Jump to content

Proč tato hra upadá...

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Salty_Roman #1 Posted 19 May 2017 - 09:01 PM

Private

• Player
  • 14613 battles
  • 17
  • [ARCAN] ARCAN

Zdravím tankisty/tankistky,

Herní stránka hry

Nechtěl jsem začínat tento topic, ale už mě tato hra začíná lézt krkem. Co se týče herní stránky: čím dál větší prohry nebo méně přemýšlející spoluhráči a také co se týče nových prémiových tanků a absurdních buffů (viz. Maus).

Nové prémiové tanky a změna herních mechanismů

Chtěl bych vědět co se přesně stalo z vedením této hry, developerským týmem a jinými experty na herní mechaniky. Připadá mi jako kdyby hru opustili vývojáři, vypadá to v tomto roce jako kdyby otěže nad touto hrou převzal tým z marketingového oddělení. 

Proč si tak myslím? Připadá mi zvláštní buff Mause, nerf light tanků a také nově prodávané prémiové tanky např. Chrysler GF (ano, vím že na evropském serveru ho zrušili, ale na americkém se již začal prodávat ceny od 1100 Kč do 2900 Kč).

Jde vidět, že se snaží hráče přinutit koupit si daný tank nebo si koupit goldovou munici, aby tyto tanky mohli penetrovat.

Zůstal ještě někdo v té firmě (Wargamingu), který by se nezajímal čistě o zisk z této hry a trochu naslouchal hráčům? Myslím si, že ne!

Super test server

Jak je možné mít neschopné hráče, kteří testují na dané změny na super test serveru. Kolik chyb už udělali např. OP švédské tanky, které vypustili na common test server, dokud si neuvědomili, že je to až moc op nebo např. hodněkrát zmiňovaný Rubicon patch.

Závěr

Mohli bychom dostat nějaké odpovědi, co se plánuje udělat s hrou, která se neprodleně blíží k ledovci jako Titanic?...a brzy se jistě potopí?

To, že WoT nemá tak velkou konkurenci, ještě neznamená, že tuto hru pošlu totálně ke dnu a nebudu se z ní snažit vyždímat poslední cent.

Doufám, že si z toho něco vezmete a zjsitíte jak to většina hráčů v této hře vidí.

Děkuji 

Roman K.

Edited by Salty_Roman, 19 May 2017 - 09:05 PM.

bigdragonAF #2 Posted 19 May 2017 - 09:31 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 49725 battles
  • 1,206
  • [_AF_] _AF_
Hele to fakt každej co není spokojený s touhle hrou příjde, založí nové vlákno a začne psát jak se mu nelíbí tohle a onohle. Nemám nic proti tomu jen to za chvíli bude těžce nepřehledné. A bude tu spoustu vlaken o jediné věci.

Nuk4Cola #3 Posted 19 May 2017 - 10:17 PM

Corporal

• Player
  • 37680 battles
  • 164
  • [UGBA] UGBA

View PostbigdragonAF, on 19 May 2017 - 08:31 PM, said:

Hele to fakt každej co není spokojený s touhle hrou příjde, založí nové vlákno a začne psát jak se mu nelíbí tohle a onohle. Nemám nic proti tomu jen to za chvíli bude těžce nepřehledné. A bude tu spoustu vlaken o jediné věci.

Je tohle jediná onlinovka, kterou hraješ? Protože co já jsem viděl, tak to takhle chodí snad na všech komunitních centrech. nic novýho ani tady.

Salty_Roman #4 Posted 19 May 2017 - 10:27 PM

Private

• Player
  • 14613 battles
  • 17
  • [ARCAN] ARCAN

View PostbigdragonAF, on 19 May 2017 - 09:31 PM, said:

Jde mi o to aby se lidi ve WG vzpamatovali a uvědomili si svoje chyby. Hlavně na toto reaguji z důvodů kauzy SirFoch a SirCircon. Chtějí vydat Chrysler GF, který je naprostá blbost a jediný kdo na to měl "koule" jim to říct byl právě SirFoch.

Napsal jsem jich snad zde více? Ne, toto je moje první vlákno, které se problematikou hry zabývá a pokud ti přijde, že moje vlákno je stejné jako od nějakého rajčete nebo nemyslícího člověka, který v podobném vláknu napíše bezhlavě, že WG jsou *** a ***, tak tomu tak doopravdy není.

Edited by Salty_Roman, 19 May 2017 - 10:32 PM.

Dexeek #5 Posted 19 May 2017 - 11:01 PM

Lieutenant

• Player
  • 39926 battles
  • 1,729
  • [PRASE] PRASE
Je to smutné, že? Já Focha nikdy moc nemusel právě kvůli všeobecně "salty" póze ale jak pokračuje postupná destrukce herního modelu tak je stále víc vidět, že sirFoch tu hru miluje do té míry, že se nebojí riskovat opravdu mnoho ve snaze změnit směr, jakým se její vývoj ubírá. Narozdíl od vedení WG, kterému v téhle fázi jde už jen o jedno. Teď už se holt musí počkat na rozumnou míru úpadku (nejspíš někdy poté, až WG vypustí wot2) a wot pak snad bude dovoleno se vrátit ke kořenům.

ColonelKurtvonStrohm #6 Posted 19 May 2017 - 11:33 PM

Sergeant

• Player
  • 1026 battles
  • 266

View PostDexeek, on 19 May 2017 - 11:01 PM, said:

Je to smutné, že? Já Focha nikdy moc nemusel právě kvůli všeobecně "salty" póze ale jak pokračuje postupná destrukce herního modelu tak je stále víc vidět, že sirFoch tu hru miluje do té míry, že se nebojí riskovat opravdu mnoho ve snaze změnit směr, jakým se její vývoj ubírá. Narozdíl od vedení WG, kterému v téhle fázi jde už jen o jedno. Teď už se holt musí počkat na rozumnou míru úpadku (nejspíš někdy poté, až WG vypustí wot2) a wot pak snad bude dovoleno se vrátit ke kořenům.

jenže.........wot2 (letadla) jsou propadák , wot3 (lodě) jsou .....divné , ačkoliv jsem velký fanda lodí ( ale pravda spíš plachetnic ale líbí se mě i moderní plavidla ) mě nějak nenadchly

takže jaké wot 2?

moderní tanky ? ty už moc lidi brát nebudou , plus je tu AW a na Steamu jsem zahlédl další podobnou hru , kde jsou dokonce i útočné vrtulníky + tanky najednou ..........

leda že by se vrátily úplně ke kořenům a wot 2.0 by byla čistě hra s podobným ražením ale JEN o tancích z 2.sv a prosím tentokrát méně prototypů a úplně vynechte sci-fi tanky.....plus samozřejmě pořádně udělané historické bitvy , ne ten nevybalancovaný trapas pár let zpět ...........

WG když chce UMÍ udělat dobrou hru , o to smutnější je že už na to kašlou a i tu jednu FAKT DOBROU co udělaly pomalu potápějí ...........

Dexeek #7 Posted 20 May 2017 - 01:02 AM

Lieutenant

• Player
  • 39926 battles
  • 1,729
  • [PRASE] PRASE

Tak lodě i letadla jedou na stejném enginu a hodně zjednodušeně řečeno jsou to přeskinované tanky s trochu jinými mechanikami. Za wot 2 bych považoval křížence AW a wot s rozsahem od současného wotka po moderní techniku, na novém enginu, s moderní grafikou, zničitelným terénem, širokými možnostmi customizace, herními módy, atd. WG už v tuhle chvíli má/mělo perfektní herní model ale zdá se být omezené enginem. 

A důvodem současného powercreepu je nakonec to, že starší hráči ve wotku vlastně už nemají moc důvodů k utrácení a nové bude mít hra čím dál větší problémy přitáhnout kvůli stáří. Nové "hezčí" a pokročilejší wotko se zdá být logickým krokem, protože ti samí hráči nebudou mít problém utrácet znovu v nové hře na stejném základu, pokud budou mít smysluplně do čeho ty peníze rvát.

myzrael333 #8 Posted 20 May 2017 - 05:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 28146 battles
  • 311

Hra upadá, protože plodí každý měsíc nový premiák s lepšími statistikami než starý stroje. Balanc na tieru 8 je v háji, pomalu ten sajrajt leze i na 6ky. Hlavně dejte nám víc peněz za ty krámy !

Přijde mi to jako hvězda těsně před smrtí, nafoukne se k prasknutí a pak...

Wrajt_ #9 Posted 20 May 2017 - 05:39 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 48537 battles
  • 439

jediny dovod preco to este ako tak hram je ze som si kupil v akcii prem ucet na rok.cize este 242 dni.z mojej stranky to boli posledne peniaze co som WG dal.ked skonci prem ucet adios WG.uninstal a majte sa pekne.

tato hra sla tymto patchom pekne do ..... a pridavanim prem vozidiel ktore su o niekolko % lepsia ako standartne tanky v tech.strome bol len dokaz toho ake je WG.dufam ze vela ludi presvedcila tato posledna aktualizacia kam WG smeruje a neda im ani korunu a skoncia.novy MM je totalna katastrofa ale totalna.kazda bitka max 5 min a skore 15:2,15:5.mna by len zajmalo ci vobec niekto z CZ/SK ludi co su vo WG hral tento patch.chcel by som vediet ich nazor.

Edited by Wrajt_, 20 May 2017 - 05:42 AM.

bigdragonAF #10 Posted 20 May 2017 - 06:32 AM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 49725 battles
  • 1,206
  • [_AF_] _AF_

View PostNuk4Cola, on 19 May 2017 - 10:17 PM, said:

Je tohle jediná onlinovka, kterou hraješ? Protože co já jsem viděl, tak to takhle chodí snad na všech komunitních centrech. nic novýho ani tady.

Ano je to vlastně jediná hra kterou hraji a i tak v očích vrstevníků vypadám jako pošuk. Na druhou stranu jsem prošel pár for jedno i 7 let moderoval, ale takhle to nikde nevypadalo.

Jenckinen_cz #11 Posted Today, 11:36 AM

Private

• Player
  • 509 battles
  • 4
  • [F-O-C] F-O-C
Proste jednoduse wg jde jen uz po penezich protoze jich ma malo.Tak to museji dostat z hracu tim ze vydaji nesmyslne patche o [Edited] a budou delat jak je to luxusni patch atd hlavne ze testovaci server vedou boti co davaji spetnou vazbu o nicem ale musim rici ze uz se toho podarilo dost protlacit ve prospech [Edited] lidi co tuto hru nechapou.Jinak jako vzdy cekam na smazani meho prispevku jak je zde zvykem.Hnus hnus a jeste jendou hnus.

Edited by cNNk, Today, 11:51 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

lukasarcher #12 Posted Today, 12:12 PM

Major

• Player
  • 33483 battles
  • 2,710
  • [CSA] CSA
Proč by se měla blížit ke konci? Směřuje přesně tam, kde ji chce WG mít. Hordy platících rajčat, která hrají jen publik, to je ideální stav pro kasu. Těch několik procent modrých, zelených a fialových hráčů, kteří jsou se hrou neskopokojení, ti nikoho nezajímají, protože většinou neplatí, mají goldy, kredity díky svému skillu, přece tohle nebude WG podporovat..............

Edited by lukasarcher, Today, 12:12 PM.

Leckov #13 Posted Today, 12:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22413 battles
  • 544
  • [-LCP-] -LCP-
Jedním z problémů podle mě je, že se nedaří nacházet nové hráče. Zkuste si pustit tier I, budete čekat pěkně dlouho. Takže peníze musí těžit z hráčů, kteří hru hrají delší dobu. A co jim asi tak mohou nabídnout, aby si to koupili? Jedině stále lepší tanky, se kterým budou dva měsíce králem bojiště, než přijde další lepší a zase lepší tank. A hráčů, kteří na tohle přistoupili, je vzhledem k počtu Defenderů a Chryslerů celkem dost.

lukasarcher #14 Posted Today, 12:35 PM

Major

• Player
  • 33483 battles
  • 2,710
  • [CSA] CSA

View PostLeckov, on 28 May 2017 - 11:26 AM, said:

Jedním z problémů podle mě je, že se nedaří nacházet nové hráče. Zkuste si pustit tier I, budete čekat pěkně dlouho. Takže peníze musí těžit z hráčů, kteří hru hrají delší dobu. A co jim asi tak mohou nabídnout, aby si to koupili? Jedině stále lepší tanky, se kterým budou dva měsíce králem bojiště, než přijde další lepší a zase lepší tank. A hráčů, kteří na tohle přistoupili, je vzhledem k počtu Defenderů a Chryslerů celkem dost.

Problém je v tom, že i ten nejhloupější hráč brzo pozná, že ani se sebelepším tankem nic neuhraje. Proto WG vydává stále nové a nová tanky.

Karaya12 #15 Posted Today, 12:48 PM

Captain

• Player
  • 14771 battles
  • 2,137
  • [SVINE] SVINE

View PostLeckov, on 28 May 2017 - 01:26 PM, said:

Tak já myslím, že nových hráčů je až až! A proč se nehrají nižší tiery? No protože na tom WG nemá zájem! WG potřebuje naopak aby se každý co nejrychleji dostal co nejvýše a tam pěkně platil. Na nízkých tierech každý vydělá i když prohraje a to pro společnost není dobré.

Proto na nízkých tierech nejsou mapy, proto dostáváš v bitvě i za nulový výkon spousty XP a kreditů, aby jsi mohl nízké tiery přeskákat a honem rychle hrát ty vyšší...

V zájmu hry by bylo nechat každého odehrát na každém tieru dejme tomu do IV. v řádu desítky bitev, ale tohle rozhodně není v zájmu společnosti WG. :B

raptor_rv40 #16 Posted Today, 01:51 PM

Private

• Player
  • 7761 battles
  • 1

To Karaya12

A nemáš pravdu.Vezmu to podle sebe.Hraju rok a tahle hra jde úžasně do kopru.Nikdy jsem nebyl hráč online her a přivedlo mě k tomu cca. 9 lidí,že jsem divnej protože tu hru nehraju.Dnešní den z celé party už tuhle hru hraje jen jeden člověk a to pouze několik hodin týdně.Osobně jsem minulý rok udělal  2 slušné platby(bylo by několik full her na jiných serverech) a měl jsem v plánu koupit dva nějaké prémiové tanky,ale jak to jde z kopce s touhle hrou od vánoc tak zatím o žádné další investici ani neuvažuji.Hra má sloužit jako odreagování a ne jen jako utrpení se ziskem pro druhou stranu.Zatím jsem se dostal po tier 8 jedním tankem a vůbec nehodlám pokračovat dál,protože dostat stock tank a v těhle podmínkách ho dostat do full je opravdu fuška a člověk,který přijde po práci a chce se odreagovat a ne trápit se pravidelnýma prohrama 15.....atd.Máme před sebou léto tak hraní moc nebude(uvidíme)a jakého překvápka se dočkáme od WG v úpravách hry.Už jsem i zkouknul co konkurence a pravděpodobně bude instal Armored warfare nebo War thunder co se ujme tak zůstane.Jestli tímto způsobem uvažují i ostatní platící hráči tak se nedivím,že každou chvíli nový prémiák ke koupi.Když jsem začínal tak v každé větvi byl max.1 nebo2 kousky a dneska?Fascinuje mě i skladba bitev.Sliby o střídání(asi budu vyjímka) v tabulce+mapy.Nevím kolik je celkem map,ale mě se neustále točí cca.6 map stále dokola a docela mě vytáčí,že když vemu TD tak město,když těžkej tak pláně a než se člověk někam docourá...Chtělo by to změnu map.Co se týče tanků tak za mě po nových úpravách max.plus-minus1.Fascinuje mě,když vezmu tier 7 a proti mě tlupa 4 lehkej devítek se zásobníkama.Co asi má člověk dělat?To samé-žádné rozlišování těžké a střední.Krásně se vyjímá,když na naší straně jen střední a zbytek+proti třeba 4 těžké tanky.A tak by se nechalo pokračovat dále.A jak jsem už psal-hra by měla být pro radost a ne pro nasr----.Pokud to bude výhodné pro hráče i majitele tak v pořádku,ale zatím to tak vypadá,že to neklapne a vidím to i podle sebe a co se týče nových hráčů tak to vidím na bráchovi.Přitáhl jsem ho ke hře před vánoci a vydrželo mu to necelé tři měsíce.Když se ho dneska zeptám,proč nehraje tak odpověď je,že není padlej na hlavu,protože ho hra během pár her dokáže vytočit tak,že by vyhodil pc z okna.Jestli bude WG v tomhle přístupu pokračovat i nadále tak v brzké době bude konec a myslím si,že by to byla škoda.Jinak-Tankům Zdar

UKO_JESHITA #17 Posted Today, 02:05 PM

Captain

• Player
  • 40179 battles
  • 2,416
  • [ELLIE] ELLIE

View Postraptor_rv40, on 28 May 2017 - 01:51 PM, said:

To Karaya12

A nemáš pravdu.Vezmu to podle sebe.Hraju rok a tahle hra jde úžasně do kopru.Nikdy jsem nebyl hráč online her a přivedlo mě k tomu cca. 9 lidí,že jsem divnej protože tu hru nehraju.Dnešní den z celé party už tuhle hru hraje jen jeden člověk a to pouze několik hodin týdně.Osobně jsem minulý rok udělal  2 slušné platby(bylo by několik full her na jiných serverech) a měl jsem v plánu koupit dva nějaké prémiové tanky,ale jak to jde z kopce s touhle hrou od vánoc tak zatím o žádné další investici ani neuvažuji.Hra má sloužit jako odreagování a ne jen jako utrpení se ziskem pro druhou stranu.Zatím jsem se dostal po tier 8 jedním tankem a vůbec nehodlám pokračovat dál,protože dostat stock tank a v těhle podmínkách ho dostat do full je opravdu fuška a člověk,který přijde po práci a chce se odreagovat a ne trápit se pravidelnýma prohrama 15.....atd.Máme před sebou léto tak hraní moc nebude(uvidíme)a jakého překvápka se dočkáme od WG v úpravách hry.Už jsem i zkouknul co konkurence a pravděpodobně bude instal Armored warfare nebo War thunder co se ujme tak zůstane.Jestli tímto způsobem uvažují i ostatní platící hráči tak se nedivím,že každou chvíli nový prémiák ke koupi.Když jsem začínal tak v každé větvi byl max.1 nebo2 kousky a dneska?Fascinuje mě i skladba bitev.Sliby o střídání(asi budu vyjímka) v tabulce+mapy.Nevím kolik je celkem map,ale mě se neustále točí cca.6 map stále dokola a docela mě vytáčí,že když vemu TD tak město,když těžkej tak pláně a než se člověk někam docourá...Chtělo by to změnu map.Co se týče tanků tak za mě po nových úpravách max.plus-minus1.Fascinuje mě,když vezmu tier 7 a proti mě tlupa 4 lehkej devítek se zásobníkama.Co asi má člověk dělat?To samé-žádné rozlišování těžké a střední.Krásně se vyjímá,když na naší straně jen střední a zbytek+proti třeba 4 těžké tanky.A tak by se nechalo pokračovat dále.A jak jsem už psal-hra by měla být pro radost a ne pro nasr----.Pokud to bude výhodné pro hráče i majitele tak v pořádku,ale zatím to tak vypadá,že to neklapne a vidím to i podle sebe a co se týče nových hráčů tak to vidím na bráchovi.Přitáhl jsem ho ke hře před vánoci a vydrželo mu to necelé tři měsíce.Když se ho dneska zeptám,proč nehraje tak odpověď je,že není padlej na hlavu,protože ho hra během pár her dokáže vytočit tak,že by vyhodil pc z okna.Jestli bude WG v tomhle přístupu pokračovat i nadále tak v brzké době bude konec a myslím si,že by to byla škoda.Jinak-Tankům Zdar

Tak to se dá dělat i tak, že tu osmičku pojedeš jen přes násobky a jinak budeš hrát nižší tiery pro zábavu. Ano souhlasím, že hrát osmičkový tank, který není full je opruz. Já to už nedělám, je lepší strávit hodně času s tankem co mě baví a expit za volné. 

MrGoldNoob #18 Posted Today, 02:12 PM

Corporal

• Player
  • 20700 battles
  • 154
  • [S3AL] S3AL
Rozumiem konceptu nespokojnosti ale chápem aj koncept zbytočnosti.
Tým,že bude na fóre milión takýchto vlákien sa absolútne nič nezmení,rozumiem chcel si vedieť koľko ľudí si myslí to isté čo ty.
Alebo aby sem niekto napísal aj niečo iné čo si myslí,že hru ubíja no ale takýchto vlákien je tu už skutočne neúmerne od 9.18.
Ja si stále stojím za tým,čo som napísal pre ľudí čo do tej hry neinvestovali alebo čo aj investovali a zvykli si easy peasy ( bohužiaľ ).
Ale čo iné robiť ak spoločnosť,ktorá hru tvorí ignoruje akýkoľvek negatívny feedback ? No skrátka nič je to smutné a znovu bohužiaľ.
Hráči čo si zvykli a majú oceľovú trpezlivosť hrajú ďalej,hráči čo to už nerozchodili hru odinštalovali,no a zvyšok zakladá stále nový topic.
Toto ani nemyslím ofenzívne alebo ako výčitku,koniec koncov na fórum má právo napísať svoj názor,každý ( pokiaľ je to slušne podané )
No zmysel to už dávno nemá to,že je hra aká je sa zmení jedine v tedy ak hlavná zložka,priemerných a podpriemerných sponzorov skončí.
Tým pádom WG príde o financie a začne sa zameriavať možno MOŽNO na skupinu ľudí,čo v tej hre skutočne majú výsledky a majú rozum.
Ale do tej doby to takto ostane,načo by niečo menili na truc platiacej komunite ? Pre nich to nemá ani len pramalý význam do tretice ( bohužiaľ ) 

1 user(s) are reading this topic

1 members, 0 guests, 0 anonymous users

Merlin_warp