Jump to content

Jagdpanther - úspěšnost

• This topic is locked This topic is locked
304 replies to this topic

Alegnem #61 Posted 21 May 2012 - 11:14 AM

Warrant Officer

• Player
  • 8562 battles
  • 835
  • [LNS] LNS

View PostJoseph_from_Pilsen, on 18 May 2012 - 04:06 PM, said:

...
--- extrémní hořlavost a náchylnost na moduly, motor ani neopravujte, jediná klika je, že i s rozflákaným motorem to jede aspoň jako jiná pomalá TD v základu
...
- nefunkční přední skloněný pancíř (z toho plyne že to má pořád něco KO)
...

IMO funguje ten skloněný pancíř celkem dobře, např. s Ferdinandem jsem ho nepenetroval snad nikdy(neříkám, že každý den potkávám 50JP, ale několik desítek bouncnutých výstřelů už to bude). Ovšem jako většina německých tanků má JP slabý pancíř podvozku, kam všichni střílejí. U JP to zabírá snad půlku vozidla a není vůbec problém to trefit na jakoukoli vzdálenost a penetrovat(o realističnosti téhle "vychytávky" mám jisté pochybnosti, ale ve WW2 jsem nesloužil, takže o tom můžu dělat jen hypotézy). Navíc přímo uprostřed je převodovka, což implikuje zapálení nebo poškození motoru. Myslím, že místo nějakých otoček apod. je moudřejší jet na hull-down.

Derp_Trollington #62 Posted 21 May 2012 - 11:27 AM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Heh, asi jsem divnej, ale spodní plát na JgPantherovi mi připadá docela malej (je úplně stejně velkej jako na Pantheru II). S hulldownem můžu jenom souhlasit, těch 80mm to dost sklopí, takže to víc dingá a zároveň má JP dstatečné sklopení děla dolů...

Lucius_Sulla #63 Posted 30 May 2012 - 11:18 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 40919 battles
  • 401
  • [G0G0] G0G0

View PostJoseph_from_Pilsen, on 18 May 2012 - 04:06 PM, said:

--- extrémní hořlavost a náchylnost na moduly, motor ani neopravujte, jediná klika je, že i s rozflákaným motorem to jede aspoň jako jiná pomalá TD v základu

Tak nevím, mám s ním něco najeto, ale nepamatuju, kdy mi naposled hořel (tím netvrdím že nikdy, ale fakt marně přemýšlím, kdy naposled).

Fieldpanzer #64 Posted 02 June 2012 - 11:51 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 11407 battles
  • 1,174
Posádku mám dávno po vylepšení, ešte začnem skill "preventative maintenance" a potom asi miesto hasičáku vozím benzín...

Fieldpanzer #65 Posted 08 July 2012 - 09:13 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 11407 battles
  • 1,174
Mno takže včera som konečne dosiahol 100 percent u tretieho skillu.

Velitel - Recon, Camo, Opravy
Strelec - primárny ciel, camo, opravy
Vodic - Clutch braking, camo, opravy
Radista - Priestorová predstavivost, Camo, opravy
Loader - Safe stowage, camo, opravy

Neviem čo si vybrať ako tretí skill. U velitela to vidím na Jack of All Trades aby vedel zastupovať vyradeného člena posádky.
Strelec by asi ocenil skill armorer - poškodené delo bude mať menší rozptyl
Vodičovi asi skill off road driving, ale aj perk Preventative maintenance je dobrý.
Radistovi neviem vybrať či Relaying (zvýšenie dosahu rádia všetkých členov týmu), alebo Signal boosting (len moje rádio)
Loader má k dispozícii z nových možností len perky. Možno mu dám zatial firefighting.

Furcifer #66 Posted 08 July 2012 - 09:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22575 battles
  • 940
  • [KHIL] KHIL
To nemáš na veliteli žárovku? Podle mého jeden z nejlepších perků vůbec.

Fieldpanzer #67 Posted 08 July 2012 - 09:24 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 11407 battles
  • 1,174
Nepotrebujem ju. Obecne viem dopredu kedy som alebo niesom spotnutý... podla toho kde stojím a či strielam...

Fieldpanzer #68 Posted 08 July 2012 - 11:47 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 11407 battles
  • 1,174
Skilly recon a situational awareness v kombinácii s optikou mi značne pomáhajú práve pri tej slepote tanku.Pri toptier situáciách kludne idem dopredu ale len tak aby ciele na ktoré chcem páliť boli v mojom dosahu a ja mimo dosahu artín. Inak sa snažím byť v druhej línii. Obvykle sa snažím využívať kríky takým štýlom aby som ostal nevidený to okamihu kedy vystrelím. Vtedy automaticky viem že som bol odhalený dokonca bez ohladu na to či som bol alebo nebol spotnutý.

kedže jagdpanther má vcelku silné rádio tak preto uvažujem nad skillom "relaying" aby som pasívne pomáhal artileriám a scoutom. Hlavne sa to dobre kombinuje so skillom Deadeye kedy tank na ktorý mierim bude vysvietený o 2 sekundy dlhšie. Ingame to v útokoch spôsobuje psychologický jav kedy sa všetky naše tanky focusujú na vozidlo na ktoré mierim ja - ostane dlhšie svietiť...

Skill armorer mi dovolí ostať ako tak nebezpečný aj s poškodenou zbraňou, offroad driving mi trošku pomôže s akceleráciou.

Edit:
Jack of all trades ,relaying, armorer, off-road king, a hasenie bolo vybrane...

VendaV #69 Posted 15 July 2012 - 06:01 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7597 battles
  • 59
Já ho mám, a neprodělává moc, hlavně díky své celkem slušné opravě (jsem zvyklý na tiger, ten prodělá za bitvu 6 000).
Jeho výhodou je dobré a hlavně přesné dělo. Jinak je to obrovský a má to slabý pancíř. Skoro každá 7 ho prostřelí. S ním je nejlepší campit a odstřelovat, dělo na to má.

karnovak #70 Posted 15 July 2012 - 01:02 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,780
Pořídil jsem na něj 105mm a nějak mě to s ním začalo víc bavit. 88mm je dobrá na lovení scoutů a do velkých otevřených "afrických" map a na def mód. Pokud se tedy tým nerozhodne pro brutální rush (a do dvou minut půlka týmu kopr), nechat jednu stranu mapy ideálně nebráněnou, nebo campit vzadu (nikdo nespotuje). Pak je 88mm spíš přítěž, na můj vkus dost odráží (i když ne tak katastrofálně jako JPz IV) a poškození je příliš malé. U 105 mm se mi sice taky stalo, že 3x za sebou se odrazila od KV1, ale to o cca třetinu větší DMG za ty navíc cca necelé 2 sec nabíjení stojí (nehodnotím cenu munice). Spoléhat na schovávání mi přijde nevhodný, alespoň mám pocit, že mě každý hned vidí (koho si naspotuji sám, ten vidí i mě - nejpozději po výstřelu) a na scouty musí mít člověk štěstí v týmu. Rady - abych si s 88mm někoho "odpásoval" a pak ho v klidu 10 ranami dobíjel, nebo střílel do průzorů  - to ani pomyšlení. Na to není čas ani přesnost. 105mm je jistota, že to bude bolet téměř kamkoli a konečně přestaly být 8 tier velký problém.

_Garmin_ #71 Posted 11 August 2012 - 08:41 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20040 battles
  • 491
Komentované video s JagdPantherem I
http://www.youtube.c...7A&feature=plcp

buh_vi #72 Posted 11 August 2012 - 09:12 AM

Lieutenant

• Player
  • 13586 battles
  • 1,696
  • [EHW] EHW
Dělo nepřesné? Má to přesnější 88 než na HT/MT a nimi se mi hrálo dobře.

_Garmin_ #73 Posted 11 August 2012 - 09:39 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20040 battles
  • 491
mno jak seš na topu a víš trochu co a jak a je dobrá mapa tak bez válečníka odejít nelze, každopádně dává 8 tier a to solidně...

Edited by Mickhesh, 11 August 2012 - 09:40 AM.

_Garmin_ #74 Posted 11 August 2012 - 09:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20040 battles
  • 491
malá dmg 300? na tier 7 ucházející... na blízko tě stejně každej rozseká.

_Garmin_ #75 Posted 11 August 2012 - 11:05 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20040 battles
  • 491
já myslím, že je to i otázka stříbrných, ten styl jagdpanther je spíš býti vzadu... mám hitnout 8 tier za 200 nebo 300 ? Prostě je to skvělej stíhač a odvede svou práci, navíc že se můžeš postavit 8 tier alespoň na dálku, to je opravdu dobré... jeden z povedených 7tier tdček... hlavně je to zábava za něj hrát. Takže myslím, že kdo zvolí jaké dělo, mlůže být v tísni kreditové ve wot, v tom případě je to jasné... nicméně ve wot jsou exp a stříbrný za damage, takže pokud někdo neřeší stříbrné, je 105 jasná volba s tím, že pokud zvolí druhé dělo, nebude to špatně.

Ludwa #76 Posted 13 August 2012 - 07:17 AM

Colonel

• Player
  • 34029 battles
  • 3,609
  • [EHW] EHW
105 udělá cca stejnou damage jako 88, akorát stojí čtyřikrát tolik. A dingá stejně, ne-li víc...

XiTiX #77 Posted 13 August 2012 - 09:12 AM

Brigadier

• Player
  • 18293 battles
  • 4,603
Par hier dozadu som riesi, ci 105, alebo 88 a myslim, ze pokial clovek 100% posadku a premium ucet, je 105 lepsia volba, kedze ma velku sancu trafit a pokial zahra dobre, tak neprerobi. Ak clovek premim ucet nema, tak rozhodne 88. Sem-tam sa stane, ze clovek so 105 by radsej mal vyssiu kadenciu (detracknut si utociace medko a znicit ho zdialky) a naopak, niekedy je potrebny vyssia alpha (rychlo sa pohybujuci scout, ktoreho treba zlikvidovat na ranu, kym ma najde)

Celkovo teraz davam viac prednost 105, nepocitujem ziadne deficity v presnosti (trening s kratkou 88 na JgPz.IV sa oplatil) ani v prieraznosti.

karnovak #78 Posted 13 August 2012 - 07:47 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,780
"(detracknut si utociace medko a znicit ho zdialky)"

Tohle mne vždy spolehlivě dojme :) V kolika případech a na kolika mapách se tohle dá použít? Detrack na dálku a pomalu ničit. Heh. Buď je tak daleko, že mě sice nevidí, ale zase je problém trefit pás, nebo je dost blízko na sestřelení pásu a pak mě stejně výstřel prozradí. A to neberu v úvahu jeho spoluhráče a arty, aby byl klid na detrack a střelbu. Riskovat, že mu ten pás nesejmu a zbytečně promarním výstřel? To mě fakt nemrzí. Navíc každý vozí opravnou sadu a než přebiju, je v prachu. Tohle má smysl možná tak u stíhačů, ale ten se zase po detracku málokdy otočí bokem. A to nepíšu jen proto, že to považuju za nepoužitelný, mám-li sám jgp. Za celou dobu mě takhle odpásovali jen 1x (měl jsme zrovna jgp) a to ještě bylo spíš z leknutí, že jsme na sebe vyjukli.

PechaCZ #79 Posted 23 August 2012 - 11:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19473 battles
  • 70
  • [HE_AT] HE_AT
Jestli chcete tak se můžete kouknout na mé video o Jagdpantherovi. Odběr potěší :Smile_Default:
http://www.youtube.c...1w&feature=plcp

Fieldpanzer #80 Posted 23 August 2012 - 02:08 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11407 battles
  • 1,174

View Postkarnovak, on 13 August 2012 - 07:47 PM, said:

"(detracknut si utociace medko a znicit ho zdialky)"

Tohle mne vždy spolehlivě dojme :) V kolika případech a na kolika mapách se tohle dá použít? Detrack na dálku a pomalu ničit. Heh. Buď je tak daleko, že mě sice nevidí, ale zase je problém trefit pás, nebo je dost blízko na sestřelení pásu a pak mě stejně výstřel prozradí. A to neberu v úvahu jeho spoluhráče a arty, aby byl klid na detrack a střelbu. Riskovat, že mu ten pás nesejmu a zbytečně promarním výstřel? To mě fakt nemrzí. Navíc každý vozí opravnou sadu a než přebiju, je v prachu. Tohle má smysl možná tak u stíhačů, ale ten se zase po detracku málokdy otočí bokem. A to nepíšu jen proto, že to považuju za nepoužitelný, mám-li sám jgp. Za celou dobu mě takhle odpásovali jen 1x (měl jsme zrovna jgp) a to ještě bylo spíš z leknutí, že jsme na sebe vyjukli.

Situacii je dost. Ked niekto vychadza na kopec a je mu vidno pas, alebo zboku. Samozrejme najcastejsie sa to pouziva prave proti TDckam, ale nic nebrani pouzit to aj proti medku. Ak ta nevidia a 88mm je setsakra presne delo tak pri troche pozornejsieho hrania je to naprosto v pohode.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users