Jump to content

Aktualizace 9.19 - Ostatní změny (Zvuk, Posádky, Matchmaker)

• This topic is locked This topic is locked
99 replies to this topic

Drtisrot #41 Posted 07 June 2017 - 08:19 PM

Private

• Player
  • 39166 battles
  • 2
  • [CSPI] CSPI

4. nebo 5. den si taky zahraju jen jednou jako top tier, jinak převážně o dva tiery a sem tam o jeden tier níž. Dnes teda bylo více o jeden tier, jinak o dva a jedna jediná jako top. Hlavně když si zapnu násobky, top bitvu mám až před koncem uplynutí zálohy. Neřeší se to, napiš na foru. Má to vůbec smysl? člověk si ten prem. účet koupí, sem tam i tank, co bychom pro WG neudělali, ale co udělají oni pro nás? Nic, Jěště by mi mohli napsat, tak hrej jen tier 10, budeš top neustále. 

socanek #42 Posted 07 June 2017 - 10:06 PM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View Postsocanek, on 05 June 2017 - 08:25 PM, said:

Chcete zpětnou vazbu? 

MM je rozbitý. Totálně, naprosto a neodvratně. Já fakt nechápu, co se honilo hlavou vývojářům, když přišli s touhle myšlenkou. Protože to prostě nefunguje. Nefunguje a nikdy fungovat nemohlo. 

MM skládá TX bitvu, tudíž pro systém 3/5/7 potřebuje 6 TX tanků, 10 TIX a 14 TVIII. A jak potom dostat na top těch 14 TVIII tanků? Pro systém 3/5/7 potřebuje 32 TVI tanků!!! A kde je má vzít? Nemá kde, tudíž nevezme a udělá čistě TVIII bitvu. Je to v pořádku? Není, člověk je buď potrava, nebo bojuje se stejným tierem, ale skoro nikdy není skutečný top tier. Fakt super, téměř boží. 

Za další, protože jste pořád dole, jste závislí na tom, co uhrajou hráči na topu. A zkuste hádat co uhrajou..... nic, vůbec nic. Ty blbé kecy o tom, že teď je na každé straně více rovnocenných tanků jsou naprosto k ničemu, protože se všichni budou držet zpět. 'Takže nezbývá, než bojovat s tanky vyšší úrovně a doufat, že to nějak dopadne.

Další skvělou věcí je pak skládání týmů typu 2x LT a 1x SPG na topu. Báječné, úžasné, přesně tohle hráči chtěli a z LT se konečně stali skauti, že?

A nakonec, naprosto úžasně MM zachází s četami. Je zcela nemožné být top tier, takže si hru v četě výborně užívám a nechávám se zfarmit tanky o 2 úrovně výše. 

Pro 9.19 WG blábolilo něco o tom, že ubude jednotierových bitev, MM bude brát větší ohled na čety a podobně. Není to pravda, k žádné změně nedoslo a ani dojít nemohlo, už z prosté podstaty nového MM. 

Udělali jste to špatně, konec, tečka, hotovo a sbohem.

Tak ještě jednou. Je to rozbité. Totálně a naprosto. Nefunguje to. Jak do háje sbíráte zpětnou vazbu? Jak je možné, že se při tak rozbitém MM doslechneme od vývojáře WG, že je spokojený a že se jim to povedlo? Kde končí zpětná vazba? V koši? WG:EU, komuniťáci a projektoví manažeři jsou naprosto k ničemu, totálně a naprosto. Jste zbyteční, běžte domů, do háje! 

socanek #43 Posted 08 June 2017 - 08:04 AM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Jeste si dovolim pridat par cisel.

Defender: z 29 bitev 7x s TX, 13x s TIX a 9x na topu. To nevypada az tak spatne, ze? Jenze z tech bitev na topu bylo 5 bitev jednotierovych, 0 bitev dvoutierovych a 4 bitvy tritierove. Co z toho plyne? Ze tanky +2 potkavam skoro 2x casteji nez tanky +-2!

TVP VTU: bohuzel malo bitev, ale z 9 bitev 1x s TX, 3x s TIX a 5x s TVIII. To vypada hodne dobre, ne? Takze vsechny bitvy, kdy jsem byl na topu byly jednotierove, pouze TVIII!

Panther M/10: pro pripomenuti, jedna se o TVII premiak s omezenym MM, takze maximalne muze potkat TVIII tanky. 12 bitev, 12x MM+1. Ani jednou na topu!

VK3002D: opet malo bitev, z 8 bitev 2x MM+2, 5x MM+1 a 1x na topu, kdy se jednalo o dvoutierovou bitvu.

A jedno z tech lepsich:

Leopard PTA: 46 bitev, z toho 35x s TX tanky. Ano, takze na topu jsem pouze ve 25% bitev, super. Z tech 11 bitev, kdy jsem byl top bylo ovsem 8 bitev dvoutierovych (system 5/10) a pouze 2 tritierove (system 3/5/7).

A zaverem Strv74:

132 bitev, z toho 48x MM+2, 33x MM+1 a 51x na topu. To vubec nevypada spatne, ze? Ale pozor, z tech 51 bitev, kdy jsem byl na topu, je 40 bitev jednotierovych!!!! 10 bitev pak bylo tritierovych podle schematu 3/5/7 a jedna dvoutierova 5/10. Ano, 80% bitev, kdy jsem na topu, jsem nepotkal nic jineho nez tanky stejne urovne. Co to znamena v praxi? Ze bitvy s tanky o dve urovne vyse mam 5x casteji nez bitvy s tanky o dve urovne nize!

Tohle me ma bavit? Jednotierove bitvy ted tvori vice nez 20% vsech bitev. To je vylepseni! Pokud vynecham tanky s omezenym MM a T9, protoze tam to funguje trosicku jinak, dostanu s podilem jednotierovych bitev az na 28%!

Pokud se na to podivam jeste dal, tak podil bitev, kdy jsem byl opravdu na topu (v systemu 3/5/7) je pouhych 8%. Oproti tomu, podil bitev, kdy jsem byl opravdu low je 33%. Super! Podivejme se na to jeste jinak. Podle systemu 3/5/7 jsem u soupere potkal celkem 174 tanku  o dva tiery vyse, zatimco tanku o dva tiery nize jsem potkal pouze 98! Co to znamena? Ze mam vyrazne vetsi sanci, ze budu zfarmen, nez ze si nafarmim ja!

Prijde vam novy MM v poradku? Protoze u me to nejak nefunguje........

P.S. U toho Strv udelam mozna jeste detailnejsi rozbor, ale porad je tech bitev malo. Bohuzel, vic uz jich nebude.

Miri37 #44 Posted 08 June 2017 - 09:08 AM

General

• Player
  • 50687 battles
  • 8,573

Vzhledem k tomu, že se mohu účastnit cca 6 typů modelů losu: 1 pro MM+2, 2 pro MM+1 a 3 jsou pro variantu Top,

tak jsem Topu v modelu 3/5/7 často. Po stížnostech na foru od jiných hráčů jsem si to začal psát.

Nyní vařím z hlavy, protože nemám přístup k datům, tak se snad moc nespletu.

Za posledních asi 95 sledovaných bitev jsem byl 20x na Topu v sestavě 3/5/7.

socanek #45 Posted 08 June 2017 - 09:13 AM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostMiri37, on 08 June 2017 - 08:08 AM, said:

Vzhledem k tomu, že se mohu účastnit cca 6 typů modelů losu: 1 pro MM+2, 2 pro MM+1 a 3 jsou pro variantu Top,

tak jsem Topu v modelu 3/5/7 často. Po stížnostech na foru od jiných hráčů jsem si to začal psát.

Nyní vařím z hlavy, protože nemám přístup k datům, tak se snad moc nespletu.

Za posledních asi 95 sledovaných bitev jsem byl 20x na Topu v sestavě 3/5/7.

Ja se us Strv a Leoparda zkusim zamerit na to, jake urovne tanku a v jakych poctech vlastne potkavam. Ale bojim se, ze pocty budou pousnuty vyrazne k tankum vyssi urovne nez mam ja, uvidim.

Jeste se podivam na GW Panthera, protoze tam jsem pocitove na topu v systemu 3/5/7 pomerne casto, coz je mi ale platne jak mrtvemu zimnik......

Jeste to zkusim rozdelit i pres ty modely jak pises Ty, proste jak casto clovek chyta ruzne modely MM (v soucasne dobe mi tam chybi rozdeleni tech 2 pro MM+1).

gerhaard #46 Posted 08 June 2017 - 09:46 AM

Private

• Player
  • 25104 battles
  • 1

Musím zde přispět. Celkem často teť točím tank Löwe . Je pravdou, že jsem si to nepsal, ale zcela určitě to není jen můj pocit, že od poslední úžasné aktualizace mi je jejich tank použitelný tak akorát do šrotu. Asi by nebylo spravedlivé z důvodu že je to prémiový tank aby byl nějak zvýhodněný oproti jiným tankům stejné úrovně, ale to že bude znevýhodněn už absolutně nechápu. Odhadem tak z 30 bitev jsem asi 2 krát hrál proti tankům o 2 úrovně nižší. Kolikrát jsem hrál proti tankům o 2 tiery vyšší? Tak to raději ani nechtějte vědět. Vzkaz pro milé soudruhy- už nechlastejte a nehulte to, nedokážete se potom soustředit na práci. Za tu poslední by jste opravdu zasloužili medajli.

mathessy #47 Posted 08 June 2017 - 02:15 PM

Private

• Player
  • 21435 battles
  • 28

MM nefunguje jak bylo slibováno, ( jednou top, jednou mid, jednou low ) s  Tier VIII se nedá hrát a natož něco vydělat i s premiovým tankem a  to nemluvim o starých premiácich, které maji problémy jet full gold.  Jednou za týden jsem top, jinak 

se hraje pořád dokola 3/5/7, kde je obsazeno T5 Heavy, T4 Heavy nebo jína OP prasarna, kterou prostě Tier VIII bez goldu neprostřelí, za osmičky naskočí TD, ke kterým se prostě nedostanu. Hra mě přestává bavit a pokud

se to po nové aktualizaci nezlepší, tak to odinstaluju a to myslím vážně. Peníze, které jsem to toho vložil si seřerte.

Edited by ClearEvil, 08 June 2017 - 05:21 PM.
Varování a oficiální oznámení mají červenou barvu, tato barva písma je vyhrazena pro moderátory a správce fóra

Bery_CR #48 Posted 08 June 2017 - 05:53 PM

Colonel

• Player
  • 65576 battles
  • 3,505
  • [KOBD] KOBD

To zpusobil brekot desitkaru, protoze byli pouze na topu, ale ne proti nizsim tierum... :P

Takze na to nyni doplaceji osmicky a nizsi tiery, u kterych by clovek byl nyni rad, kdyby byl alespon na tom "jednotierovem" topu.:child:

Drtisrot #49 Posted 08 June 2017 - 10:01 PM

Private

• Player
  • 39166 battles
  • 2
  • [CSPI] CSPI

dnes sem toho nahrál hodně, ale top tier je 2x po sobě a s tier6, já tier7. Mě už to taky nebaví, už sem z toho otrávený, člověk si řekne nebudu si to hlídat, ale stále si přeje být na tom TOPu a pak to nejde nehlídat, Je to opravdu smutné, jak někdo chce něco pro lidi udělat a neudělá.Zájmy WG sou už ale jinde, Už jim nejde o hru.

socanek #50 Posted 09 June 2017 - 06:52 AM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostBery_CR, on 08 June 2017 - 04:53 PM, said:

To zpusobil brekot desitkaru, protoze byli pouze na topu, ale ne proti nizsim tierum... :P

Takze na to nyni doplaceji osmicky a nizsi tiery, u kterych by clovek byl nyni rad, kdyby byl alespon na tom "jednotierovem" topu.:child:

Bery, kvuli brekotu desitkaru byl kdysi davno zrusen BT12, tudiz nemohly byt jednourovnove TX bitvy. V praxi to znamenalo, ze TVIII tanky dostaly poradne na [prechod mezi spodni casti zad a horni casti stehen]. Jenze soucasny system je snad jeste horsi, protoze TVIII tanky jsou nedostatkove zbozi pro TX a TIX tanky. Uz to neni o tom, ze do desitkove bitvy to hodi na kazdou stranu 3 T8 tanky (ktere jsou samozrejme v haji), ale o tom, ze pro desitkovou bitvu potrebuji celkem 14 T8 tanku. A jsou potreba porad, neodpocinou si, neulevi se jim, budou biti :)

Bery_CR #51 Posted 09 June 2017 - 07:40 AM

Colonel

• Player
  • 65576 battles
  • 3,505
  • [KOBD] KOBD
jj, je mi to jasne, ze pri systemu 3-5-7 bude T8 nedostatek. Mozna i proto maji byt hodnocene bitvy pouze pro desitky, aby se jich par "odcerpalo" z randomu, coz nyni ale jeste moc nefunguje diky casovemu omezeni bitev. Nicmene je to takova finta jak pro T10 udelat jednourovnove bitvy atraktivnejsi. ;)

mathessy #52 Posted 09 June 2017 - 11:52 AM

Private

• Player
  • 21435 battles
  • 28

Opět nehratelný kam vlezu tam low na blití.

Už stahuju BF papa WOT.

Edited by mathessy, 09 June 2017 - 11:53 AM.

p1_p1_p1 #53 Posted 10 June 2017 - 10:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44978 battles
  • 859
  • [D-FOX] D-FOX
MM ? GDE? ono to ma nejaky matchmaking? pokud ano tak jeho ucelem je akorat nasrat lidi.

Gabriel_i5_Back #54 Posted 11 June 2017 - 07:50 AM

Major General

• Player
  • 46013 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
3-5-7 rozbilo MM presne ako som predikoval. Po ostatnom mikropatchi som už top tier sem tam aj inak ako v jednotierovej bitke, ale naozaj zriedka. Dá sa to slušne zneužiť výberom správneho tieru, ale ostane nuda, šeď a pocit bugusingu.

General_Katrin #55 Posted 12 June 2017 - 02:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3971 battles
  • 72
  • [84-17] 84-17

ZVUK ŽENSKEJ ŠWÉDSKEJ VELITELKY

je preafektovaný, nedá sa to počúvať;(

francúska je super

_PuTiN_is_BeAsT_ #56 Posted 12 June 2017 - 03:32 PM

Sergeant

• Player
  • 36845 battles
  • 299
  • [-LCP-] -LCP-
vypol som si tie ženské hlasy vdaka bohu to išlo ... nedá sa ten paskvil počúvať 

Cer_Nano #57 Posted 12 June 2017 - 03:50 PM

Corporal

• Player
  • 29740 battles
  • 195
To mi pripomína :  Leonardo da Vinci venoval len perám na obraze Mona Líza 10 rokov času ( je totiž nesmierne ťažké zachytiť ženu v momente keď je ticho ) :trollface:

JackFlash87 #58 Posted 13 June 2017 - 07:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 35735 battles
  • 1,444
  • [SVINE] SVINE

no MM klasický určitě v pořádku není, ale teď jsem zajezdil 12 bitev (ano je to malý vzorek) s FCM (omezený MM) a ani jednou jsem nebyl TOP tier v systému 3-5-7, jednou jsem se dostal na Opatství v 5-10, akorát naše jediný HT jsem byl já a proti byl balancovaný Fochwagen a IS3, tudíž jste novým MM úplně zabily tanky s omezeným MM :great: bravo [Editováno] z WGčka

Edited by ClearEvil, 14 June 2017 - 04:35 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

SWAT0013 #59 Posted 14 June 2017 - 10:50 AM

Brigadier

• Player
  • 31455 battles
  • 4,794
  • [KHIL] KHIL

Je skutečně super, že jste "opravili" ten MM, protože byl rozbitý. Já tedy nevím, ale to, že za 20 bitev nejsem ani jednou na topu, to považuji za rozbité - vždyť to už je i proti zákonům pravděpodobnosti...

Navíc nevím, co jste dělali ještě, ale po té opravě je to skutečně většina bitev typu 3HT proti 8HT. A je úžasné, když to Defendera a KV-4 na topu u soupeře na Vichřici vybalancuje v našem týmu stock Caernem a CDC (oba týmy měli ještě Skorpiona G) ... Chtěl bych vidět toho úžasně inteligentního člověka, který prohlásil, že gameplay MT a HT je podobný (a také by mě zajímali jeho výsledky ve hře, protože o hře zjevně ví velké hnědé...)

Arne_CZ #60 Posted 14 June 2017 - 01:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20043 battles
  • 800
  • [R-U-R] R-U-R

View PostSWAT0013, on 14 June 2017 - 10:50 AM, said:

...

A je úžasné, když to Defendera a KV-4 na topu u soupeře na Vichřici vybalancuje v našem týmu stock Caernem a CDC (oba týmy měli ještě Skorpiona G) ... Chtěl bych vidět toho úžasně inteligentního člověka, který prohlásil, že gameplay MT a HT je podobný (a také by mě zajímali jeho výsledky ve hře, protože o hře zjevně ví velké hnědé...)

I kdyby se zavedl MM počítající HT proti HT a MT proti MT, nebude to některým stačit. Pořád budou variace Defender a KV-4 proti dvěma Fcm 50t nebo Lor 40t proti Superpershovi..... i v jedné třídě je tolik rozdílů mezi jednotlivými stroji, že prostě nejde MM vyvážit "dokonale".

Zvuky ženských posádek jsou:

a) špatně nadabované (viz poznámka o pavlači někde výš;) a

b) je u nich zbytečně moc rádiového šumu (oproti mužským).

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users