Jump to content

Aktualizace 9.19 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
349 replies to this topic

General_Katrin #21 Posted 30 May 2017 - 09:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3971 battles
  • 72
  • [84-17] 84-17

ďakujem veľmi sa teším na toto vylepšenie,

- zmiešané posádky max SUPER,

- MM max SUPER,hlavne pre tanky s sMM ako is6 a type59, amx,

- vylepšené rozhranie - uvidíme,)

- Ženské dabing - MEGA MAX SUPER!!!

- new mod UVIDÍME - to podla toho ako sa bude dariť;)

Takže za mňa velká vďaka!

General_Katrin #22 Posted 30 May 2017 - 09:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3971 battles
  • 72
  • [84-17] 84-17

View PostChcipakk, on 30 May 2017 - 05:57 PM, said:

To vybavení za bony, to se dá namontovat kamkoliv? Už se nemůžu dočkat STRV 103 s 5000 DPM... :(

matematika asi nebude tvoja silná stránka,

čím rýchlejšie nabíjaš, tým menši efekt na výsledok má zlepšenie cez percentá.

u tohto tanku ako aj u mediek to bude nepostrehnutelné zlepšenie

odhadujem cca že prebiješ o 0,25 sekundy rýchlejšie, a to sa Chcipáku oplatí!

volejejte už teď, prvý dvaja dostanú možnosť vrátiť vysvedčenie z matematiky a dostanú naspeť plné školné!;)

Frost_DeatH #23 Posted 30 May 2017 - 09:48 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 48456 battles
  • 1,114
  • [CSA] CSA

mňa zaráža hlavne čas vydania novej verzie....cca mesiac ? prekryť neduhy verzie 9.18 ďalšími , než opraviť to čo treba.

ten pomyselný zoznam vecí čo chcete tento rok splniť sa plní veľmi rýchlo (nový MM, arty nerf, HD mapy, hodnotené tímovky), na úkor kvalitnej práce a prvok po ktorých hráči túžia alebo sa dožadujú sa nerieši...tím že nasadzujete nový patch po mesiaci sa veľa vysvetluje ale náladu hráčov tým nezmeníte.

prosím nepíšte že načúvate hráčom, keď to tak zjavne nie je o to viac sa tomu divím že spätná väzba je rovnaká aj na RU scéne a nič sa nedeje.

Edited by Frost_DeatH, 30 May 2017 - 10:02 PM.

Andrey_P #24 Posted 30 May 2017 - 09:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31624 battles
  • 356
  • [INTAS] INTAS

View PostGeneral_Katrin, on 30 May 2017 - 09:40 PM, said:

matematika asi nebude tvoja silná stránka,

čím rýchlejšie nabíjaš, tým menši efekt na výsledok má zlepšenie cez percentá.

u tohto tanku ako aj u mediek to bude nepostrehnutelné zlepšenie

odhadujem cca že prebiješ o 0,25 sekundy rýchlejšie, a to sa Chcipáku oplatí!

volejejte už teď, prvý dvaja dostanú možnosť vrátiť vysvedčenie z matematiky a dostanú naspeť plné školné!;)

Hlavě ty jsi generál_matematika, ano, na celkový čas nabíjení u rychlopalek to nebude mít až takový vliv, ale zase vystřelíš vícekrát a pořád máš 10% poškození za minutu navíc a je jedno, jestli se to to naskládá na 12 výstřelech, nebo na 2

aubi_valka #25 Posted 30 May 2017 - 10:28 PM

Private

• Player
  • 35514 battles
  • 16
  • [VALKA] VALKA
SRudolf: Good for you. Já mluvil o poškození jedním výstřelem, o kterém to stále tvrdí, že  je 680/680. Aspoň by jejich popisy nemusely lhát.

global_asa_wenca #26 Posted 30 May 2017 - 11:49 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 91649 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

Block Quote

Změněna logika tlačítka, které zamyká otáčení věže: nyní je pro zamknutí otočení věže použito tlačítko na auto-aim. Dříve bylo tlačítko na zamykání otáčení věže na pravém tlačítku myši.

Fakt senza vylepšení, vy vepřový hlavy. Kdybyste radši spravili ten už několik patchů [Editováno] autotaim. Autoaim jsem si schválně přenastavil jinam, aby se mi do autoaimu nenamotal tank kterej se potenciálně odspotuje a na kterej si jen chci locknout dělo a rozhodně ho do autoaimu zamykat nechci. Což teď nepůjde. Naštěstí autoaim funguje už několik patchů na h0vno, tak se mi tam třeba zamykat nebude. Jděte už s těma vylepšeníma o který nikdo nestojí konečně do hajzlu.

A vybavení z ranked bitev na public bez komentáře, stejně vám je to u zadele, tak se jděte vycpat.

Edited by ClearEvil, 31 May 2017 - 08:04 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

udan2 #27 Posted 31 May 2017 - 05:21 AM

Private

• Player
  • 19760 battles
  • 5
  • [F-N-X] F-N-X

Tak od stažení poslední aktualizace mě nejde se přihlásit. Bohužel tedy ji nemůžu ani okomentovat. :-(

petr29s #28 Posted 31 May 2017 - 05:24 AM

Lance-corporal

• Player
  • 42137 battles
  • 77
  • [DELO6] DELO6

View Postudan2, on 31 May 2017 - 05:21 AM, said:

Tak od stažení poslední aktualizace mě nejde se přihlásit. Bohužel tedy ji nemůžu ani okomentovat. :-(

Stačí si přečíst článek. Nebo aspoň pár odstavců. 

Servery World of Tanks nebudou dostupné 31. května od 03:00 do 09:00 SELČ, abychom mohli dát vše do pořádku.

udan2 #29 Posted 31 May 2017 - 05:27 AM

Private

• Player
  • 19760 battles
  • 5
  • [F-N-X] F-N-X

View Postpetr29s, on 31 May 2017 - 04:24 AM, said:

Stačí si přečíst článek. Nebo aspoň pár odstavců. 

Servery World of Tanks nebudou dostupné 31. května od 03:00 do 09:00 SELČ, abychom mohli dát vše do pořádku.

Jo sry, jsem si nevšiml. Díky. 

petr29s #30 Posted 31 May 2017 - 05:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 42137 battles
  • 77
  • [DELO6] DELO6

View Postudan2, on 31 May 2017 - 05:27 AM, said:

Jo sry, jsem si nevšiml. Díky. 

není problém

Gabriel_i5_Back #31 Posted 31 May 2017 - 06:06 AM

Major General

• Player
  • 46014 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Priama otázka na Feedback zberača. Neovládam všetky jazyky. Ale z tých čo ovládam som nepostrehol pozitívny feedback na bonusové vybavenie pre random bitky. Bol nejaký? Ak áno mohol by si postnúť nejaké odkazy. Linky by mali byť priamo zahrnuté vo feedback správe. Stačí copy paste.  A ak nie prečo to išlo na live server?

rdim #32 Posted 31 May 2017 - 06:19 AM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 9137 battles
  • 602

View PostGreenKlid, on 30 May 2017 - 05:38 PM, said:

Co to meleš?? Tohle je naopak zcela v pořádku, aspoň Ti nemusí nadbytečné ženské hnít v kasárnách a využiješ je v posádce včetně jejich BiA.

View Postpeyrak_No1, on 30 May 2017 - 09:36 PM, said:

Si normalny? Vsak to je super, mam par takych co nemam sancu doplmit na full muzov ci zeny, a toto je ustretovy krok WG.

Fakt, lidi, niektori ste divni.

Myslím, že máme na to každý jiný názor. Já si myslím, že je to vůči části komunity co hraje aktivně několik let nefér.

Edit: Jinak ten příspěvek na který odpovídáte záhadně zmizel... Kdo v tom má prsty páni Moderátoři?

Edited by rdim, 31 May 2017 - 02:31 PM.

General_Katrin #33 Posted 31 May 2017 - 06:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3971 battles
  • 72
  • [84-17] 84-17

View PostFrost_DeatH, on 30 May 2017 - 09:48 PM, said:

mňa zaráža hlavne čas vydania novej verzie....cca mesiac ? prekryť neduhy verzie 9.18 ďalšími , než opraviť to čo treba.

ten pomyselný zoznam vecí čo chcete tento rok splniť sa plní veľmi rýchlo (nový MM, arty nerf, HD mapy, hodnotené tímovky), na úkor kvalitnej práce a prvok po ktorých hráči túžia alebo sa dožadujú sa nerieši...tím že nasadzujete nový patch po mesiaci sa veľa vysvetluje ale náladu hráčov tým nezmeníte.

prosím nepíšte že načúvate hráčom, keď to tak zjavne nie je o to viac sa tomu divím že spätná väzba je rovnaká aj na RU scéne a nič sa nedeje.

ale načúvajú, za mna zatiaľ všetko splnili čo som sipriala,

nakoniec zmena artyn sa podarila,

reporty na artyhraáčov ustali.

Spatná vazba sa neberie z vlákien, ktoré začali skôr ako

si hráči novú mechaniku mohli odskúšať,

takže ani 10 hejterských strán čo sa tu vypísalo pred 919 a 22 pred 918,

nikoho súdneho vo WG nezaujímajú,

ak máš názor, že realny feedback je strata času,

tak je načase si zmeniť fotku, Dr. Haus by sa za teba hambil.

kurcatovium #34 Posted 31 May 2017 - 06:25 AM

Brigadier

• Player
  • 45736 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

*
POPULAR

View Postrdim, on 31 May 2017 - 06:19 AM, said:

Myslím, že máme na to každý jiný názor. Já si myslím, že je to vůči části komunity co hraje aktivně několik let nefér.

Kdyby to dřív WG neprezentovalo tak, že ženy jsou jiné než muži a že spolu nikdy fungovat nebudou, asi bych s touhle změnou neměl zrovna problém. Jenže... Ženská posádka byla od začátku prezentovaná jako něco unikátního a nedostupného, takže jsem se k nim podle toho choval a velice pečlivě rozvažoval do jaké větve je investovat a jak to tak nějak vychytat, aby mi jejich počet vyšel. A to celé jde teď do hajz*u, protože budou navzájem kompatibilní s obyčejnými tatrmany. Kdybych tohle věděl, tak na nějaké uvažování co a jak se*u a naflákám je všechny jako velitelky do deseti různých větví, protože velitel má pro naprostou většinu tanků nejvíc užitečných skillů. Právě proto beru tuhle změnu jako fakt nechutný podraz na všechny stávající hráče a další z mnoha ústupků bezmozkům.

Gabriel_i5_Back #35 Posted 31 May 2017 - 06:29 AM

Major General

• Player
  • 46014 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Změny ovládání
Změněna logika tlačítka, které zamyká otáčení věže: nyní je pro zamknutí otočení věže použito tlačítko na auto-aim. Dříve bylo tlačítko na zamykání otáčení věže na pravém tlačítku myši.

Čo presne to znamená? To písal nejaký dyslektik. Bolo to pravé tlačítko a teraz je to pravé tlačítko. Ak som to správne pochopil tak ste dali možnosť nabindovať si autoaim ako chcem?

General_Katrin #36 Posted 31 May 2017 - 06:30 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3971 battles
  • 72
  • [84-17] 84-17

View PostAndrey_P, on 30 May 2017 - 09:48 PM, said:

Hlavě ty jsi generál_matematika, ano, na celkový čas nabíjení u rychlopalek to nebude mít až takový vliv, ale zase vystřelíš vícekrát a pořád máš 10% poškození za minutu navíc a je jedno, jestli se to to naskládá na 12 výstřelech, nebo na 2

možno hráš inú hru, ale bežne nikto v hre WOT nestojí na mieste a nedrží permanetne prst na spúšti,

aby nastrielal predpokladaný balik DM/minuta!

ani fialky nemajú dm/minuta vs ich celkový čas v hre ani zdaleka na hodnotách, ktoré je možné dosiahnuť.

a ani pri pushirashi face to face sa málokto ostreluje celú minútu,

takže rozdiel medzi rovnakými tankami a pádkami len s boostom za BONY,

nepocítiš. stačí aby si len na ,2 sekundy pri face to face boji zaváhal a máš po výhode.

+ RNG a je úplne vymalované.

bohužial sa tu od 9.18 ukazuje, že tý čo hejtujú majú pramálu schopnosť

doložiť svoje náreky reálnimi číslami a skúsenostami.

dokonca aj tie BONY. človek nezíska len tak lahko ako sa to tu prezentuje,

bude to viacmenej hoodne ťažké a nejedná klávesnica fialky skončí v koši.

kurcatovium #37 Posted 31 May 2017 - 06:37 AM

Brigadier

• Player
  • 45736 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostHomer_J_S_, on 31 May 2017 - 06:29 AM, said:

Změny ovládání

Čo presne to znamená? To písal nejaký dyslektik. Bolo to pravé tlačítko a teraz je to pravé tlačítko. Ak som to správne pochopil tak ste dali možnosť nabindovať si autoaim ako chcem?

Změnit autoaim tlačítko šlo už teď, což jsem udělal už před mnoha lety, protože již tenkrát mi přišla kombinace "zámek věže + autoaim v jednom"  jako naprostá koko*ina. Spíš se bojím, že teď to bude tak, že povinně vrátí "zámek věže + autoaim" do jednoho ať si to nastavíš kam chceš. Tzn. když mám teď autoaim na shift (věž se zamyká pravým tlačítkem, to nastavit nejde), tak mi shift bude zamykat i věž. Je to čistě můj dohad, ale pokud je to skutečně tak, pak nezbývá než "gg wg"... Fakt [Editováno] toto.

Edited by ClearEvil, 31 May 2017 - 08:06 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

willer67 #38 Posted 31 May 2017 - 06:43 AM

Sergeant

• Player
  • 48311 battles
  • 295

View Postkurcatovium, on 31 May 2017 - 05:25 AM, said:

Kdyby to dřív WG neprezentovalo tak, že ženy jsou jiné než muži a že spolu nikdy fungovat nebudou, asi bych s touhle změnou neměl zrovna problém. Jenže... Ženská posádka byla od začátku prezentovaná jako něco unikátního a nedostupného, takže jsem se k nim podle toho choval a velice pečlivě rozvažoval do jaké větve je investovat a jak to tak nějak vychytat, aby mi jejich počet vyšel. A to celé jde teď do hajz*u, protože budou navzájem kompatibilní s obyčejnými tatrmany. Kdybych tohle věděl, tak na nějaké uvažování co a jak se*u a naflákám je všechny jako velitelky do deseti různých větví, protože velitel má pro naprostou většinu tanků nejvíc užitečných skillů. Právě proto beru tuhle změnu jako fakt nechutný podraz na všechny stávající hráče a další z mnoha ústupků bezmozkům.

přesně tak, pořád je to jednodušší a námaha a nároky na skil se zmenšují

socanek #39 Posted 31 May 2017 - 06:46 AM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostGeneral_Katrin, on 31 May 2017 - 05:30 AM, said:

možno hráš inú hru, ale bežne nikto v hre WOT nestojí na mieste a nedrží permanetne prst na spúšti,

aby nastrielal predpokladaný balik DM/minuta!

ani fialky nemajú dm/minuta vs ich celkový čas v hre ani zdaleka na hodnotách, ktoré je možné dosiahnuť.

a ani pri pushirashi face to face sa málokto ostreluje celú minútu,

takže rozdiel medzi rovnakými tankami a pádkami len s boostom za BONY,

nepocítiš. stačí aby si len na ,2 sekundy pri face to face boji zaváhal a máš po výhode.

+ RNG a je úplne vymalované.

bohužial sa tu od 9.18 ukazuje, že tý čo hejtujú majú pramálu schopnosť

doložiť svoje náreky reálnimi číslami a skúsenostami.

dokonca aj tie BONY. človek nezíska len tak lahko ako sa to tu prezentuje,

bude to viacmenej hoodne ťažké a nejedná klávesnica fialky skončí v koši.

Jsi drsny. Respekt. Vnesl jsi do cele problematiky svetlo a konecne jsem prozrel....

Mouse1943 #40 Posted 31 May 2017 - 06:54 AM

Sergeant

• Player
  • 28910 battles
  • 297

View Postwiller67, on 31 May 2017 - 05:43 AM, said:

přesně tak, pořád je to jednodušší a námaha a nároky na skil se zmenšují

Suhlas clovek sa snazi a investuje svoj cas aby sa zlepsil. Cita fora sleduje videa skusa v hre a co dostane od WG? Velke hrube hnede a ako bonus turbo porazky a RNG -25%. A co dostane rajcina RNG +25% a este ti na ranu od nej odleti veza aby neplackala ze je hra zla a neprestala platit. Ja som do tejto prasarne investoval aj cas aj peniaze a nie malo ale postupne staci uz len tie peniaze. Premium tank si uz nikdy nekupim a este budem vazne zvazovat ci aj goldy alebo premium ucet nakupim dakedy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users