Jump to content

Tajnosti product speců #1

• Please log in to reply
131 replies to this topic

prde1966 #61 Posted 30 June 2017 - 12:29 PM

Colonel

• Player
  • 108854 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

Ja blbec že si dovolím veriť iba tomu čo sa dá dokázať a nie niečomu čo chcú aby som uveril aj keď činia všetko proti tomu.  

edit - tak že  = vaši pi.. jsem taky nevidel a věrím že jí máte

edit 2 = len si dovolím silne pochybovať o tom v akom stave je

Edited by prde66, 30 June 2017 - 12:50 PM.

__Taz_ #62 Posted 30 June 2017 - 01:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 73977 battles
  • 525

Bude někdy zodpovězena otázka, proč nový a všemi opěvovaný MM dělá nulový balanc mezi MT a HT v týmech? Proč je Maus, Type 5 a arta proti Batovi, Leošovi a artě? Na otevřený mapě jasně dominujou MT a ve městě HT, kde se MT můžou jít s flankováním zahrabat.

To samý v Rankedech, na jedný straně jsou 4 Mausy a protivník má usmolenou 113 a IS7 a zbytek MT, takže je celá bitva jasně vyhraná už na začátku díky masivní převaze HP, pancíře, brawl faktoru a faktu, že jsme se spawnuli na Ruinbergu. Naštěstí jsem byl v tom Maus týmu, ve kterým hned na začátku zazněla hláška "Mausové, jestli tohle prohrajeme, jděte odinstalovat hru."

Takže?

berserkerdog #63 Posted 30 June 2017 - 01:13 PM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostKayi4ek, on 30 June 2017 - 11:39 AM, said:

Hodně to zjednoduším. Jen na EU fóru máš 8 jazykových mutací + RU server + NA server + Asia server. K tomu rozesíláme hráčům dotazníky a hodně věcí nám také řeknou data, která neustále čerpáme ze serverů a vyhodnocuejeme je. Na Tankfestu jsem se například od Antona Pankova dozvěděl, že na RU serveru považujou Defendera a Chryslera za špatné tanky. Ta zpětná vazba je hodně rozdílná už v rámci EU.

Dost podstatný bod jsou data, která sbíráme přímo ze serverů, skladujeme je a vyhodnocujeme je. Sebemenší změna se může negativně projevit. Musíme pracovat s tím co máme, než jdou úpravy na live server. I změna, která se může jevit jako jednoduchá úprava herní mechaniky, může rozhodit kompletní balanc hry.

Oceňuji rychlou reakci i popis kanálů kterými vazbu sbíráte. 

Absolutně však nechápu toto: Na Tankfestu jsem se například od Antona Pankova dozvěděl, že na RU serveru považujou Defendera a Chryslera za špatné tanky.

Rusky mluvících a čtoucích je nás tu myslím dost a pro nikoho není problémem na RU fórum zajít a ověřit si, že to není pravda. Nebo tím Mr. Pankov opět myslel hráče, kteří na fórum nechodí...?

Spoiler

Edited by berserkerdog, 30 June 2017 - 01:14 PM.

prde1966 #64 Posted 30 June 2017 - 01:21 PM

Colonel

• Player
  • 108854 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

View Postberserkerdog, on 30 June 2017 - 12:13 PM, said:

Oceňuji rychlou reakci i popis kanálů kterými vazbu sbíráte. 

Absolutně však nechápu toto: Na Tankfestu jsem se například od Antona Pankova dozvěděl, že na RU serveru považujou Defendera a Chryslera za špatné tanky.

Rusky mluvících a čtoucích je nás tu myslím dost a pro nikoho není problémem na RU fórum zajít a ověřit si, že to není pravda. Nebo tím Mr. Pankov opět myslel hráče, kteří na fórum nechodí...?

Spoiler

a to ešte musíš brať do úvahy efekt zákazníka ktorý si tie tanky kúpili a musí ich brániť ako nie su OP - stačí si pozrieť náš kvíz kde je to jasne vidieť

VijaCZ #65 Posted 30 June 2017 - 01:40 PM

Brigadier

• Guest
  • 72444 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Aha, tak teď to už chápu - WG věří jen takový statistice kterou si samo zfalšuje...

Chodím na forum

Chodím na několik skupin na FB

Chodím na fanouškovské stránky a diskusní fora o hře

Bavím se s kamarádama a kolegama z práce,kteří taky hrajou

Bavím se s lidma z klanu

Všude je kritika v podstatě totožná, jen mimo forum ostřejší protože jinde nemají cenzory.

Nenašel sem ještě tu rajskou zahradu kde zářivě bílí andělé popíjejí nektar z nejkrásnějších květů a ve verších pějí chválu na novinky poslední doby...

Tak alespoň víme že zpětná vazba je opravdu zbytečná a nahoru se posílá jen smyšlenej blábol - hlavně aby byly premie

prde1966 #66 Posted 30 June 2017 - 01:47 PM

Colonel

• Player
  • 108854 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR
Kájo nič jednoduchšie neexistuje ako nás presvedčíš že spätná väzba z cz/sk fora existuje = no schválne je skoro pol roka za nami koľko feedbackov bolo z našej komunity cz/sk zaslané "hore" /čo mimochodom nikto ani ty netušíš kam a či to tam vôbec niekto číta - to si sám potvrdil/ Tak koľko 1? Tak daj aký.   Pozor to nie je o tebe to je o WG vieš koľko trvá spracovanie jednej témy a vieš že nie je v tvojej moci aj výber aj úprava aj ostatné veci ktoré musíš robiť za to že je naša komunita v podstate bez zastúpenia - tak že kto ti naozaj posiela výber z našej komunity  /naozaj nie kto to má robiť a nekoná tak/ tak potom aká je šanca že sa od nás niečo niekam dostane - minimálna je max - nulová je presnejšie. 

kocour75 #67 Posted 30 June 2017 - 01:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 61347 battles
  • 800
  • [AV-M] AV-M

View PostUKO_JESHITA, on 30 June 2017 - 09:20 AM, said:

V této hře si vítězství zatím koupit nelze ( bohudík ). To, že Karel přeběhl na druhou stranu se vším všudy, je fakt a já se mu nedivím.Koho chleba jíš toho písen zpívej.A i když se ze začátku snažil tak zevnitř zjistil, že má minimální šanci mít na něco vliv a zvenku i když se mu třeba i něco podařilo tak čte pouze brečení a nadávky. Což nemění můj názor, že tento článek je rudý hadr na býka, a měl si ho WG odpustit.

PS: skill MM zrovna Tobě nezaručí lepší zábavu a ani výsledky. A vítězství si kupovat nemusíš stačí si ho vybojovat.

Proč sis tedy kupoval ty nové OP tanky, když nepředstavují výhodu ve hře? Poč lidé jako Karel a nejspíš i ty protože to popíráš jezdí full gold s jídlem když to podle tebe nepředstavuje výhodu? Proč si myslíš že lidé jezdí hodnocené bitvy pro zábavu? Skill MM by toto drahé navyšování statistik značně narušil a nesouhlas platících hráčů je myslím rozhodující. Dříve vyšel jeden prémiový náboj na 1Kč, naložils full gold 50Kč, dals 10 her za večer 500 Kč jen to hvízdne a dnes už na II tiru potkáš rádoby skilery co kazí hru. Samozřejmě kdo chce ať si připlatí, ale adekvátně, pak tu jsou lidé co by platili i více, ale další výhody si legálně nekoupí, tak se do hry dostaly zakázané prvky. Předpokládám že po skončení testování se dají do prodeje i bony a máš další výhodu. Opravdu si nejde šanci na výhru koupit?

ColonelKurtvonStrohm #68 Posted 30 June 2017 - 02:48 PM

Lieutenant

• Player
  • 5499 battles
  • 1,626

View PostKayi4ek, on 29 June 2017 - 03:20 PM, said:

Otázka č.1: Oddělení developerů, které bere v potaz data ze serverů, zpětnou vazbu od vás a zpětnou vazbu z dotazníků, které rozesíláme hráčům.

Otázka č.2: Ano, speciální developerské oddělení, které se teď soustředí na předělání map do HD kvality. Po předělání do HD by měly přijít i nové mapy.

Zajímalo by mě, jak se dá koupit ve WoT vítězství :)

MM - Podle kompletní zpětné vazby jsou hráči s novým MM spokojeni. Má své mouchy, ale ty se postupně snažíve vychytat.

Artyny - Tvůj názor. Zapomněl jsi, na livestream?

Ranked battles - Mají své mouchy. Nezapomeň, že první sezóna byla Beta, kterou jsme chtěli otestovat funkčnost v reálném prostředí tak, abychom mohli provést další úpravy.

Rubicon - Ano, dva roky zpátky se stáhl update na základě zpětné vazby.

O zpětnou vazbu se bát nemusíš. V české sekci ji sbírám sám, abych trošku ulehčil Ivě. To samé vlastně platí pro EN forum. I když mi týmy zpětnou vazbu poskytnou, pro jistotu projedu i jazyky, kterým rozumím. Zajímalo by mě, v jakém smyslu se na fóru praktikuje cenzura? Pleteš si první dva body: "robí sa tu korekcia nevhodných vecí, ktoré porušujú pravidlá fóra" a "robí sa tu cenzúra"

#ČlánekIncoming

dotaz 1) 

je nějaké aspoň hrubé info jaké do budoucna plánujete nové mapy ? bude to další U rampa , nebo další 600x600 město a nebo po x letech zas vydáte nějakou opravdu otevřenou mapu stylu Prochorovka / Malinovka / Step , nebo polo-otevřenou ve stylu Rybářský Přístav ? 

prosím hlavně ne zas nějaký stupidní městský paskvil či koridor

dotaz 2)

je aspoň okrajově zvažována možnost vybrat si když ne přímo mapu aspoň třeba typ ( město / otevřená / něco mezi ) ..... a nebo aspoň možnost vyhodit pár map ( včetně klonů ) z rotace ? já jen že Ruinberg ( a klony ) a Himml ( a klony ) už můžu jezdit poslepu zatímco můj oblíbený Rybářský Přístav jsem nehrál snad měsíce......?????

MM , hele technicky vzato je pro mě jako hráče co hraje hlavně tier 4-6 ( a trojky ale ty už mají spešl MM) bez omezeného MM je výrazně lepší , už to není jako třeba u VK kde jsem měl absurdní množství 100 bitev ze 150 proti osmičkám , momentálně je to mezi ideální 1/3 a 50 % ( jak kdy ) , plus samozřejmě to že potkám jen 3x tier 8 a ne 10-12 je velké plus ......výhru samozřejmě ovlivním málokdy (protože sem lama) ale zas se dá aspoň něco uhrát / nastřílet ( od patche 9.18 jsem se dostal ze tomato 48 % na první proužek aspoň na 80 % na druhý , takže JE tu rozdíl v hratelnosti a pozitivní , i když dost pomáhá i buff co VK 3002M dostal)

takže spíš díky a čekám až doladíte mouchy .............no spíš vymlátíte pár masařek ale budiž ..............

SPG , promiň Kájo ale nazvat tohle řešením ............neodpustím si tohle 

Zlatá rybka si chtěla vybrat dovolenou a proto poprosila krokodýla, aby ji zastoupil. Krokodýl souhlasil a týden ji zastupoval.
Po týdnu se rybka vrátila a ptala sa krokodýla, zda měl někdo nějaké přání.
"Ale jo," povídá krokodýl, "byl tu jeden chlap a chtěl ho mít až po zem."
"A co jsi udělal?" zajímá se rybka.
"Ukousl jsem mu obě nohy.

tak nějak jste vyřešily naše přání , jo pravda už mě v MT/HT občas nesejme SPG na ránu ( i když pětkové SPG to VK 3001H stále smaže ) ale ubere jen většinu HP a jako bonus omráčí , plus pálí rychleji a přesněji , už jedna je sakra problém pokud se na mě focusne - protože já jsem pořád ten naivní jouda co hraje aktivně a snaží se vyhrát , ne stát na kraji mapy za šutrem v arty safe ( což už často taky neplatí protože větší splash + stun ) , dvě jsou skoro jistá garáž , jen možná budu chvilku dohrávat s zkripleným tankem  ( ps pro CE vycházím ze "crippled" ne "kripl" ) , tři SPG se rovná v 99,99% případů posledních 15-20 s hry před garáží 

ranked mě jsou šumák , desítky nehraji a když holt si někdo dá lepší výbavu na tank a půjde ownit rajčátka ................když ho to baví ..... jeho soutěž , v 99,99 % případů by je ownil stejně jen bude mít jestě trochu bonus

a Kájo WG už se prostě nedá věřít ( sorry ale hraji od bety a marně vzpomínám na nějaký slib WG co stále ještě dodržely , zkus mě něco připomenout ) takže je mě jasné že časem budou bony na prodej , což mě ale taky netrápí na rozdíl od třeba Defendera a jeho tomato-vzdornému pancíři nějakém rajčeti ani full výbava za bony moc nepomůže 

#závorkypořádblbnou

Edited by ColonelKurtvonStrohm, 30 June 2017 - 03:38 PM.

EZI3 #69 Posted 30 June 2017 - 03:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16040 battles
  • 652
  • [WK_] WK_
Tak jsem si přečetl zdejší diskuze s Kájíčkem a jsem docelá rád, že tu vyjádřením WG moc pšenka nekvete, a že většina zdejších diskutujících WG ( oprávněně ) nevěří ani nos mezi očima. A není divu. Po těch letech failů, mlžení a ignorování komunity konečně sklízejí, co zaseli. Jestli chcete ve WG vyjít vstříc komunitě ( na které vám prý záleží ), zaveďte "feedback na feedback" - zveřejňování zpětné vazby od hráčů, kterou posíláte. Jinak vám dál nebudeme věřit ani dobrej den... :P

Edited by EZI3, 30 June 2017 - 03:45 PM.

Walachien #70 Posted 30 June 2017 - 04:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29894 battles
  • 85
  • [_STD] _STD

Tak jsem to prolouskal a přidám feedback za mě a mnoho kolegů v boji.

1) Rotace map u mě fungovala a momentálně se to nějak pokazilo.

2) MM se pokazil taky ( hry typu 10 meds proti 10 heavy není vyjímka, ale mít proti sobě 11 autoloaderů je taky sranda)

3) Hodnocené bitvy u mě zapříčinily týden odpočinku od WoT (nulová ani náhodná rotace map a bohužel to jak je to nastaveno zapříčinilo to co se v těch bitvách většinou děje) OK je to Beta

4) Někdo tu řešil goldy, bohužel příchodem tanků New Maus a Type, které v hojné míře vytahujou i slabší hráči to jinak nejde. ( i když mě kolikrát dokáže vytočit i taková 907) :) 

Ale jak se kdysi řeklo, posbírám, odešlu a oni si stejně dělaj co chtěj. 

UKO_JESHITA #71 Posted 01 July 2017 - 10:21 AM

Brigadier

• Player
  • 51608 battles
  • 4,739
  • [_LDN] _LDN

View Postkocour75, on 30 June 2017 - 01:55 PM, said:

Proč sis tedy kupoval ty nové OP tanky, když nepředstavují výhodu ve hře? Poč lidé jako Karel a nejspíš i ty protože to popíráš jezdí full gold s jídlem když to podle tebe nepředstavuje výhodu? Proč si myslíš že lidé jezdí hodnocené bitvy pro zábavu? Skill MM by toto drahé navyšování statistik značně narušil a nesouhlas platících hráčů je myslím rozhodující. Dříve vyšel jeden prémiový náboj na 1Kč, naložils full gold 50Kč, dals 10 her za večer 500 Kč jen to hvízdne a dnes už na II tiru potkáš rádoby skilery co kazí hru. Samozřejmě kdo chce ať si připlatí, ale adekvátně, pak tu jsou lidé co by platili i více, ale další výhody si legálně nekoupí, tak se do hry dostaly zakázané prvky. Předpokládám že po skončení testování se dají do prodeje i bony a máš další výhodu. Opravdu si nejde šanci na výhru koupit?

Nejde, a nové tanky jsem si koupil, protože se mi líbili, měl jsem na ně a tak podpořil hru, kterou mám rád. Podívej se na můj youtube, hraju bez módů a 90% standardní tanky, full gold nemám ani jeden a žrádlo vozím výjimečně. Já si myslím, že Tvůj postoj k platícím hráčům je jen Tvoje omluva sobě samému, že Ti hra nejde jak by jsi si přál. A já jsem zrovna příklad, že když se chce tak se člověk může dostat na slušnou úroveň a to v každém věku, a peníze k tomu netřeba. Jen chtít a učit se. 

Jmeno1 #72 Posted 01 July 2017 - 10:25 AM

Field Marshal

• Player
  • 48591 battles
  • 10,547
  • [_V4L_] _V4L_
Kájíček: Jak se měnila penetrace AP a APCR munice? Proč se měnila? Měnila se i rychlost střely? Ta změna není moc velká, ale je, takže bych se chtěl dozvědět víc. Díky.

EZI3 #73 Posted 01 July 2017 - 10:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16040 battles
  • 652
  • [WK_] WK_

View PostJmeno1, on 01 July 2017 - 09:25 AM, said:

Kájíček: Jak se měnila penetrace AP a APCR munice? Proč se měnila? Měnila se i rychlost střely? Ta změna není moc velká, ale je, takže bych se chtěl dozvědět víc. Díky.

To jsou změny, které se do WoT "salámovou metodou" dostávají ze sandboxu...

Jmeno1 #74 Posted 02 July 2017 - 07:13 AM

Field Marshal

• Player
  • 48591 battles
  • 10,547
  • [_V4L_] _V4L_

Dobrá práce WG :honoring:

Spoiler

Spoiler

:popcorn:

pepa1_warrior #75 Posted 02 July 2017 - 10:48 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 28167 battles
  • 330
  • [CS1TB] CS1TB
No tak je to tady maus a type pujde z přiští aktualizací dolu mausovy uberou spodni části pancíře 250 na 50mm uberou mu hp a zvýší čas nabíjeni a pro změnu ruská medka jsou slabá tak dostanou zlepšení věží a dalších věcí. Tak to asi funguje zpětná vazba lidi si stěžuji že ty tanky ze středákem čelně neprobijou a oni je upraví HT uberou a ST přidají.

ColonelKurtvonStrohm #76 Posted 02 July 2017 - 11:13 AM

Lieutenant

• Player
  • 5499 battles
  • 1,626

tak oni spějí k tomu že se jim víc a víc lidí na desítky vybodne a půjde hrát nižší tiery , ty pak WG zprasí taky ( protože mid tiery nesypou prašule ) a pak už to nebude hrát nikdo 

nová politika WG - co nejvíc peněz za nejkratší dobu , co se bude dít dál je nám šumák .....k tomu si připočti nový balanční tým který totálně dlabe na nějaké historické hodnoty (či v případě japonských krabic i na fyzikální zákony )........pokud s tím nepřestanou a nezačnou rychle napravovat škody co udělaly za poslední cca rok tak hratelnost půjde do kopru a hra časem taky , ona ta neustále obnovující hráčská základna není nekonečná

Edited by ColonelKurtvonStrohm, 02 July 2017 - 11:14 AM.

VijaCZ #77 Posted 02 July 2017 - 11:45 AM

Brigadier

• Guest
  • 72444 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Hráčská základna se obnovuje na nějakém základě. Většinou na základě informací a recenzí které se k potenciálnímu nováčkovi dostanou.

Je sakra rozdíl když před dvěma rokama v mým okolí probíhaly nadšený debaty o tankách a věty "zkus to, pomůžu ti, poradím" byly na denním pořádku a současným stavem kdy pokud už se někdo o WoT baví tak jen nadává na změny nebo se chlubí jak dlouho už tu zdeformovanou blbinu nezapnul - a to je jednak obrovská škoda pro hru a jednak obrovská škoda pro firmu WG - dobrá pověst se buduje pomalu a obtížně, špatnou pověst dostaneš hned a snadno a hned tak se jí nezbavíš. No já do toho nemam co kecat, je naprosto v rukách vedení společnosti WG jakou pověst si chtějí vybudovat....

ColonelKurtvonStrohm #78 Posted 02 July 2017 - 11:51 AM

Lieutenant

• Player
  • 5499 battles
  • 1,626

no řeknu to takhle :

2-4 roky dozadu bylo běžné že se na AS akci řešilo pomálu víc kdo s čím hraje v tankách než samotná hra ( beze srandy) , hrály to všichni 

dneska se spíš každý diví že to ještě občas zapnu , pro 99% lidí co znám a hrály tanky je ta hra mrtvá 

KreuZich #79 Posted 02 July 2017 - 12:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35335 battles
  • 305

Kayi4ek: Tak číst 250 zpráv a ještě na to odepisovat, to by si nedělal pak nic jiného. Třeba si lidi uvědomí, že jim nemůžeš reagovat na každý komentář, ale že na ty fóra chodíš a sbíráš tady naše "výtvory" a posíláš to dál. Rozhodně nic jednoduchého, hlavně na hlavu. ;)

Jen bych rád využil této zprávy a zpětně tě pozdravil z Tankfestu. Jsme tam prohodil pár vět v sobotu, jestliže si vzpomínáš. Dost mě pobavilo, jak si zmínil v tom rozhovoru na stránkách, že jsi tam potkal nějakého českého hráče. Tak doufám, že sis Tankfest taky užil, a že ses tam nemusel celý dva dny na všechny jen nucenně smát. Ať se daří a dík.:)

prde1966 #80 Posted 02 July 2017 - 09:59 PM

Colonel

• Player
  • 108854 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

Kájo keď neveríš mne a kašleš na môj zaslaný feedback kukni si aspoň koniec tohoto videjka a skús nezaujate odpísať či je to problém alebo nie  - prde66 /wg mi zmenilo bez akejkoľvek správy nick - už to rieši podpora - pre to sa u mňa zatiaľ zobrazuje tento ich náhradný nick/

Spoiler

Edited by RenamedUser_504256591, 02 July 2017 - 10:06 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users