Jump to content

Hızlı Bakış: Haziran Ayının Özel Etkinlikleri

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Community #1 Posted 01 June 2017 - 03:42 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 35,646
Haziran ayında yararlanabileceğiniz tekliflere göz atın!

Haber ögesinin tam metni

AKCORA #2 Posted 01 June 2017 - 04:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20783 battles
  • 376
  • [MOBOM] MOBOM

sağlam etkinlikler görevler var. yaz gleiyo diyemi sirfoch olayı mı yoksa yeni modda karşı olan tepki yüzündenmi bu kadar bonkör wg bilemedim..

Ama sağlam etkinlikler teşekkürler.

MEGA__TRON__ #3 Posted 01 June 2017 - 08:00 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27219 battles
  • 1,012
  • [SA-AS] SA-AS
Şaşırdım doğrusu hiç fena değil.:medal:

francisco77_hero #4 Posted 01 June 2017 - 10:41 PM

Colonel

• Player
  • 44611 battles
  • 3,559
  • [CMPLX] CMPLX

View PostMEGA__TRON__, on 01 June 2017 - 09:00 PM, said:

Şaşırdım doğrusu hiç fena değil.:medal:

vay sen nerelerdeydin be gözüm..

RookieBalboa #5 Posted 01 June 2017 - 10:52 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34736 battles
  • 984
  • [CMPLX] CMPLX
acaba kaçıncı seviye olacak td indirimi :sceptic:

TheFingolfin #6 Posted 02 June 2017 - 12:21 AM

Lieutenant

• Player
  • 55793 battles
  • 1,861

abi halaa sağlam etkinlik iyi etkinlik falan demeyin gözünüzü seveyim.. yaz sezonu başladı her sene bu kalitede etkinliker yaz sezonunda oyuncuyu oyunda tutmak için olur zaten.. daha önce wz111 t44100 görevleri hemen hemen bu dönemlerde verildi.. geçen sene bu döneme gelene kadar 2 tane 8 tier sefer yapıldı bu oyunda..bu sene son 7-8 aydır sefer yok piyasada siz iyi misiniz allah aşkına ne sağlam etkinliği... herkes dünya haritasında sezon bitince sefer koyacaklar diye bekledi grand finaller girdi o bitince olur dediler o da bitti hala sefer yok.. WG yi överken iki kere düşünelim plz :P

@antiWG

Edited by TheLast_KebapBender, 02 June 2017 - 01:31 AM.

Far_Beyond_Driven #7 Posted 02 June 2017 - 01:00 AM

Major

• Player
  • 38012 battles
  • 2,589
  • [W31RD] W31RD
Saka maka wg bu ranked battle ayagina seferleri yapmayacak galiba vuque duy milletin sesini

ElbisHan #8 Posted 02 June 2017 - 03:37 AM

Captain

• Player
  • 94925 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y
Kesin kazanma şartı olan etkinlik olacak bu 'gizli' olanlar ve bizi yine sinir hastası edecek ... :popcorn:

_FRANKENSTEIN_36 #9 Posted 02 June 2017 - 09:06 AM

Lance-corporal

• Player
  • 14744 battles
  • 68
Milleti yemeyi bırakın da Seferler ne zaman başlayacak ? Ayrıca sağlam etkinlik diye burda konuşan arkdaşlar anlaşılan WG sürekli 5x görevlerini hiç görmemişler 

AKCORA #10 Posted 02 June 2017 - 09:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20783 battles
  • 376
  • [MOBOM] MOBOM

Ben etkinlikle iliglimi görüşümü belirtim. ki etkinlik gerçekten çok iyi hele bu ya baya baya iyi. son 2 yıla bakarak en iyi etkinlikler diyeiblirim. Sadece eskisi gibi 10 tierlere gelen yüksek indirimler gelmiyor

Seferlere gelince seferler hiç umrumda değil. Hele büyük seferler neydi öle 15 dakkada bir maçlar (yeni haliyle) 8 de başlıyıp 23:00 turnu olan çıkarma savaşlarının 1 e 2 ye kadar uzaması. İlk 50 yre giremiycek klan oyuncularının yırtınıp hergün bir çok savaşa girmeye çalışması. İlk 50 ye giren klan oyuncusu için rahatlık tabi. Yada ilk 50 olmasa bile iyi bir klanda önemli savaşlara girebilecek rütbe mi diyim çevremi diyim torpilmi diyim ; Onlar içinde rahatlık.

Neyse Dediğim gibi etkinlikler güzel. sebebinide yukarda yazdım 

"

sağlam etkinlikler görevler var. yaz gleiyo diyemi sirfoch olayı mı yoksa yeni modda karşı olan tepki yüzündenmi bu kadar bonkör wg bilemedim..

Ama sağlam etkinlikler teşekkürler."

"

Ne olursa olsun X2 deneyim. görevlerle verilicek olan yedekler gerçekten iyi. ama tank indirimleri gerçekten düşük vede seviye sınırlamalı. Buda oyunun politikası para kasmayı zorlaştırdı para getirilerini zorlaştırdı. Oyundaki en büyük dert tank kasmaktan çok para kasmak oldu. Pre hesap satışı pre tank satışı.

eskiden tier5- tier6 tanklarla şimdiki pre tanklarla kastığımız kadar para kasabiliyoduk. Çok kıstılar getiriyi çok artırdılar götürüyü.

Bu arada t44-100 etkinliği yaz sonuna doğru geldi. Gene gelebilir yaz sonuna doğru.

2 sene evel  yaz öncesi 8 seviye seferi yaptılar yaz sonu hemen t23e3 verdikleri ardındanda 8 seviye ingiliz med verdikleri bir sefer oldu ardındanda 10 seviye geldi.

geçtimiz sezonda 8(kv4 krsyl verildiği)üstünede 10 gelmedimi?!

Gelirse şuara bir 8 seviye sefer gelicek ha dediğim gibi çok önemli değil. Verdikleri tanklara bakınca. Ha sefer ortamı klan maçlarını sevenler olabilir. Ama klansızlar için yada seferlerle ilgilenmiyenler için seferler çok ta tın. Ve çoğunluk için oyun içindeki görev yada etkinlikler çok daha önemli!!

Ama seferler gelsin istiyende belli bir kitle var. Ne uzattım ama KISACA bu etkinlik iyi. YararLanın.

edit: iyi bişey yaptımı wg ye hakkını verin kötü bişe yaptımıda yerin. gecen ve evelki ay ki haftasonu etkinlikleri için yorumlar orda. çok tırt yazmışlığım başlıklar altında. Bende ibliyorum 3-4 sene evelle göre oyun kıstıkca kıstı 50 kile günde 250 500k (yada 50k deneyime)para verdiği günleri yada şu efsanevi (oyundaki en iyi etkinlikti) kış oyunları. Yada her haftasonu istisnasız X3 oldugu ve şuanki X3 verdikleri kadar X5 verdiklerini bende hatırlıyorum. Ama bu etkinlikler son 2 yıla göre çok çok iyi. Bunun sebebide dediğim dediğniz gibi yaz olabilir ama bence esas kriter Sir foch olayındaki Batırışlarının bir karşılığı..

Edited by AKCORA, 02 June 2017 - 09:45 AM.

ElbisHan #11 Posted 02 June 2017 - 12:31 PM

Captain

• Player
  • 94925 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y

View PostAKCORA, on 02 June 2017 - 10:37 AM, said:

Ben etkinlikle iliglimi görüşümü belirtim. ki etkinlik gerçekten çok iyi hele bu ya baya baya iyi. son 2 yıla bakarak en iyi etkinlikler diyeiblirim. Sadece eskisi gibi 10 tierlere gelen yüksek indirimler gelmiyor

Seferlere gelince seferler hiç umrumda değil. Hele büyük seferler neydi öle 15 dakkada bir maçlar (yeni haliyle) 8 de başlıyıp 23:00 turnu olan çıkarma savaşlarının 1 e 2 ye kadar uzaması. İlk 50 yre giremiycek klan oyuncularının yırtınıp hergün bir çok savaşa girmeye çalışması. İlk 50 ye giren klan oyuncusu için rahatlık tabi. Yada ilk 50 olmasa bile iyi bir klanda önemli savaşlara girebilecek rütbe mi diyim çevremi diyim torpilmi diyim ; Onlar içinde rahatlık.

Neyse Dediğim gibi etkinlikler güzel. sebebinide yukarda yazdım 

"

Ama sağlam etkinlikler teşekkürler."

"

Ne olursa olsun X2 deneyim. görevlerle verilicek olan yedekler gerçekten iyi. ama tank indirimleri gerçekten düşük vede seviye sınırlamalı. Buda oyunun politikası para kasmayı zorlaştırdı para getirilerini zorlaştırdı. Oyundaki en büyük dert tank kasmaktan çok para kasmak oldu. Pre hesap satışı pre tank satışı.

eskiden tier5- tier6 tanklarla şimdiki pre tanklarla kastığımız kadar para kasabiliyoduk. Çok kıstılar getiriyi çok artırdılar götürüyü.

Bu arada t44-100 etkinliği yaz sonuna doğru geldi. Gene gelebilir yaz sonuna doğru.

2 sene evel  yaz öncesi 8 seviye seferi yaptılar yaz sonu hemen t23e3 verdikleri ardındanda 8 seviye ingiliz med verdikleri bir sefer oldu ardındanda 10 seviye geldi.

geçtimiz sezonda 8(kv4 krsyl verildiği)üstünede 10 gelmedimi?!

Gelirse şuara bir 8 seviye sefer gelicek ha dediğim gibi çok önemli değil. Verdikleri tanklara bakınca. Ha sefer ortamı klan maçlarını sevenler olabilir. Ama klansızlar için yada seferlerle ilgilenmiyenler için seferler çok ta tın. Ve çoğunluk için oyun içindeki görev yada etkinlikler çok daha önemli!!

Ama seferler gelsin istiyende belli bir kitle var. Ne uzattım ama KISACA bu etkinlik iyi. YararLanın.

edit: iyi bişey yaptımı wg ye hakkını verin kötü bişe yaptımıda yerin. gecen ve evelki ay ki haftasonu etkinlikleri için yorumlar orda. çok tırt yazmışlığım başlıklar altında. Bende ibliyorum 3-4 sene evelle göre oyun kıstıkca kıstı 50 kile günde 250 500k (yada 50k deneyime)para verdiği günleri yada şu efsanevi (oyundaki en iyi etkinlikti) kış oyunları. Yada her haftasonu istisnasız X3 oldugu ve şuanki X3 verdikleri kadar X5 verdiklerini bende hatırlıyorum. Ama bu etkinlikler son 2 yıla göre çok çok iyi. Bunun sebebide dediğim dediğniz gibi yaz olabilir ama bence esas kriter Sir foch olayındaki Batırışlarının bir karşılığı..

AKCORA o gün dertlidir. Alır sazını eline ...

MEGA__TRON__ #12 Posted 02 June 2017 - 05:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27219 battles
  • 1,012
  • [SA-AS] SA-AS

View Postfrancisco77_hero, on 01 June 2017 - 09:41 PM, said:

vay sen nerelerdeydin be gözüm..

Uzun süredir oyuna girmiyordum bilinçli olarak,artık bazı şeylerden gına gelmeye başlamıştı. 2 gündür takılıyorum ve pek özlediğimi söyleyemeyeceğim. Gene herhalde 1-1.5 ay ara veririm gibi geliyor.:D

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users