Jump to content

Aktualizace 9.19 - Hodnocené bitvy

• This topic is locked This topic is locked
139 replies to this topic

DoktorKevina #121 Posted 28 June 2017 - 11:49 AM

Corporal

• Player
  • 49872 battles
  • 133
  • [CSNZ] CSNZ
Jo ale zákaznická podpora mi řekla že je to počítáno stejně. Dokonce i s odkazem. . . Až budu u PC dám screenshot toho co mi napsali

Edited by DoktorKevina, 28 June 2017 - 11:50 AM.

SG_semda #122 Posted 28 June 2017 - 11:55 AM

General

• Player
  • 41131 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Support ví velký kulový :P

DoktorKevina #123 Posted 28 June 2017 - 11:57 AM

Corporal

• Player
  • 49872 battles
  • 133
  • [CSNZ] CSNZ
To vím, zkusil jsem to jako zpětnou vazbu.

Denisovan_SVK #124 Posted 29 June 2017 - 09:32 AM

Private

• Player
  • 5378 battles
  • 2
  • [VIITS] VIITS
Vyrovnané Bitvy ? 5 Tier vs 8 Tier ? To sú vyrovnané bitvy  ? 7 Tier vs 9-10 Tier ? To je velmi teda vyrovnané až sa my táto hra zhnusila fuj 

Edited by Denisovan_SVK, 29 June 2017 - 09:36 AM.

Gabriel_i5_Back #125 Posted 29 June 2017 - 10:58 AM

Major General

• Player
  • 45966 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Ty si mal bitku tieru 5 proti tieru 8. Alebo tier 7 proti 10? Po zmene scout BT a troll čiat? Si si istý?

HerrKreutz #126 Posted 29 June 2017 - 07:58 PM

Sergeant

• Player
  • 22474 battles
  • 272
  • [EDPM] EDPM

Snaha dobrá. Žel moje germánská garáž nedisponuje správnými stroji.

Potřebuji mezi protivníkem a mnou min. 500m a to tady prostě nejde.

Leo svítí hned, takže ho lze hrát jedině jako odstřelovače. E-50M svítí též hned, navíc mnohem pomalejší a doby použitelného armoru jsou tytam.

Miri37 #127 Posted 29 June 2017 - 09:50 PM

General

• Player
  • 50203 battles
  • 8,510

Když už tady máme takový pěkný experiment, tak si říkám, proč ho nevyžít.

Je tady hodně hráčů, co si to vyzkoušeli a tak mohou odpovědět a základě zkušeností.

Chtěli by jste takové jednoúrovňové bitvy na místo současného MM v celém randomu?

Mě jednoúrovňové bitvy netáhnou, ale některý hráči léta stále volají po úpravách MM.

Nejdříve zrušit MM+-3 na +-2 a už se ozývají hlasy s požadavky na MM+-1 a pak by následoval logicky požadavek MM 0. 

VijaCZ #128 Posted 29 June 2017 - 10:32 PM

Brigadier

• Guest
  • 75748 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Tak sem svoje působení v náhodně hodnocených bitvách alias "KRANKEDech" zakončil naprosto definitivně. Mám jen jedny nervy, nahlas rozhodně doma nadávat nechci, takže proběhl trojitý teamkill všech artyn v týmu a na hodinku si dám pauzičku od WoTka kompletně a doživotně od tohohle nesmyslu :)

Pokud by někoho zajímalo jak jdou dát tři teamkilly, tak musíte na "hvězdu smrti" naložit HEčka, střílet pod artynu do země a zabít jí tak aby nedostala přímý zásah. Z toho vyplývá že sem si pro ten ban šel úmyslně a plánovaně už před zahájením té konkrétní bitvy.

Račte odsuzovat a nadávat mi a chlubit se jak zrovna VÁM artyny v KRANKED battles strašně pomáhají a vůbec nevadí - pro mě je artyna v hodnocených bitvách důvod absolutní nehratelnosti a rozloučil sem se s tím herním modem "stylově"

pro moderátory : tohle je jen můj osobní názor a můj osobní prohřešek proti pravidlům hry - a byl sem za něj už potrestán. Co sem udělal bylo špatné a vím že sem se pomstil na jiných hráčích artyn než kteří mi brutálně podělali měsíc hraní WoTka v hodnocených bitvách - takže to tu prosím nechte aby bylo vidět kam až dokážou artyny v RB dohnat jinak u hry vcelku klidného člověka. Znovu opakuju : bylo to špatné a nevybízím nikoho k následování.

panzersysel #129 Posted 30 June 2017 - 05:25 AM

Private

• Player
  • 63986 battles
  • 16

View PostVijaCZ, on 29 June 2017 - 09:32 PM, said:

Tak sem svoje působení v náhodně hodnocených bitvách alias "KRANKEDech" zakončil naprosto definitivně. Mám jen jedny nervy, nahlas rozhodně doma nadávat nechci, takže proběhl trojitý teamkill všech artyn v týmu a na hodinku si dám pauzičku od WoTka kompletně a doživotně od tohohle nesmyslu :)

Pokud by někoho zajímalo jak jdou dát tři teamkilly, tak musíte na "hvězdu smrti" naložit HEčka, střílet pod artynu do země a zabít jí tak aby nedostala přímý zásah. Z toho vyplývá že sem si pro ten ban šel úmyslně a plánovaně už před zahájením té konkrétní bitvy.

Račte odsuzovat a nadávat mi a chlubit se jak zrovna VÁM artyny v KRANKED battles strašně pomáhají a vůbec nevadí - pro mě je artyna v hodnocených bitvách důvod absolutní nehratelnosti a rozloučil sem se s tím herním modem "stylově"

pro moderátory : tohle je jen můj osobní názor a můj osobní prohřešek proti pravidlům hry - a byl sem za něj už potrestán. Co sem udělal bylo špatné a vím že sem se pomstil na jiných hráčích artyn než kteří mi brutálně podělali měsíc hraní WoTka v hodnocených bitvách - takže to tu prosím nechte aby bylo vidět kam až dokážou artyny v RB dohnat jinak u hry vcelku klidného člověka. Znovu opakuju : bylo to špatné a nevybízím nikoho k následování.

Pokud existuje feedback pak arty musi z ranked zmizet nebo omezit počet...kdo ma X. arty tak to hraje protože vypočet EXP je zcela mimo realitu....

patrikos68 #130 Posted 30 June 2017 - 05:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 53726 battles
  • 377
  • [CZSL] CZSL

View PostVijaCZ, on 29 June 2017 - 09:32 PM, said:

Plne súhlasím s tvojim konaním. Arty je [Editováno] v rankedoch . Nech to obmedzia na 1ks alebo nech ich daju úplne do [Editováno] .Niekoľko bitiek som dostal [Editováno] od arty a už som stratil nervy to hrať . Celý čas som sa držal v 1.lige do max pozície 400. Teraz budem rád ak sa udržím v druhej lige :D

Edited by ClearEvil, 01 July 2017 - 10:58 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

VijaCZ #131 Posted 30 June 2017 - 07:05 PM

Brigadier

• Guest
  • 75748 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Díky za morální podporu :)  No já se plácám kolem 4500 místa a teď to půjde hodně dolů když už to hrát nebudu. Ale už mě to v podstatě ani nezajímá

Jedno video ilustrující situaci s "vybalancovanejma" artynkama v ranked battles mam na YT :

Spoiler

panzersysel #132 Posted 30 June 2017 - 07:40 PM

Private

• Player
  • 63986 battles
  • 16
Tak že ještě jednou pro WG arty v ranked v současné podobě je zcela mimo realitu a moje psychické možnosti tak že každý den zakončím teamkill for arty....p.s. pokud by byla komunita WoT aspon trošku normalní sama by si tim to zpusobem zredukovala toto svinsto a odpad hry WoT.Tak jak jsem to zažil v jinych hrách.

_PuTiN_is_BeAsT_ #133 Posted 30 June 2017 - 09:28 PM

Sergeant

• Player
  • 36607 battles
  • 299
  • [-LCP-] -LCP-
akože dneska 15 x prehra posebe
včera 20 prehier 2 výhry
predvčerom to isté 

naozaj chorá hra. inák sa to nedá povedať. či ? :D

emaxcz #134 Posted 30 June 2017 - 09:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29666 battles
  • 466

View PostVijaCZ, on 30 June 2017 - 06:05 PM, said:

Díky za morální podporu :)  No já se plácám kolem 4500 místa a teď to půjde hodně dolů když už to hrát nebudu. Ale už mě to v podstatě ani nezajímá

Jedno video ilustrující situaci s "vybalancovanejma" artynkama v ranked battles mam na YT :

Spoiler

Bych se ani nedivil, kdyby některý to medko na forku napsalo, proč že si to vlastně někdo stěžuje na arty, když on snima přece nemá problém :teethhappy:

Edited by emaxcz, 30 June 2017 - 09:34 PM.

emaxcz #135 Posted 01 July 2017 - 12:42 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29666 battles
  • 466

View PostMiri37, on 29 June 2017 - 08:50 PM, said:

Když už tady máme takový pěkný experiment, tak si říkám, proč ho nevyžít.

Je tady hodně hráčů, co si to vyzkoušeli a tak mohou odpovědět a základě zkušeností.

Chtěli by jste takové jednoúrovňové bitvy na místo současného MM v celém randomu?

Mě jednoúrovňové bitvy netáhnou, ale některý hráči léta stále volají po úpravách MM.

Nejdříve zrušit MM+-3 na +-2 a už se ozývají hlasy s požadavky na MM+-1 a pak by následoval logicky požadavek MM 0. 

Většinu hráčů neštve ani tak +-2MM, ale že jsi -2 v 70-80% her. (k tomu balance strojů a máš z toho srance)

A když sme u +-1MM si zahrej nějakej stroj s omezeným MM. I takto se dá nastavit -+1. (úplně blbě)

cruel73 #136 Posted 02 July 2017 - 05:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 45916 battles
  • 87
  • [OFF-C] OFF-C
nechcel som silné slová do môjho príspevku,ale po mesiaci hrania rankedov,už mi došla trpezlivosť!...ako vždy,milé WG,nápad dobrý,prevedenie typické ruské,lajdácke!!!!!.....povedzte mi,ktorý opitý Bielorus v Minsku odsúhlasil troch klikerov v každej bitke?????!!!!......artyny v X.tiere a k tomu ešte tri???....hrávate Vy vôbec tú hru?????........zase ste poslali jeden dobrý nápad do aleluja...v rankedoch zrušiť artyny,poprípade maximálne jednu na každej strane..inak je ten crapnehrateľný!!!!!

Edited by cruel73, 03 July 2017 - 11:56 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

bledos007 #137 Posted 03 July 2017 - 10:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 93919 battles
  • 754
  • [HUGO] HUGO

View PostLuckySta, on 29 June 2017 - 05:00 PM, said:

není to počítáno stejně...

v ranked bitvách je kill postavený výše než udělené dmg a to je prostě fakt

můžeš se postavit na hlavu, ale jakmile nedáš kill, tak budeš mít daleko méně xp než někdo, kdo si 2x vystřelí, ale dorazí enemáka

viz můj obrázek... 

stačí si vzít is7 být celou dobu za trotla a pak dorazit 1 chudáka, kterého já kloval a kloval, bohužel neukloval

takže dmg je o ničem... nejlepší je mít 2 killy a NEMŮŽEŠ prostě nedostat prýmek

viz další is7 nade mnou... 700 dmg ale jeden kill a má více xp... přínos pro hru = 0, ale má kill

takže keci o tom, že kill není více bych hodil přes palubu i s celým tím "systémem"

Nemas pravdu bude v tom este nejaky hacik, pozri si toto:

Mame rovnaky DMG, mam 3 killy - Obj 430 nema ani jeden, mam  2x viacej spotu a aj tak je predomnou v expoch:

https://postimg.org/image/n54sourbt/

https://postimg.org/image/mk1qu9x3r/

Krucifikator #138 Posted 03 July 2017 - 10:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25845 battles
  • 380

Nebyl ted konec sezony a nemela se dosta nejaka bedna??
Jak to vypada, objevi se neco?

Nic jsem nedostal. nebo prehledl.

VijaCZ #139 Posted 04 July 2017 - 02:17 PM

Brigadier

• Guest
  • 75748 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View PostKrucifikator, on 03 July 2017 - 09:20 PM, said:

Nebyl ted konec sezony a nemela se dosta nejaka bedna??
Jak to vypada, objevi se neco?

Nic jsem nedostal. nebo prehledl.

Přečti si znovu to povídání o dvou týdnech prodlevy ( nebo kolik to bylo ) co je v tom článku o hodnocených bitvách, psali že "vyplácet" se nebude hned po skončení RB ale se zpožděním.

Pokud to bude sloužit k vyřazení a potrestání "časových" a jiných podfukářů, pak je to jen dobře

Takže vydrž, trpělivost přináší bony :)

Tucek007 #140 Posted 06 July 2017 - 10:51 PM

Private

• Player
  • 32748 battles
  • 41
  • [BAT-K] BAT-K
Do nějakého hodnocení postoupilo cca 9000 lidí. Z toho 1. liga 881, 2. liga 1321, 3. liga 2202 lidí. Za mě fail v počtech. Tohle opravdu nebyla masová záležitost. Viděl bych to, že v příštím kole se mezi sebou bude bít už jen těch těch 881 cestovatelů v čase. :-)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users