Jump to content

Tajnosti product speců #1

• Please log in to reply
131 replies to this topic

rdim #121 Posted 11 July 2017 - 10:49 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 9063 battles
  • 540
  • [KIN5S] KIN5S
Spoiler

Už jsem dnes doklikal tlačítko "Like This", tak musím něco nepsat :)

Souhlasím s uživatelem VijaCZ, v tomto tématu http://forum.worldof...-vazba/#topmost máte 83 stran nespokojenosti s 9.18! To že je tam 50+- (možná ani to ne) příspěveků pozitivních, nic neznamená, oproti 1600 nespokojených!...

Edited by rdim, 11 July 2017 - 10:50 PM.

prde1966 #122 Posted 18 July 2017 - 09:20 PM

Colonel

• Player
  • 108638 battles
  • 3,987
  • [9-TDA] 9-TDA

View PostKayi4ek, on 30 June 2017 - 11:24 AM, said:

Zpětná vazba je naše priorita. To že není čas na odpovědi je pravda, ale zpětná vazba je vždy sesbírána.

EDIT: A můžu ti potvrdit, že to, co jsi mi psal do PM se v reportech objevilo.

chcem sa len uistiť - pochopil som to tak že téma už bola poslaná v reportoch ako feedback nejakého iného obdobného vlákna /z inej krajiny/? A ak tak dozvie sa vrchnosť že to nie je len to jedno vlákno ale že napr aj v cz/sk sa o tom pár mesiacov debatí? Alebo stačí vec poslať raz a dosť - za európu. A vrchnosť si pomyslí tak to bol ojedinelý prípad to nemusíme riešiť?       

vlákno -

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/623500-imunita-trestov-natriedy-spg-klikacov/

kurcatovium #123 Posted 19 July 2017 - 06:27 AM

Colonel

• Player
  • 43680 battles
  • 3,685
  • [KHIL] KHIL

To je dobrá otázka, jak ta zpětná vazba vůbec vypadá.

Například pokud je tu 10 různých vláken o arty s dohromady řekněme 15000 negativními příspěvky na jejich stranu a pak se objeví jedno vlákno s 5 příspěvky o tom, jak je teď arty mnohem lépe balancovaná, mají doufám tyto protichůdné myšlenky ve feedbacku různou váhu. A tím nemyslím to, že se upozadí (nebo dokonce zcela zamlčí ) ta negativní a nahoru jde jen to pětipříspěvkové pozitivní, protože sluníčko... Hm?

unhappy360 #124 Posted 19 July 2017 - 07:25 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 41844 battles
  • 1,377

View Postkurcatovium, on 19 July 2017 - 05:27 AM, said:

To je dobrá otázka, jak ta zpětná vazba vůbec vypadá.

Například pokud je tu 10 různých vláken o arty s dohromady řekněme 15000 negativními příspěvky na jejich stranu a pak se objeví jedno vlákno s 5 příspěvky o tom, jak je teď arty mnohem lépe balancovaná, mají doufám tyto protichůdné myšlenky ve feedbacku různou váhu. A tím nemyslím to, že se upozadí (nebo dokonce zcela zamlčí ) ta negativní a nahoru jde jen to pětipříspěvkové pozitivní, protože sluníčko... Hm?

Nemajú. Pozbieraný feedback je len orientačný. Teraz vznikla nejaká skupina v rusku, kt. chce dať WG vývojárom pocítiť, že čo sa im nepáči. Musíme si všetci uvedomiť. WG vlastní hru, je len na nich čo s tým spravia. Pokiaľ im budú tiecť každý mesiac peniaze aj za zle spracovaný obsah, dotiaľ sa nič nezmení. Môže sa feedbacku písať koľko chce. Môžeme tu plakať a môžu sa aj komunitný kontribútori stretávať na Cypre nič to nepomôže. Ak do hry budú ľudia stále liať peniaze, je to signál, že svoje podnikanie robia dobre. Už ostáva len otázka načo je Parížska pobočka. Ak chceš, aby opravili zjavné chyby na portáli - nič sa nedeje, ak chceš aby boli pri nákupe zverejnené všetky podmienky (napr.: že misie sa 2x neopakujú v rovnakom balíčku a pod.) - tak sa to dozvieš len tvrdou cestou a riešiš podporu, a X ďalších vecí (Napr.: losujeme víťazov) - (s)proste jedným slovom AMATERIZMUS. Pobočka nemôže nič rozhodnúť. Je možné, že nálady, potreby a priania na RU a EU sú rôzne, ale Paríž o tom nerozhoduje. Paríž nič nezmôže, aj keď by to mohlo byť inak - viz. Čínsky server (OK je to trocha cez čiaru) Spočítam to. Čo nám dáva pobočka v Paríži? Mám pocit, že veľmi mála, na to koľko nás to hráčov stojí.

PS: neprežívam RAGE voči WG, ani žiadnemu WG staffu, len tak tu polemizujem  

prde1966 #125 Posted 07 June 2018 - 10:40 PM

Colonel

• Player
  • 108638 battles
  • 3,987
  • [9-TDA] 9-TDA

Kam to máme ešte poslať?  

Edited by prde1966, 07 June 2018 - 10:40 PM.

OId_n00b #126 Posted 07 June 2018 - 11:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14327 battles
  • 1,360
  • [UNGDI] UNGDI

Dik za zvyrazneni tech komentaru.Dlouho  jsem se takto nepobavil (nad tebou a tvym pritelem) .Nazorne to krasne ukazuje, jak se vsemi moznymi i nemoznymi prostredky snazite ohybat realitu.Delat ze sebe ****** a jeste dobrovolne a verejne.

GL a mej se !

prde1966 #127 Posted 07 June 2018 - 11:31 PM

Colonel

• Player
  • 108638 battles
  • 3,987
  • [9-TDA] 9-TDA

View PostOId_n00b, on 07 June 2018 - 10:02 PM, said:

Dik za zvyrazneni tech komentaru.Dlouho  jsem se takto nepobavil (nad tebou a tvym pritelem) .Nazorne to krasne ukazuje, jak se vsemi moznymi i nemoznymi prostredky snazite ohybat realitu.Delat ze sebe ****** a jeste dobrovolne a verejne.

GL a mej se !

napr?  moc by ma zaujímalo v čom ja ohýbam podľa teba realitu. Ja som sa tam bavil tiež nad klikaciou obranou svojho výnimočného stavu v bezstarostnom poškodzovaní spojencov. Môžeme to riešiť aj u vás na domovskom vlákne, nech to tu neplevelíme. 

Edited by prde1966, 07 June 2018 - 11:33 PM.

prde1966 #128 Posted 20 July 2018 - 10:41 AM

Colonel

• Player
  • 108638 battles
  • 3,987
  • [9-TDA] 9-TDA
koľko stovák strán ešte bude potrebných aby si odpovedal?   https://wotko.cz/prijde-vam-takoveto-nastaveni-spg-v-poradku/

Arne_CZ #129 Posted 20 July 2018 - 12:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18472 battles
  • 769
  • [R-U-R] R-U-R

View Postprde1966, on 20 July 2018 - 10:41 AM, said:

koľko stovák strán ešte bude potrebných aby si odpovedal?   https://wotko.cz/prijde-vam-takoveto-nastaveni-spg-v-poradku/

Něco tak nepřehledného, nechtěně směšného až trapného jsem už dlouho neviděl (snad s výjimkou mých snah o streamování  )  :facepalm:

Díky za link, pobavil, i když to asi nemělo být účelem.

Když budu mluvit vážně - nejsem přívržencem artyn, hraji je v podstatě jen kvůli osobním misím. Ale takto prezentovaný odpor proti artynám, ve kterém se dohromady mísí domněnky, pověry, hate, Nohavica, s reálnými podněty, bohužel celou záležitost posouvá někam do sféry absurdita. Je mi líto.

prde1966 #130 Posted 20 July 2018 - 12:45 PM

Colonel

• Player
  • 108638 battles
  • 3,987
  • [9-TDA] 9-TDA

View PostArne_CZ, on 20 July 2018 - 11:05 AM, said:

Něco tak nepřehledného, nechtěně směšného až trapného jsem už dlouho neviděl (snad s výjimkou mých snah o streamování  )  :facepalm:

Díky za link, pobavil, i když to asi nemělo být účelem.

Když budu mluvit vážně - nejsem přívržencem artyn, hraji je v podstatě jen kvůli osobním misím. Ale takto prezentovaný odpor proti artynám, ve kterém se dohromady mísí domněnky, pověry, hate, Nohavica, s reálnými podněty, bohužel celou záležitost posouvá někam do sféry absurdita. Je mi líto.

ako rád by som s tebou súhlasil že ide len o hlúpu kopu výmyslov ako domněnky, pověry, hate, - ver,  veľmi rád,  keby to všetko nebola krutá realita - dokázaná a overená -

- ak si chceš o tom pokecať - máš na to priestor tu    http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/623500-imunita-trestov-natriedy-spg-klikacov/     

alebo tu   http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/661357-delostrelectvo-diskuze/page__st__3460#topmost          

-  na tomto linku sa o tom baviť nemôžem sry  

Mr_Missclick #131 Posted 20 July 2018 - 12:49 PM

Lieutenant

• Player
  • 11948 battles
  • 1,740
  • [DISS] DISS

Celá řada jinak třeba dobrýho feedbacku leckdy končí v koši právě kvůli tak hloupý úrovni podání. Tohle už je jenom hodně špatně maskovaná frustrace.

Asi oba hrajeme jinou hru, ale já od vlastní artyny dostanu stun max. jednou za 100 bitev. A to ještě přeháním. Plus nutno podotknout, že to jsou situace, kdy mi sice ta arta hodí stun, ale zároveň mě zachrání nebo mi pomůže. Sice neříkám, je zvláštní, že teammate dostane stun, když o té ráně posádka ví díky rádiu dopředu (backstage story), ale že bych se potkával s maniaky, který by schválně trefovali vlastní? Jako rly? To už je daleko pravděpodobnější, že naopak nějakej frustrát jde do vlastní artyny. Chytit dmg od vlastní artyny je v drtivý většině případů vlastní tupost, kdy artynář označí, že za 3 vteřiny bude pálit na xyz, ale ty přesto musíš jet na facehug s baťákem.

Já bych chtěl vidět, jak byste, vy géniové, určili, jakej hit byl neúmyslnej a jakej ne. Ale fajn, asi prostě nemáte technický myšlení.

Artyna už takhle dost trpí na dobrej tým, na mapy a neustálý přeměřování, takže furt hledat pokusy, jak je zkriplit ještě víc... hmm? Ať zmetci platěj každou bitvu pokutu 100 k, ať dávaj 200 dmg jednou za 40 vteřin, žádnej stun... je mi to jasný. A propo, jak jsem četl ten Vijův koment "Pokud by v okamžiku výstřelu artyny spojenec byl v dosahu výbuchu a omráčení pak je to jednoznačně chyba artynáře protože střílí když může spojence poškodit a ví to už v okamžiku kdy vystřelí. Je to tedy naprosto nevyvratitelná ÚMYSLNÁ střelba do spojenců a měla by být trestána extrémě přísně, klidně okamžitým zmodráním/banem."

Tak to už bylo úplně přes čáru. Jde vám teda o stejnej postih, nebo o větší? Jak by pan Vija řešil situace, kdy hráč v MT nebo čemkoliv ví, že artyna mu jediná může pomoct, tak si ji na sebe povolá, aby tu HT, která ho facehuguje nebo LT, co ho točí, odpálila nebo aspoň znehybnila? I v takovým případě má artynář dostávat postih? Tyhle dmg dealy nejsou vždycky ku škodě, víme?

P.S. Já jednou (to už jsem fakt chytil rage) nasypal do jednoho Poláka asi 13 ran a nebyl jjsem ani modrej. Takže tak...

P.P.S. Vím, že je to OT, ale jelikož to snad ani radši nechci dál rozvíjet...

Edited by Mr_Missclick, 20 July 2018 - 12:50 PM.

prde1966 #132 Posted 20 July 2018 - 01:09 PM

Colonel

• Player
  • 108638 battles
  • 3,987
  • [9-TDA] 9-TDA

to že sa to nestáva čatso tebe neznamená že sa to nestáva často ostatným - každý má iný štýl - schválne si sem tam po hre rozklikni tabuľky u výsledkoch SPG - a budeš sa čudovať ako často sú tam červené čísielká u dmg 

a znovu - 

- ak si chceš o tom pokecať - máš na to priestor tu    http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/623500-imunita-trestov-natriedy-spg-klikacov/     

alebo tu   http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/661357-delostrelectvo-diskuze/page__st__3460#topmost          

-  na tomto linku sa o tom baviť nemôžem sry  

Edited by prde1966, 20 July 2018 - 01:20 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users