Jump to content

Tajnosti product speců #1

• Please log in to reply
131 replies to this topic

socanek #21 Posted 29 June 2017 - 02:07 PM

Major General

• Player
  • 28990 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View Postglobal_asa_wenca, on 29 June 2017 - 12:59 PM, said:

:great::teethhappy:

#TestServerNaMytince

#sorryjakomamjendveruce

#pomalupomalunatakovynavalnejsmezarizeni

a uz vime, proc IvanaDrago AKA #devenkamojestarostliva neodpovida ve vlaknech. Sla do mesta. Pro safran. A trochu toho zazvoru.

Nicmene... funkce RNG ve WoT a popis strelby na vzducholod sedi naprosto presne.....

Edited by socanek, 29 June 2017 - 02:08 PM.

karosatori #22 Posted 29 June 2017 - 02:43 PM

Sergeant

• Player
  • 34904 battles
  • 288
Jako kvalitní trolling od WG je tenhle článek.

Kayi4ek #23 Posted 29 June 2017 - 03:20 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Posttarget_not_found_CZ, on 29 June 2017 - 12:16 PM, said:

Takže krátký dotaz č.1 : (nevyznám se ve struktuře vaší firmy) "Jaké oddělení má největší váhu na dění ve hře (úpravy tanků, přidávání nových vozidel, vytváření nesmyslných prémiových tanků viz. Chrysler, defender apod. )?"

Krátký dotaz č.2: "Existuje ještě oddělení které má na starost vytváření a úpravy map?? Poslední přidaná mapa je Paříž (za mě 2. nejhorší existující mapa 1. je Charkov) a ta byla přidaná v aktualizaci 9.16 a to už bude skoro rok tak jestli někdy v budoucnu bude nějaká nová mapa?"

Otázka č.1: Oddělení developerů, které bere v potaz data ze serverů, zpětnou vazbu od vás a zpětnou vazbu z dotazníků, které rozesíláme hráčům.

Otázka č.2: Ano, speciální developerské oddělení, které se teď soustředí na předělání map do HD kvality. Po předělání do HD by měly přijít i nové mapy.

View Postkocour75, on 29 June 2017 - 11:54 AM, said:

Oni naslouchají, ale většinou platícím hráčům což má kladný vliv na zisk. Hlavní je stejně vazba na Rusko a namlouvat si že se na EU bude hrát jiná verze WoT je hodně naivní.

Karel je přesně ten typ hráče co si kupuje vítězství a takovýmto lidem by jste chtěli ubírat množství vítězství skill MM opravdu nejde očekávat ani v budoucnu a ani o něm diskutovat.

Zajímalo by mě, jak se dá koupit ve WoT vítězství :)

View PostVijaCZ, on 29 June 2017 - 12:52 PM, said:

Kdyby bylo co ocenit tak rád pochválím, poslední rok není k tomu ani jedna příležitost

Někteří hráči chtěli lepší MM - přišel horší MM a nevyváženost na kterou si hráči stěžovali zůstala

Chtěli sme změnit artyny aby nebyly tak devastující a frustrující prvek - buffli artyny aby z nich byl více hru devastující a hráče frustrující prvek

Někteří chtěli skill MM nebo tak něco - dostali sme KRANKed Battles které nemají s hodnocením schopností hráče vůbec nic společného a kam MM skládá hráče +- 2 ranky ( někdy i 3 )

Rubicon zrušili aby v zápětí přišli s něčím mnohem horším než Rubicon a přes hromadné protesty to přidali do hry

Takhle by šlo pokračovat klidně na dvě stránky a výčet všeho zlého co WG přes protesty hrozby a pláč hráčů přesto provedl by nebyl u konce.

Jak mám tedy jinak reagovat na větu že člověk který má sbírat zpětnou vazbu je spokojenýs tím jaký to má vliv na hru ???  Chce se mi z WG zvracet.

MM - Podle kompletní zpětné vazby jsou hráči s novým MM spokojeni. Má své mouchy, ale ty se postupně snažíve vychytat.

Artyny - Tvůj názor. Zapomněl jsi, na livestream?

Ranked battles - Mají své mouchy. Nezapomeň, že první sezóna byla Beta, kterou jsme chtěli otestovat funkčnost v reálném prostředí tak, abychom mohli provést další úpravy.

Rubicon - Ano, dva roky zpátky se stáhl update na základě zpětné vazby.

View Postunhappy360, on 29 June 2017 - 01:01 PM, said:

PS: ak máte problémy so staffom pre CZ/SK fóru, kľudne ho zatvorte. Hodťe ho do sekcie ostatné jazyky a je vybavené. ASPOŇ si tu ľudia nebudú NAIVNE NAMÝŠĽAŤ, že to tu niekto číta a MONITORUJE FEEDBACK.

O zpětnou vazbu se bát nemusíš. V české sekci ji sbírám sám, abych trošku ulehčil Ivě. To samé vlastně platí pro EN forum. I když mi týmy zpětnou vazbu poskytnou, pro jistotu projedu i jazyky, kterým rozumím. Zajímalo by mě, v jakém smyslu se na fóru praktikuje cenzura? Pleteš si první dva body: "robí sa tu korekcia nevhodných vecí, ktoré porušujú pravidlá fóra" a "robí sa tu cenzúra"

View Postglobal_asa_wenca, on 29 June 2017 - 01:59 PM, said:

#TestServerNaMytince

#ČlánekIncoming

JesterCZ #24 Posted 29 June 2017 - 03:20 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 64521 battles
  • 1,437
  • [GU-N] GU-N

Mě se náhodou článek líbí. Trocha humoru neuškodí a do zdejší zachmuřené atmosféry je to příjemné osvěžení a já to oceňuji.

Navíc jako veterán i rád vidím pár slov o člověku, který pro naší komunitu udělal tolik. Někteří si nemohou pamatovat, ono je fakt, že těch starých, pro které je nick Tuccy stále pojem, tady už moc nezůstalo. Mě to ale potěšilo dvojnásobně.

global_asa_wenca #25 Posted 29 June 2017 - 03:34 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 88393 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

View PostKayi4ek, on 29 June 2017 - 04:20 PM, said:

View Postglobal_asa_wenca, on 29 June 2017 - 01:59 PM, said:

#TestServerNaMytince

#ČlánekIncoming

V pátek? :bajan: Já to věděl. :teethhappy:

View PostJesterCZ, on 29 June 2017 - 04:20 PM, said:

Mě se náhodou článek líbí. Trocha humoru neuškodí a do zdejší zachmuřené atmosféry je to příjemné osvěžení a já to oceňuji.

Navíc jako veterán i rád vidím pár slov o člověku, který pro naší komunitu udělal tolik. Někteří si nemohou pamatovat, ono je fakt, že těch starých, pro které je nick Tuccy stále pojem, tady už moc nezůstalo. Mě to ale potěšilo dvojnásobně.

NJN, svým způsobem je podobných článků málo, leč v současné situaci po všech těch převratných změnách to není zrovna nejlepší načasování.

A Tuccyho pamatuju, a přeju mu aby to proklatý Ň zlomili co nejdřív. :)

GreenKlid #26 Posted 29 June 2017 - 05:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38969 battles
  • 452
  • [KAACR] KAACR

když je v článku explicitně uvedeno: "Pokud máte nějáké konkrétní dotazy, určitě se můžete zeptat v diskusním vlákně k tomuto článku." .... tak mám konkrétní dotaz.

Bude do CW opět vrácen tier 6? Pokud ano, lze boje na frontě T6 omezit tak aby tam nechodily nejsilnější klany jak do Teska na nákup?

tmstitel2 #27 Posted 29 June 2017 - 05:34 PM

Private

• Player
  • 20011 battles
  • 25

Je fajn když lidé zbírající feedback nehrají WoT a z velké pravděpodobnosti proto neví o co vlastně jde

cituji:

Teď otázka čistě na Marka: Co ty a World of Tanks?

Tuccy: Tu a tam si tanky zahraju, ale obecně jsou už na mě moc rychlé a statické zároveň. Vím, protiklad, ale prostě už jsem moc zvyklý na to být pořád v pohybu a mít víc možností (jak pohybu, tak výzbroje).

Miri37 #28 Posted 29 June 2017 - 06:02 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47551 battles
  • 7,462

View PostKayi4ek, on 29 June 2017 - 02:20 PM, said:

Otázka č.1: Oddělení developerů, které bere v potaz data ze serverů, zpětnou vazbu od vás a zpětnou vazbu z dotazníků, které rozesíláme hráčům.

Jen tak pro zajímavost, jak se vyhodnotí dotazník na který se odpovědělo pravdivě:

Jste spokojeni s úpravou SPG?  NE.

Hraje se vám s SPG lépe? ANO.

Když jsem to tenkrát vyplňoval, tak mě zajímalo, jaký z toho někdo udělá závěr. 

prde1966 #29 Posted 29 June 2017 - 06:26 PM

Colonel

• Player
  • 108854 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

Kájo - 

prečo neodpovedáš zákazníkovi keď ti pošle priamy návrh na konkrétny feedback s podkladmi - poslal som ti to priamou poštou 6.6.2017 s pripomienkou 12.6. Neskúšaj že máš toľko práce že ťa jedna veta pre zákazníka zablokuje.

Postačí  - kuknem sa na to  = to sú 4 slová = cca 5 sekund aj pre ďatla 

edit - dokážte najjednoduchším spôsobom ako sa len dá že vôbec nejaká spätná väzba z tohoto fora funguje = stačí keď raz za čas zverejníš čo posúvaš hore a je vybavené - hráči sa zbavia frustrácie z absolútnej marnosti  =  ale to je vám jasne v ....

Edited by prde66, 29 June 2017 - 06:49 PM.

VijaCZ #30 Posted 29 June 2017 - 06:42 PM

Brigadier

• Guest
  • 72519 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

MM - Podle kompletní zpětné vazby jsou hráči s novým MM spokojeni. Má své mouchy, ale ty se postupně snažíve vychytat.

Ranked battles - Mají své mouchy. Nezapomeň, že první sezóna byla Beta, kterou jsme chtěli otestovat funkčnost v reálném prostředí tak, abychom mohli provést další úpravy.

Na tohle mam jen dvě možná vysvětlení

Buď bys měl ty drogy omezit

Nebo ( což je mnohem nebezpečnější pro nás všechny ) tomu doopravdy věříš. Celýmu tomu článku kterýmu se tu všichni vysmívaj prostě věříš. A to je pro nás hodně špatný.

_Imperium #31 Posted 29 June 2017 - 06:47 PM

Major

• Player
  • 31674 battles
  • 2,665

Hahaha. Tak když ty chlapce nikdo nepochválí, tak se musí pochválit sami.  :teethhappy:

"Samozřejmě jsem spokojený, když vidím, že má zpětná vazba, kterou od hráčů sbíráme, pozitivní dopad na hru. Bohužel však není možné vždycky prosadit všechno".

Nedávno tvrdil, že neví, kde sebraná zpětná vazba končí a že nemá zpětnou vazbu, jestli jí vůbec někdo četl a co z toho bylo akceptováno.

Jedno vylučuje druhé.

Baron Prášil :trollface:

Edit:

Možná by bylo fajn, kdyby soudruzi co posílají zpětnou vazbu zásobující toalety v Minsku někde vyvěsili plejerům kopii toho co posílají. Abychom věděli, že nás jen netahají za nohu, případně abychom věděli, co je podle nich zpětná vazba od hráčů a co jen tradiční "nekonstruktivní brblání". Ono se totiž zdá, že mají soudruzi po brainstormingu vymytý mozky a posílají úplně něco jiného než chtějí hráči. :)

Edited by _Imperium, 29 June 2017 - 07:33 PM.

karnovak #32 Posted 29 June 2017 - 07:51 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,728

View Post_Imperium, on 29 June 2017 - 05:47 PM, said:

Edit:

Možná by bylo fajn, kdyby soudruzi co posílají zpětnou vazbu zásobující toalety v Minsku někde vyvěsili plejerům kopii toho co posílají. Abychom věděli, že nás jen netahají za nohu, případně abychom věděli, co je podle nich zpětná vazba od hráčů a co jen tradiční "nekonstruktivní brblání". Ono se totiž zdá, že mají soudruzi po brainstormingu vymytý mozky a posílají úplně něco jiného než chtějí hráči. :)

Věř tomu, že by to nepomohlo. Akorát by z toho byl brečík inteligentů, že se tam nedostal zrovna jejich životně nejdůležitější feedback. A proč je tam támhleto a není tam tohle. 

Edited by karnovak, 29 June 2017 - 08:03 PM.

_Imperium #33 Posted 29 June 2017 - 08:05 PM

Major

• Player
  • 31674 battles
  • 2,665

View PostMiri37, on 29 June 2017 - 06:02 PM, said:

Jen tak pro zajímavost, jak se vyhodnotí dotazník na který se odpovědělo pravdivě:

Jste spokojeni s úpravou SPG?  NE.

Hraje se vám s SPG lépe? ANO.

Když jsem to tenkrát vyplňoval, tak mě zajímalo, jaký z toho někdo udělá závěr. 

JJ, taky jsem měl z toho dotazníku stejný pocit. Ten co ho vytvářel byl asi pod vlivem nebo na drogách. Napsal sem k tomu dotazníku příspěvek na Foru. Reakce: nula.

VijaCZ #34 Posted 29 June 2017 - 08:13 PM

Brigadier

• Guest
  • 72519 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

No podle toho jak se hra vyvíjí tak si "sběrny" myslí že 95% hráčské komunity lže a ve skutečnostichtějí něco naprosto jiného než pořád dokola píšou.

Na druhou stranu si zas hráči myslí že nám lžou "sběrny"

Kopie zpětné vazby vyvěšená pěkně na stránkách hry hned vedle novinek z premium shopu by tohle pomohla vyřešit - ale to už tu navrhuju opakovaně víc než dva roky a jediným výsledkem je že mě má Kája v ignore listu.

_Imperium #35 Posted 29 June 2017 - 08:14 PM

Major

• Player
  • 31674 battles
  • 2,665

View Postkarnovak, on 29 June 2017 - 07:51 PM, said:

Věř tomu, že by to nepomohlo. Akorát by z toho byl brečík inteligentů, že se tam nedostal zrovna jejich životně nejdůležitější feedback. A proč je tam támhleto a není tam tohle. 

Si piš že by brečík byl, ale aspoň by hráči věděli, co že si to vlastně přejí. :trollface:

Hráč č. 1: MM je na [edited]. Znovu a lépe

Hráč č. 2: MM? si děláte kozy!

Hráč č. 3: MM je čím dál horší. Děláte si z nás [edited]?

Hráč č. 4: MM hraje se mi dobře, lépe než před tím

Hráč č. 5: MM? WTF?

Odeslaná zpětná vazba:

MM je lepší, hraje se jim lépe (zbytek je nekonstruktivní hejt)

Jak zjistíme, že je tomu jinak? Nijak. ...

Edited by _Imperium, 29 June 2017 - 08:22 PM.

Heaven_Beats #36 Posted 29 June 2017 - 08:14 PM

Corporal

• Player
  • 24485 battles
  • 106
  • [_MOB_] _MOB_

Bohužel mám pro tebe špatnou zprávu, zjevně chodíme všichni na úplně jiné fórum než ty!

noha11 #37 Posted 29 June 2017 - 08:17 PM

Private

• Player
  • 13281 battles
  • 1

View Posttmstitel2, on 29 June 2017 - 05:34 PM, said:

Je fajn když lidé zbírající feedback nehrají WoT a z velké pravděpodobnosti proto neví o co vlastně jde

cituji:

Teď otázka čistě na Marka: Co ty a World of Tanks?

Tuccy: Tu a tam si tanky zahraju, ale obecně jsou už na mě moc rychlé a statické zároveň. Vím, protiklad, ale prostě už jsem moc zvyklý na to být pořád v pohybu a mít víc možností (jak pohybu, tak výzbroje).

Je fajn, když někdo komentuje článek, který ani nečetl :sceptic: 

Chápu, že WoWS třeba nehraješ nebo jsi o Tuccym nikdy nesyšel, ale v úvodu to je jaksi napsáno...

Ale když se chce kritizovat, důvod se vždycky najde, že? :popcorn:

Frost_DeatH #38 Posted 29 June 2017 - 09:03 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 48404 battles
  • 1,098
  • [CSA] CSA
ja som nedostal žiadny dotazník :(

GreenKlid #39 Posted 29 June 2017 - 09:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38969 battles
  • 452
  • [KAACR] KAACR

View PostFrost_DeatH, on 29 June 2017 - 09:03 PM, said:

nejsi hoden dotazníku :)

Miri37 #40 Posted 29 June 2017 - 09:33 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47551 battles
  • 7,462

View PostFrost_DeatH, on 29 June 2017 - 08:03 PM, said:

To buď rád.

Já vyplňovat od WG už asi tři a jeden z nich možná nebyl k WoT.

Nicméně z toho jak jsou otázky pokládány, tak to vypadá na nějaký sociologický průzkum pod záštitou WG, než seriózní dotazník ke hře.   

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users