Jump to content

Chrysler K GF

• Please log in to reply
36 replies to this topic

Mouse1943 #21 Posted 03 June 2017 - 03:27 PM

Sergeant

• Player
  • 28690 battles
  • 296
Neveiem OP je jedine ak je top tier. Osmicky a viac vas paraju bez problemov. Veza nic nezachrani pretoze nemate depresiu. Pene mizerna. Mam pocit ze som zaplatil za plecku pretoze len ak je top si zahrate.

KreuZich #22 Posted 03 June 2017 - 06:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34257 battles
  • 302

View PostMouse1943, on 03 June 2017 - 03:27 PM, said:

Neveiem OP je jedine ak je top tier. Osmicky a viac vas paraju bez problemov. Veza nic nezachrani pretoze nemate depresiu. Pene mizerna. Mam pocit ze som zaplatil za plecku pretoze len ak je top si zahrate.

Však tenhle tank není OP, ale prostě "broken", jak to dobře vystihl Marty. Celý je to jen o tom, aby se z něj a do něj střílelo goldy, WG je úplně jedno jaký ten tank má gameplay, nebo jak zapadá do hry, ale jen aby se hodně goldilo a kupoval se PÚ.

Však stejný dělo s T32, ale tady máš víc pene, abys víc goldil, o ničem jiném ten tank není.:facepalm:

socanek #23 Posted 03 June 2017 - 06:52 PM

Major General

• Player
  • 28746 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostKreuZich, on 03 June 2017 - 05:25 PM, said:

Však tenhle tank není OP, ale prostě "broken", jak to dobře vystihl Marty. Celý je to jen o tom, aby se z něj a do něj střílelo goldy, WG je úplně jedno jaký ten tank má gameplay, nebo jak zapadá do hry, ale jen aby se hodně goldilo a kupoval se PÚ.

Však stejný dělo s T32, ale tady máš víc pene, abys víc goldil, o ničem jiném ten tank není.:facepalm:

Ještě bych to podal trošku jinak. Pokud se potkají dva hráči ve fochwagennech proti sobě, nezáleží na tom, kdo je lepší. Záleží jen na tom, kdo dřív nabije goldy. Což je velmi smutné........

peky1128 #24 Posted 03 June 2017 - 09:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11934 battles
  • 616

View PostMouse1943, on 03 June 2017 - 03:27 PM, said:

Uprimne, ked si hlupy a stale investujes do tejto hry peniaze,tak comu sa cudujes. Vidis kam hru doviedol patch 9.18 a ty si kupis aj tak premiovy tank. Ako sorry ale tu neni co viac pisat. Uz sa prosim nestazuj,robi ti to len hambu.

elbounak #25 Posted 04 June 2017 - 03:36 PM

Private

• Player
  • 13703 battles
  • 6
Tak, necelých 100 bitev za mnou, tak napíšu můj pocit, když jsem ten tank viděl, tak jsem ho musel mít už jenom jak se mi líbil a ty hodnoty, panečku, ok, pořídil jsem, prvních pár bitev jsem byl vážně nadšenej, pak mi to nadšení splasklo, pak jsem na ten tank byl strašně [edited]že jsem ho chtěl prodat, ale už jsem se ho naučil hrát a je výbornej... Pokud člověk umí použít pancíř, nemyslim tim malinovku, tak vám můžu upřímně říct, že je to neskutečnej držák.. umístění věže vzadu = luxusní úhlování, a o tom tenhle tank je, mám na něm rekord asi 7500 oddingáno, běžně za bitvu 3000 není problém, věž nic neprostřelí když se lehce vrtíte a nenecháte se střelit do kopulky, sranda je, jak skoro každý proti mě rovnou nabíjí HEčka, protože ani goldy proti tomu nefungují, pohyblivost je jako dobrá, ale ve výsledku jedete vedle KV4, vrtí se celkem slušně, akcelerace taky dobrá, do kopce jste schopní předjíždět některá medka, no a dělo, zvyknul jsem si na něj, je hodně potřeba mířit na WS, ale ten tank tomu dost umožnuje, má pěknou přesnost, ale co je naprosto na tom dělu kouzelný je čas zaměření a nabití... goldy nepoužívam, vozím jich asi 10, ale použil jsem je vyjímečně.. Prostě ty ostatní hodnoty tu nic moc pene vykompenzujou.. Deprese sice 6 ale dá se s tim žít, kdo je zvyklý na rusy jako já, tak nebude problém.. Hodně při průstřelu odchází motor.. A na závěr, jak tu všichni srovnáváte tohle s 252u, objekta mám taky a na něm asi přes 300 bitev, a ano, objekt je mnohem lepší.. Objekt je opravdu velký OP.. 

Mouse1943 #26 Posted 05 June 2017 - 02:23 AM

Sergeant

• Player
  • 28690 battles
  • 296

View Postpeky1128, on 03 June 2017 - 08:12 PM, said:

Uprimne, ked si hlupy a stale investujes do tejto hry peniaze,tak comu sa cudujes. Vidis kam hru doviedol patch 9.18 a ty si kupis aj tak premiovy tank. Ako sorry ale tu neni co viac pisat. Uz sa prosim nestazuj,robi ti to len hambu.

9.18 je ten najlepsi patch za posledne roky. A hlupy si tu jedine ty. Ak prestaneme platit co sa stane??? To vie aj male dieta proste to zabalia. Castokrat ma hra serie ale zaroven aj bavi. A ci uz by som siel do kina alebo kaviarne takisto zadarmo by to nebolo.

milankr #27 Posted 10 July 2017 - 07:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18920 battles
  • 77

Tak se mi s ním povedlo splnit HT 15 na T55A...

http://wotreplays.co...3698387#details

Upřímně je mi líto toho Leoparda, kterej se na mě snažil pálit HEATy, ale bylo mu to plat prdné... :D

Pokud se ten tank hraje správně, tak je to bestie. Pokud ne, tak skončíte tak rychle, že to ani nebudete čekat...

Leckov #28 Posted 20 July 2017 - 05:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 29524 battles
  • 967
  • [KIN5S] KIN5S
Za poslední týden jsem ten tank potkal asi dvakrát. Lidi tady věštili konec hry, ale kde je konec tomuhle tanku? A proč se neobjevuje na randomu? Je fakt, že se objevuje v osmičkových odřadech spolu s defenderem. Kdo tam vezme IS-3, je stejně předpotopní, jako by tam bral tygra.

ElHabanero #29 Posted 20 July 2017 - 03:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37501 battles
  • 397
  • [VOJAK] VOJAK
myslim že kecaš pulka tymov je stale o is-3 

Taiho97 #30 Posted 20 July 2017 - 03:46 PM

Corporal

• Player
  • 22563 battles
  • 152

View PostLeckov, on 20 July 2017 - 04:18 AM, said:

Je fakt, že se objevuje v osmičkových odřadech spolu s defenderem. Kdo tam vezme IS-3, je stejně předpotopní, jako by tam bral tygra.

Chrysler ma obcas problem bez goldu strilet i tanky na svojem tieru. Radsi budu predpotopni, nez abych do odradu bral drahy premiak, co se jede jenom na APCR, nebo defendera co casto netrefi stodolu. Nehlede na to, ze IS-3 je stale nejlepsi. 

IadUroboros #31 Posted 11 December 2017 - 04:04 PM

Private

• Player
  • 33991 battles
  • 3

Jsem láma, takže takto k mému příspěvku přistupujte.
Chryslera jsem musel mít, protože mám rád tuhle značku a líbí se mi, jak vypadá. A rozjížděl jsem americké tanky, takže prémiový tank se vždy hodí.
Po víc jak 200 bitvách jsem s ním pořád spokojený, je to jeden z mála tanků, kde držím win rate 60%.
Jeho hlavní výhodu je rychlé zaměření, rychlost střelby a přesnost. Ve srovnání s většinou ostatních těžkých tanků i rychlost a obratnost.
A pak ten pancíř. Není to jako ruské mašiny, kde prostě dingáte i když stojíte jako debil. Je to náročnější, ale kdo se umí úhlovat a vrtět věží (nejsem ten případ) a zná pozice na mapě, dokáže podržet hru i proti vyšším tierům.
Ano, kromě win rate jsou moje staty s tímto tankem nic moc, udělené poškození smutné, podíl odraženého poškození tristní, ale to je můj problém. Díky jeho rychlosti dokážete na rozdíl od jiných těžkých tanků více ovlivňovat hru nebo otočit bitvu v závěrečných fázích, kde některým jiným těžákům zbývá jen čekat na obklíčení. Právě v boji proti přesile oceníte rychlé zaměřování a kadenci.
Používání prémiové munice se nevyhnete (i když znáte slabá místa nepřátelských tanků, proti vyšším tierům pomáhá;)), já rozdávám goldy napravo i nalevo, ale nikdy neprodělám, takže proč ne.

Přeji všem hodně štěstí s tímto zajímavým tankem.
Iad

Edited by IadUroboros, 11 December 2017 - 04:06 PM.

ETonno #32 Posted 13 January 2018 - 09:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36237 battles
  • 558
No čo bude.. Ak treba, tak mu šupnite weakspot na vežičku,odstráňte logo a šup s ním do obchodu.. svrbí ma peňaženka a prichádzajúce ruské ťažké s vežou vzadu sú škaredé oproti tomuto.. :P

LawDGamer #33 Posted 05 March 2018 - 03:28 PM

Private

• Player
  • 11579 battles
  • 16
ako ho ziskam ?? lebo ani v hre a ani v premiovom shope neni ale na teste ho niekedy vidim ze si ho mozem kupit ale ked kliknem na purchase tak mi napise ze stranka neexistuje 

mamlass #34 Posted 05 March 2018 - 07:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 683
  • [G0G0] G0G0

View PostLawDGamer, on 05 March 2018 - 02:28 PM, said:

ako ho ziskam ?? lebo ani v hre a ani v premiovom shope neni ale na teste ho niekedy vidim ze si ho mozem kupit ale ked kliknem na purchase tak mi napise ze stranka neexistuje 

Musíš si počkat na nějakou "významnou" příležitost, až ho WGéčko dá znovu do prodeje. Ale upřímně - není moc o co stát :sceptic:

SWAT0013 #35 Posted 05 March 2018 - 11:23 PM

Colonel

• Player
  • 29300 battles
  • 3,582
  • [ANV-V] ANV-V

View PostLawDGamer, on 05 March 2018 - 03:28 PM, said:

Ty si vážně v době dnešního MM chceš koupit tank, který je závislý na tom, že ho neprostřelí šestky a sedmičky, které v něm můžeš šikanovat (a které skoro nepotkáš;), osmičky musí mířit a devítky a desítky ho párají pomalu na autoaim?

Jako je to tvá volba - ale tohle je špatný tank, pro všechny strany - soupeře nižších tierů (které ale skoro nevidí ) a hráče, když bojuje ve vyšších tierech (skoro pořád díky vylepšenému MM T8 tanků)

CeskoslovenskoLT38 #36 Posted 25 March 2018 - 05:51 PM

Private

• Player
  • 22166 battles
  • 42
Tento stroj je velice zábavný. Při naúhlování odrazí desítkový těžák bez větších problémů. Samozřejmě vana musí bát schovaná. V devítkové bitvě je více než konkurenceschopný. A ano desítkové TD ho páře jako máslo, ale to každý heavy tank. Jediná jeho slabina je nízká pene na AP munici. v IX a X se musí goldit. Ale je zábavný. Oproti takové T34 je ve hře i fun factor, který T34 postrádá.

Kacva_P #37 Posted 19 October 2018 - 09:25 PM

Private

• Player
  • 40523 battles
  • 13
Tak pro mě je tenhle tank, respektive to co z něj udělalo WG hoodně smutná záležitost.....Když přišel do hry nedal se na vanu prostřelit ani X tankem a teď??? Prostřelí to i VII. Neříkám, že předtím to bylo dobře, ale myslím, že ho přenerfovali. Čekal jsem slabší dělo a na oplátku jsem čekal kvalitní pancíř. Bohužel....Hodně smutný tank..... je z něj klasika, která se dá hrát přes věž, ale s dělem, které bez goldů je na h....Čas doměření absolutně neodpovídá papírové hodnotě..., protože disperze je asi velká, takže to absolutně nedoměřuje 2s. Musím konstatovat, že momentálně je mnohem lepší Super Perša s jeho omezeným mm. (Tím nechci říct, že CHrysler je to úplná plečka, ale je to průměrný tank). Třeba tahle recenze někomu ušetří peníze.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users