Jump to content

Tajnosti product speců #1

• Please log in to reply
131 replies to this topic

Kayi4ek #81 Posted 03 July 2017 - 10:13 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostColonelKurtvonStrohm, on 30 June 2017 - 02:48 PM, said:

Spoiler

Dotaz 1: Zatím se nové mapy neplánují, jediná nová mapa, která šla do Supertestu byla Sunny Valley. Jinak se zatím soustředíme na HD mapy.

Dotaz 2: Ne nebo o tom zatím nevím.

SPG - Já jsem ale neřekl, že současná podoba je řešení. Současná podoba je podoba, která se může změnit (a velmi pravděpodobně k dalším úpravám dojde).

View PostEZI3, on 30 June 2017 - 03:31 PM, said:

Tak jsem si přečetl zdejší diskuze s Kájíčkem a jsem docelá rád, že tu vyjádřením WG moc pšenka nekvete, a že většina zdejších diskutujících WG ( oprávněně ) nevěří ani nos mezi očima. A není divu. Po těch letech failů, mlžení a ignorování komunity konečně sklízejí, co zaseli. Jestli chcete ve WG vyjít vstříc komunitě ( na které vám prý záleží ), zaveďte "feedback na feedback" - zveřejňování zpětné vazby od hráčů, kterou posíláte. Jinak vám dál nebudeme věřit ani dobrej den... :P

Na Tankfestu jsem se bavil přímo s Antonem Pankovem a Thainem Lymanem. Řekl jsem jim, že by bylo hezké mít feedback na feedback, tak uvidíme.

View PostWalachien, on 30 June 2017 - 04:54 PM, said:

Tak jsem to prolouskal a přidám feedback za mě a mnoho kolegů v boji.

1) Rotace map u mě fungovala a momentálně se to nějak pokazilo.

2) MM se pokazil taky ( hry typu 10 meds proti 10 heavy není vyjímka, ale mít proti sobě 11 autoloaderů je taky sranda)

3) Hodnocené bitvy u mě zapříčinily týden odpočinku od WoT (nulová ani náhodná rotace map a bohužel to jak je to nastaveno zapříčinilo to co se v těch bitvách většinou děje) OK je to Beta

4) Někdo tu řešil goldy, bohužel příchodem tanků New Maus a Type, které v hojné míře vytahujou i slabší hráči to jinak nejde. ( i když mě kolikrát dokáže vytočit i taková 907) :) 

Ale jak se kdysi řeklo, posbírám, odešlu a oni si stejně dělaj co chtěj.    

1. Nezaznamenali jsme problémy, resp. zpětnou vazbu, kvůli rotaci map. Postřehl jsem pár jedinců, kteří si stěžovali, ale v globálu se to zdá být v pořádku.

2. Hry meds/heavy nejsou podle algorytmu MM chyba. Na jejich balanc se nebere ohled (zatím?).

3. U Ranked Battles nebyla zapnutá rotace map podle matchmakeru po 9.18.

4. Na Mausovi a Type 5 se pracuje.

View PostJmeno1, on 01 July 2017 - 10:25 AM, said:

Kájíček: Jak se měnila penetrace AP a APCR munice? Proč se měnila? Měnila se i rychlost střely? Ta změna není moc velká, ale je, takže bych se chtěl dozvědět víc. Díky.

V budoucnu se bude rebalancovat pár tanků a bude se jim upravovat pene, ale mechanika penetrace jako taková se nezměnila.

View PostLuckySta, on 01 July 2017 - 05:40 PM, said:

1. Nebojíme, proč bychom se báli zveřejňovat pozitivní čísla. Ale zveřejňovat je nebudeme, bohužel.

2. Zpětnou vazbu sbíráme od všech hráčů, na herních výkonech nezáleží. Děláme hru pro všechny.

3. Miliony aktivních hráčů. Upřímě nevím kolik lidí dostalo dotazník, ale i kdybych to věděl, nemlžu to zveřejnit. Stejně jako ostatní data, která se ho týkají.

4. Já vím, že jste spíše nespokojeni.

5. Hráči, kteří chodí na streamy/forum/sociální sítě (a reagují;), jsou pořád v menšině oproti celkovému počtu aktivních hráčů. To samé hráči v klanech. Přijeď se podívat na nějáký offline event a zkus si pokecat s lidma.

6. Skokový nárůst z negativního do pozitivního. Matchmaker byl před updatem vždycky kámen úrazu.

7. Není to jen o CZ/SK komunitě :) I když jsme jedna z "toxičtějších" komunit.

8. Skill based MM nejspíš na 99% nebude (říkám nejspíš na 99%, protože nikdy neříkej nikdy).

9. Podle toho, co říkáš bychom museli mít hráče s WR kolem 10%.

10. Já jsem za goldy naposílal dost ;)

11. Vadí mi, že mi někteří nevěří, ale co s tím můžu dělat. Můžu dělat svoji práci tak, abych mohl mít čisté svědomí. Na druhou stranu vás chápu, ale bohužel s tím nemůžu nic udělat. Brzy snad dostaneme posilu do CZ týmu, která bude mít čas vám odepisovat při sběru zpětné vazby ;)

View PostKreuZich, on 02 July 2017 - 12:05 PM, said:

Kayi4ek: Tak číst 250 zpráv a ještě na to odepisovat, to by si nedělal pak nic jiného. Třeba si lidi uvědomí, že jim nemůžeš reagovat na každý komentář, ale že na ty fóra chodíš a sbíráš tady naše "výtvory" a posíláš to dál. Rozhodně nic jednoduchého, hlavně na hlavu. ;)

Jen bych rád využil této zprávy a zpětně tě pozdravil z Tankfestu. Jsme tam prohodil pár vět v sobotu, jestliže si vzpomínáš. Dost mě pobavilo, jak si zmínil v tom rozhovoru na stránkách, že jsi tam potkal nějakého českého hráče. Tak doufám, že sis Tankfest taky užil, a že ses tam nemusel celý dva dny na všechny jen nucenně smát. Ať se daří a dík.:)

Super, jsem rád, že ses ozval :) Já se směju jen nenuceně :)

View PostRenamedUser_504256591, on 02 July 2017 - 09:59 PM, said:

Kájo keď neveríš mne a kašleš na môj zaslaný feedback kukni si aspoň koniec tohoto videjka a skús nezaujate odpísať či je to problém alebo nie  - prde66 /wg mi zmenilo bez akejkoľvek správy nick - už to rieši podpora - pre to sa u mňa zatiaľ zobrazuje tento ich náhradný nick/

Jak nevěřím. Psal jsem ti, že o tom problému víme, protože byl zahrnut ve zpětné vazbě. Nejsi jediný, kdo si toho všiml.

Thellwinux #82 Posted 03 July 2017 - 10:54 AM

Lieutenant

• Player
  • 58833 battles
  • 1,627
  • [DAG0D] DAG0D

Block Quote

2. Hry meds/heavy nejsou podle algorytmu MM chyba. Na jejich balanc se nebere ohled (zatím?).

Tohle je zcela zásadní problém. Nechápu, jak to někdo z vývoje hry/lidí, kteří za tohle zodpovídají, může současný stav považovat za ok a neřešit ho. V poznámkách k dalšímu patchi je, že se bude víc dbát na balanc SPG, LT, TD. Ale balanc těhle tříd je už teď víceméně až na ojedinélé excesy v pořádku. Co je problém je balanc MT/HT, kdy je bitva někdy podle rozložení techniky a mapy rozhodnutá už od začátku. A ještě když má mm tendence házet stejné tanky do jednoho týmu, což je další fail, jako kdyby byl problém těch 6 Batchatů a 6 Mausů rozházet po 3 do každého týmu ...

prde1966 #83 Posted 03 July 2017 - 11:17 AM

Colonel

• Player
  • 108657 battles
  • 3,987
  • [9-TDA] 9-TDA

View PostKayi4ek, on 03 July 2017 - 09:13 AM, said:

Jak nevěřím. Psal jsem ti, že o tom problému víme, protože byl zahrnut ve zpětné vazbě. Nejsi jediný, kdo si toho všiml.

tak to som prudko prehliadol kam si mi také písal?  - sry ale nikde som také nevidel a pýtal som sa všade kde sa dalo - ale ak to bolo v sv tak som rád dikes prde66

Kayi4ek #84 Posted 03 July 2017 - 11:29 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostRenamedUser_504256591, on 03 July 2017 - 11:17 AM, said:

tak to som prudko prehliadol kam si mi také písal?  - sry ale nikde som také nevidel a pýtal som sa všade kde sa dalo - ale ak to bolo v sv tak som rád dikes prde66

View PostKayi4ek, on 30 June 2017 - 12:24 PM, said:

Zpětná vazba je naše priorita. To že není čas na odpovědi je pravda, ale zpětná vazba je vždy sesbírána.

EDIT: A můžu ti potvrdit, že to, co jsi mi psal do PM se v reportech objevilo.

:honoring:

Lanterr #85 Posted 03 July 2017 - 11:30 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8058 battles
  • 71
Na třetí straně, úplně poslední příspěvek tohoto vlákna.

prde1966 #86 Posted 03 July 2017 - 11:48 AM

Colonel

• Player
  • 108657 battles
  • 3,987
  • [9-TDA] 9-TDA

a jó  ospravedlňujem sa bolo to v edite a to som prehliadol resp. nevrátil som sa k znovu prečítaniu si starej stránky za účelom možného editu 

tak ostáva mi len ti veriť keď že tu nie je možné si to overiť -  v tom prípade veľká vďaka

Dovolím si to postnúť do daného vlákna

dikes drž sa

A potlač ten feedback na feedback - je jasné aj na tomto príklade že to pomôže k zlepšeniu si mienky o "odozve"   

edit- ako aj k uľahčeniu tvojej práce / nemusíš dookola odpovedať na to čo a či bolo niečo posunuté /

Edited by RenamedUser_504256591, 03 July 2017 - 12:06 PM.

kocour75 #87 Posted 03 July 2017 - 02:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 60792 battles
  • 785
  • [AV-M] AV-M

View PostUKO_JESHITA, on 01 July 2017 - 09:21 AM, said:

Nejde, a nové tanky jsem si koupil, protože se mi líbili, měl jsem na ně a tak podpořil hru, kterou mám rád. Podívej se na můj youtube, hraju bez módů a 90% standardní tanky, full gold nemám ani jeden a žrádlo vozím výjimečně. Já si myslím, že Tvůj postoj k platícím hráčům je jen Tvoje omluva sobě samému, že Ti hra nejde jak by jsi si přál. A já jsem zrovna příklad, že když se chce tak se člověk může dostat na slušnou úroveň a to v každém věku, a peníze k tomu netřeba. Jen chtít a učit se. 

Tak jsem se na tebe podrobně mrknul a Na HT máš skoro 30% a na ostatních asi 20% bitev na prémiových, ale o to nejde jde o to že nové prémiové tanky totálně zkazil nejenom random, ale hlavně VIII strongholdy. Zkus si vzít IS-3 a bez goldů jet proti Defendrům a Chraislerům a tvrdit že na tom nezáleží! Já osobně jsem nikdy mody neměl a ani žrádlo jsem nikdy nepoužil a můj průměrný tank si veze 5 prémiových nábojů na vyší a OP tanky a kolik ty? 

Pokud myslíš vážně co jsi napsal vyzývám tě k souboji ve výcvikové místnosti vemem si E-100 já s goldy a ty bez.

Osobně znám hráče s hodně lepším hodnocením než ty a Karel co jsi nemusel niky dotovat účet balíčky. Sám sebe považuji za mírně nadprůměrného hráče co to jezdí jenom pro zábavu.

Osobně si vážím co dělá Kayi4ek a že je jedním z mála co se nebojí chodit na fora po tom co lide píšou, ale nemohu se smířit s tím kam se hra za poslední léta posunula k P2W.

Kayi4ek #88 Posted 03 July 2017 - 02:16 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Postkocour75, on 03 July 2017 - 02:06 PM, said:

Tak jsem se na tebe podrobně mrknul a Na HT máš skoro 30% a na ostatních asi 20% bitev na prémiových, ale o to nejde jde o to že nové prémiové tanky totálně zkazil nejenom random, ale hlavně VIII strongholdy. Zkus si vzít IS-3 a bez goldů jet proti Defendrům a Chraislerům a tvrdit že na tom nezáleží! Já osobně jsem nikdy mody neměl a ani žrádlo jsem nikdy nepoužil a můj průměrný tank si veze 5 prémiových nábojů na vyší a OP tanky a kolik ty? 

Pokud myslíš vážně co jsi napsal vyzývám tě k souboji ve výcvikové místnosti vemem si E-100 já s goldy a ty bez.

Osobně znám hráče s hodně lepším hodnocením než ty a Karel co jsi nemusel niky dotovat účet balíčky. Sám sebe považuji za mírně nadprůměrného hráče co to jezdí jenom pro zábavu.

Osobně si vážím co dělá Kayi4ek a že je jedním z mála co se nebojí chodit na fora po tom co lide píšou, ale nemohu se smířit s tím kam se hra za poslední léta posunula k P2W.

Ale hodnocení není o tom, jeslti si účet dotuješ balíčky nebo ne. Není to o tom nafeedit si účet balíčky a potom jet full gold. Já osobně vozím kolem 10 prémiových nábojů na TX medkách (záleží teda na kapacitě munice, někde mám až 15), ale všechny vystřílím jen v mizivém procentu bitev. Všechno je dostupné pro všechny a záleží jen na jedinci, jakou cestu si zvolí.

EZI3 #89 Posted 03 July 2017 - 04:34 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16020 battles
  • 652
  • [WK_] WK_

View PostKayi4ek, on 03 July 2017 - 09:13 AM, said:

Na Tankfestu jsem se bavil přímo s Antonem Pankovem a Thainem Lymanem. Řekl jsem jim, že by bylo hezké mít feedback na feedback, tak uvidíme.

No tak to abych se za to začal modlit...:trollface: Každopádně díky...

View Postkocour75, on 03 July 2017 - 01:06 PM, said:

"Tak dost urazil jsi mojí čest. Žádám satisfakci a vyzývám tě na souboj..." :teethhappy:

View PostLuckySta, on 03 July 2017 - 01:16 PM, said:

hele kocoure, uber plyn

Sám sebe považuji za mírně nadprůměrného hráče 

je dobré mít sebevědomí, ale zároveň by mělo fungovat sebeuvědomění/self-awareness kdo jsem, kam patřím, KDE JSEM ... :-D

Tak to mi tedy vysvětli, co napsal ze nesmysl? Podle mně hodnocení "mírně nadprůměrný hráč" je v jeho případě naprosto v pořádku.

View PostKayi4ek, on 03 July 2017 - 01:16 PM, said:

Ale hodnocení není o tom, jeslti si účet dotuješ balíčky nebo ne. Není to o tom nafeedit si účet balíčky a potom jet full gold. Já osobně vozím kolem 10 prémiových nábojů na TX medkách (záleží teda na kapacitě munice, někde mám až 15), ale všechny vystřílím jen v mizivém procentu bitev. Všechno je dostupné pro všechny a záleží jen na jedinci, jakou cestu si zvolí.

To snad nemyslíš vážně, že ne. Samozřejmě, že je rozdíl hrát s OP mašinama a fullgold. Lidi ty věci nekupujou pro vaše krásný oči, ale proto, že jim dávají výhodu ve hře. Jestli tohle prohlásí hráč tvého formátu, tak už vážně nevím...:facepalm:

Walachien #90 Posted 03 July 2017 - 05:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29067 battles
  • 83
  • [_STD] _STD

Hele EZI3, nevím jak třeba u vás, ale já říct při ofenzívě, že odmítám loadnout goldy, kdy je potřeba opravdu penetrovat tak jsem za dementa. Témá Goldove munice je nekonečné a všechno se odvíjí od něčeho, to je na román. Podle mě neomezený přístup ke goldové munici ještě z rajčete fialku neudělal. Navíc v dnešní době klanových záloh není celkem problém najezdit stříbrné v dostatečném počtu, jo za dob nákupu ammo za golda to byla jiná :D

EZI3 #91 Posted 03 July 2017 - 07:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16020 battles
  • 652
  • [WK_] WK_

View PostWalachien, on 03 July 2017 - 04:44 PM, said:

Hele EZI3, nevím jak třeba u vás, ale já říct při ofenzívě, že odmítám loadnout goldy, kdy je potřeba opravdu penetrovat tak jsem za dementa. Témá Goldove munice je nekonečné a všechno se odvíjí od něčeho, to je na román. Podle mě neomezený přístup ke goldové munici ještě z rajčete fialku neudělal. Navíc v dnešní době klanových záloh není celkem problém najezdit stříbrné v dostatečném počtu, jo za dob nákupu ammo za golda to byla jiná :D

Ale vždyť v podstatě potvrzuješ to, co jsem psal já. Já neřeším jestli gold ano/ne ( taky je vozím a nemám problém je nabít, když je potřeba ), ale Kája tady, v podstatě napsal, že (hodnocení hráče) nezáleží na tom jestli jezdíš fullgold - a já tvrdím, že na tom záleží, proto lidi ty goldy vozej, protože s nimi mají lepší šanci ve hře. Nikde jsem nepsal, že fullgold udělá z rajčete fialku ( páč je to pitomost ), ale tvrdit, že ježdění fullgold ti nepomůže k lepším výsledkům, je pitomost ještě větší...

Edited by EZI3, 03 July 2017 - 08:25 PM.

Kayi4ek #92 Posted 04 July 2017 - 12:35 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostEZI3, on 03 July 2017 - 04:34 PM, said:

To snad nemyslíš vážně, že ne. Samozřejmě, že je rozdíl hrát s OP mašinama a fullgold. Lidi ty věci nekupujou pro vaše krásný oči, ale proto, že jim dávají výhodu ve hře. Jestli tohle prohlásí hráč tvého formátu, tak už vážně nevím...:facepalm:

Ano, ale neznamená to, že abys mohl být dobrý hráč, potřebuješ OP mašiny a full gold ...

UKO_JESHITA #93 Posted 04 July 2017 - 12:53 PM

Brigadier

• Player
  • 50138 battles
  • 4,647
  • [_LDN] _LDN

View Postkocour75, on 03 July 2017 - 02:06 PM, said:

Tak to beru, výzvy já rád. Přihlaš  se jakékoli úterý po osmé hodině a můžeme to spáchat. Aspoň to bude live na streamu. 

global_asa_wenca #94 Posted 04 July 2017 - 12:57 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 87379 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

View PostKayi4ek, on 04 July 2017 - 01:35 PM, said:

Ano, ale neznamená to, že abys mohl být dobrý hráč, potřebuješ OP mašiny a full gold ...

To je pravda. Ale nevylučuje to fakt, že spousta i špatných hráčů má s těma tankama lepší výsledky než s tankama ze stromu - OP tank se pozná mimo jiný právě podle toho. A pokud je takovej tank k mání jen za prachy, tak se tomu taky nějak říká, nebo ne? ;)

OP byl kdysi Type 59. Která strana jich měla víc, skoro jistě vyhrála. WG zasáhlo až ve chvíli, kdy nebylo výjimečný že plus mínus polovina týmu byl Type 59. Teď je to ale v pohodě, že jo, protože na Defendera, Patriota, Skorpiona, Chryslera na randomu člověk nenarazí jak je den dlouhej...kappa... :trollface:

Jmeno1 #95 Posted 04 July 2017 - 01:09 PM

Field Marshal

• Player
  • 48325 battles
  • 10,200
  • [_V4L_] _V4L_

View PostKayi4ek, on 03 July 2017 - 11:13 AM, said:

V budoucnu se bude rebalancovat pár tanků a bude se jim upravovat pene, ale mechanika penetrace jako taková se nezměnila.

Mechanika se nemenila, ale drive se uvadela penetrace na 100m, 200m a 500m. Ted se uvadi na 50m, 200m a 500m. Napr. U T-54 bylo drive na 100m pene 201mm a na 200m pene 196mm, tedy ztrata penetrace 1mm na 20m. Nyni je na 50m pene 201mm a na 200m pene 196mm, tedy ztrata penetrace 1mm na 30 m. Zajima mne tedy jestli s tim souvisi i zmena rychlosti strely (zda se taky menila) a zda z vyse uvedeneho prikladu s T-54 vyplyva, ze se de facto snizila ztrata penetrace u AP munice se vzdalenosti. Diky.

EZI3 #96 Posted 04 July 2017 - 03:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16020 battles
  • 652
  • [WK_] WK_

View PostKayi4ek, on 04 July 2017 - 11:35 AM, said:

Tak to určitě neznamená, ale s nimi budeš lepší, než bez nich.

View Postglobal_asa_wenca, on 04 July 2017 - 11:57 AM, said:

To je pravda. Ale nevylučuje to fakt, že spousta i špatných hráčů má s těma tankama lepší výsledky než s tankama ze stromu - OP tank se pozná mimo jiný právě podle toho. A pokud je takovej tank k mání jen za prachy, tak se tomu taky nějak říká, nebo ne? ;)

OP byl kdysi Type 59. Která strana jich měla víc, skoro jistě vyhrála. WG zasáhlo až ve chvíli, kdy nebylo výjimečný že plus mínus polovina týmu byl Type 59. Teď je to ale v pohodě, že jo, protože na Defendera, Patriota, Skorpiona, Chryslera na randomu člověk nenarazí jak je den dlouhej...kappa... :trollface:

Jj, Type 59 mánie, to byly časy...

Edited by EZI3, 04 July 2017 - 03:26 PM.

_Imperium #97 Posted 04 July 2017 - 09:43 PM

Major

• Player
  • 31661 battles
  • 2,656

Hmmm, zajímavé. Napíšete pár konkrétních otázek na tělo ohledně rozesílaného dotazníku, který byl dle mého názoru buď špatně přeložen nebo už v samém stvoření špatně koncipován a že vyhodnocením takového dotazníku dojde ke zkreslení celého průzkumu, napíšete otázku, která se týkala rebalancu pár tanků vs vydání fochvagenů. Vynecháte invektivy :teethhappy:. A příspěvek je anihilován. To je taky feedback. :bajan: Aneb nejsou otázky - nejsou odpovědi. :trollface:

Edited by _Imperium, 04 July 2017 - 09:46 PM.

cNNk #98 Posted 04 July 2017 - 11:16 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,540
  • [9-TDE] 9-TDE

View Post_Imperium, on 04 July 2017 - 10:43 PM, said:

Hmmm, zajímavé. Napíšete pár konkrétních otázek na tělo ohledně rozesílaného dotazníku, který byl dle mého názoru buď špatně přeložen nebo už v samém stvoření špatně koncipován a že vyhodnocením takového dotazníku dojde ke zkreslení celého průzkumu, napíšete otázku, která se týkala rebalancu pár tanků vs vydání fochvagenů. Vynecháte invektivy :teethhappy:. A příspěvek je anihilován. To je taky feedback. :bajan: Aneb nejsou otázky - nejsou odpovědi. :trollface:

Moderatori nic na foru nemazou a od tebe proste nemuzu zadnej takovej post dohledat (posledni dva mesice). Takze budto si to neodeslal nebo byl nejakej rollback databaze, atp. Kam si to psal a kdy?

_Imperium #99 Posted 05 July 2017 - 07:30 AM

Major

• Player
  • 31661 battles
  • 2,656

View PostcNNk, on 04 July 2017 - 11:16 PM, said:

Moderatori nic na foru nemazou a od tebe proste nemuzu zadnej takovej post dohledat (posledni dva mesice). Takze budto si to neodeslal nebo byl nejakej rollback databaze, atp. Kam si to psal a kdy?

Psáno 3. 7. v tomto vláknu. Odeslaný byl. Ale u sebe jsem ho též nenašel. V paměti prohlížeče jako rozepsaný také nebyl. 

Pamatuji si, že když jsem psal silně ironický náměty na obsah e-shopu, tak byly ty příspěvky zmizeny též a beze stopy. Hned druhý den. A tehdy to nemohla být náhoda ani rollback, protože když se to stane 3x za sebou....:trollface:  Ale u těch se s tím tak nějak počítalo. :)

Jde o chybu v Matrixu nebo se nemají veřejně psát otázky na osobní názory na určité věci?

sportic #100 Posted 06 July 2017 - 11:37 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17654 battles
  • 53
  • [ABLE] ABLE

View Posttarget_not_found_CZ, on 29 June 2017 - 12:16 PM, said:

Takže krátký dotaz č.1 : (nevyznám se ve struktuře vaší firmy) "Jaké oddělení má největší váhu na dění ve hře (úpravy tanků, přidávání nových vozidel, vytváření nesmyslných prémiových tanků viz. Chrysler, defender apod. )?"

Krátký dotaz č.2: "Existuje ještě oddělení které má na starost vytváření a úpravy map?? Poslední přidaná mapa je Paříž (za mě 2. nejhorší existující mapa 1. je Charkov) a ta byla přidaná v aktualizaci 9.16 a to už bude skoro rok tak jestli někdy v budoucnu bude nějaká nová mapa?"

nevím proč nadavate na Defendra- ma špatne delo: špatne skolpenie,špatna presnost, dlhy čas zameriania, dlho nabija. A ktomu je to slepej tank, sam si nič nenasviti. A ten pancier taky neni zazrak: prestreliš ho do vani a když se chce nauhlovat tak do podvozku- do štiky + na veži do kopulek. Na boku i v zadu je to papír- 100-90mm. Jo pre noob hračov který se nedokažu trafit ani na 50 metrov do TOG II je každý tank OP :-D

A novej MM je aky dobrý. Pred tim když nekdo mnel VIII tier a byl v X bitve tak nemnel šancu- ale to už WG vysvetlilo jen nekteri nechapavi to nedokažu pochopit a bohužel nikdy nepochopi, no nechypavi hrači nebudu nikdy spokojny.

No su veci čo WG mohlo udelat lip:

- a to su map. Večšina meskych map je na...

-A pak delostrelectvo- ted je delostrelectvo na tom líp.

-a LT tanky- je blbe když skaut nemá dohlad :-( a mohly by dat jim aspon o 10km večší maximalnu rychlos.

Jinak je WG na dobrej ceste :-)

Edited by sportic, 06 July 2017 - 11:47 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users