Jump to content

Podvodníci z Wargamingu

• Please log in to reply
88 replies to this topic

Jmeno1 #21 Posted 25 May 2017 - 08:54 AM

Field Marshal

• Player
  • 50856 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Neni tu presne popsano zda byl kontaktovan primo Kajicek a zda reagoval. Jinak reakce ze strany WG zcela odpovida kvalite neschopnych osob ve WG EU. Nic prekvapiveho, jen opakovane dokazuji, ze WG EU je zcela k nicemu.

franta1 #22 Posted 25 May 2017 - 09:10 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 70413 battles
  • 1,020
Je tam přímo psáno, že jsem produktovému manažerovi několikrát psal. Psal jsem mu i na FB, i tady na fóru jsem mu psal PM zprávu. Ale reakce žádná. Je to dle mého názoru mizera, sluchátka prostě poslal kamarádovi s tím, že to v pohodě pořeší. Pro mě je to zlodějský par-chant a podvodník. Zajímavé je také neaktivita moderátorů. Asi jsou si podvodu vědomi. Ale to nevadí, budu se snažit ty jejich podvody rozšířit co nejvíce po různých serverech.

Gabriel_i5_Back #23 Posted 25 May 2017 - 10:14 AM

Major General

• Player
  • 46005 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Nenechte zlost cloumat svým majestátem.

Moderátori náhodou urobili to najlepšie čo mohli aby ťa podporili zo svojej pozície. Nič. Totiž oni majú iba reštriktívne právomoci.

O Kaji4ek som zatiaľ nenadobudol dojem že by bol zlodej. Čo si o ňom myslím môžem však akurát do PM. Na fóre by to bolo za banán. Myslím však že verejné vyhlásenie vyššie postaveného zamestnanca WG je že slúchadlá sú tvoje. Takže sú tvoje. Kto urobil chybu nemáš zisťovať ty ale WG. Takisto WG je zodpovedné za riešenie spôsobu ako ti výhru dodať. Ich postup je jeden veľký pluvanec do tváre hernej komunity. POZOR. Nie omyl. Kde sú ľudia, tam sú omyly. Ale riešenie "tu máš model, raduj sa a viac sa s tebou nemáme o čom baviť" je chrapúnstvo. ( Hľadal som slušnejší výraz čo by to vystihoval. Nie je. Kľudne ho nahraď ak vieš za čo )

Cer_Nano #24 Posted 25 May 2017 - 11:55 AM

Corporal

• Player
  • 29738 battles
  • 195
Nejdem sa zastávať WG rozhodne nie ale WG v tomto má podiel viny len v tom,že ich zamestnanca obhajuje.
Hlavnú vinu nesie človek čo súťaž vyhlasoval,pretože WG tie ceny do súťaže len dalo,losoval ale on čiže za výsledky je zodpovedný tiež on.
To,že si dostal vyjadrenie od podpory a nie od neho ukazuje fakt,že sa k tomu on sám nemieni vyjadriť,čo je vrcholne nevhodné a zbabelé.
Ja by som kontaktoval aj iných výhercov a zistil kto vlastne tie slúchadlá dostal,ak by ich nedostal nikto jednalo by sa o spreneveru ceny.
Ale na druhú stranu ako chce človek riešiť niečo proti WG ? Po tých faux pas vojnových hier,patch 9.18,nových prémiových tankoch atď.
To je boj čo hráč nikdy nemá šancu vyhrať sám,čiže je to možno smutné ale úprimne nič pozitívne od WG nečakaj = nebudeš sklamaný.

franta1 #25 Posted 25 May 2017 - 11:57 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 70413 battles
  • 1,020
No vidíš Houmíku, já mohu říci " Je to zloděj a podvodník" Mě totiž zcela okatě podvedl, a o výhru okradl. A že to bylo pravděpodobně ve prospěch jeho kamaráda usuzuji z toho, že se mnou přez veškerou mou snahu nikdy nijak nekomunikoval. Je to zloděj. Je to lhář. Je to pokřivenej člověk, a podvodník. WG ho v tom podvodu podpořili a proto tvrdím, WG team jsou lháři. Zloději a pokřivení podvodníci.

snipst6 #26 Posted 25 May 2017 - 12:10 PM

Lieutenant

• Player
  • 5438 battles
  • 1,602
  • [DF-CZ] DF-CZ

Přidám se také.

Mnou osobně prubnutý fakt.Totiž když  Kaji4ek nastoupil sem na fórum,tak už ani nevím proč to tenkrát bylo,ale dostával až moc za uši.Tak jsem mu v PM poslal něco v tom smyslu,ať se z toho nic nedělá,protože tady bude fungovat jako (bleskosvod)hromosvod:trollface: na to odepsal během 10 minut a docela v pohodě,rozumně jsme si popovídali.

Později jsem mu psal do PM pár otázek ohledně hry a to o prodávání a kupování herních účtů,doložil jsem konkrétní případy a ptal se na jeho osobní názor a na to zda a co se stím dá něco dělat atd. a na to už jsem nikdy odpověď nedostal.

Z toho vyvozuji to,co je veřejným tajemstvím.

A to,jakmile je negativní zpráva,tak nikdo nereaguje,maže posty,protože jsou nefér vůči milému WG,ale pokud to je něco co by mohlo WG,popřípadě jemu v jeho očích nějak prospět,tak reakce nastane okamžitě.(Ikdyž to bylo jen do PM,myslím,že se to dá všeobecně použít na celé fórum)

franta1 #27 Posted 25 May 2017 - 12:23 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 70413 battles
  • 1,020
Goldíku ;) já vím, že pokud se k tomu postavili takhle, nic už s tou výhrou neudělám. Ale mohu udělat, a dělám jinou věc. Mohu o nich prohlašovat to, co prohlašuji, že to jsou zloději a podvodníci. Názor: WG za to nemůže je mylný. Oni pracují pod hlavičkou WG, čili za ně a jejich podvody zodpovídá právě WG. Proto i o WG mohu prohlašovat : WG jsou podvodníci. Oni s tím nic nemohou dělat, mám vše, počínaje streemem zazálohováno. Vše je proto zcela zřejmé. Budu se ještě snažit obejít CZ komunitu, a celou věc nahlásit vyššímu manažerovi. Třeba za ten podvod bude někdo z CZ teamu vyhozen. Pak půjde zpět na pracák.

Jmeno1 #28 Posted 25 May 2017 - 12:30 PM

Field Marshal

• Player
  • 50856 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Ja pridam svuj celkovy dojem z WG EU. Jsou to vesmes mladi lidi bez znalosti a osobnich zkusenosti. Nedokazi pochopit spravne zpetnou vazbu, vse si vykladaji jako utok na svou osobu i kdyz to tak ve skutecnosti vubec neni. Sve neznalosti a pripadnou neschopnost se pak snazi maskovat pred nadrizenym jen pozitivnimi zpravami, naopak zakaznikum neodpovidaji vubec, pripadne se skryvaji za nekompetentnost a hodne casto i "top secret". Neni to ale bohuzel nic vyjimecneho. My starsi rocniky se s tim setkavame na kazdem kroku. Tady je u WG EU asi nejvetsi problem v "mladi" kolektivu. Nemaji zkusene lidi, kteri umi jednat s lidmi.

Mikhail800 #29 Posted 25 May 2017 - 02:49 PM

Lieutenant

• Player
  • 39168 battles
  • 1,996
  • [ANV-V] ANV-V

View PostJmeno1, on 25 May 2017 - 11:30 AM, said:

Nemaji zkusene lidi, kteri umi jednat s lidmi.

Pod toto sa podpíšem. Ja chápem z vlastnej skúsenosti, že jednať s ľudmi je ťažké, ale slušnosť, empatia, obyčajné ľudské správanie a hlavne PROFESIONALITA by mala byť samozrejmosťou. A duplom od ľudí, ktorí su prijatí na zákaznícku podporu a marketing.

Bohužiaľ v tomto prípade sa jedná o totálne zlyhanie. To, čo vyviedli Frantovi sa inak nazvať nedá. Keby mu Karol (ak teda on urobil chybu) dodatočne poslal tie slúchadlá (kúpil ich za vlastné prachy), tak si WG mohlo ušetriť obrovskú hanbu a on by aspoň prejavil snahu, že mu fakt ide o hráča a firmu pre ktorú robí.

Edited by Mikhail800, 25 May 2017 - 02:50 PM.

bezerker007 #30 Posted 25 May 2017 - 03:12 PM

Private

• Player
  • 11096 battles
  • 35

View PostMikhail800, on 25 May 2017 - 01:49 PM, said:

Pod toto sa podpíšem. Ja chápem z vlastnej skúsenosti, že jednať s ľudmi je ťažké, ale slušnosť, empatia, obyčajné ľudské správanie a hlavne PROFESIONALITA by mala byť samozrejmosťou. A duplom od ľudí, ktorí su prijatí na zákaznícku podporu a marketing.

Bohužiaľ v tomto prípade sa jedná o totálne zlyhanie. To, čo vyviedli Frantovi sa inak nazvať nedá. Keby mu Karol (ak teda on urobil chybu) dodatočne poslal tie slúchadlá (kúpil ich za vlastné prachy), tak si WG mohlo ušetriť obrovskú hanbu a on by aspoň prejavil snahu, že mu fakt ide o hráča a firmu pre ktorú robí.

Neříká se snad "Jaký pán, taký kmán"? Pokud k tomu někdo není veden shora, nejsou postihy za neprofesionálně odvedenou práci atp, tak to bohužel vypadá, tak jak to vypadá. Největší paradox je, že snad jediná cesta, jak by se vedení mohlo dozvědět o špatné práci WG EU je, že by to staff na sebe naprášil sám...a to samozřejmě neudělá. Takže do Minsku jde jen pozitivní zpětná vazba, tam se plácají po ramenou a netuší, že jim EU hnije pod rukama...

PePe_BADABUM_in_FullHD #31 Posted 25 May 2017 - 04:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14864 battles
  • 917
  • [9-TDE] 9-TDE
Koukám, že je problém se k tomu postavit čelem a vyjádřit se, že Kájo? ;)

cNNk #32 Posted 25 May 2017 - 04:32 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,714
  • [9-TDR] 9-TDR

View Postfranta1, on 25 May 2017 - 10:10 AM, said:

Je tam přímo psáno, že jsem produktovému manažerovi několikrát psal. Psal jsem mu i na FB, i tady na fóru jsem mu psal PM zprávu. Ale reakce žádná. Je to dle mého názoru mizera, sluchátka prostě poslal kamarádovi s tím, že to v pohodě pořeší. Pro mě je to zlodějský par-chant a podvodník. Zajímavé je také neaktivita moderátorů. Asi jsou si podvodu vědomi. Ale to nevadí, budu se snažit ty jejich podvody rozšířit co nejvíce po různých serverech.

Moderator si neni niceho vedomej. Moderator neni zamestnanec WG. Moderator ani nevedel, ze nejaka takova soutez byla.

Hele chyba se mozna stala, ale psat hned nejaky svoje domenky, ze je Kayicek zlodej mi prijde dost hnusny. Co ja vim tak dost soutezi zasponzoroval on sam ze sveho - dokonce tusim i tady na foru byla nejaka challenge v tancich.

Sam ho poprosim, aby se tu k tomu vyjadril - takze se zkuset udrzet v nejake slusne rovine.

Cer_Nano #33 Posted 25 May 2017 - 04:43 PM

Corporal

• Player
  • 29738 battles
  • 195

View PostcNNk, on 25 May 2017 - 03:32 PM, said:

Sam ho poprosim, aby se tu k tomu vyjadril - takze se zkuset udrzet v nejake slusne rovine.

:D!!!dělej zařvi!!! :teethhappy:

franta1 #34 Posted 25 May 2017 - 05:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 70413 battles
  • 1,020

cNNk. Ty jsi tomu tedy nasadil korunu. Koukal jsi na ten streem? Koukal jsi, kdo vyhrál sluchátka? Přečetl jsi si, kolikrát jsem Kayi4ek kontaktoval? Četl jsi to, co jsem tu napsal? Já říkám, že je zloděj, pokud to projdeš celé, poznáš zloděje, podvodníka a lháře. Je to produktový manažer Kayi4ek.

To je prostě nezpochybnitelné. Pokud máš zájem, pošlu ti celou komunikaci s CZ podporou Wargamingu, pak pochopíš, že i CZ podpora Wargamingu jsou lháři a  podvodníci.

Allegon #35 Posted 25 May 2017 - 05:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23113 battles
  • 781
  • [S3AL] S3AL

podvod od WG - nekoncici story :)

franta1 #36 Posted 25 May 2017 - 05:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 70413 battles
  • 1,020

Ještě několik bodů k tomu tvému pomatenému názoru milý cNNk ( bez urážky)

1: Myslím si, že moderátor by měl být inteligentní člověk se znalostí diariktiky. Způsobem tvého psaní moc inteligence neukazuješ ( opět bez urážky) Možná mi zkusíš napsat, že to není nutné, ale věř tomu, je to nutné. čeština je prostě čeština. Chovejme se tedy jako češi, ne jako negramoti.

2: Nevšiml jsem si vyjma jednoho slova ( a o tom slově by se co do neslušnosti dalo polemizovat), že bych něco neslušného napsal. Zloděj, lhář, podvodník, pokřivený člověk nepatří do kategorie neslušných slov. Tedy, pokut si píše gramotný člověk s gramotným člověkem. ( opět bez urážky)

3: Nemám psát své doměnky. Omyl, právě o těch doměnkách bylo vynalezeno fórum. Lidé se domnívají, doměnky zveřejňují a zřizovatel, moderátor, administrátor, atd. atd. tyto doměnky vyvracejí, potvrzují, popřípadě uvádějí na pravou míru.

Dle toho, co jsi tu napsal, a teď nevím, jestli tě urazím, mezi tuto skupinu rozhodně nepatříš. Ano, ten kdo ti dal práva moderátora pravděpodobně neměl dost informací o tom, komu ty práva dává. Ano lidé chybují :) ( opět bych prosil bez urážky)

Na stranu druhou, jediný jsi se ozval. Vše ti odpouštím. Ale prosím, piš konstruktivně. Děkuji

Terentius #37 Posted 25 May 2017 - 05:51 PM

Major

• Player
  • 13098 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN

View Postfranta1, on 25 May 2017 - 05:36 PM, said:

1: Myslím si, že moderátor by měl být inteligentní člověk se znalostí diariktiky. Způsobem tvého psaní moc inteligence neukazuješ ( opět bez urážky) Možná mi zkusíš napsat, že to není nutné, ale věř tomu, je to nutné. čeština je prostě čeština. Chovejme se tedy jako češi, ne jako negramoti.

2: Nevšiml jsem si vyjma jednoho slova ( a o tom slově by se co do neslušnosti dalo polemizovat), že bych něco neslušného napsal. Zloděj, lhář, podvodník, pokřivený člověk nepatří do kategorie neslušných slov. Tedy, pokut si píše gramotný člověk s gramotným člověkem. ( opět bez urážky)

3: Nemám psát své doměnky. Omyl, právě o těch doměnkách bylo vynalezeno fórum. Lidé se domnívají, doměnky zveřejňují a zřizovatel, moderátor, administrátor, atd. atd. tyto doměnky vyvracejí, potvrzují, popřípadě uvádějí na pravou míru.

Dle toho, co jsi tu napsal, a teď nevím, jestli tě urazím, mezi tuto skupinu rozhodně nepatříš. Ano, ten kdo ti dal práva moderátora pravděpodobně neměl dost informací o tom, komu ty práva dává. Ano lidé chybují :) ( opět bych prosil bez urážky)

Na stranu druhou, jediný jsi se ozval. Vše ti odpouštím. Ale prosím, piš konstruktivně. Děkuji

Musím se přiznat, že už začínám chápat, proč tě Kay4ek ignoruje... :facepalm:. to je asi jako když sem přijde někdo jak mu ukřivdila podpora a pak z něj vyleze jak a co psal...

Wg jsou volové a jejich chování ani v nejmenším neomlouvám, ale ty se chováš stejně mizerně.

Jack_Re4cher #38 Posted 25 May 2017 - 06:53 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39021 battles
  • 373
  • [BGANG] BGANG

View Postfranta1, on 25 May 2017 - 04:36 PM, said:

Když už chceš někoho kritizovat za vyjadřování a gramotnost, tak se sám také tak vyjadřuj. Koneckonců čeština je čeština, že? Děkuji :) A použít v jednom bodě 4krát slovo domněnka špatně, když v tom bodě použiješ i správně sloveso "domnívat se", to už chce talent. Způsobem tvého psaní se evidentně snažíš snížit něčí inteligenci pod tu tvoji, nicméně se to úplně nepovedlo - mimochodem bez urážky ;) Na závěr tě tedy prosím, vyjadřujme se jako češi (záměrně nepíšu "chovejme se"), ne jako negramoti, abychom s tebou mohli dále konverzovat :P

t0m4s_svk #39 Posted 25 May 2017 - 06:55 PM

Corporal

• Player
  • 12801 battles
  • 146

každý si urobí názor...

Edited by tompeksteel, 25 May 2017 - 07:29 PM.

Terentius #40 Posted 25 May 2017 - 06:56 PM

Major

• Player
  • 13098 battles
  • 2,523
  • [UC0RN] UC0RN

View PostLooser4, on 25 May 2017 - 06:53 PM, said:

Když už chceš někoho kritizovat za vyjadřování a gramotnost, tak se sám také tak vyjadřuj. Koneckonců čeština je čeština, že? Děkuji :) A použít v jednom bodě 4krát slovo domněnka špatně, když v tom bodě použiješ i správně sloveso "domnívat se", to už chce talent. Způsobem tvého psaní se evidentně snažíš snížit něčí inteligenci pod tu tvoji, nicméně se to úplně nepovedlo - mimochodem bez urážky ;) Na závěr tě tedy prosím, vyjadřujme se jako češi (záměrně nepíšu "chovejme se"), ne jako negramoti, abychom s tebou mohli dále konverzovat :P

Předpokládám, že se tím snažil vyjádřit svojí nadřazenost nad cNNk, který slovo domněnka špatně napsal.

Edited by Terentius, 25 May 2017 - 06:56 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users