Jump to content

Proč tato hra upadá...

• Please log in to reply
42 replies to this topic

Dunev #41 Posted 13 June 2017 - 02:56 PM

Sergeant

• Player
  • 18850 battles
  • 248

View PostLuckySta, on 13 June 2017 - 01:25 PM, said:

vytáčí.. vytáčí Tě hráč, který má 47% wr a proto je BOT

zajímavý, já jsem ve hře ještě pravého bota neviděl (pouze tady o tom pořád čtu) nepotkal, vždycky to byl člověk... dokonce i s wr43% 

nějak jsi zapomněl, kde jsi byl ty :child: ještě nedávno

co Ti dává právo urážet hráče nebo srovnávat s botem a tím pádem ho před celým fórem dehonestovat nevím

jestli Tvoje herní výsledky, tak #sorryjako

Nejsi ty, ta takzvaná, sněhová vločka? Nadává ostatním do botů a protože má sám výsledky bota, tak mu to někdo vpálí a to je správně.

PanzerGeneralGeorge #42 Posted 27 June 2017 - 01:45 PM

Corporal

• Player
  • 39854 battles
  • 106

Proč tato hra upadá ?

Snadná odpověď.... Tak třeba tank Tiger 131. Je levný a WG slibuje neskonalou zábavu.  Chyba lávky. Z historického hlediska, to byl nejobávanější tank bojiště II světové války. A co z toho udělali ti komouši??? Kartonovou krabičku, kterou rozstřílí lehké a střední tančíky o tier nižší třídy. O těžkých tancí není třeba ani mluvit. Stačí potkat dvě O-I sci-fi obludy s Héčkama, a jdeš do garáže po 1,5 zásahu.  Z hidtorického hlediska se jeví tvůrci hry jako [Editováno], a protože mi tento výraz vymažete, tak slušně, jsou to hlupáci a hlavně zaujatí komouši. Nemohou strávit fakt, že němci měli vynikající tanky na které neměli rusáci, ale ani spojenci adekvátní odpověď.

A tak krom primitivů, kterým je jedno v čem sedí, hlavně když to dělá velké bum, každý kdo má kouska rozumu musí zákonitě odsoudit takový nesmysl, jakým je v této pomatené hře Tiger 131...

Sem tam si ještě zahraju, ale už mi to nepřináší potěšení, natož radost. Pozdravujte odemně ty komoušský křupany, co vymejšlej tyhle historické nepravda a nesmysly, čest.

Edited by ClearEvil, 01 July 2017 - 02:39 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Ferenc96 #43 Posted 27 June 2017 - 02:34 PM

Private

• Player
  • 41116 battles
  • 45

View PostPanzerGeneralGeorge, on 27 June 2017 - 12:45 PM, said:

Sem tam si ještě zahraju, ale už mi to nepřináší potěšení, natož radost. Pozdravujte odemně ty komoušský křupany, co vymejšlej tyhle historické nepravda a nesmysly, čest.

Úžasný je, že člověk, který napíše něco takovýho, uzavře svůj příspěvek pozdravem "čest". Víš, kdo se tak zdravil?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users