Jump to content

Nový Chrysler K a neotevřené vlákno na fóru

Chrysler K P2W WG

• Please log in to reply
93 replies to this topic

berserkerdog #41 Posted 23 May 2017 - 01:40 PM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostIzak_cz, on 23 May 2017 - 12:23 PM, said:

Vsechno jsou to amateri, Chrysler GF je vybalancovany.
.......Hraje to v X byvtach?....
Kdyz slo dat ELC k X tieru do cety, tak jsem skoncil na 1. miste, spotting, 4 killy (s goldy to prostreli E100 z boku a zezadu) ... a to jsem byl od kazdeho tanku na ranu, jo ELC nespotnutelny tank ;-))) lepsi camo nez 8 spotter ;-)

Tak na tvojí analýzu jsme tu všichni netrpělivě čekali....E100vku dáváš s ELCéčkem a Chryslera bys rozebral asi i s Loltraktorem,co?

h4ctor #42 Posted 23 May 2017 - 02:58 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View Postprde66, on 23 May 2017 - 01:29 PM, said:

ale tu nejde o to či je opečkovejší alebo nie ako ostatné opečka ide o to že prvá sada OP premijakov mala odozvu takú akú mala a pre to bol tento tank takým prekvapením a oprávneným pobúrením pre komunitu. Komu vadí tento smer tak sa ozve komu nie nemusí alebo si ho kúpy je to jeho vec. Ale ak to necháme zase vyšumieť tak to budú skúšať ďalej a samozrejme budú opéčkovatosť stupňovať aby to bolo naozaj dobre predávateľné.

Niekedy sa nejaké témy proste musia riešiť za horúca.    

a preco je predavanie OP premiakov problem? ja v tom problem nevidim...kazdy ma slobodnu volu kupit/nekupit

Miri37 #43 Posted 23 May 2017 - 03:30 PM

General

• Player
  • 50631 battles
  • 8,569

View Posth4ctor, on 23 May 2017 - 01:58 PM, said:

a preco je predavanie OP premiakov problem? ja v tom problem nevidim...kazdy ma slobodnu volu kupit/nekupit

Jsou hráči jako ty, kterým nevadí, že je 90% herního obsahu k ničemu a má cenu užívat jen ten placený.

OP stroj je jen ten, co potkává horší techniku a nikoliv podle toho, jak je sám o sobě dobrý.

Jen tak na okraj, hádej, proč nejsou prémiáky na T9-10?

h4ctor #44 Posted 23 May 2017 - 04:04 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View PostMiri37, on 23 May 2017 - 03:30 PM, said:

Jsou hráči jako ty, kterým nevadí, že je 90% herního obsahu k ničemu a má cenu užívat jen ten placený.

OP stroj je jen ten, co potkává horší techniku a nikoliv podle toho, jak je sám o sobě dobrý.

no ale to neresi fundamentalni problem,proc je prodavani OP tanku (ktery mimochodem ani neni OP,ale to je jina debata) spatna vec?

a kde beres tech 90% :teethhappy: jenom tak z klobouka? ja mam za 5 let nahrano 95% her v nepremiovych tancich...i kdybych chtel uzivat jenom premiovy obsah tak nemam sanci protoze krome premiaku zadny premiovy obsah neexistuje,nemuzes si koupit premiove mapy,premiove mody,premiove vybaveni nebo co tak kde se bere tech 90%

DukeVanZoom #45 Posted 23 May 2017 - 05:43 PM

Corporal

• Player
  • 29897 battles
  • 158

SirFoch je kanal a nebylo to hezke video, ale mel pravdu. WG se viditelne ubira smerem P2W. Chryslera K si rozhodne nekoupim z principu a sve nepretrzite trilete premko (ktere mi za par dni konci) dale neprodlouzim. Prinejmensim dokud se smer WG nezmeni....

PS: a hrozba cenzury jeho youtube kanalu WGckem se neda odestat slovy "apologize"

PS2: oficialne bych prezdival tento stroj jako FochWagen jak jiz bylo zmineno.. na pamatku pristich let...

Edited by DukeVanZoom, 23 May 2017 - 05:47 PM.

prde1966 #46 Posted 23 May 2017 - 05:57 PM

Colonel

• Player
  • 111565 battles
  • 3,998

View Posth4ctor, on 23 May 2017 - 01:58 PM, said:

to nie je ľahká otázka a odpoveď aby ti dávala zmysel musí byť hodne obšírna a vypisovať ti to je na dlho pretože to nie je len o tom ako nás wg presvedčuje že to nie je P2W hra ale pri tom robí kroky ktoré jasne mieria k opaku, prémiové stroje tvrdili že nikdy nebudú na úrovni najlepších vyskúmateľných strojov v triede aby si hráč nemohol "kupovať skill" alebo o tom že predávanie op prémiových strojov na ktoré musíš nabiť goldovú muníciu a aj hrať s takou je znovu cesta k P2W + nové stroje potopia staré a frekvencia stále nových a lepších OP strojov potápa staré premiáky a si v kolotoči kde kupuješ a kupuješ ak hráš pre klan alebo len že na to máš. Na polovicu vecí som určite zabudol a každá jednotlive spomínaná vec je málo ale ak to robia rafinovane a v celku je to síla takto sa chovať k zákazníkovi. Určite ti pomôžu videjká kde je to bližšie a výstižnejšie podané.   

Edited by prde66, 23 May 2017 - 06:23 PM.

_Imperium #47 Posted 23 May 2017 - 06:19 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669
V sekci těžké tanky bylo bez velké pompy otevřeno vlákno k FochWagenu... při této slavnostní příležitosti otevření nového vlákna by se dalo očekávat, že se třeba založí vlákno ve střeďácích pro M4 Thunderbolt, čistě z tréniku, aby se procvičil a nezapoměl skill zakládání vláken. Leč,.... není tomu tak. :B

tixtix #48 Posted 23 May 2017 - 07:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 73342 battles
  • 318
  • [WRT] WRT

View Post_Imperium, on 23 May 2017 - 06:19 PM, said:

V sekci těžké tanky bylo bez velké pompy otevřeno vlákno k FochWagenu... při této slavnostní příležitosti otevření nového vlákna by se dalo očekávat, že se třeba založí vlákno ve střeďácích pro M4 Thunderbolt, čistě z tréniku, aby se procvičil a nezapoměl skill zakládání vláken. Leč,.... není tomu tak. :B

Tak to prrrrr, tolik času nám zas Ivanka věnovat nebude. Ona je na to chudinka sama, tak by jsme si měli ty vlákna zakládat sami, ať jí trochu pomůžem. Ale je zajímavé, že v novinkách se zprávy o tom co dorazí do shopu objevují pravidelně. Zajímavé.

Bery_CR #49 Posted 23 May 2017 - 08:15 PM

Colonel

• Player
  • 65569 battles
  • 3,505
  • [KOBD] KOBD

View Posth4ctor, on 23 May 2017 - 02:58 PM, said:

A to si delas srandu ?

Vsechny hry musi dodrzovat jista pravidla, jako vseobecne uznavana zasada Fair play.

Zde je uplne jedno jak je hra financovana, jestli je to klasicky prodavany titul, nebo jako zde F2P model. Tato zasada zkratka nesmi byt porusena.

Tedy zadny hrac nesmi byt proti ostatnim zvyhodnen a uz vubec ne tim, ze si nejakou vyhodu koupi...

P2W je u seriozniho titulu neprijatelny. Bohuzel u F2P her byva tendence toto obchazet stylem, ze se vyda neco OP, pak se rekne sorry a prijde nerf.

Jmeno1 #50 Posted 23 May 2017 - 09:04 PM

Field Marshal

• Player
  • 50917 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

View PostMiri37, on 23 May 2017 - 04:30 PM, said:

:ohmy: Jak to, že né? Je jich tam kvanta, jen se nadají koupit, ale musí se to buď umět, a nebo zaplatit dobrému klanu, případně zaplatit schopnému jedinci

Edited by Jmeno1, 23 May 2017 - 09:05 PM.

prde1966 #51 Posted 23 May 2017 - 09:19 PM

Colonel

• Player
  • 111565 battles
  • 3,998
 tam bolo asi myslené tradičné premiaky zo zárobkom a dostupné z tradičného predaja

_Imperium #52 Posted 23 May 2017 - 10:18 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

View Posttixtix, on 23 May 2017 - 07:51 PM, said:

Tak to prrrrr, tolik času nám zas Ivanka věnovat nebude. Ona je na to chudinka sama, tak by jsme si měli ty vlákna zakládat sami, ať jí trochu pomůžem. Ale je zajímavé, že v novinkách se zprávy o tom co dorazí do shopu objevují pravidelně. Zajímavé.

V ostatních národních komunitách si mohou hráči zakládat vlákna o tancích sami. Proč my ne, nechápu. Kdo vydal ten zvrácený příkaz?

Gabriel_i5_Back #53 Posted 24 May 2017 - 09:20 AM

Major General

• Player
  • 46006 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Posth4ctor, on 23 May 2017 - 02:58 PM, said:

Problémov je veľa. Určite si na všetky ani nespomeniem. Znehodnocovania investícií v podobe starších premiákov, powercreep znamená že aj GF bude raz podpriemerný takže z dlhodobého hľadiska zlá investícia, nekonkurencieschopnosť štandardných tankov takže ľudia prestanú expiť a následne aj hrať, zrušenie kompetetívneho prostredia, takže hráči čo chcú vyhrávať skillom a nie peňaženkou prestanú hrať.... Výsledok powercreep je je koniec hry. Tento stav je ako inflácia v Mozambiku. Miesto pomalého udržiavania a zvyšovania ziskov sa WG uberá cestou čo najrýchlejšie nadojiť prachy.  Z krátkodobého hľadiska výhra, z hlhodobeho riadený krach. A prehrajú hlavne hráči čo ich hra baví a chceli by ju hrať aj do budúcnosti. 

prde1966 #54 Posted 24 May 2017 - 01:02 PM

Colonel

• Player
  • 111565 battles
  • 3,998

https://www.excalibur.cz/world-of-tanks/oficialne-vyjadrenie-wargamingu-v-kauze-sirfoch/

Odvolávám, co jsem odvolal a slibujico jsem slíbil

kurcatovium #55 Posted 24 May 2017 - 01:13 PM

Brigadier

• Player
  • 45725 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL
Slibem nezarmoutíš a dokud nepřijde nový prémiák (nebo úprava těch několika posledních), končí to jen a pouze u slibu...

Miri37 #56 Posted 24 May 2017 - 01:56 PM

General

• Player
  • 50631 battles
  • 8,569

View Posth4ctor, on 23 May 2017 - 03:04 PM, said:

no ale to neresi fundamentalni problem,proc je prodavani OP tanku (ktery mimochodem ani neni OP,ale to je jina debata) spatna vec?

a kde beres tech 90% :teethhappy: jenom tak z klobouka? ja mam za 5 let nahrano 95% her v nepremiovych tancich...i kdybych chtel uzivat jenom premiovy obsah tak nemam sanci protoze krome premiaku zadny premiovy obsah neexistuje,nemuzes si koupit premiove mapy,premiove mody,premiove vybaveni nebo co tak kde se bere tech 90%

On je tu současný herní model 5 let?

Sice jsem si zahrál, tak s polovinou neprémiové techniky, co je ve hře, ale většinou to bylo v jiné době a bylo v garáži díky různorodosti herních stylů v té době z čeho vybírat. Dnes mám techniky v garáži asi 3x tolik, ale výběr je proti dřívějšku žalostný. Opět jsem koupil třeba TigerP, ale nehraju ho. Do dnešních bitev se nehodí, asi jako většina toho, co jsem si za ty léta vyzkoušel.

Co se týká zbytečného herního obsahu z mého pohledu, tak třeba "FCM 36 bis" a doufám, že nechceš, abych sem ten zbytek 90% vypisoval.     

Edited by Miri37, 24 May 2017 - 01:57 PM.

bobitwo1 #57 Posted 24 May 2017 - 02:54 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134

View PostJmeno1, on 21 May 2017 - 02:03 PM, said:

bobitwo1: Je to přesně opačně. Hráči jako VijaCZ nebo já tuhle hru máme velmi rádi, a proto nás mrzí, když vidíme jakým směrem se hra nyní ubírá. Je to přesně opačně než když hra vznikla. Dříve byly víc otevřené mapy, záleželo na skillu hráče, výborní hráči znali mechaniku  hry a technické údaje o tancích vznikaly testováním. Dnes je vše známo a hra se jen snaží víc a víc přiblížit noobům, a vše se snaží zprůměrovat. Kdysi byly tanky, které vyloženě vyčnívaly, byly v něčem diametrálně rozdílné, dnes jsou si vesměs velmi podobné, dokonce i vzhledem. A nezapomeň, že ty desítky miliónů hráčů co začalo hru hrát ji nehrálo, že by byla jednoduchá pro nooby, ale tím, že byla velmi náročná. AW se přizpůsobilo noobům a kde jsou dnes?! A WoT má našlápnuto podobně. 

ja verím,  že ju máte radi, o tom sa nehádam. S Defendrom to prestrelili, proti Chryslerovi som hral s KV-4, Conquerorom a Konstruktov T-34/100. Čelne majú problém všetky,  pokiaľ nenabijem goldy, ale to mám aj proti VK45.02B, VK100.01(P), O-Ho, T-28 Prototype napríklad.  Keď som s IS (tier 7 rus) zbadal O-Ni, O-Ho, otáčal som sa na mieste, tam ani gold nepomohol. Tak isto aj vyššie menovaných. Chrysler má papierové boky, stačí aby trocha preuhloval sidescrab a už to prechádza.  Viem, že premiaky sa nenerfujú, ale tu by podľa mňa stačilo upraviť pene na golde tak isto, ako má T32 a znížiť počet koní.  Superpershing sa pokiaľ viem buffoval, myslím pene. Tak keď môžu buffovať, môžu aj nerfovať. Ak sa rozhodnú to nechať tak, mohli IS-6 a jej čínskym bratom ak už nie zdvihnúť základnú pene na 190 aspoň, tak im zmeniť goldy na 250 HEATy.  Čínska IS-2 ich má.  Tak by som v tom nevidel problém.  Kamoš má IS-6 a od nového MM s ňou má 67 hier. Ako top tier bol 3x, 37x samé osmičky,  27x dvojúrovňová bitka, kde bol zakaždým low tier. Polku tier 9 heavy ani goldom neprebije. Ohľadom Viju, pozri si jeho komentáre,  pri arty, stále sa opakujúce,  ako je arty nefer, ako dáva IK, ako arty strieľa po spojencoch a tak ďalej stále dookola. Sorry, ale podľa prejavu keď sa mu niečo nepáči mi pri príde ako 6 ročné decko, nie ako dospelý 40 ročný človek.  Cez 5 rokov hrávam aj LoLko, tam je to naozaj o skille a tom, čo človek vie. 1 spoluhráč vám môže prehrať hru. Kedysi som pozeral streamy od Oddone. Keď streamoval, dával rady prečo ide tam kam ide a podobne. Človek sa veľmi veľa od neho dozvedel. Jeho základná rada pre hranie, čo opakuje nie len on, ale viacerý hráči, je nehrať naštvaný.  Pokiaľ vás hra začína štvať, máte ju vypnúť a začať robiť niečo iné. Prechádza,  lepenie modelov a podobne. Naštvané človeku klesá IQ a začína robiť blbosti, ktoré by nenaštvanú nikdy nerobil. Okrem toho naozaj nie ke nič príjemné, keď si chce človek niečo prečítať na fóre,  alebo prosí o radu, tak dostane odpoveď,  že so svojím skillom môže tak hrať tetris. Alebo ak nemá wn 3000 tak nemá právo sa vyjadrovať k ničomu,  lebo je to rajča. 

Gabriel_i5_Back #58 Posted 24 May 2017 - 05:03 PM

Major General

• Player
  • 46006 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Is6 mám a mám na nej kopu bitiek. Vyškolila mi tri posádky a zarobila na kopu tankov. Do pridania type 4 prestrelil čelne s AP všetky tanky ktoré mohol stretnúť.

A odvtedy začala powercreep P2W špirála.

Edited by Homer_J_S_, 24 May 2017 - 07:27 PM.

h4ctor #59 Posted 25 May 2017 - 12:56 AM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View PostHomer_J_S_, on 24 May 2017 - 09:20 AM, said:

Problémov je veľa. Určite si na všetky ani nespomeniem. Znehodnocovania investícií v podobe starších premiákov, powercreep znamená že aj GF bude raz podpriemerný takže z dlhodobého hľadiska zlá investícia, nekonkurencieschopnosť štandardných tankov takže ľudia prestanú expiť a následne aj hrať, zrušenie kompetetívneho prostredia, takže hráči čo chcú vyhrávať skillom a nie peňaženkou prestanú hrať.... Výsledok powercreep je je koniec hry. Tento stav je ako inflácia v Mozambiku. Miesto pomalého udržiavania a zvyšovania ziskov sa WG uberá cestou čo najrýchlejšie nadojiť prachy.  Z krátkodobého hľadiska výhra, z hlhodobeho riadený krach. A prehrajú hlavne hráči čo ich hra baví a chceli by ju hrať aj do budúcnosti. 

1.znehodnocovanie starsich premiakov - ano s tym suhlasim,lenze ja v tom problem nevidim pretoze tie tanky su stale hratelne,mam FCM stale hratelne,mam type59 stale hratelny,KV5 stale hratelna ako pozeram na streame...je pravda ze to clovek musi goldit ale je to naozaj taky problem ze miesto 60k zarobis 20k alebo aj nic? proste premiovy tank pre teba znamena ze musi zarabat,nehras niektore tanky pretoze proste chces?

2.s tym powercreepom je to dost velka spekulacia hlavne z toho dovodu ze dost tazko si clovek moze predstavit viac OP tank ako defender pretoze to by uz bol v podstate premiak 9.tieru,podla mna je defender alebo patriot ci liberte absolutna hranica za ktoru sa uz nepojde (na osmom tiere) a dalsie premiaky budu v podstate len rovnako silne alebo slabsie (co zatial vieme je ze chrysler iste nie je lepsi ako defender a do buducna tie nemecke VK tiez nebudu lepsie aspon na papiery)...neverim ze by napriklad defender bol niekedy v buducnosti podpriemerny tank - to neviem co za premiaky by museli vo WG vypustit - viem si ale predstavit ze by zaviedli premiaky 10.tieru alebo aspon nejake extra buffy ze si za 40 ecok kupis "premium" oznacenie na lubovolny tank

3.nekonkurencieschopnost standardnych tankov je vyriesena tym ze ak chce clovek na desiatku tak nema na vyber - ak nechce investovat viac penazi - takze o to by som sa nebal,ludia nikdy hrat neprestanu pretoze tier 10 je v podstate "end game" a bude este viac po zavedeni ranked games,cely kolobeh je nastaveny tak aby ludia isli na desiatku a neustale sa expilo, bud nove lajny alebo hraci ktori su novi budu neustale doplnat tych co uz maju vyexpene...stale je tu aj stronghold kde potrebujes 6,8,10,potom su tu marky a CWcka, proste dovodov hrat normalne tanky je vela takze nemyslim ze by sa zrazu prestalo len preto ze 8 tier je plny premiakov

4.kompetetivne prostredie bolo pred premiakmi a je aj teraz a bude aj v buducnosti, prave som doexpil TVP VTU - uplna sr*cka oproti povedzme IS3 tak preco sa vsetci tvaria ze nevybalancovane tanky tu zacali vznikat az prichodom patriota,defendera atd? ziadny balanc tu nikdy nebol resp. bol minimalny,odmysli si vsetky premiove tanky a hadaj na co ludia nadavali? na IS3 a prestali hraci kvoli tomu hrat? neprestali...prestavaju hraci hrat po vydani defendera,patriota,liberte? neprestali ...kazdu chvilu citam na anglickej casti fora uz roky ako sa hra zenie do zahuby ale nejako sa to neodraza na pocte hracov tak kde je ten koniec? este aj ten esport, ktory je mimochodom uplny odpad oproti LOL alebo CSGO, ide hore aj co sa tyka zaujmu

v podstate moj nazor je ze to co vravis nie je nepravda ale ty (a tebe podobni) ides do absolutne apokalyptickych zaverov ktore sa nejako neodrazaju na klesani poctu hracov,takze bud tych 150k hracov co hra na EU servere kazdy den je uplne tupych a len ty si lietadlo alebo to vidis privelmi cierne a v skutocnosti sa nic velke nedeje...ono to vysvetlenie je pomerne jednoduche a sice dopad tychto "OP" tankov je tak minimalny ze si to nikto nevsima a to hrajem na osmom tiere pravidelne kedze tam expim viacero tankov a z 99% za prehru moze to ze som retard,nie to kto ma viac defenderov v time automaticky vyhrava - dobry hrac (a ked zahram dobre aj ja) ovplyvni vysledok 10x viac ako tank v ktorom hrajes

pokojne si moj post oznac a o rok daj vediet ci pocet hracov dramaticky klesol alebo defender je nehratelny tank kvoli powercreepu a ja uznam ze som sa mylil

_Gazzkon_ #60 Posted 25 May 2017 - 05:56 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 30254 battles
  • 1,237
  • [_VAL_] _VAL_

View Posth4ctor, on 25 May 2017 - 12:56 AM, said:

1.znehodnocovanie starsich premiakov - ano s tym suhlasim,lenze ja v tom problem nevidim pretoze tie tanky su stale hratelne,mam FCM stale hratelne,mam type59 stale hratelny,KV5 stale hratelna ako pozeram na streame...je pravda ze to clovek musi goldit ale je to naozaj taky problem ze miesto 60k zarobis 20k alebo aj nic? proste premiovy tank pre teba znamena ze musi zarabat,nehras niektore tanky pretoze proste chces?

2.s tym powercreepom je to dost velka spekulacia hlavne z toho dovodu ze dost tazko si clovek moze predstavit viac OP tank ako defender pretoze to by uz bol v podstate premiak 9.tieru,podla mna je defender alebo patriot ci liberte absolutna hranica za ktoru sa uz nepojde (na osmom tiere) a dalsie premiaky budu v podstate len rovnako silne alebo slabsie (co zatial vieme je ze chrysler iste nie je lepsi ako defender a do buducna tie nemecke VK tiez nebudu lepsie aspon na papiery)...neverim ze by napriklad defender bol niekedy v buducnosti podpriemerny tank - to neviem co za premiaky by museli vo WG vypustit - viem si ale predstavit ze by zaviedli premiaky 10.tieru alebo aspon nejake extra buffy ze si za 40 ecok kupis "premium" oznacenie na lubovolny tank

3.nekonkurencieschopnost standardnych tankov je vyriesena tym ze ak chce clovek na desiatku tak nema na vyber - ak nechce investovat viac penazi - takze o to by som sa nebal,ludia nikdy hrat neprestanu pretoze tier 10 je v podstate "end game" a bude este viac po zavedeni ranked games,cely kolobeh je nastaveny tak aby ludia isli na desiatku a neustale sa expilo, bud nove lajny alebo hraci ktori su novi budu neustale doplnat tych co uz maju vyexpene...stale je tu aj stronghold kde potrebujes 6,8,10,potom su tu marky a CWcka, proste dovodov hrat normalne tanky je vela takze nemyslim ze by sa zrazu prestalo len preto ze 8 tier je plny premiakov

4.kompetetivne prostredie bolo pred premiakmi a je aj teraz a bude aj v buducnosti, prave som doexpil TVP VTU - uplna sr*cka oproti povedzme IS3 tak preco sa vsetci tvaria ze nevybalancovane tanky tu zacali vznikat az prichodom patriota,defendera atd? ziadny balanc tu nikdy nebol resp. bol minimalny,odmysli si vsetky premiove tanky a hadaj na co ludia nadavali? na IS3 a prestali hraci kvoli tomu hrat? neprestali...prestavaju hraci hrat po vydani defendera,patriota,liberte? neprestali ...kazdu chvilu citam na anglickej casti fora uz roky ako sa hra zenie do zahuby ale nejako sa to neodraza na pocte hracov tak kde je ten koniec? este aj ten esport, ktory je mimochodom uplny odpad oproti LOL alebo CSGO, ide hore aj co sa tyka zaujmu

v podstate moj nazor je ze to co vravis nie je nepravda ale ty (a tebe podobni) ides do absolutne apokalyptickych zaverov ktore sa nejako neodrazaju na klesani poctu hracov,takze bud tych 150k hracov co hra na EU servere kazdy den je uplne tupych a len ty si lietadlo alebo to vidis privelmi cierne a v skutocnosti sa nic velke nedeje...ono to vysvetlenie je pomerne jednoduche a sice dopad tychto "OP" tankov je tak minimalny ze si to nikto nevsima a to hrajem na osmom tiere pravidelne kedze tam expim viacero tankov a z 99% za prehru moze to ze som retard,nie to kto ma viac defenderov v time automaticky vyhrava - dobry hrac (a ked zahram dobre aj ja) ovplyvni vysledok 10x viac ako tank v ktorom hrajes

pokojne si moj post oznac a o rok daj vediet ci pocet hracov dramaticky klesol alebo defender je nehratelny tank kvoli powercreepu a ja uznam ze som sa mylil

Pěkně napsané. Sám sleduju toto forum pravidelně cca 2 roky a těch " konců do roka" od vydání každého patche či "OP" premium tanku tady už bylo nespočet. A zatím mám pocit, že hraje čím dál víc hráčů nebo se ten počet motá tak nějak okolo stejného čísla. Možná tu je odliv veteránů, ale to je naprosto normální věc v každé hře. Sám jsem hrával na klanové úrovni sérii Battlefield od dvojky po čtyřku a myslel jsem, že to budu hrát stále. Dneska si novej díl zahraju jednou za měsíc a to musím říct, že je MP udělán naprosto perfektně v porovnáním s problémovou čtyřkou. Prostě ten úbytek bude vždy a vždy se doplní novou krví.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users