CS

View Postjindra68_cz, on 15 May 2017 - 12:22 PM, said:

Ještě jednou...nechtěl jsem rozhodně napadat ani urážet fiallky a modráky pokud jste četli pozorně oni ti hráči s tím nemají nic společneho....než tu budete psat tak si to prosím přečtěte pozorně. Naopak jsem psal že obdivuju zkušene hráče a rad se od nich učím zvlašt pokud jsou tak solidní a místo nadávek Vám poradí.

Jinak co se týče internetu a špatne odezvy začínal jsem na jinem internetu kde sjem měl ping 140 až 150 jen kvůli wotku jsem si dal novej internet srychlostí 20MB měl sem jen 5  a pingem 30 ten by snad měl stačit na solidní hru.

Samozřejmě že i mně občas projde něco co by nemělo, občas trefím skauta i když vidím že rána letěla za hory a ne do tanku...jenže to je pávě co neřeším a chápu co je RNG prostě se to stane... Já hledám problém v tom že mně se to děje až moc často. raději už jsem se vubec nezminoval že pokud mam tank na ránu a mam dřive nabito je více než 100% že ho prostě nedám.

Zase tu píšete hledej chyby u sebe...To nic jineho neumíte? Ja sem psal že dělam chyby a pokud špatně doměřím či střílím na kopulku z 200m ( mimochodem což třeba marty i mike dělají naprosto běžně) a netrfím neberu to jako že mi děla hra schválně . Taky pokud se prostě netrefím ze svojí viny neřeším hraju dal protože se pořád ještě učím. Nevím kde mam hledat chybu u sebe když 3x po sobě neprostřeílm scorpiona z boku...opravdu nevím..zřejmě mam jako posádku hlucheho, slepeho a idiota... nechápu kde mám hledat chybu u sebe pokud trefím IS do kopule pak po druhe a po třetí a když zaměřuju vidím v te kopuly díry jako prase a mam 0 dmg..opravdu nevím kde dělam  chybu když sem tu kopulku jasně trefil a několikrat...Opravdu nevím kde dělam chybu když přijedu pomoct spoluhrači  najedu někomu na zadek a prostě ho neprostřelím několikrat ze zadu....No hold asi slušnej oddíl sts chvojkovice brod.

"nemáš replays! no to tady čtu pořád...mám jich sem dát 1000??? když sem dam jeden tak řeknete no hold RNG je RNG prostě si měl smůlu... Já tady m,luvím o tom že to je dlouhodobé a rozhodně nevyvážene což se samozřejmě jedním nebo dvěma replays neda doložit.

Rozhodně vím co je uhlování..mimochodem o te IS7 sem psal že jsem měl celej předek schovanej tak nechápu co tu někdo řeší ten trojuhelník když nebyl vidět, on je spíš problem že mě is3 naprosto běžně penetrujou do věže..ne do kopule ani do děla. a to apčkem. I když na tohle mam taky svojí teorii které se opět vysmějete...s lowem nadingám a nastřílím víc jak s celou IS7 a pro vaši informaci s lowem mam lepší hry v 10kach než když sem na topu...stejne sem to měl s t29 v 9tkach. Takže psat že to je všechno moje vina protože sem idiot je trochu mimo mísu. A upřímně se mi lepe hraje proti zkušeným hráčum než proti jak vy říkáte "rajčatum" protože od zkušených hráču vím co čekat mají jiste postupy i taktiky na rozdíl od těch malo zkušených kteří dělj naprosto nelogicke věci což jim často vyjde. A hlavně se  v takove hře něco naučím...Bohužel až na to střílení., to je prostě moje noční můra.

Bohužel jak se dívam a čtu někteří tak trochu nepochopili o čem píšu.Svojí chybu umím uznat nejsem namyšlenej idiot co všechny neuspěchy hází nahru..jasně sem psal že dělam chyb někdy velke někdy menší ale dokážu si je přiznat. A rozhodně poznám jestli mi nejde prostřelit nauhlovaná E75 a nebo neprobiju kdejakyho trola z boku či ze zadu. Jen mi prostě přijde, že to slavne rng až moc často uřaduje v můj neprospěch. Nic víc nic mín.

Upřímně, já a doufám že i ostatní chápeme tvé rohořčení. Problém je, že věci, které tu uvádíš jako příklad, zní dost nepravděpodobně. Tím neříkám, že k takovým věcem nemůže občas dojít, ale aby se to stávalo pravidelně v každé bitvě? Někde je evidentně chyba, ale dokud nedodáš nějaký hmatatelný důkaz, na který bychom se mohli podívat, tak se není o čem bavit. Mně se třeba nic takového neděje a ani nikdy nedělo. To, co popisuješ, rozhodně není normální chování hry a určitě by k tomu nemělo docházet. Proto, prosím, vyber třeba deset replayů, u nichž jsi přesvědčený, že došlo k nějaké nepravosti a není to tvojí chybou, a pošli je sem. My se na to rádi podíváme, zkusíme najít problém, ať je jakýkoliv, a rádi ti pomůžeme. Ale bez toho to prostě nejde - co bys jako chtěl za odpověď, když nevidíme, co se ti tam děje nebo co tam vyvádíš? A nic ve zlém, napsat si sem může každý co chce, čímž tě nechci obviňovat z vymýšlení, nicméně zní to fakt neuvěřitelně :-)

Mimochodem, nemáš zase tak špatné výsledky. Troufám si říci, že jsi na tom dost podobně, jako jsem byl já v době, kdy jsem měl odehráno tolik bitev co ty ;-)

Edited by Najlvin, 15 May 2017 - 12:42 PM.

jindra68_cz #18 Posted 15 May 2017 - 12:47 PM

Private

• Player
  • 21841 battles
  • 38
  • [ODBOJ] ODBOJ

View PostNajlvin, on 15 May 2017 - 12:37 PM, said:

Upřímně, já a doufám že i ostatní chápeme tvé rohořčení. Problém je, že věci, které tu uvádíš jako příklad, zní dost nepravděpodobně. Tím neříkám, že k takovým věcem nemůže občas dojít, ale aby se to stávalo pravidelně v každé bitvě? Někde je evidentně chyba, ale dokud nedodáš nějaký hmatatelný důkaz, na který bychom se mohli podívat, tak se není o čem bavit. Mně se třeba nic takového neděje a ani nikdyy nedělo. To, co popisuješ, rozhodně není normální chování hry a určitě by k tomu nemělo docházet. Proto, prosím, vyber třeba deset replayů, u nichž jsi přesvědčený, že došlo k nějaké nepravosti a není to tvojí chybou, a pošli je sem. My se na to rádi podíváme, zkusíme najít problém, ať je jakýkoliv, a rádi ti pomůžeme. Ale bez toho to prostě nejde - co bys jako chtěl za odpověď, když nevidíme, co se ti tam děje nebo co tam vyvádíš? A nic ve zlém, napsat si sem může každý co chce, čímž tě nechci obviňovat z vymýšlení, nicméně zní to fakt neuvěřitelně :-)

No přemýšlel jsem že bych udělal nějake video s více her jenže ve videu si zase zkušení hráči co by třeba mohli poradit nemužou prohlídnout hru jako ve replay manageru... a jedním replayem to opravdu nic neznamena i zkušení hrači občas nezahrajou nic a padnou hned na začatku to nejde brat jako chybu. I kdybych sem dal 5 nebo 10 replays tak mi tu řeknou že sem si je vybral za nějakou dobu atd atd...je hodně těžke ukazat že to mam skoro pořád...jo občas zahraju slušnou bitvu 6k dmg 6 kills...ale tu pak draze zaplatím na dalších hrach .o) Logicky je těžke prokazovat tady něco co je dlouhodobe....

Edited by jindra68_cz, 15 May 2017 - 12:47 PM.

Thellwinux #19 Posted 15 May 2017 - 12:53 PM

Lieutenant

• Player
  • 63605 battles
  • 1,778
  • [9-TD] 9-TD
Já myslím, že když sem dáš 10 replayů klidně to nemusí být z jednoho/dvou dnů, kde se podle tebe stalo něco, co se stát nemělo, tak to do začátku bude stačit. Třeba opravdu i v tomhle malém vzorku najdeme něco, čeho ty jsi si nevšiml a má to nějaké logické zdůvodnení, proč se to tak stalo.

Miri37 #20 Posted 15 May 2017 - 12:53 PM

General

• Player
  • 50484 battles
  • 8,556

View Postjindra68_cz, on 15 May 2017 - 11:47 AM, said:

No přemýšlel jsem že bych udělal nějake video s více her jenže ve videu si zase zkušení hráči co by třeba mohli poradit nemužou prohlídnout hru jako ve replay manageru... a jedním replayem to opravdu nic neznamena i zkušení hrači občas nezahrajou nic a padnou hned na začatku to nejde brat jako chybu. I kdybych sem dal 5 nebo 10 replays tak mi tu řeknou že sem si je vybral za nějakou dobu atd atd...je hodně těžke ukazat že to mam skoro pořád...jo občas zahraju slušnou bitvu 6k dmg 6 kills...ale tu pak draze zaplatím na dalších hrach .o) Logicky je těžke prokazovat tady něco co je dlouhodobe....

Dej sem těch 10 záznamů hry s časy, kdy se ti dějí ty běžný věci v rozsahu cca 2-3 dní a pak se uvidí. 10 stejných jevů za 3 dny se asi už nechá považovat za běžnou věc.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users