Jump to content

Marný boj

• Please log in to reply
94 replies to this topic

Vikend_a_pivo #41 Posted 25 May 2017 - 11:28 AM

Private

• Player
  • 11784 battles
  • 21
  • [BERO] BERO

View PostJesterCZ, on 25 May 2017 - 11:06 AM, said:

To je bohužel znak té malosti.

Ničeho nedosáhneme, nemá to smysl, blablabla.

Vždycky se najde člověk, který to začne bojkotovat. V pořádku, někomu to nevadí, nemá s tím problém, jeho názor a má na něj právo. Ale proč proboha má potřebu se do takového vlákna vyjadřovat a ostatní tím demoralizovat? Proč proboha má potřebu psát, jak ničeho nikdo nedosáhne a jak nemají ostatní šanci a nejlépe se jim ještě přijít vysmát?

Kolik příkladů je z minulosti, kdy se naopak povedlo s něčím pohnout? Rychle se zapomíná. Co třeba NMS na steamu? To byla sakra vlna a vracení peněz a na té hře se jinak začalo makat.

Jestli je něco problém, tak je nejednota komunity, kdy místo toho, aby se komunita spojila a stála za sebou, tak někteří nedokáží přejít vlastní stín a vidí jen sám sebe. To vám to vážně nestačilo, všechny ty ******** co WG dělá v pravidelných intervalech? Faily, podrazy ve formě lagů a nezájmu a totální ignorace?

Sakra co vás některé musí přimět k tomu, vyloženě hnout pozadím a něco udělat? Jedině sáhnout na to vaše, pak jste ochotní něco udělat, ale to už může být pozdě.

A proto i když nesouhlasíte, místo toho vašeho nevidím problém, pomozte se do podobné aktivity zapojit a něco udělat. Můžete na tom jenom vydělat.

Slovo nejde je blbost, to neexistuje. Bariéra je jenom ve vaší hlavě a v neochotě a sobeckosti pohnout pozadím.

Bohužel vím, jak to dopadne. Nestane se vůbec nic. Někteří si raději budou držkovat v pozadí, jenom ne proboha aby je nějaký **** neoznačil za plačky a někteří chtějí jen uškodit, to je pro ně zábava. A WG si bude mnout ruce a smát se, protože stádo dojí a bečí přesně podle plánu.

Ano odhodlání, stmelení nekompaktního davu (komunity?) za cílem „něco udělat“ je krásné, revoluční. Ale co je to „něco“? Co je tedy cílem?  Jaký výsledek by měl být, aby tu mohli všichni notovat, že nebyli „malí“, a přes počáteční skepsi některých (dvojice slov, co tu už tady padla) vítězili nad nadnárodní společností. To tu nebylo psáno a já to prostě nevím.

Pro obvyklé reakce: WN8 678,24 ; WR 49,84

kurcatovium #42 Posted 25 May 2017 - 11:28 AM

Brigadier

• Player
  • 45716 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View Posth4ctor, on 25 May 2017 - 10:37 AM, said:

ja bych tady rad udelal trosku "reality check"

zadny streamersky eso (clovek ktery z toho zije) se do bojkotu nikdy nezapoji protoze by na tom stratil suby,reklamu atd. ze by ohrozoval vlastni zivobyti, i takovy sirfoch ktery je momentalne v kurze by se na bojkot vy*ral z vysoka protoze je jedna vec drzkovat na youtube ale druha vec je nemit na najem

Jiný "reality check": myslíš, že streameři, kteří se tím živí, hrají a streamují jen jednu hru?

ClearEvil #43 Posted 25 May 2017 - 11:30 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View Postkurcatovium, on 25 May 2017 - 09:27 AM, said:

Ofiko fórum je totiž jen od toho, aby se zde chválilo...

To ne, ale těžko necháš sousedy plánovat akci proti tobě u sebe v obýváku. :popcorn:

prde1966 #44 Posted 25 May 2017 - 11:38 AM

Colonel

• Player
  • 111565 battles
  • 3,998

tak toto vlákno je pre mňa plné prekvapení-

prvotne že také niečo zakladáš práve ty, kto tu chodí a číta tvoje názory asi pochopí moje čudováníčko - ale ak by to malo správnu formu rád sa pripojím /osobne som do hry dal nemalé penízky - neľutujem hra ma baví ale pár mesiacov som bez premka a platieb vieme pre čo/

Ale hlavné moje prekvapko patrí moderátorom /výnimočne obom aj pánovi nezaujatému/ tak chlapci všetka česť a skláňam kalaf z plešiny  - nie len že to nemažete ale aj zaujmete stanovisko ktoré má gule

:great::medal:     

peky1128 #45 Posted 25 May 2017 - 11:56 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12713 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV
Myslim ze na zaciatok by stacil aj jeden den,24 hodin sa nepripojit. Urcite by sa to dalo lahsie zorganizovat ako 2 tyzdne.
Niekedy aj vystraha pomoze.

Morgenstein #46 Posted 25 May 2017 - 12:03 PM

Sergeant

• Player
  • 31099 battles
  • 244
  • [_V4L_] _V4L_

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 11:06 AM, said:

Tak OK. Beru Vaše argumenty, že se nikdo nepřipojí, že i kdyby ano na WG by to nemělo vliv, že to nemá cenu.

Pak ovšem nechápu proč je fórum plné nadávek a brečíků. Jelikož to nezmění nic určitě. 

Tak prostě změny ve hře berte jak jsou a zbytečně se nenervujte. 

A prosím buďte zde na fóru optimistictejší, nedá se to číst pořád dokola. 

Toho hejtu na fórech online her je obvykle docela dost. Může za to frustrace hráčů, žádná jiná hra nedokáže frustrovat tolik jako online hry. 

Nejde ani tak o to, že by si dělali naději, že tím něco změní, spíš je to takové ulevování si.  Někoho náhodou vypne artyna na ránu a první co udělá, že jde na fórum křičet, jak je hra nehratelná kvůli artynám. Už samozřejmě nenapíše, že v minulých deseti hrách se ho artyna ani nedotkla..atd..

BlueTomcat #47 Posted 25 May 2017 - 12:16 PM

Major

• Player
  • 25503 battles
  • 2,719
  • [KHIL] KHIL

Brečíky na fóru jsou buď od nějakých mlaďochů co si myslí že když něco řeknou tak je WG poslechne a pak protože můžeme a zkrátka se k tomu vyjádřit můžeme, to je zkrátka internet,to že WG z nás má bžundu, z těch pár procent co chodí na fóra! Jediný čeho za ty roky komunita dosáhla dosáhla je to, že se spravili artilerie, protože to bylo už neúnosné a to je celé. Vždyť se podívejte kam to celé směřuje, ty nabídky a akce jsou určený primárně pro lobotomiky co jim ochotně zaplatí. 

To že komunita nadává na goldspam, nefunkční pancíř, MM (dodnes není opraven, turbovýhry a turboprohry pokračují vesele dál), koridory, žádné nové mapy apod. to už nikdo nevidí. 

A to nás milé WG každou chvílí zásobuje pravidelnými dávkami failů a jak se to projevuje? Nijak, absolutně nijak. Vzpomínáte si ještě na fail s War Games? Po internetu to proběhlo skoro bez povšimnutí, pár lidí se naštvalo ale to jsou očekávané ztráty, nic mimořádného. 

Zkrátka přijďte s plánem co není jen výkřik do tmy a rád se připojím. 

kurcatovium #48 Posted 25 May 2017 - 12:28 PM

Brigadier

• Player
  • 45716 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostClearEvil, on 25 May 2017 - 11:30 AM, said:

To ne, ale těžko necháš sousedy plánovat akci proti tobě u sebe v obýváku. :popcorn:

Když je pozvu na návštěvu a zatímco si odskočím na záchod, oni mě budou pomlouvat, zaprvé si o nich pomyslím něco nehezkého, ale zadruhé se zamyslím i nad sebou, zda jim k tomu nedávám důvod...

UKO_JESHITA #49 Posted 25 May 2017 - 12:30 PM

Major General

• Player
  • 52520 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN

View Postprde66, on 25 May 2017 - 11:38 AM, said:

tak toto vlákno je pre mňa plné prekvapení-

prvotne že také niečo zakladáš práve ty, kto tu chodí a číta tvoje názory asi pochopí moje čudováníčko - ale ak by to malo správnu formu rád sa pripojím /osobne som do hry dal nemalé penízky - neľutujem hra ma baví ale pár mesiacov som bez premka a platieb vieme pre čo/

Ale hlavné moje prekvapko patrí moderátorom /výnimočne obom aj pánovi nezaujatému/ tak chlapci všetka česť a skláňam kalaf z plešiny  - nie len že to nemažete ale aj zaujmete stanovisko ktoré má gule

:great::medal:     

Proč já? Protože mě štve to množství negativizmu zde na fóru. Tak jsem naznačil, možnost,  jak se pokusit něco změnit. Zvlášť, když dle mého je zrovna dobrá doba se o něco takového pokusit. A využít nenalady streamerů. Jejich postihu od WG bych se nebál, vzájemně se potřebují. 

No místo dalších nápadů jak na to nebo nabídky překladu nebo něčeho. Jsme svědky toho, že komunita se neshodne a vše vzdá hned v zárodku. Takže si zasloužíme to co je teď a co přijde. WG nemusí mít žádnou starost. 

Toť asi tak vše. 

ClearEvil #50 Posted 25 May 2017 - 12:52 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View Postprde66, on 25 May 2017 - 12:38 PM, said:

nie len že to nemažete ale aj zaujmete stanovisko

Tak, schovat to, je otázka vteřin. A podobných akcí už tu bylo. Od odchodů k WT nebo AW, po různé bojkoty, stávky...

JesterCZ #51 Posted 25 May 2017 - 12:59 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 66191 battles
  • 1,502
  • [_AF_] _AF_

View PostVikend_a_pivo, on 25 May 2017 - 10:28 AM, said:

Ano odhodlání, stmelení nekompaktního davu (komunity?) za cílem „něco udělat“ je krásné, revoluční. Ale co je to „něco“? Co je tedy cílem?  Jaký výsledek by měl být, aby tu mohli všichni notovat, že nebyli „malí“, a přes počáteční skepsi některých (dvojice slov, co tu už tady padla) vítězili nad nadnárodní společností. To tu nebylo psáno a já to prostě nevím.

Pro obvyklé reakce: WN8 678,24 ; WR 49,84

Možná nečteš, nebo to vysvětlení co je to něco nechceš vidět, ale sám UKO jej v tomhle vlákně několikrát popsal.

Já s ním ne vždy souhlasím, třeba podobné vlákno bych čekal od jiných hráčů a překvapilo mě, že jej založil, ale evidentně už má toho negativizmu dost, vadí mu a snaží se něco s tím udělat. Každý se snaží, seč je v jeho silách, napsal o co mu jde a napsal jak by to šlo také podle něj udělat. Nikde netvrdil, že má patent na chytrost a že zná jediné správné řešení. Nicméně každý se může zapojit a třeba poradit něco lepšího.

Nicméně udělal alespoň něco, což je stejně o 90% víc, než udělá většina z ostatních.

A popravdě, divím se, že tohle vlákno ještě není uzamčené. 

Miri37 #52 Posted 25 May 2017 - 01:32 PM

General

• Player
  • 50501 battles
  • 8,558

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 11:30 AM, said:

Proč já? Protože mě štve to množství negativizmu zde na fóru. Tak jsem naznačil, možnost,  jak se pokusit něco změnit. Zvlášť, když dle mého je zrovna dobrá doba se o něco takového pokusit. A využít nenalady streamerů. Jejich postihu od WG bych se nebál, vzájemně se potřebují. 

No místo dalších nápadů jak na to nebo nabídky překladu nebo něčeho. Jsme svědky toho, že komunita se neshodne a vše vzdá hned v zárodku. Takže si zasloužíme to co je teď a co přijde. WG nemusí mít žádnou starost. 

Toť asi tak vše. 

Hmm, naznačil.  :(

Trochu lepší, než něco je špatně a nějak by se to mělo řešit, ale nevím jak.

Chce to nějaký rozumný návrh a přijatelný pro co největší skupinu lidí (hráčů).

1. Každý streamer smázne na protest veřejně svůj hlavní účet. Postupně prodá veškerou techniku, propustí posádky a přes nákup/prodej spotřebáků se zbaví stříbra. Už vidím, jak UKO začne mazat od úterý svůj účet na protest proti vývoji WoT a jak se k němu přidá velká část dalších, co dělají videa a i obyčejných hráčů. :)

To je blbost a nic neřešící záležitost s 0 šancí na úspěch. Záměrně byl návrh přehnán.

2. Na protest proti zavádění "OP" prémiáků na T8 a třeba i nové úpravě arty (stunu) vyhlašujeme bojkot hraní T6-10, kde se ty změny projevují nejvíc.

Krátkodobá jednorázová akce se blbě organizuje a tak by bylo dobé to protáhnou na celý měsíc.

Protestující by nehráli, nebo jen T1-5. Chceš hrát i podpořit stávku, děláš videa není problém tedy při daném omezení.

Pokud by se to uchytilo, tak by si toho mohlo všimnout dost hráčů i samotné WG. Jako demonstrace síly komunity by to pro začátek bohatě stačilo.      

U klanů by se to nechalo podpořit nějakou vnitřní soutěží o nějakou cenu za nejvíc získaných expů v bitvě ze všech účastníků stávky. Výherce nesmí mít během stávky žádnou bitvu na publiku s technikou T6+. 

Pozor, je to jen náznak nějakého konkrétnějšího modelu, co by mohl být přijatelnější pro víc hráčů. Taková trojčeta dobrých hráčů v low by byla jistě nepřehlédnutelná i pro hráče, co se o nějaké dění moc nezajímá.

Vikend_a_pivo #53 Posted 25 May 2017 - 01:55 PM

Private

• Player
  • 11784 battles
  • 21
  • [BERO] BERO

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 08:06 AM, said:

Zdravím,

Poslední dobou nám na fóru houstne nálada. A nejspíše to nikam nevede. Mám takový nápad. Nadávat na WG zde nebo na streamech je evidentně neefektivní. Jako všude dnes jde o peníze v první řadě. Takže jedinou možnost, kterou vidím, je zorganizovat bojkot. Musí to být akce živelná. Aby WG pochopilo, že hráči jsou nespokojení masově. To znamená vyhlásit 14 dní nehrání.Vyhlásit  určité datum. Třeba 1.8 až 14.8 se nespokojení hráči nepřipojí  do hry. No a začít normální kampaň. Získat největší youtubery a streamery aby místo nadávání WG šířili tuto myšlenku. Založit FB stránky. Jazykově zdatní, toto psát na všechny fóra. Získat lidi z klanu, kamarády. A pokud se podaří aby počet připojených hráčů od 1.8 klesl na polovinu a méně, celých 14 dní. Pak věřím že se ve WG začnou bát a začne se něco dít.

PS: pokud se najde pár aktivistů a rozjedou to, tak rád pomůžu a má účast na protestu je tímto slíbena.

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 08:42 AM, said:

A četl jsi to vůbec? Tady to je jen popichnutí největších kritiků k akci.

Nemám dovolenou. To datum může být kdykoli. Opět četl jsi co by se muselo udělat?

Jinak samozřejmě vůdce musí být všeobecná WoT autorita. A to já nejsem. Ale spousta hráčů chodí na stream těch největších tam musí zabojovat.

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 09:21 AM, said:

To není jen na Tebe, vy pořád uvažujete česky. Buď není šance nebo že Češi nic nemůžou. Ano je nás málo. Ale o tom já nepíšu, spousta z Vás sleduje třeba zrovna Focha a další. A teď jsou naštvaní tak proč toho nevyužít, já nikam Lobovat nemůžu, protože nejsem bohužel na to jazykově vybaven. Ale spousta z Vás je. Řešíte datum, zas jak české, vždyť to byl nástřel může to být třeba na vánoce. WG zajímají jen čísla a věřím, že když jim výrazně ubydou hráči na serveru v jeden čas, začnou jednat. Možná když ohlas na akci bude velký tak už v průběhu akce. Jenom citátem : Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod....

Pokud to nezkusíme, pak nemá cenu nadávat, a musíme přijmout to co je.

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 09:36 AM, said:

To jistě, ale dost jich sleduje streamery a pro svou modelu udělají cokoli. Navíc lidi rádi protestují a přidávají se k protestům. Je to politika a dnes je nejlepší doba kdy je spousta vlivných streamerů naštvaných. Zkuste někdo tento nápad sesmolit v aj a rozeslat jim to. Pokud se jim to bude zamlouvat pak je šance. A když jich bude více, tak se to dozví i v Rusku a tam se taky poslední patch úplně neujal. I drobný kamínek spustí lavinu.

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 09:38 AM, said:

Jenže toho masově nedocílíš. Ovšem 14 dní nehrát je zadarmo.

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 09:43 AM, said:

Máš jiné řešení. Mě je to celkem jedno. Tohle je nápad pro ty co jsou velmi nespokojení. Mě tento patch taky nenadchl, ale jsem schopen se přizpůsobit. To, že nejsem žádná WoT autorita vím a taky to píšu. Ty jsi se předvedl urážkou, to je znak nuly.

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 09:58 AM, said:

Proč? Protože je tím zaplevelené celé fórum. Tak jsem dal podnět k přemýšlení. Určitý pokus něco změnit s tím, že vidím, že by byla vhodná doba.  Ano já moc na hru nenadavám, protože to nemá žádný význam. Prostě hraju a to co říkám, že až se bavit nebudu tak skončím, stále platí. Týmy jsou špatné všeobecně, ale nadávání v bitvě neber tak vážně, pořád tam je adrenalin.

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 10:03 AM, said:

Jo, s tím souhlasím, mě hlavně štve, že se tady jen nadává. Ale podle reakcí vidím, že reálně nikdo nic podniknout nechce. Nebylo by na škodu pár vláken smazat. Včetně tohoto. Jako zrcadlo mi to stačí. Potvrdil jsem si, že jsme jen uprdění Češi, největší kritici u piva v hospodě.

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 11:06 AM, said:

Tak OK. Beru Vaše argumenty, že se nikdo nepřipojí, že i kdyby ano na WG by to nemělo vliv, že to nemá cenu.

Pak ovšem nechápu proč je fórum plné nadávek a brečíků. Jelikož to nezmění nic určitě.

Tak prostě změny ve hře berte jak jsou a zbytečně se nenervujte.

A prosím buďte zde na fóru optimistictejší, nedá se to číst pořád dokola.

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 12:30 PM, said:

Toť asi tak vše.

Kde konkrétně je cíl akce vůči WG několikrát uveden? Vidím pouze zmínku o tom, že se nový Patch v Rusku neujal. Jinak vidím pouze rozčarování nad "toxicitou" fóra a reakcí některých přispívajících.

UKO_JESHITA #54 Posted 25 May 2017 - 02:21 PM

Major General

• Player
  • 52520 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN

View PostVikend_a_pivo, on 25 May 2017 - 01:55 PM, said:

Kde konkrétně je cíl akce vůči WG několikrát uveden? Vidím pouze zmínku o tom, že se nový Patch v Rusku neujal. Jinak vidím pouze rozčarování nad "toxicitou" fóra a reakcí některých přispívajících.

To je cesta, cíl cesty se mohl dohodnout, i proto jsem nenutil žádný konkrétní důvod.Na tom se musí shodnout většina.Ale neshodne.

No každopádně feedback z tohoto vlákna bude mít jen dvě slova " NO STRES "

JesterCZ #55 Posted 25 May 2017 - 02:23 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 66191 battles
  • 1,502
  • [_AF_] _AF_

View PostVikend_a_pivo, on 25 May 2017 - 12:55 PM, said:

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 08:06 AM, said:

Zdravím,

Poslední dobou nám na fóru houstne nálada. A nejspíše to nikam nevede. Mám takový nápad. Nadávat na WG zde nebo na streamech je evidentně neefektivní. Jako všude dnes jde o peníze v první řadě. Takže jedinou možnost, kterou vidím, je zorganizovat bojkot. Musí to být akce živelná. Aby WG pochopilo, že hráči jsou nespokojení masově

UKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 12:30 PM, said:

Proč já? Protože mě štve to množství negativizmu zde na fóru.

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 09:58 AM, said:

Proč? Protože je tím zaplevelené celé fórum.

Promiň, že vytrhávám z kontextu, ale celé to kopírovat z důvodu délky nechci. Po přečtení všeho mě je vcelku jasné o co mu jde. Navíc k úplnému zodpovězení tvé otázky bych musel okopírovat cca třetinu fóra. Tobě připadá atmosféra na fóru v pořádku, když si přečteš vlákna o novém patchy, lagy atd. atd.?

Kucus_brainless_zombie #56 Posted 25 May 2017 - 03:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

Wow. Nevím co se stalo, docela jsi mě UKO překvapil... Na alkohol je ještě brzy, tak tím to asi nebude. :teethhappy: Tak jsem si přečetl pár tvých dalších příspěvků a už to aspoň trochu dává smysl. Akorát nevím, zda tvým cílem je doopravdy takovou akci udělat nebo naopak na tomto vlákně ukázat, jak ty brečíky jsou zbytečný... ;)

Zajímavý návrh. Ale chybí tam dost věcí a tou hlavní je, co by se konkrétně mělo změnit, jaký je cíl té akce. Ono je totiž hodně nespokojených lidí, ale ti lidé jsou nespokojení s různými věcmi: někdo je nespokojený se změnou artyn, jiný s LT, další s MM, jiný s novými tanky, další se směřováním hry jako takové atd atd. Samozřejmě ty množiny se prolínají a jsou i hráči co jsou nespokojení úplně se vším.

Takže když chceš úspěšnou akci, musíš mít co nejvíc hráčů, tzn. najít jeden nebo pár společných problémů. Tohle je asi ta nejtěžší část této akce. Pokud se podaří najít ten společný cíl, který bude mít hlavu a patu a zároveň i nějaké rozumné řešení, určitě by se pak našlo dost lidí, případně by se i dost lidí zapojilo reálně. Ono něco jiného je vykecávat se v hospodě... ehm na fóru a něco jiného doopravdy reálně něco udělat. ;)

Nálada houstne a ne jenom na fóru, to souhlasím. Ale nesouhlasím s tím, že se nic neděje, že si toho WG vůbec nevšímá, právě naopak. Důkazem budiž jejich boj proti blbé náladě ať už změnou pravidel na fóru či otevřeným bojem proti všemu "sprostému" okolo WoT (a to není jen Fochgate, už před ním bylo pár kauz, akorát ne tak na očích). Takže WG to ví.

Akorát mi přijde, že WG se vydalo cestou represe, místo toho aby se pokusili najít co přesně tu blbou náladu vyvolává. Respektive, WG si myslí, že za blbou náladou stojí pár rebelů, které když umlčí, tak vše bude v pohodě. Ale já si myslím, že obecně za blbou náladou nejsou rebelové, ale samotný přístup WG.

Přijde mi, že se WG chová příliš arogantně, naprosto nekomunikuje s hráči a jak se lidově říká - "prdí na ně".

Viz 9.18, kde byla velká nevole ze strany hráčů a WG mlčelo. Prostě arogantně mlčelo s tím, že to stejně pustí a že "si to časem sedne". Není chyba že to vypustili, je to jejich produkt a prostě si myslí, že je to dobrá změna. Chyba je v té nekomunikaci, v tom že nejsou schopní vysvětlit a podložit dobrýma argumentama, proč to tak dělají, proč to tak je. Zjednodušeně řečeno, neexistuje zpětná vazba na zpětnou vazbu.

Ufff, to jsem se rozkecal.

To asi samozřejmě těžko. Teď je jen otázka, zda plánují akci proti tobě nebo zda se ti nesnaží pomoct se zlepšit. ;)

Jenom arogantní hlupák si myslí, že každý kdo ho kritizuje je nepřítel.

Edited by Kucus_CZ, 25 May 2017 - 03:16 PM.

ClearEvil #57 Posted 25 May 2017 - 04:20 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostKucus_CZ, on 25 May 2017 - 04:14 PM, said:

To asi samozřejmě těžko. Teď je jen otázka, zda plánují akci proti tobě nebo zda se ti nesnaží pomoct se zlepšit. ;)

Jenom arogantní hlupák si myslí, že každý kdo ho kritizuje je nepřítel.

Tohle není o kritice, proti té tu nic nenamítáme, pokud je psaná slušně. Ale je zajímavé, že pro plánování "rebelie" používáte prostor oponenta. ;) Myslím, že kdyby to UKO_JESHITA propagoval v rámci svého YT nebo Streamu, tak to bude mít větší dosah než tady na fóru.

tixtix #58 Posted 25 May 2017 - 04:42 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 73294 battles
  • 318
  • [WRT] WRT

Takovou akci bych uvítal. Strávil jsem u hry nemálo času a jsem frustrovaný z posledních změn.

Nelíbí se mi arty, myslím, že jedna na hru je až až. A samozřejmě bez stunu.

Nelíbí se mi skládání týmů. 3-5-7 je dobrý, jen ne na top 2 td a arty. Nebo jeden tým 3 defendery a druhej pantera 2, fcm a tiger 2.

Nelíbí se mi přístup WG Staffu. Jen dělají, že zde nejsou, přitom jsem jejich přítomnost párkrát zaznamenal. Na zásadní otázky mlčí, ale že je v obchodě nový tank, to tu máme v novinkách už ráno v 9:00.

Nelíbí se mi tříminutové bitvy kterých přibývá.

Atd, atd, atd

Rád podpořím jakýkoliv protest. Pokud mi dá někdo anglickou předlohu o tom, že bude třeba bojkot, budu to spamovat v každé bitvě. V určený termín nemám problém nehrát. Od vydání 9.18 jsem neposlal ani euro a bude to tak i nadále dokud nezačnou komunitu poslaouchat a né si na to jen hrát.

UKO_JESHITA #59 Posted 25 May 2017 - 04:51 PM

Major General

• Player
  • 52520 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN

View PostClearEvil, on 25 May 2017 - 04:20 PM, said:

Tohle není o kritice, proti té tu nic nenamítáme, pokud je psaná slušně. Ale je zajímavé, že pro plánování "rebelie" používáte prostor oponenta. ;) Myslím, že kdyby to UKO_JESHITA propagoval v rámci svého YT nebo Streamu, tak to bude mít větší dosah než tady na fóru.

Tak, ono nejde o nějakou rebelii, proto jsem navrhoval nějaký časový úsek nehrání, což by nebolelo ani jednu stranu jen by se ukázalo, že komunita je připravena držet spolu a umí se vyjádřit.Ovšem v plné nahotě se ukazuje, že toho není schopna.Na svém streamu můžu cokoli, ale tady jsem to napsal jako všeobecnou reakci na né moc příjemnou náladu.Zde se vyskytuje velmi mnoho nespokojených lidí,dle příspěvků.

Závěrem: Tuto hru mám rád a rád chodím i sem na forum.Tohle byl pokus směrovat tu všeobecnou zlobu do nějakého pokusu o změnu.Já jsem i tak spokojen, alespoň jsem si mohl udělat detailní obrázek o zde diskutujících a komunitě.

No a jdu se bavit hraním, než se hra promění tak, že se už u ní nepobavím.

PS: v pátek bude stream, můžeme podiskutovat tam.

lukasarcher #60 Posted 25 May 2017 - 04:54 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostUKO_JESHITA, on 25 May 2017 - 07:06 AM, said:

Zdravím, 

Poslední dobou nám na fóru houstne nálada. A nejspíše to nikam nevede. Mám takový nápad. Nadávat na WG zde nebo na streamech je evidentně neefektivní. Jako všude dnes jde o peníze v první řadě. Takže jedinou možnost, kterou vidím, je zorganizovat bojkot. Musí to být akce živelná. Aby WG pochopilo, že hráči jsou nespokojení masově. To znamená vyhlásit 14 dní nehrání.Vyhlásit  určité datum. Třeba 1.8 až 14.8 se nespokojení hráči nepřipojí  do hry. No a začít normální kampaň. Získat největší youtubery a streamery aby místo nadávání WG šířili tuto myšlenku. Založit FB stránky. Jazykově zdatní, toto psát na všechny fóra. Získat lidi z klanu, kamarády. A pokud se podaří aby počet připojených hráčů od 1.8 klesl na polovinu a méně, celých 14 dní. Pak věřím že se ve WG začnou bát a začne se něco dít. 

PS: pokud se najde pár aktivistů a rozjedou to, tak rád pomůžu a má účast na protestu je tímto slíbena.

Dobrý nápad, má to ale menší háček. Fórum, stream a podobné věci sleduje asi tak 5% všech hráčů WoT. I kdyby se přidali všichni z fóra, tak to bude mít nulový efekt.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users