Jump to content

Nábor do klanu RFX

• Please log in to reply
108 replies to this topic

Drah0slav #101 Posted 30 August 2018 - 05:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21972 battles
  • 389
  • [-RFX-] -RFX-

Klan RED FUN X stále hledá aktivní hráče.

My nemáme žádné zvláštní schopnosti či vyšperkované statistiky a tudíž je ani po nikom nepožadujeme. Vždycky jsme WoT brali především jako zábavu a ne jako smysl života. Proto se chceme u hry především bavit a je nám úplně jedno že ve hře narážíme na čím dál víc namódované hráče. My je porazíme svým vlastním cheatem a tím je úsměv na rtu a dobrá nálada. Vždyť s partou podobně smýšlejících přátel se hraje daleko lépe než s nabušeným rádoby hráčem, který umí trefit tank z Murovanky na Pouštní řece aniž by mířil.  :)

Případní zájemci o vstup do našeho klanu, se mohou přihlásit na níže uvedených kontaktech, stačí zaslat krátkou zprávu a já si Vás už odchytím ve hře. Popřípadně odchytit někoho z velení na našem TS. IP adresa TS je 82.208.17.95:6263

základní požadavky na všechny členy klanu:

- mít v garáži minimálně jeden tank tier 6

- chtít se u hry především dobře bavit
- používat klanové TS (
82.208.17.95:6263 )

- účastnit všech klanových akcí ( CW, odřady atd. ), je u nich největší legrace
- být týmový hráč a za každých okolností poslechnout rozkaz velitele ( větší blbost jsem ještě neslyšel )
- slušné chování a vystupování bereme jako samozřejmost

- nikdy nepodcenit soupeře a radovat se z každé výhry ( většinou jich není zas tak moc )
- z proher si vždy odnést něco pozitivního ( třeba soupeřovo dělo )

Pokud tě náš klan něčím zaujal a máš zájem rozšířit naše řady, neváhej a kontaktuj nás. Máš několik možností. Můžeš napsat příspěvek tady na forum a my si tě kontaktujeme ve hře. A nebo můžeš kontaktovat přímo ve hře tyto hráče Drah0slav  , kingus74  nebo kohokoliv jiného. A poslední možností je najít nás přímo na našem klanovém TS-ku ( IP: 82.208.17.95:6263 )

Díky a nezapomeň,že WoT tank je především hra a u té by jsi se měl hlavně bavit.

Drah0slav #102 Posted 03 September 2018 - 06:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21972 battles
  • 389
  • [-RFX-] -RFX-
up

Drah0slav #103 Posted 08 September 2018 - 06:56 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21972 battles
  • 389
  • [-RFX-] -RFX-
stále máme otevřeno.

Drah0slav #104 Posted 09 September 2018 - 06:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21972 battles
  • 389
  • [-RFX-] -RFX-

Asi by to chtělo zas trochu změnit náborový příspěvek, tak já něco příště vymyslím.

Nicméně nábor je stále aktivní.

Edited by Drah0slav, 09 September 2018 - 06:21 PM.

Drah0slav #105 Posted 10 September 2018 - 08:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21972 battles
  • 389
  • [-RFX-] -RFX-

Občas nám přicházejí nabídky na sloučení se do jiného klanu, které slušně odmítáme. Tady pak nastává otázka co nás drží být stále součástí malého a pro někoho možná bezvýznamného klanu s názvem RedFunX. Tak jsem si dal tu práci a sepsal malou historii o vzniku klanu, našich začátcích a současnosti RFX. Bude to pro někoho trochu návrat do pravěku a spoustu lidí bude tento příběh nudit, ale bohužel nemusíte to číst.

Takže v dobách úplného pravěku WoT jsem se já ( ještě pod nickem Maxim1974 ) potkal s dvěma bratry ( Kingus a Karldomu ) v tehdy nejznámějším československém klanu CSA. Protože jsme tehdy ještě nedisponovaly technikou která by nám zaručovala místo v nějaké CSA bojové jednotce, byli jsme zařazeni do takzvané divize CSA-F ( fun ). Tam jsme dostali příležitost vyexpit si desítkové tanky a pracovat na svém zlepšení dovedností. Po nějaké době jsme dali dohromadu skvělou partu lidí, kteří ještě netušily že spolu vydrží pár let a budou tvořit dějiny současného RFX. Protože tahle parta lidí se chtěla věnovat i CW bitvám, využily jsme pozvání do nově vzniklé odnože CSA-X. Tak jsme již mohli ( tehdy 90% hry tvořila tvrdá diplomacie na mezinárodní úrovni ) lehce zasahovat do CW a na mapě spolupracovat s dalšími divizemi CSA ( tuším že tenkrát byli tři bojové uskupení ). Bohužel jsme byli striktně omezováni v boji kvůli diplomacii a naší podřazenosti vůči CSA, tak jsme zažádaly o vstup do bojové složky CSA-2. Tenkrát pod příznačným názvem Red tým. Hned jsme se stali postrachem nejen první divize CSA, ale všech soupeřů kolem ( nojono mody tenkrát nebyli a MAUS byl takřka nezničitelný ). Bohužel v CSA tenkrát začala tzv. reforma, která mě jako velitele týmu začala nutit sledovat staty svých hráčů a ty "slabší" v lepším případě nebrat do bitev, v horším rovnou vyhazovat z klanu. To nám bylo samozřejmě proti srsti a tak jsme jednoho krásného dne ze slavného CSA odešly a založily klan RedFunX. Od té doby nám začal úplný herní ráj. Měl jsem pod sebou klan plný spokojených přátel s kterýma jsem se mohl kdykoliv zakecat na TS a porážely jsme s úsměvem jednoho soupeře za druhým. Bylo nás tolik, že jsme byli nucenu založit druhý klan RFX-2. Bohužel našeho úspěchu chtěla využít jedna ( dnes už asi neexistující ) skupiny sdružující e-sporty a nabídla nám spolupráci. Po několika měsících kdy jsme hledali společnou řeč, se pokusily přetáhnout pod svůj nově vzniklý klan všechny hráče z RFX. Samozřejmě že spousta hráčů slyšela na nesmyslné nabídky "sponzorů" a klany opustila. V té době už začali vydavatelé chrlit jeden patch za druhým a pro mnohé z nás už byla hra neatraktivní. Já osobně předal velení RFX jednomu rádoby přítely ( RFX-2 vedl Kingus ) a odešel do tankového důchodu. Když jsem se ke hře vrátil, tak RFX bylo rozpuštěno a v RFX-2 bylo pár lidí. Po hromadě návštěv v jiných klanech jsem se přesně před 900 dny vrátil do RFX-2, kde jsme se společně s Kingusem a Karldomem pokusily znovu oživit klan RFX.

A teď trochu o současnosti.

Momentálně je v klanu něco okolo 15-20 relativně aktivních hráčů. Mimochodem máme mezi sebou i jednu krásnou dívku a od té doby co je mezi námi se snažíme nemluvit moc nespisovně.

Po neustálých problémech s TS public, jsme si pořídily vlastní TS server. Denně se snažíme složit odřad ( minimálně šestky, protože u těch je asi největší sranda ) a hrajeme si pro radost. Já osobně jsem úplně upustil od hraní random bitev a hraji jen s klanem, popř. se občas vetřu jako trumpeta do jiných klanů.Velení v bitvách je většinou na mě, proto jsou některé ty staty tak nízko ( prostě se snažím držet kluky na uzdě, aby moc po soupeřích nestříleli a neudělali mu nějakou škodu ), ale zatím si nikdo nestěžoval. Jsme spíš takový "rodinný" klan, kde neexistuje nikdo anonymní. Myslím že těch pár chvil co spolu hrajeme jsou pro všechny z nás něčím vyjímečným a pro mě osobně je to svým způsobem znovuobnovení původní myšlenky klanu RFX. Náš klan není pro sólové hráče, hráče co honí staty a nebo hráče co mají potřebu neustále vyhrávat. My stále žijem heslem, že WoT je jen hra a jako u každé hry se chceme především bavit.

Tolik pár slov o našem klanu. Pokud to někdo dočetl až sem, tak gratuluji jsi asi jediný. Jo a ještě se omlouvám za případně chyby v textu, nikdy jsem nebyl moc dobrý češtinář.

Edited by Drah0slav, 10 September 2018 - 08:56 PM.

Drah0slav #106 Posted 14 September 2018 - 05:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21972 battles
  • 389
  • [-RFX-] -RFX-

Klan RED FUN X stále hledá aktivní hráče.

My nemáme žádné zvláštní schopnosti či vyšperkované statistiky a tudíž je ani po nikom nepožadujeme. Vždycky jsme WoT brali především jako zábavu a ne jako smysl života. Proto se chceme u hry především bavit a je nám úplně jedno že ve hře narážíme na čím dál víc namódované hráče. My je porazíme svým vlastním cheatem a tím je úsměv na rtu a dobrá nálada. Vždyť s partou podobně smýšlejících přátel se hraje daleko lépe než s nabušeným rádoby hráčem, který umí trefit tank z Murovanky na Pouštní řece aniž by mířil.  :)

Případní zájemci o vstup do našeho klanu, se mohou přihlásit na níže uvedených kontaktech, stačí zaslat krátkou zprávu a já si Vás už odchytím ve hře. Popřípadně odchytit někoho z velení na našem TS. IP adresa TS je 82.208.17.95:6263

základní požadavky na všechny členy klanu:

- mít v garáži minimálně jeden tank tier 6

- chtít se u hry především dobře bavit
- používat klanové TS (
82.208.17.95:6263 )

- účastnit všech klanových akcí ( CW, odřady atd. ), je u nich největší legrace
- být týmový hráč a za každých okolností poslechnout rozkaz velitele ( větší blbost jsem ještě neslyšel )
- slušné chování a vystupování bereme jako samozřejmost

- nikdy nepodcenit soupeře a radovat se z každé výhry ( většinou jich není zas tak moc )
- z proher si vždy odnést něco pozitivního ( třeba soupeřovo dělo )

Pokud tě náš klan něčím zaujal a máš zájem rozšířit naše řady, neváhej a kontaktuj nás. Máš několik možností. Můžeš napsat příspěvek tady na forum a my si tě kontaktujeme ve hře. A nebo můžeš kontaktovat přímo ve hře tyto hráče Drah0slav  , kingus74  nebo kohokoliv jiného. A poslední možností je najít nás přímo na našem klanovém TS-ku ( IP: 82.208.17.95:6263 )

Díky a nezapomeň,že WoT tank je především hra a u té by jsi se měl hlavně bavit.

Drah0slav #107 Posted 18 September 2018 - 06:22 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21972 battles
  • 389
  • [-RFX-] -RFX-
stále máme otevřeno

Drah0slav #108 Posted 21 September 2018 - 06:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21972 battles
  • 389