Jump to content

Rütbeli personel alımı

Türk Panzer Tugayı

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Legend_Panzer #1 Posted 04 June 2017 - 09:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19273 battles
  • 51
  • [_TPT_] _TPT_
Klanımızın gelişmesi için 2 personel almak istiyoruz.Eğer aşağıdaki şartlara uygunsanız  aşağıda yazılı ts adresimize bekliyoruz.

*Eğitim Subayı İçin Aranan Şartlar

1-10.000 savaş ve üzeri savaş yapmış olmak
2-18 yaş ve üzeri olmak
3-1000 wn8 ve üzeri olmak
4-Tüm dallara hakim olmak 

*Üye Alım Subayı  İçin Aranan Şartlar

1-Sosyal ağlarda ve forumlarda aktif olmak
2-18 yaş ve üzeri olmak

İletişim

TS3:ayazteam.tsturk.com
Sitemiz:http://goo.gl/sFIaYg

Edited by Legend_Panzer, 04 June 2017 - 09:26 PM.

Mustafatotti15 #2 Posted 08 June 2017 - 07:44 AM

Private

• Player
  • 18930 battles
  • 8
  • [MEHTR] MEHTR
iyi günler öncelikle . girmek istediğim bir kaç klan var lakin şu anki mevcut klanımdan çıkamıyorum . klundu hiçbir yetkili cevap yazmıyor kısacası aktif değil . oyunda ve w.gaming sayfasını altınıüstüne getirdim ama yine de klandan çıkma butonunu göremedim. yardımcı olursanız klanınıza katılma konusunda ilgilenirim.

Legend_Panzer #3 Posted 09 June 2017 - 02:08 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19273 battles
  • 51
  • [_TPT_] _TPT_

View PostMustafatotti15, on 08 June 2017 - 07:44 AM, said:

iyi günler öncelikle . girmek istediğim bir kaç klan var lakin şu anki mevcut klanımdan çıkamıyorum . klundu hiçbir yetkili cevap yazmıyor kısacası aktif değil . oyunda ve w.gaming sayfasını altınıüstüne getirdim ama yine de klandan çıkma butonunu göremedim. yardımcı olursanız klanınıza katılma konusunda ilgilenirim.

İyi Günler Oyun İçerisinden İletişime Geçicez Detaylı Konusuruz.

Fart_Bender #4 Posted 14 June 2017 - 07:03 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12548 battles
  • 74
  • [_57_] _57_
günaydın. öncelikle şunu söylemek isterim. sıfırdan bir klanı yükseltmek zordur. kimse bunun için pek uğraşmaz. sadece laf olsun diye gelen olur ancak klanda bir rütbem olsun istediği için.  insanlar klana girerken online oyuncu sayısına ve klan durumuna bakıyor,  bu nedenle devamlı klan oluşturuluyor. benim düşünceme göre klan açmak yerine en az orta düzey klanlara girip kendini geliştirmek önemlidir. ben uzun bir süredir bu konuyu araştırıyorum ve her açılan klanda sadece 3-5 kişi günlük online olup klan kısmı genelde pek aktif değil. aktif oyuncuların bir arada olması önemli. bizde bunun sıkıntısını çekiyoruz yeri geldiği zaman ve bazı insanları anlamak zor adam klana giriyor ama klandaymış gibi davranmıyor. eğer isterseniz buyrun klanımıza gelin. hergün kale, ekip savaşları yapıyoruz. kimse de ego yok öncelikle güzel sohbet ve beraber oynamayı seçiyoruz. whatsapp gurubumuz mevcut gün içinde güzel sohbet ediyoruz. 

Edited by Fart_Bender, 14 June 2017 - 07:04 AM.

gs_1998 #5 Posted 14 June 2017 - 07:30 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 9185 battles
  • 1,089
  • [DAVY] DAVY
Bizim kılanda herkes rütbeli, ihtiyaç durumunda bizden subay verebiliriz. 

Legend_Panzer #6 Posted 16 June 2017 - 12:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19273 battles
  • 51
  • [_TPT_] _TPT_

View PostFart_Bender, on 14 June 2017 - 07:03 AM, said:

günaydın. öncelikle şunu söylemek isterim. sıfırdan bir klanı yükseltmek zordur. kimse bunun için pek uğraşmaz. sadece laf olsun diye gelen olur ancak klanda bir rütbem olsun istediği için.  insanlar klana girerken online oyuncu sayısına ve klan durumuna bakıyor,  bu nedenle devamlı klan oluşturuluyor. benim düşünceme göre klan açmak yerine en az orta düzey klanlara girip kendini geliştirmek önemlidir. ben uzun bir süredir bu konuyu araştırıyorum ve her açılan klanda sadece 3-5 kişi günlük online olup klan kısmı genelde pek aktif değil. aktif oyuncuların bir arada olması önemli. bizde bunun sıkıntısını çekiyoruz yeri geldiği zaman ve bazı insanları anlamak zor adam klana giriyor ama klandaymış gibi davranmıyor. eğer isterseniz buyrun klanımıza gelin. hergün kale, ekip savaşları yapıyoruz. kimse de ego yok öncelikle güzel sohbet ve beraber oynamayı seçiyoruz. whatsapp gurubumuz mevcut gün içinde güzel sohbet ediyoruz. 

Merhaba.Dediğiniz Gibi Baştan Klanı Yükseltmek Zordur Ama Tüm Klanlar Aynı Noktadan Başlar Sonucta Bir Yerden Atılıma Geçmek Lazım ve Teklifiniz İçin Teşekkürler Lakin Genel Olarak Aktif Değildik Birkaç Aydır Harekete Geçiyoruz. 

Legend_Panzer #7 Posted 16 June 2017 - 12:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19273 battles
  • 51
  • [_TPT_] _TPT_

View Postgs_1998, on 14 June 2017 - 07:30 AM, said:

Bizim kılanda herkes rütbeli, ihtiyaç durumunda bizden subay verebiliriz. 

Teklif İçin Sağolun Ama Öncelikle Klan Yönetimiyle İstişare Edilmesi Lazım Uygun Görürsek Döneriz.İyi Günler

Edited by Legend_Panzer, 16 June 2017 - 12:52 AM.

Also tagged with Türk Panzer Tugayı

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users