Jump to content

Aktualizace 9.19 - Hodnocené bitvy

• This topic is locked This topic is locked
139 replies to this topic

nehned #41 Posted 07 June 2017 - 02:50 PM

Sergeant

• Player
  • 69209 battles
  • 226
  • [-CZL-] -CZL-

View PostTucek007, on 07 June 2017 - 02:30 PM, said:

Tak pokud nepočítám hry, kde se při prohře dostaneš na jedno ze tří top míst podle XP, tak ano. Musíš mít více než 50% vítězství, abys postupně postupoval. Pokud jsi průměrný hráč jako já, málo kdy jsi při prohře do 3. místa. tedy při průměrně 51% procentech vítězství postoupíš o jeden ševron za cca 100 bitev. (tedy min. -2 000 000 kreditů) Pokud počítám špatně, oprav mě.

Tak to se holt budeš muset zlepšit , aby jsi nebyl průměrný hráč . A nebo si počkat na nějaký nový herní mód pro podprůměrné a průměrné hráče , když ti vadí pomalý postup v hodnocených bitvách . Jinak opravdu by mi více vyhovoval model  Top 10 z vítězného a Top 5 z poraženého týmu . 

Edited by nehned, 07 June 2017 - 03:03 PM.

Gil_Estel #42 Posted 07 June 2017 - 03:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26254 battles
  • 53
  • [ANV-V] ANV-V

View PostMrGoldNoob, on 07 June 2017 - 01:01 PM, said:

:)  Páči sa mi ako niekto dokáže povedať prečo ten mód hrať a pre koho to je,len kvôli tomu,že on sám v tom móde prerába :)
Čuduj sa svete novinka čo ? Na tiere X sa inak vždy zarába  :trollface: no a tento mód budú hrať "len ľudia čo majú všetko a nemajú motiváciu" :D
Vôbec nie kvôli tomu čo ja viem,aby nemuseli hrať public alebo si zarobili nejaké tie bony ee,to ten dôvod nebude si nato prišiel ( znovu )  :great:

Hodnocené bitvy prodělávají víc než běžný random. Jsi stále v desítkách. Zároveň potřebuješ mnohem víc goldů, abys zde něco nastřílel a zvlášť při prohře zůstal v top 3. Jinak souhlas. Zahrát si něco jiného než public nemusí být špatný a navíc získat i nějakou výhodu v podobě lepšího vybavení není od věci. Bohužel to nepůjde jinak, než do hry začít cpát prachy. Pokud ty sám v tomto módu vyděláváš i bez prémka, tak gratulka. Jen ti to nevěřím. Mód v této podobě podporuje P2W formát. Takže ano, trvám na tom, že v této podobě je to předně pro lidi, kteří do hry dávají peníze a mají dostatek kreditů, příp. už mají vše, co chtějí a nepotřebují utrácet stříbro za nové tanky. Tiež si ma pobavil. Na důkaz toho přikládám i tvé oblíbené smajlíky  :teethhappy::teethhappy::teethhappy:

sakalito #43 Posted 07 June 2017 - 03:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 74670 battles
  • 50
  • [CSA] CSA

- vyváženost týmů (hlavně střední tanky vs těžké tanky)

- rotace map (4 mapy pořád dokola, někdy i třikrát v řadě stejná mapa)

- to časové pásmo co se prakticky kreje s týmovými aktivitami (buď ranked nebo ofenzivy, proč si musíme vybírat?)

- chce to doladit ten formát postupu a sestupu, např :

Vítězný tým :  TOP 8 postupuje, 9-13 zůstávají, poslední dva sestupují

Poražený tým : TOP 3 postupuje, 4-8 zůstávají, 9-15 sestupují

+ ty hry sou sice občas trochu divný, ale odpadá hodně yolo [Editováno] co prostě zdechnou s 0 někde po pěti vteřinách

Nejsem si moc jistej ohledně těch odměn, pochybuju že WG by bylo ochotné to vybavení a všechny ty boosty zrušit a nahradit to třeba goldy, kredity a kamuflážemi. To vybavení je asi moc OP, ale ruku na srdce, kdybych ty věci nechtěl, tak ten mod asi ani nehraju.

Edited by ClearEvil, 07 June 2017 - 08:58 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Cer_Nano #44 Posted 07 June 2017 - 03:58 PM

Corporal

• Player
  • 29728 battles
  • 195

View PostGil_Estel, on 07 June 2017 - 02:46 PM, said:

Hodnocené bitvy prodělávají víc než běžný random. Jsi stále v desítkách. Zároveň potřebuješ mnohem víc goldů, abys zde něco nastřílel a zvlášť při prohře zůstal v top 3. Jinak souhlas. Zahrát si něco jiného než public nemusí být špatný a navíc získat i nějakou výhodu v podobě lepšího vybavení není od věci. Bohužel to nepůjde jinak, než do hry začít cpát prachy. Pokud ty sám v tomto módu vyděláváš i bez prémka, tak gratulka. Jen ti to nevěřím. Mód v této podobě podporuje P2W formát. Takže ano, trvám na tom, že v této podobě je to předně pro lidi, kteří do hry dávají peníze a mají dostatek kreditů, příp. už mají vše, co chtějí a nepotřebují utrácet stříbro za nové tanky. Tiež si ma pobavil. Na důkaz toho přikládám i tvé oblíbené smajlíky  :teethhappy::teethhappy::teethhappy:

Núti ťa to niekto hrať ? Nie za prvé za druhé keď už si taký ten fórum kecálek ( jop všetko viem ) tak si stačí prečítať aj iné reakcie.
Napríklad to,že niekto na tom aj zarobil nuž a komu sa niečo nepáči bude furt plakať :) Ako ty napríklad škatulkuješ všetko a všetkých to vieš dokonale.
Mimochodom odporúčam naučiť sa čo to Pay To Win znamená pretože tvoja angličtina je zrejme chabá,goldy sa dajú zarobiť aj bez sponzoringu WG.
Ale pre teba je asi nepredstaviteľné to,že sa v tej hre niekto vie dostať niekam aj šikovnosťou nie len platením,takže tvoje postoje chápem ;) 

Gil_Estel #45 Posted 07 June 2017 - 04:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26254 battles
  • 53
  • [ANV-V] ANV-V

View PostMrGoldNoob, on 07 June 2017 - 02:58 PM, said:

Núti ťa to niekto hrať ? Nie za prvé za druhé keď už si taký ten fórum kecálek ( jop všetko viem ) tak si stačí prečítať aj iné reakcie.
Napríklad to,že niekto na tom aj zarobil nuž a komu sa niečo nepáči bude furt plakať :) Ako ty napríklad škatulkuješ všetko a všetkých to vieš dokonale.
Mimochodom odporúčam naučiť sa čo to Pay To Win znamená pretože tvoja angličtina je zrejme chabá,goldy sa dajú zarobiť aj bez sponzoringu WG.
Ale pre teba je asi nepredstaviteľné to,že sa v tej hre niekto vie dostať niekam aj šikovnosťou nie len platením,takže tvoje postoje chápem ;)

Vždy mě zamrzí, když narazím na omezeného člověka, který se místo argumentů snižuje k osobním útokům. S takovými lidmi se nebavím. Nicméně na tvůj příspěvek si neodpustím poslední reakci. Ne, nikdo mě to nenutí hrát. Pouze diskutuji nedostatky změn ve hře, v místě k tomu určeném. Dělám to, protože mi záleží na tom, kam se hra ubírá. Nazýváš mě tu fórum kecálkem. Když se podíváš na počet svých vlastních příspěvků a na počet mých, musí být každému jasné, že jsi čistý demagog. Pokud se podíváme na Pay to win, nepochybuji o tom, že zařazení prémiového vybavení z ranked bitev do randomu, vybavení, které nelze jinak získat a neplatící hráč se téměř nemá šanci k němu dostat, nepochybuji o tom, že je to P2W formát resp. cesta k němu. Ano, goldy se dají vydělat bez sponzoringu WG, stejně jako kredity. I já je tak vydělávám. Nicméně dotovat maraton ranked bitev tak obrovským množstvím bitev na randomu čistě pro výdělek kreditů, je naprosto mimo časovou realitu běžně pracujících lidí. A to není o nějaké šikovnosti, jak se tu snažíš lidem podsouvat, ale právě o té obrovské časové investici. Pleteš se. Je pro mě představitelné, že někdo se dostane tak daleko ve hře bez jakékoli přímé finanční investice (Tvůj případ to asi opravdu není;). Moje postoje nechápeš a díky svému sebestřednému přístupu ani nikdy nepochopíš. Stejně jako nechápeš a nechceš pochopit, že hra stojí na aktivitě miliónů rajčat a pokud je těch horních 5% bude šikanovat, hra půjde do kopru.

Cer_Nano #46 Posted 07 June 2017 - 05:37 PM

Corporal

• Player
  • 29728 battles
  • 195

View PostGil_Estel, on 07 June 2017 - 03:38 PM, said:

Vždy mě zamrzí, když narazím na omezeného člověka, který se místo argumentů snižuje k osobním útokům. S takovými lidmi se nebavím. Nicméně na tvůj příspěvek si neodpustím poslední reakci. Ne, nikdo mě to nenutí hrát. Pouze diskutuji nedostatky změn ve hře, v místě k tomu určeném. Dělám to, protože mi záleží na tom, kam se hra ubírá. Nazýváš mě tu fórum kecálkem. Když se podíváš na počet svých vlastních příspěvků a na počet mých, musí být každému jasné, že jsi čistý demagog. Pokud se podíváme na Pay to win, nepochybuji o tom, že zařazení prémiového vybavení z ranked bitev do randomu, vybavení, které nelze jinak získat a neplatící hráč se téměř nemá šanci k němu dostat, nepochybuji o tom, že je to P2W formát resp. cesta k němu. Ano, goldy se dají vydělat bez sponzoringu WG, stejně jako kredity. I já je tak vydělávám. Nicméně dotovat maraton ranked bitev tak obrovským množstvím bitev na randomu čistě pro výdělek kreditů, je naprosto mimo časovou realitu běžně pracujících lidí. A to není o nějaké šikovnosti, jak se tu snažíš lidem podsouvat, ale právě o té obrovské časové investici. Pleteš se. Je pro mě představitelné, že někdo se dostane tak daleko ve hře bez jakékoli přímé finanční investice (Tvůj případ to asi opravdu není;). Moje postoje nechápeš a díky svému sebestřednému přístupu ani nikdy nepochopíš. Stejně jako nechápeš a nechceš pochopit, že hra stojí na aktivitě miliónů rajčat a pokud je těch horních 5% bude šikanovat, hra půjde do kopru.

:) Ja sa znižujem k osobným útokom hej ? Napíše človek čo píše o niečiej "omezenosti" :) 
Na ten sloh reagovať ani nejdem pretože poznám veľa hráčov,čo nemajú ani PU ani nikdy do hry nič nevrazili a dokážu uživiť desiatkové tanky.
No a neviem kde som písal o tomto fóre ;) Ale tak proste ty si ten druh človeka čo na TS odvahu nemá a na fóre sa rozpisuje to už viem.
Pay to win - za možnosť označenia takéhoto systému môžeme považovať hry kde herná mena NIE JE dostupná inak ako za reálne peniaze.
No a tým pádom vybavenie alebo iné herné vylepšenia sa NIE JE možné získať nijako inak len peňažnou investíciou,možno to tvoja hlavička už pochopí :)
Možno prestaneš používať zaužívané frázy,možno v tebe hrkne a uvedomíš si : aha no tak toto boli možno trochu hlúpo poskladané slová.

Gil_Estel #47 Posted 07 June 2017 - 07:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26254 battles
  • 53
  • [ANV-V] ANV-V

View PostMrGoldNoob, on 07 June 2017 - 04:37 PM, said:

:) Ja sa znižujem k osobným útokom hej ? Napíše človek čo píše o niečiej "omezenosti" :) 
Na ten sloh reagovať ani nejdem pretože poznám veľa hráčov,čo nemajú ani PU ani nikdy do hry nič nevrazili a dokážu uživiť desiatkové tanky.
No a neviem kde som písal o tomto fóre ;) Ale tak proste ty si ten druh človeka čo na TS odvahu nemá a na fóre sa rozpisuje to už viem.
Pay to win - za možnosť označenia takéhoto systému môžeme považovať hry kde herná mena NIE JE dostupná inak ako za reálne peniaze.
No a tým pádom vybavenie alebo iné herné vylepšenia sa NIE JE možné získať nijako inak len peňažnou investíciou,možno to tvoja hlavička už pochopí :)
Možno prestaneš používať zaužívané frázy,možno v tebe hrkne a uvedomíš si : aha no tak toto boli možno trochu hlúpo poskladané slová.

​Nemám problém si to vyříkat na TS. Přijď večer na TS.

Edited by Gil_Estel, 07 June 2017 - 07:40 PM.

Tucek007 #48 Posted 07 June 2017 - 09:14 PM

Private

• Player
  • 32771 battles
  • 41
  • [BAT-K] BAT-K

View Postnehned, on 07 June 2017 - 01:50 PM, said:

Tak to se holt budeš muset zlepšit , aby jsi nebyl průměrný hráč . A nebo si počkat na nějaký nový herní mód pro podprůměrné a průměrné hráče , když ti vadí pomalý postup v hodnocených bitvách . Jinak opravdu by mi více vyhovoval model  Top 10 z vítězného a Top 5 z poraženého týmu . 

No, ono jde o to, že ti průměrní jako já to přestanou hrát a z těch nadprůměrných budou ti průměrní, kteří ale nebudou mít s kým hrát. Podle mě to, že to průměrný hráč neuživí, tenhle mód zabije.

VijaCZ #49 Posted 07 June 2017 - 10:36 PM

Brigadier

• Guest
  • 75818 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Spíš ten mod zabije chování hráčů - vytlačování, teamkilly, blokování, a hlavně artyny a jejich beztrestná palba do spojenců

_PuTiN_is_BeAsT_ #50 Posted 08 June 2017 - 01:25 AM

Sergeant

• Player
  • 36711 battles
  • 299
  • [-LCP-] -LCP-
totálne [Editováno] mod . inák sa to nedá nazvať. chcel by som vidieť developerov ktorý to robili jak by tie choré hry hrali oni :trollface: 

btw rotácia máp je naozaj užásna xD prvý den 4 mapy furt dookola , druhý den 5 máp furt dookola a dneska to isté :trollface:  

Edited by ClearEvil, 08 June 2017 - 05:26 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

orgia #51 Posted 08 June 2017 - 08:23 AM

Private

• Beta Tester
  • 28679 battles
  • 8
  • [ASHES] ASHES

Zkusila jsem a co mě do budoucna odrazuje to hrát je momentální systém odměňování, necítím, že bych hrála tak špatně, že když skončím na 5 místě a prohrajeme, tak si zasloužím ztratit čárku. A naopak, když skončím třeba na 10 místě ve výherním, že bych byla tak zásadní přínos, že si zasloužím tolik, co ti první v týmu. To ztrácení čárek je fakt demotivující - navíc mi přijde, že když pak tým začne "prohrávat" tak už se všichni vybodnou na to, že by to třeba zvrátili, ale "hlavně ať jsem mezi prvními třemi a neztratím čárku". 

Pro mě by ideální bylo něco jako:

- výherní tým: první pětice dvě čárky, druhý pětice jednu, poslední nic

- proherní tým: první pětice čárka, druhá nic, poslední minus jedna čárka

To, že nejdou hrát čety v zásadě asi chápu, ale je to teda taky odrazující faktor - resp. mod bych si raději zahrála v době, kdy nejsou jiné společné akce - tedy zrovna ne mezi 20-24.

prde1966 #52 Posted 08 June 2017 - 10:38 AM

Colonel

• Player
  • 111501 battles
  • 3,998

View PostLuckySta, on 08 June 2017 - 09:32 AM, said:

včera se podařila jedna remíza a dostal jsem prýmek byl jsem top2

jak to je vlastně s remízou u obou teamů? kdo dostává?

WG  - to viem s istotou ale tú odmenu v prýmkach ma tiež zaujíma

Edited by prde66, 08 June 2017 - 10:40 AM.

Gabriel_i5_Back #53 Posted 08 June 2017 - 10:43 AM

Major General

• Player
  • 45996 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Remíza = prehra. Dostávajú top 3 z oboch teamov a všetci ostatní strácajú.

Cer_Nano #54 Posted 08 June 2017 - 10:53 AM

Corporal

• Player
  • 29728 battles
  • 195
Vie niekto ako sa budú vyplácať odmeny ? Btw rank 4 a to tomu venujem fakt minimum času a ten prvý deň som nehral.

Sir_Rudolf #55 Posted 08 June 2017 - 04:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24218 battles
  • 83
  • [BSCZ] BSCZ

Je pravda, že bitvy jsou opatrnější, hráči postupují s rozmyslem, což je super změna oproti bitvám na randomu trvajcími 4 minuty...každopádně většina lidí zde jezdí full gold, což chápu, každý chce jít na jistotu a mít nejlepší výsledek. A upřímně v každé bitvě nějaká ta myška + další ufo tanky jsou a bez goldu ani ránu. Goldem pálí i prasátka, proto mám pásy furt dole :-) Můžete tu pindat o střílení Goldů výjimečně, ale ve hře vidím něco jiného. Ekonomiku v X. bitvách neřeším, jasně prodělečná a kdo tvrdí opak, je k smíchu. S prémiákem v každé bitvě jedině nastřílet hafo DMG, nedostat žádné poškození, nepoužívat goldy a furt vyhrávat? Asi ne... . Cíl, kam se chce WG tímto módem dostat je každému jasný. Za pár měsíců si každý vylepšené vybavení stejně bude moci koupit, protože jinak bude balance hry v háji. Ve hře si lepší vybavení vyjezdí jen ti nejlepší a nůžky se tak budou víc a víc rozevírat...frustrace prohlubovat, ale možná to je záměr, uvidíme. Mám třetí Rank a nedaří se postoupit výš, ale spíš se snažím kašlat na hodnosti a užívat si delší hry, které mě baví víc než na Randomu. To je pro mě jediné pozitivum tohoto módu, zbytek je prostě nový směr WG a ten je k zblití. A že nedokážou udělat MM vyrovnanej  a spravedlivej po tolika letech je k smíchu. Jeden HT proti sedmi enemáckým, o 30% víc HP než druhý tým je vtipný, to mě skutečně frustruje nejvíc. Já si o těch 30 sekund na bitvu počkám klidně déle, tohle je neskutečnej amatérizmus.

Navíc: https://www.excalibu...cenych-bitvach/

Edited by Sir_Rudolf, 08 June 2017 - 04:25 PM.

prde1966 #56 Posted 08 June 2017 - 08:12 PM

Colonel

• Player
  • 111501 battles
  • 3,998

radosť hrať random - tých pár dobrých hráčov čo to hralo je na nakrmwg hodnocených bitvách a blbci ako ja čo nemajú pú hrajú s odpadom na randíku - na owerku všetci na pláž na ohniváku kempa pri zadnej čiare - ale pre čo v mojom teame - taká pomsta fúúj :)

Spoiler

Edited by prde66, 08 June 2017 - 08:13 PM.

petr29s #57 Posted 09 June 2017 - 08:35 AM

Lance-corporal

• Player
  • 42046 battles
  • 77
  • [DELO6] DELO6

Velké problémy

časové pásmo 20:00-24:00

systém odměn 12/3

Problémy

balanc týmů heavy/medka

rotace map

jinak musím uznat že to je celkem zábava

roll_out_9 #58 Posted 09 June 2017 - 09:49 PM

Private

• Player
  • 12407 battles
  • 7
  • [BUDCZ] BUDCZ
Ve vítězném týmu dostane "prímek" každý jouda, ale v poraženém často nestačí nastřílet ani 3k dmg. Kde je nějaká spravedlnost? Navíc koupit si např. lepší nabiják, hodit ho na osmičkový prémko a šikanovat s tím ostatní, to opravdu nemá logiku. Už takhle jsou nové prémiové tanky hrozně OP, takhle už budou jak z budoucnosti...

Eldarin #59 Posted 10 June 2017 - 07:23 AM

Private

• Player
  • 17881 battles
  • 20

Chyby :

- Rotace map ( nekolikrát za sebou neni problem a nebo 4 dokola)

- spatný poměr udělování prýmek ( radší 10/5  W/L ) nez toco je ted

- časte neudělení prýmku i prez to že jste na topu s Zk, DMG , spot ... == nasledné propadnutí

- s prominutim Debi**** hraču kteři palej jen a jen goldy

- možnost použití zaloh a vylepšených modulu ... i na ostatni tiery nez deset a este k tomu modu hry. to radši jen tier 10 a bud jen do modu nebo i do ofenzív... a cw )

- herní čas. to musel vymýšlet nějaký * * * protože nutit hrát lidi od osmi do pul noci kdyz se jezdí cw / ofenzívy / .. je blbost. kor hodně lidi bych řekl že ani v tu dobu nemuže hrát ( práce , rodina .... ) uvítal bych rozšířeni časoveho useku na 24h nebo aspon od 15 00 do 00 00

- veliká prodelečnost i přez odměny

poslední řadek je to co slyšim od kamošu velmi často a sam jsem videl jen 1x možnost z toho :

- ferovost mm ( npř. rodeleni prýmku vs prýmku  = myšleno aby se nestavalo 15x prymek lvl 0 vs 15 prymek lvl 2 )  nebo  full heavy vs full med na otevřené mape nebo zase ve mestě.  nebo 8 td vs 2 td ... , nebo 2 arty a žádná arta ...

přinos - aspon mali pokus o oživení hry

PraPAP #60 Posted 10 June 2017 - 11:57 AM

Corporal

• Player
  • 65460 battles
  • 101
  • [PAMO] PAMO

Hodnocene bitvy velke +

pripominky asi jako vetsina ostatnich

- celkem spatny cas / od 18 do 02 by to neslo ? - pak se neda nic delat v klanu /

- mala rotace map

- ty prymky no v podstate je pravda ze hrac ve vyhravajicim tymu na 12 miste je dostane a nemusi udelat skoro nic....

+ zahraji si proti hracum z klanu ktere bych zas tak casto nepotkaval

+ je to hodne zabavne a nestalo mne to za vecer + - vice nez 150 000 kreditu takze drahe to neni neco se dostane v odmenach a mam dost mega kreditu tak i kdyby .... je mi cena jedno

-------------------------------------------------------------------

Na prvni a druhou pricku to byl masakr jak na randomu coz mne celkem zklamalo. Pak se to nejak zlomilo slo to lepe a mezi 4-5 bez ztraty carky pohodlne - asi jsem mel kliku VEEEELKOU :D

Jsem noob a vedel jsem ze se absolutne nemuzu rovnat super hracum na vyssim levelu v medkach / heavy mne nebavi / tak jsem na to sel vycurane - jezdil jsem to se STReVem.

Cele jsem to absolvoval za necelych 5 hodin cisteho casu / prvni den jsem zacal az ve 23 / a to jsem vzdy cekal na tank z bitvy.

Ted si uzivam kdyz mam 5 jistou ty bitvy o trvale hodnosti ci co to je. No to je husty .... Nekdy opravdu mam tremu a hodne premyslim abych to moc tymu nepokazil.

Uroven je opravdu v prumeru vyssi  nez blaznivy public a jsou znat pokusy o koordinaci.

Nacita se start kliknu na mapu kam pojedu a v chatu se objevi - ok, potvrzuji a opravdu se podle toho lidi rozestavi .... kdyz obcas vidim ty nazvy klanu si rikam: ty deb_le jestli jim to pokazis.

Jsou to opravdu nervy nazvy tech klanu opravdu motivujou ze sebe obcas vymackat vykon, ktery bych u sebe ani nehledal.

/ I kdyz za utopeni vlastniho hrace na Lakevilu ze SEALU - kdyz jsem se ho snazil z prevraceni narovnat a misto toho jsem ho chudaka strcil do jezera - se moc moc stydim :D /

Snazim se o 100% koncetraci a kdyz padaji casto jedny mapy davam pauzu a hledam na youtube jak s tim TD na tyto mape kam jezdi ostatni - normalne to studuji jen abych nebyl za vola.

Na random davno kaslu - nedokaze mne motivovat. Jsou mi tam vysledky ukradene. Slouzi k expeni posadek, tanku a vydelavani kreditu.

Toto mne moc bavi - diky za tento herni rezim

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users