Jump to content

Aktualizace 9.19 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
349 replies to this topic

emaxcz #341 Posted 05 July 2017 - 02:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29666 battles
  • 466

Ten bán sem si nechal dát záměrně a dokonce od tebe(to je ale fuk).

Jen mi přišlo vtipné, nedomyšlené(hned na poprvé spíš trapné;) jaká kombinace postihu to je.

V podstatě to trestá spoluhráče zrovna tak jako mě. A mě to je jedno :) (protože to byl záměr).

Tak abych to nemusel řešit nahodil jsem arty a pustil se do šikany......... 1 slovy jedna arty na hru je tak akorát dost. Když se sejdou 2(a víc) a mají ti hráči za mák rozumu udělají protistraně ze hry pěkně nechutnej zážitek.

Artynář nejsem, ale pod polovičku teamu sem nešel ani jednou dokonce sem měl daleko větší vliv na win než v tanku v top 3. Řekl bych že to není dobře. A nějaký goldy nebo podobné sem ani nemusel řešit :teethhappy:

Taky jsem při tom měl čas sledovat MM. Tím jak na jednu stranu naháže OP stroje a jaký efekt to má ve hře. Jak ti ostatní kolem nich poskakují a je jim to platný jak nám zpětná vazba. :P

Prostě to není dobrý a hře to rozhodně nepomohlo. A ještě ubylo spoluhráčů :mellow:

Panzerung #342 Posted 05 July 2017 - 11:12 PM

Private

• Player
  • 19694 battles
  • 5
  • [GANG-] GANG-

Ahoj,

vie mi niekto povedať prečo som na test servere nedostal goldy ani voľné skúsenosti?

Ďakujem! 

VijaCZ #343 Posted 06 July 2017 - 11:13 AM

Brigadier

• Guest
  • 75895 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Aby si testoval vozidla která máš v garáži s výbavou a posádkama který máš v garáži a municí kterou normálně nakládáš ve hře možná?

Aby se testovalo to co se testovat má a to v podmínkách co nejpodobnějších hernímu serveru?

Aby testserver nesloužil ke zmatenému drandění tanků které jejich řidiči nikdy v životě nebudou mít s posádkama na který nikdy nedosáhne, a zvyšování ega palbou premiový munice

Panzerung #344 Posted 07 July 2017 - 11:34 AM

Private

• Player
  • 19694 battles
  • 5
  • [GANG-] GANG-
Aha,

prečo som doteraz mal pri každom novom patchi 20k,gold a kopec free exp na test serveri? 

Edited by Panzerung, 07 July 2017 - 11:35 AM.

boomer68 #345 Posted 08 July 2017 - 07:02 AM

Corporal

• Player
  • 20717 battles
  • 156
  • [C_P_Z] C_P_Z
Tak děkuji, že jste mě k tomu dohnali - právě jsem to odinstaloval. Asi ze 41 her pouze 10 výher , vy chytráci co říkáte jak jsou ty artiny v pohodě - i dvě artiny vás udrží téměř ve stálém stunu a ani nejsou v četě - ale tak vám zpříjemní hru, že je jednodušší dezertovat než se nechat od [Editováno] z rohu šikanovat, zmrvili jste svým geniálním MM osmičky - nepamatuji si bitvu, kde jsem byl na topu, max samé osmičky, ale fakt málo kdy...Patriot nejvíc prý vydělává - no mně vydělával, ale teď ? Míval jsem i 100 K a více čistého, teď tak 30 K a to musím mít štěstí...strčte si tu hru kam chcete - narval jsem do toho dost peněz - ano moje chyba, ale do teď jsem toho nelitovat - nyní - nikdy do vaší firmy už nevrazím ani halíř...spolu s tanky šly i lodě, nemíním podporovat tohle...jo nezapomeňte mi buď to smazat nebo editovat...jste tak max. cenzoři, zpětná vazba je srandovní, většina odpovědí Káji..totéž...tož mějte se.

Edited by ClearEvil, 08 July 2017 - 10:53 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Becck #346 Posted 08 July 2017 - 03:12 PM

Sergeant

• Player
  • 76641 battles
  • 233
  • [CRIM] CRIM

pro boomer68

Vidím, že jsi ve WOT od 15.11.2012. Za tu dobu jsi mohl postřehnout, že prémiová vozidla ve hře pravidelně dobře vydělávají jen omezenou dobu. Prostě business. Navíc ty propagační videa k novým prémiovým vozidlům, jen s šklebím u nich.  A ten MM, no nikdy nebyl dobrý z pohledu hráče protože dobrý či spravedlivý jednoduše být nemá ! Takto to WG dělá záměrně. Je to jejich nejsilnější páka na hráče. (kromě podoby či druhu map, atd. ) Mám pocit, že poslední dobou to WG s těmi úpravami už přehnal. Subjektivně soudím, že na EU mají poslední dobou celkem úbytek hráčů. 

Dle mého názoru, byla hra na public-u zajímavá do některého z updatů 8.x.x, Pak záměrnými úpravami map, vozidel i MM zkrátili čas bitvy a vyrovnanější výsledky jako 15:13, 12:15 a pod. či delší bitvy se už objevují jen zřídkavě. Většina bitev dnes je dle mého názoru rozhodnuta (ne ukončena ! ) cca. v 90 vteřinách.  A to je zřejmě to co lidi přestává bavit. No co, stále platí : "Kdo chce kam, pomozme mu tam."

Edited by Becck, 08 July 2017 - 03:28 PM.

boomer68 #347 Posted 08 July 2017 - 04:58 PM

Corporal

• Player
  • 20717 battles
  • 156
  • [C_P_Z] C_P_Z
Becck : ...no to zní zajímavě...mně by nevadilo, že nebude vydělávat tolik co na začátku, ale o tolik méně ? Speciálně s Patriotem jsem nehrál na topu ani nepamatuju...před slavným 9.18 jsem občas v desítkách byl fakt jen potrava, ale zase bylo dost bitev, kde jsem si zahrál...pro mě zmrvili všechny osmičky ne jen ty prémiové, ale ty samo štvou více - měl jsem je na vydělání a taky mě bavily...to co dělají v poslední době...nevím jak to nazvat slušně, aby pan cenzor se zase nerozmáchl....ano bitvy byly jak píšeš  čím dál kratší - ne všechny , ale většina...kéž by to přestalo bavit dost lidí, přijde mi, že to na foru řeší pár lidí a ti ostatní a těch je bohužel většina , to mají na háku - zase hodně slušně řečeno....proto ta tvrzení, že ta odezva je od hráčů tak úžasně souhlasná...trapařina...ostatní už komentovat nebudu...budu to sledovat, zatím platí, že se mi uvolnilo opravdu dost místa na disku...AW jsem zkoušel teď nově, ale na to nějak nemám...je to divný, WT už zkoušet nebudu,to není vůbec pro mě...jsem zvědavý zda přijde zase nějaký mega premiový tank....

Edited by boomer68, 08 July 2017 - 04:59 PM.

EZI3 #348 Posted 08 July 2017 - 06:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16404 battles
  • 658
  • [WK_] WK_

View PostBecck, on 08 July 2017 - 02:12 PM, said:

pro boomer68

Vidím, že jsi ve WOT od 15.11.2012. Za tu dobu jsi mohl postřehnout, že prémiová vozidla ve hře pravidelně dobře vydělávají jen omezenou dobu. Prostě business. Navíc ty propagační videa k novým prémiovým vozidlům, jen s šklebím u nich.  A ten MM, no nikdy nebyl dobrý z pohledu hráče protože dobrý či spravedlivý jednoduše být nemá ! Takto to WG dělá záměrně. Je to jejich nejsilnější páka na hráče. (kromě podoby či druhu map, atd. ) Mám pocit, že poslední dobou to WG s těmi úpravami už přehnal. Subjektivně soudím, že na EU mají poslední dobou celkem úbytek hráčů. 

Dle mého názoru, byla hra na public-u zajímavá do některého z updatů 8.x.x, Pak záměrnými úpravami map, vozidel i MM zkrátili čas bitvy a vyrovnanější výsledky jako 15:13, 12:15 a pod. či delší bitvy se už objevují jen zřídkavě. Většina bitev dnes je dle mého názoru rozhodnuta (ne ukončena ! ) cca. v 90 vteřinách.  A to je zřejmě to co lidi přestává bavit. No co, stále platí : "Kdo chce kam, pomozme mu tam."

Perfektně napsáno, naprosto souhlasím. Podle mně už před časem WG s tím "ziskem za každou cenu" překročili únosnou míru, tím si způsobili odliv hráčů, a aby si zachovali zisky, snaží se dojit ty hráče, co ještě zůstali, čímž znechutí další hráče atd. To je ale začarovaný kruh a je jasné kam vede. Já osobně si to představuju tak, že ve WG to vzali do ruky "dynamičtí" "parazitní manažeři"*, co "se nezakecaj" a "mají tah na branku" :trollface:. No a podle toho WoT vypadá.

*parazitní manažer - přijde, slíbí zvýšit zisky, honí si ego prezentacemi v PowerPointu, buzeruje ostatní různými brainstormingy atp., podělá co může a aby se ho firma zbavila, dají mu zlatý padák a dobré reference, odejde škodit do jiné firmy - to v tom lepším případě. V tom horším případě si firma takového pitomce drží až do hořkého konce... Mimochodem, perfektní parodie korporátu je tohle video :teethhappy:.

Edited by EZI3, 08 July 2017 - 06:35 PM.

Becck #349 Posted 08 July 2017 - 07:14 PM

Sergeant

• Player
  • 76641 battles
  • 233
  • [CRIM] CRIM
to video  :great:

EZI3 #350 Posted 09 July 2017 - 12:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16404 battles
  • 658
  • [WK_] WK_

View PostBecck, on 08 July 2017 - 06:14 PM, said:

to video  :great:

Jo, je boží. V práci jsme se tomu s kolegy smáli tak, že jsme až brečeli ( občas totiž býváme v pozici toho experta ).

"Takže co nám v tom vlastně brání?"

"Geometrie."

"Zkrátka ji ignorujte."

:teethhappy:    :teethhappy:    :teethhappy:

Edited by EZI3, 09 July 2017 - 01:04 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users