Jump to content

Hafif ama Gururlu - 19 Mayıs Etkinliği

19 Mayıs Premium Tank Bol Ödül

• Please log in to reply
186 replies to this topic

TheLast_KebapBender #181 Posted 20 May 2017 - 04:27 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40053 battles
  • 1,001
  • [3V] 3V

View PostGeneral_Rasit, on 20 May 2017 - 04:46 PM, said:

el freni çekmek kural ihlali mi? ben maçın başında R ye 3 defa basıp yola devam ettim birkaç defa el frenini kullandım ama hiç w ye ya da s ye basmadım her neyse her şey hakkıyla tespit edilir umarım bu yarışmada güzel bir tecrübe oldu düzenleyenler için bir daha ki ne kurallar daha denetlenebilir konulursa iyi olur ben kayıt almadım ama keşke alsaydım pişman oldum 

1. zaten replay açık olmadığı için diskalifiye edilmen lazım.. 

2. twitch yayında Barış net bi şekilde belirtti 3 kere R ye basıp A ve D tuşlarını kullanarak sadece tankı ileri doğru sürüp ateş etmeye çalışacaksınız diye.. Bunun nesii anlaşılmamış ben anlamadım.. Ben aldım R ye devam ettim.. hatta tankım yarışma esnasında birine çarpmasını engelleyecem derken yan döndü tekrar düzeldi 2 kere paletim kırıldı(başkaları tarafından) yaptırdım tekrar aldım R ye devam ettim.. ?? Olayı eğlenceli ve izlenir kılan zaten beklenmedik durumlar. Hiç bir şekilde space basıp durup ateş etmedim.. Bu yarışmayı yarışmaa yapan oyunculuk veya durup hızı düşürüp iyice nişan alıp ateş etmek değil öyle olsa zaten ilk 3 sıralamayı wn8 leri açar bakar barışta söylerdi.. 

General_Rasit #182 Posted 20 May 2017 - 04:31 PM

Private

• Player
  • 16047 battles
  • 4
  • [BABAX] BABAX

View PostTheLast_KebapBender, on 20 May 2017 - 03:27 PM, said:

1. zaten replay açık olmadığı için diskalifiye edilmen lazım.. 

2. twitch yayında Barış net bi şekilde belirtti 3 kere R ye basıp A ve D tuşlarını kullanarak sadece tankı ileri doğru sürüp ateş etmeye çalışacaksınız diye.. Bunun nesii anlaşılmamış ben anlamadım.. Ben aldım R ye devam ettim.. hatta tankım yarışma esnasında birine çarpmasını engelleyecem derken yan döndü tekrar düzeldi 2 kere paletim kırıldı(başkaları tarafından) yaptırdım tekrar aldım R ye devam ettim.. ?? Olayı eğlenceli ve izlenir kılan zaten beklenmedik durumlar. Hiç bir şekilde space basıp durup ateş etmedim.. Bu yarışmayı yarışmaa yapan oyunculuk veya durup hızı düşürüp iyice nişan alıp ateş etmek değil öyle olsa zaten ilk 3 sıralamayı wn8 leri açar bakar barışta söylerdi.. 

maç başlamadan sohbette bu durumdan bahsedildi el freni legal bir durum sen görememişsin 

TheLast_KebapBender #183 Posted 20 May 2017 - 04:49 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40053 battles
  • 1,001
  • [3V] 3V

View PostGeneral_Rasit, on 20 May 2017 - 06:31 PM, said:

maç başlamadan sohbette bu durumdan bahsedildi el freni legal bir durum sen görememişsin 

Valla turnuvaya katılanlardan 4-5 arkadaş ts deydik.. onlarada sordum yayında el freni olayı soruldu mu açıklık getirildi mi diye birkaç kez soruldu a-d tuşları dışında birşey söylenmedi dendi.. Eğer öyle birşey varsa ben kaçırmışımdır.. Ama bu benim ayıbım değil turnuvayı düzenleyenin foruma bu konuya yazması gerekirdi.. Orası ayrı mevzu ama yarışmanın şekli şemalii doğasıı gereği durmayı sağlayan herşeyinde yasak olması gerekir.. Bu yüzden yazılmadığını varsayıyorum.. Zaten inspector turnuvanın sonunda seni öldürürken hafiften duruyor ani bi hızı düşüyor ateş ediyor devam ediyor ve kazanıyor.. Şimdi replayi istesek ?? S ye mi basarak hız düşürdü yoksa A-D tuşlarına dokunmadan space (el freni) kullanarak mı aniden durdu nasıl bilicez ?? O zaman inspectorun o hareketide legal ??   

Neyse uzatmaya gerek yok 

Barış yarışma formatını kim bulduysa gayet güzel düşünülmüş bu kadar üzerinde tartışma olması da aslında ufak tefek detaylar onlarda hallolunca bence favori yarışmalardan birisi olur eğlence anlamında da...Umarım tekrarı gelir.. herkesin eline sağlık.. 

Edited by TheLast_KebapBender, 20 May 2017 - 04:50 PM.

Bagora #184 Posted 20 May 2017 - 05:13 PM

Major

• Player
  • 30600 battles
  • 2,666

View PostTheLast_KebapBender, on 20 May 2017 - 03:49 PM, said:

Valla turnuvaya katılanlardan 4-5 arkadaş ts deydik.. onlarada sordum yayında el freni olayı soruldu mu açıklık getirildi mi diye birkaç kez soruldu a-d tuşları dışında birşey söylenmedi dendi.. Eğer öyle birşey varsa ben kaçırmışımdır.. Ama bu benim ayıbım değil turnuvayı düzenleyenin foruma bu konuya yazması gerekirdi.. Orası ayrı mevzu ama yarışmanın şekli şemalii doğasıı gereği durmayı sağlayan herşeyinde yasak olması gerekir.. Bu yüzden yazılmadığını varsayıyorum.. Zaten inspector turnuvanın sonunda seni öldürürken hafiften duruyor ani bi hızı düşüyor ateş ediyor devam ediyor ve kazanıyor.. Şimdi replayi istesek ?? S ye mi basarak hız düşürdü yoksa A-D tuşlarına dokunmadan space (el freni) kullanarak mı aniden durdu nasıl bilicez ?? O zaman inspectorun o hareketide legal ??   

Neyse uzatmaya gerek yok 

Barış yarışma formatını kim bulduysa gayet güzel düşünülmüş bu kadar üzerinde tartışma olması da aslında ufak tefek detaylar onlarda hallolunca bence favori yarışmalardan birisi olur eğlence anlamında da...Umarım tekrarı gelir.. herkesin eline sağlık.. 

daha öncede böyle  bi kaç sorun olmuştu yarışmaların kuralları FORUMDA YAZILI BİR ŞEKİLDE BELİRLENİP YAZILMALI yok yayından önce söyledi,yok özel mesajda belirtti gibi şeyler bence çok yanlış ve saçma

juba_79 #185 Posted 20 May 2017 - 05:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14873 battles
  • 1,386

View PostGeneral_Rasit, on 20 May 2017 - 06:31 PM, said:

9-10 seviyede yarıştım chatte soruldu el freni yalnız net bir cevap verildiğini görmedim ben. 

omerfarukaa #186 Posted 21 May 2017 - 07:11 PM

Private

• Player
  • 16665 battles
  • 16
  • [ANKA_] ANKA_

View PostlBaBaCaNl, on 20 May 2017 - 05:22 PM, said:

Paylaşılan replay'lerden sadece omerfarukaa arkadaşımızın sorunsuz oynadığı gözüküyor.Diğerleri zaten 3 defa r'ye basmamışlar inspector35 oyunun başında hızlandıktan sonra ''r'' ye basıyor ama sonradan ''w''ya bastığı için ortadan kalkıyor yani birinci olduğunu iddaa eden her iki arkadaşımızda kural ihlali yapıyor.Bana kalırsa ikisi de diskalifiye edilmeli.Diğer yarışmacılardan replay istenip ödüllerin doğru kişileri verilmesi gerekiyor.

Teşekkürler :) Daha fazla hasar da atabilirdim ama karşı takımdan bir iki kişi tepeden durarak 300-350 metreden ateş ettiği için çabuk öldüm maalesef. Eğer 1. olmasaydım bu yüzden üzülürdüm. Ayrıca o durarak ateş edenleri de Barış'ın tespit edip en azından sonraki turnuvalara almaması lazım. Kuralları bile okumayanların turnuvalara katılması gerçekten garip. Replaylara bakılırsa kimler 300 metreden 60 km hızla giden tankı vuruyor görürsünüz..

Edit: 7-8 savaşı

Edited by omerfarukaa, 21 May 2017 - 10:44 PM.

TheLast_KebapBender #187 Posted 21 May 2017 - 09:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40053 battles
  • 1,001
  • [3V] 3V

o değilde

mulayim_the_bomberman

twitch yayında noxus u trollüyordu niye dağıldı vs vs 

NOXUS harbi dağıldı ya la :popcorn:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users