Jump to content

Kiedy mam się nauczyć...

• Please log in to reply
4 replies to this topic

trabancik28 #1 Posted 19 May 2017 - 09:21 PM

Private

• Player
  • 2932 battles
  • 5

Nie wiedziałem gdzie to wpisać, więc to daje do off topicu..

Otóż, jestem pomidorem... takim świeżutkim, czerwieniutkim. Na 4-6 tierze, na czoukach takich jak kv czy hetzerek sobie jakoś tam radzę (tak, wiem to są op tanki, a ja jestem i tak noobem). Niedawno sobie zrobiłem tygryska... na 7 tierze gra się inaczej niż na 4-6. Dopiero uczę się tam grac. Pojechałem, zepsułem, żeby nie powiedzieć brzydziej, a tu po bitwie: 5 miłych wiadomości, chwalących moje zdolności bojowe... moje pytanie brzmi:

kiedy mam się nauczyć grać? na treningowej? to tak chyba nie działa... z mojego punktu widzenia, raczej tu chodzi o praktykę + teorię...

jeszcze raz sorry, jeśli to dałem w złym temacie, ale jak mówiłem, nie wiem gdzie to dać :/

Deleted243 #2 Posted 19 May 2017 - 09:43 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 28570 battles
  • 1,383
  • [BEPRO] BEPRO

View Posttrabancik28, on 19 May 2017 - 09:21 PM, said:

Otóż, jestem pomidorem... takim świeżutkim, czerwieniutkim. Na 4-6 tierze, na czoukach takich jak kv czy hetzerek sobie jakoś tam radzę (tak, wiem to są op tanki, a ja jestem i tak noobem). Niedawno sobie zrobiłem tygryska... na 7 tierze gra się inaczej niż na 4-6. Dopiero uczę się tam grac. Pojechałem, zepsułem, żeby nie powiedzieć brzydziej, a tu po bitwie: 5 miłych wiadomości, chwalących moje zdolności bojowe... moje pytanie brzmi:

kiedy mam się nauczyć grać? na treningowej? to tak chyba nie działa... z mojego punktu widzenia, raczej tu chodzi o praktykę + teorię...

jeszcze raz sorry, jeśli to dałem w złym temacie, ale jak mówiłem, nie wiem gdzie to dać :/

Właśnie na tierach IV-VI. Tam jest taki burdel, że gorzej być nie może, a mają wykorzystanie taktyki i miejsca na mapie, z których korzystasz i na X tierze. Poczytaj, apbo pooglądaj na yt o sposobach, jak walczyć skutecznie (jako najlepszy przykład masz http://forum.worldof...85#entry6943485 ) i ćwicz. Każdy czołg różni się czymś od innych, ale taktyki są zwykle te same. Opanujesz je na niższych, będziesz miał większe szanse wyżej.

Mscislav_sister #3 Posted 19 May 2017 - 10:16 PM

Lieutenant General

• Player
  • 250 battles
  • 6,547
Masz dopiero 2500 bitew niecałe, nie przejmuj się tak, masz dużo czasu na naukę, postępy nie będą skokowe. Ciężka praca i analiza każdej bitwy, co zrobiłem dobrze, co źle wg tego co piszą o tym Ci lepsi w swoich poradnikach, mówią w filmach i na forum. Nie gna hej do przodu, nie tłucz bezmyślnie byle więcej bitew bo ilość rozegranych bitew bez wyciągania z nich wniosków, konfrontowania swojej gry z grą lepszych graczy, nic Ci nie da. Looknij na ofertę klanu Bepro, zrób wymagane czołgi i poproś o przyjęcie, tam są ludzie którzy mają pojęcie o grze.

profes79 #4 Posted 19 May 2017 - 10:36 PM

General

• Player
  • 17936 battles
  • 8,036
  • [FENOM] FENOM
Plus Tygrys nie należy do najłatwiejszych czołgów w grze. Po buffie jest przyjemniejszy ale to dalej nie znaczy łatwy w grze.

Kwiliniosz #5 Posted 19 May 2017 - 11:13 PM

Major

• Player
  • 18511 battles
  • 2,580

View Posttrabancik28, on 19 May 2017 - 09:21 PM, said:

Każdy z nas zaczynał od pomidora. To, że nie radzisz sobie na swoim pierwszym VII tierze to nic nadzwyczajnego. Płacisz frycowe, a poza tym wybrałeś trudną linię. Tak jak pisali wyżej: wróć na VI tiery, naucz się map, taktyk i czołgów, a z czasem będzie coraz lepiej. Bardzo ważne żebyś grał jak najmniej bezrefleksyjnych bitew. Lepiej zagrać 5 z których będziesz wyciągał wnioski, niż 20 bez chwili na przemyślenie. Oglądaj streamy, filmy na youtube, nawet czytaj to forum, bo po odsianiu bełkotu trafisz na sporo cennej treści.

Wyzywanie olej. Wyłącz sobie czat w bitwie i wiadomości od nieznajomych w garażu i spokojnie sobie graj. To najłatwiejszy sposób na uniknięcie hejterów.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users