Jump to content

Jaký premium do tier 5 včetně?

Matilda tier5 premiové tanky Churchill Ram-II MatildaBP T-25

• Please log in to reply
205 replies to this topic

Poll: Jaký premium do tier 5 včetně? (636 members have cast votes)

Kterého tier 5 prém. tanku se na bojišti nejvíce obáváte, a doporučili spolubojovníkům?

1. Churchill (186 votes [29.25%])

Percentage of vote: 29.25%

2. T14 (70 votes [11.01%])

Percentage of vote: 11.01%

3. Ram II (35 votes [5.50%])

Percentage of vote: 5.50%

4. T-25 (277 votes [43.55%])

Percentage of vote: 43.55%

5. Matilda (68 votes [10.69%])

Percentage of vote: 10.69%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Silentstalker #1 Posted 02 November 2011 - 06:40 PM

Lieutenant General

• Player
  • 16479 battles
  • 7,426
Zdravím všechny,

přemýšlím, jaký premium tank pořídit do tieru 5 - cílem je trocha legrace, ale také něco na grindění. Kdyžtak opravte moje postřehy a podělte se o svůj názor.

Koho jsem vyřadil:

PzKpfw 38H735 (f)
- legrační tančík, dost toho snese a za pakatel, ale ten mi toho moc nenagrindí
PzKpfw S35 739 (f) - moc vysoký, pomalý, mizerné dělo
T-15 - hrozně mizerné dělo, malý legrační tančík, co jen jezdí po mapě, dokud ho něco nezastřelí
M3 Stuart Lend Lease - fuj, papírový pancíř a mizerné dělo, nechci průzkumníka
Valentine - stejné dělo jako T-127, jenže horší matchmaking (4-5), relativně pomalý a podivný stroj, pokud má někdo dobré zkušenosti, uvítám
Churchill - co mne skutečně odradilo je to dělo, které nestřílí HE střely a má nízkou penetraci - při setkání s např. T7 poněkud fail. Navíc ta rychlost...
T2 Light Tank - viz. T-15, legrační malý tančík
M-22 Locust - totéž

Kdo zůstal:
PzKpfw B2 740 (f) - tak nějak se mi líbí, přední pancíř ok, jen to dělo...
T-25 - hrozně se mi líbí to rychlopalné dělo a slušná rychlost, má někdo zkušenosti? Co matchmaking?
T-127 - sice je to lehký tank, ale líbí se mi to dělo, stejné, co mají tanky o tier výš, navíc mi připadá rychlostí apod. spíš jako střední tank, navíc má dobrý matchmaking (3-5)
Matilda - strašně pomalá, ale vydrží neskutečně mnoho střel a dělo je také relativně decentní - s matchmakingem je to už horší (dostane se i do tier 7 bitev), ale nedávno jsem proti ní šel a byla mi sympatická, ve městě mi slušně otrávila život HE střelami
Ram II - stejné výhrady jako Churchill, ale připadá mi docela decentní, pokud nenarazí na něco opravdu ošklivého v první linii, mohl by se osvědčit
T-14 - pro mluví snad jedině to, že mám jiný těžký americký tank a na tomhle bych mohl cvičit jeho posádku

Idahou #2 Posted 02 November 2011 - 06:46 PM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Škoda T-25 -> neuvěřitelně zábavný tančík! Opravdu super, dokáže dost uškodit i Tigr 2, má spoustu životů, perfektní rychlost a průchodnost terénem, dělo je docela nepřesné, ale pokud jezdíš americký tanky, tak si za jendo zvykneš a za druhé to nahradíš kadencí, jediným znatelnějším nedostatkem je pomalu se otáčející věž. Ale to se zase dá spravit lepším benzínem, na který si v pohodě vyděláš ;)

Docela často mě to hazí k relativně vysokým tierům, ale i tak je to hratatelný a ty dvě střely vydržíš ;)

Doplňek: Brzo se asi spustí test server, tak si je můžeš zkusit tam ;)

Crabtr33 #3 Posted 03 November 2011 - 01:41 AM

Major General

• Player
  • 20447 battles
  • 5,834
  • [A-N-V] A-N-V
Ram II nedoporucuju. MM je na nem dost spatny a vice mene se nelze merit ani s T4, natoz s T5. HE opravdu nejsou, takze k nicemu. Na medko je i dost pomaly a prostreli te snad vse. Mel jsem ho dost dlouho, ale nejdriv jsem s nim prestal jezdit, protoze to zabava nebyla a nyni ho jiz i prodal.

T14 mam taky, MM vice mene stejny jak Ram II. Ja ho beru jako pomalejsi stredni tank, rozhodne se neda s napr. KV merit, ovsem MM te bere jako rovnoceneho. Bohuzel, taky s nim uz moc nejezdim, ani vydelky na nem nebyly nic moc. Z me strany chybny nakup, proste jsem se nachytal, veril jsem, ze kazdy tank je konkurenceschopny ve sve tride.

Neni.

Cliunwolf #4 Posted 03 November 2011 - 10:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 8491 battles
  • 320
Občas jezdím s kolegovo T25 a je to supr tančík za tu cenu imho bezkonkurenční, zvlášť ta vež vepředu pomáhá. Hodlám si ho pořídit, jen co zas bude za 50% cenu. :Smile-bajan2:  Dva kamarádi užívají Matildu jako vydělávače a nedají na ni dopustit, sice prý pomalá, ale je to držák.

KoniasCZ #5 Posted 03 November 2011 - 11:23 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8022 battles
  • 69
  • [EGSB] EGSB
Ahoj

Tak z Premium tanků se mi nejvíce líbily tyto tři:

Škodovka T25            ( je to prostě Škodovka ), Co mně neskutečně štvalo, byla rychlost otáčení jak věže tak celého tanku.
PzKpfw B2 740(f)        Supr zábavný tank. Má bezvadný Matchmaking, kdy se nestřetna s přiliš vysokými tiery. Dělo díku tomu není až takový problém. Pořídil jsem si díky nedávné slevě ze zvědavosti. A moc jsem se pobavil. Jo a pohyblivý je spíš jak střední tank.
RAM II                  Ach to dělo. Tank je se 100% osádkou super. Má dobrou pohyblivost a vysokou odolnost. Jen to dělo. Oproti předcozímu B2 se dostane do střetu s nepříjemnými soupeři. Pak jedině použít premium munici, která je                       pro tohle dělo celkem levná.

Těžké tanky Churchil i T14 mě zklamali. Matyldu ani Valentina jsem nezkoušel.

von_chom #6 Posted 04 November 2011 - 08:22 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 17146 battles
  • 1,414
  • [_CALM] _CALM
nejzabavnejsi je urcite t2 light, do tieru 4 zabijes skoro cokoliv az na par vyjimek

Crabtr33 #7 Posted 04 November 2011 - 02:32 PM

Major General

• Player
  • 20447 battles
  • 5,834
  • [A-N-V] A-N-V

View PostKoniasCZ, on 03 November 2011 - 11:23 AM, said:

Ahoj

Tak z Premium tanků se mi nejvíce líbily tyto tři:

RAM II                  Ach to dělo. Tank je se 100% osádkou super. Má dobrou pohyblivost a vysokou odolnost. Jen to dělo. Oproti předcozímu B2 se dostane do střetu s nepříjemnými soupeři. Pak jedině použít premium munici, která je                       pro tohle dělo celkem levná.

mnoo, to oproti Ramu je moje Pz III vyrazne pohyblivejsi a to delo, to je nocni mura. HE munici pouzivat nejde a pokud najdes nekoho, kdo by strilel premiovou munici bezne v randomech, pak mi dej vedet :-).

Ram byl pro mne vyhozeni goldu, nastesti jsem ho kupoval v dobe, kdy byl za pulku, tak mne to az tak nemrzi. jen na nem nedokazu najit jedinou prednost, ovsem to muze byt zpusobeno tim "super MM". T14 je v tomto lepsi, aspon dele vydrzi, ma HE a pohybuje se preci jen lepe nez jine tezke tanky.

Idahou #8 Posted 04 November 2011 - 02:43 PM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Soudě podle reakcí ostatních, si ymslím že škodovka T-25 bude druhou nejlepší volbou ;) Tou první bude si počkat na test server a ošahat si ty tanky tam ;) (každej účet na testu dostává 10k goldů)

KoniasCZ #9 Posted 04 November 2011 - 02:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8022 battles
  • 69
  • [EGSB] EGSB

View PostCrabtr33, on 04 November 2011 - 02:32 PM, said:

mnoo, to oproti Ramu je moje Pz III vyrazne pohyblivejsi a to delo, to je nocni mura. HE munici pouzivat nejde a pokud najdes nekoho, kdo by strilel premiovou munici bezne v randomech, pak mi dej vedet :-).

Ram byl pro mne vyhozeni goldu, nastesti jsem ho kupoval v dobe, kdy byl za pulku, tak mne to az tak nemrzi. jen na nem nedokazu najit jedinou prednost, ovsem to muze byt zpusobeno tim "super MM". T14 je v tomto lepsi, aspon dele vydrzi, ma HE a pohybuje se preci jen lepe nez jine tezke tanky.

Mně se Ram II ze začátku také moc nelíbil, ale pak jsem zjistil, že je celkem fajn. Musí se s ním hrát agresivně, vytěžit maximu z dobrého panceřování a rychlého děla.

S T14ku jsem hrál docela v Betě a líbila se mi. Po restartu už mně nějak nechytla. Ale je to už dlouho.

Casparus #10 Posted 08 November 2011 - 11:07 AM

Private

• Player
  • 4823 battles
  • 4
KoniasCZ: Přesně. Já když jsem si ho koupil, tak jsem několik her nechápavě kroutil hlavou co to je za křáp a několikrát jsem se ho už odhodlal téměř ho prodat... Ale postupem času se mi začal líbit čím dál tím víc. A po čase můžu říct, že jeho koupě nelituji. Když nemám náladu už nic expit, tak si s ním pár her švihnu. Prostě člověk si musí zvyknout na ten kanon s minimální penetrací bez HEček... A největší nevýhoda s tím spojená je MM - RAMII je dobrej tak leda do toho T5 včetně. Třeba KV3 je pro něj neprůstřelnej nepřítel (bez prem. munice, s ní si ho ovšem dáte jedna radost, ale kdo by za ní chtěl platit jentak že?. A MM vás čas od času hodí ještě vejš... V tom případě pak jste týmu absolutně k ničemu. Nemáte rychlost na průzkum a nemáte ani čím ohrozit nepřátele (snad vyjma enemy arty :)). Je to takovej krok, že kdyby WG ten MM neměnil, tak RAMII by byl příliš dominantní :) Jsem lama a i tak mám s RAMII 57%úspěšnost výher... a to mám stats jen s novým MM...

Tuccy #11 Posted 08 November 2011 - 03:08 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 14464 battles
  • 6,482
  • [WG] WG
Jakožto "Wallet warrior n00b" si dovolím hodit do placu mé zkušenosti...
Co potřebuješ grindit? Zkušenosti, posádky, nebo jen kredity? Pokud kredity, tak jdou dobré výdělky dát s T-25 (výborně dělo - na pPrémiové tanky v téhle úrovni) nebo s Rameme a Matidlou. T14 a Churchill trpí tím, že jsou řazeny mezi těžké tanky takže je k nim MM krutější.

Pokud ti jde primárně o zkušenosti (a zábavu)... viz komentáře.

View PostSilentstalker, on 02 November 2011 - 06:40 PM, said:

Zdravím všechny,

přemýšlím, jaký premium tank pořídit do tieru 5 - cílem je trocha legrace, ale také něco na grindění. Kdyžtak opravte moje postřehy a podělte se o svůj názor.

Koho jsem vyřadil:

PzKpfw 38H735 (f)
- legrační tančík, dost toho snese a za pakatel, ale ten mi toho moc nenagrindí
Handicap pro výcvik posádek - jen dva maníci. Je to ale docela zábavný tank a zvedneš si v něm vyhrané bitvy ;) Kvůli nízkým tierům vydělá relativně málo kreditů.

PzKpfw S35 739 (f) - moc vysoký, pomalý, mizerné dělo

Naopak, Somua je dost pohyblivá a dělo je na úroveň III slušné - menší průbojnost, ale nadělá paseku. 35S trpěla na původním 4. tieru, ale na III si vede dobře. Výdělky o něco lepší.
T-15 - hrozně mizerné dělo, malý legrační tančík, co jen jezdí po mapě, dokud ho něco nezastřelí
M3 Stuart Lend Lease - fuj, papírový pancíř a mizerné dělo, nechci průzkumníka
M-22 Locust - totéž
T2 Light Tank - viz. T-15, legrační malý tančík
Plus prémiáky hlavně pro lidi co je baví průzkum. ALE T2 Light je trochu jiný - je o úroveň níž a i když moc nevydělává, je s ním šílená sranda.

Valentine - stejné dělo jako T-127, jenže horší matchmaking (4-5), relativně pomalý a podivný stroj, pokud má někdo dobré zkušenosti, uvítám
Moc rozdílů v MM jsem tam nenašel, na lehký tank je pomalý, ale má velkou výdrž - při Kill the Courier mě tenhle tank celkem bavil - ale je pravda, že to bylo na spec. účtu kde nebyl problém ho vybavit naplno.

Churchill - co mne skutečně odradilo je to dělo, které nestřílí HE střely a má nízkou penetraci - při setkání s např. T7 poněkud fail. Navíc ta rychlost...
Zase zkuš. jen z Couriera, ale docela to šlo, když se člověk nepouštěl do velkých potvor čelně. Výborný tank na dorážení poškozených a na likvidaci průzkumníků.

Kdo zůstal:
PzKpfw B2 740 (f) - tak nějak se mi líbí, přední pancíř ok, jen to dělo...
sranda s ním hrát, ale má limit na tiery - nevydělává tolik. A je v pytli když musí proti Hetzerům.

T-25 - hrozně se mi líbí to rychlopalné dělo a slušná rychlost, má někdo zkušenosti? Co matchmaking?
Jo, má pěkný kanón. Vypadá ale ošklivě :)

T-127 - sice je to lehký tank, ale líbí se mi to dělo, stejné, co mají tanky o tier výš, navíc mi připadá rychlostí apod. spíš jako střední tank, navíc má dobrý matchmaking (3-5)
Stejně dělo jako MS-1 ;)
Ale jo, ujde to, slušný pancíř, i když pohyblivost, přesnost atd. nic moc. V podstatě pohyblivější, ale méně chráněný Valentine. Výdělky nic moc )omezení tierů)

Matilda - strašně pomalá, ale vydrží neskutečně mnoho střel a dělo je také relativně decentní - s matchmakingem je to už horší (dostane se i do tier 7 bitev), ale nedávno jsem proti ní šel a byla mi sympatická, ve městě mi slušně otrávila život HE střelami
Ram II - stejné výhrady jako Churchill, ale připadá mi docela decentní, pokud nenarazí na něco opravdu ošklivého v první linii, mohl by se osvědčit
T-14 - pro mluví snad jedině to, že mám jiný těžký americký tank a na tomhle bych mohl cvičit jeho posádku
Tyhle všechny dokážou slušně vydělat.

Základ pro výdělek je samozřejmě dělat škodu a pokud možno ji dělat vysokým tierům - "špatný" MM pomáhá ;) Chce to nenechat se odradit a prostě páchat škody, paradoxně situace kdy je tank na špici je pro výdělky horší ;)

Silentstalker #12 Posted 09 November 2011 - 12:27 AM

Lieutenant General

• Player
  • 16479 battles
  • 7,426
Dík za rady všem :) Nakonec to bude ta Škodovka :)

prochybikeCZ #13 Posted 10 November 2011 - 02:49 PM

Private

• Player
  • 22529 battles
  • 26
  • [EHW] EHW
Jelikoz taky premejslim o nejakym low level Premium tanku, tak me napada otazka kolik se da tak vydelat s T25 nebo RAMII? Diky za info ;)

KoniasCZ #14 Posted 10 November 2011 - 03:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8022 battles
  • 69
  • [EGSB] EGSB

View PostCasparus, on 08 November 2011 - 11:07 AM, said:

KoniasCZ: Přesně. Já když jsem si ho koupil, tak jsem několik her nechápavě kroutil hlavou co to je za křáp a několikrát jsem se ho už odhodlal téměř ho prodat... Ale postupem času se mi začal líbit čím dál tím víc. A po čase můžu říct, že jeho koupě nelituji. Když nemám náladu už nic expit, tak si s ním pár her švihnu. Prostě člověk si musí zvyknout na ten kanon s minimální penetrací bez HEček... A největší nevýhoda s tím spojená je MM - RAMII je dobrej tak leda do toho T5 včetně. Třeba KV3 je pro něj neprůstřelnej nepřítel (bez prem. munice, s ní si ho ovšem dáte jedna radost, ale kdo by za ní chtěl platit jentak že?. A MM vás čas od času hodí ještě vejš... V tom případě pak jste týmu absolutně k ničemu. Nemáte rychlost na průzkum a nemáte ani čím ohrozit nepřátele (snad vyjma enemy arty :)). Je to takovej krok, že kdyby WG ten MM neměnil, tak RAMII by byl příliš dominantní :) Jsem lama a i tak mám s RAMII 57%úspěšnost výher... a to mám stats jen s novým MM...

Díky za reakci. Udělal jsi mi radost. :)

Idahou #15 Posted 10 November 2011 - 04:02 PM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostprochybikeCZ, on 10 November 2011 - 02:49 PM, said:

Jelikoz taky premejslim o nejakym low level Premium tanku, tak me napada otazka kolik se da tak vydelat s T25 nebo RAMII? Diky za info ;)

Většinou dostanu tak kolem těch 30 tisíc, opravy a munice sou určitě do 5k + jezdím ještě s benzínem za 5k (rychlejší otáčení věže).
Nejmíň sem měl (vzpomínám - ber to s rezervou) 10k a nejvíc kolem 55k.

Až se k tomu dostanu, tak ti sem hodím pár výpisu bitvy
:

Vítězství!
Bitva: Himmelsdorf 10. listopadu 2011 17:34:51
Vozidlo: T-25
Získáno zkušeností: 2 202 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)
Získáno kreditů: 33 889

Vyjel jsem na kopec, trefil a20, sejmul jagpanzera a pod kopcem ubral 50% grille, oprava 1400, munice 800

Porážka
Bitva: Útesy 10. listopadu 2011 17:51:54
Vozidlo: T-25
Získáno zkušeností: 633
Získáno kreditů: 29 584

prochybikeCZ #16 Posted 10 November 2011 - 06:16 PM

Private

• Player
  • 22529 battles
  • 26
  • [EHW] EHW

Většinou dostanu tak kolem těch 30 tisíc, opravy a munice sou určitě do 5k + jezdím ještě s benzínem za 5k (rychlejší otáčení věže).
Nejmíň sem měl (vzpomínám - ber to s rezervou) 10k a nejvíc kolem 55k.
Diky moc za info! Ted uz jen rozhodnout jestli T25 nebo RAMII, safra nevim co koupit z tehle dvou :)

Idahou #17 Posted 10 November 2011 - 06:20 PM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Škodovku, opravdu ti doporučuju ji, je s ní zábava. Teď jsem měl další bitvu, prochorovka, vyjel sem na kopec, a málem sejmul vk3001p, zničili mě, 35k kreditů

prochybikeCZ #18 Posted 10 November 2011 - 06:37 PM

Private

• Player
  • 22529 battles
  • 26
  • [EHW] EHW
Tak sem ji koupil a je to parada :D Celkem rychlej tank, ale otaceni jak veze tak celeho stroje neni uplne idealni. Jinak delo me vylozene prekvapilo fakt slusny a vypada to, ze stim bude hodne zabavy :D Diky za rady!

Idahou #19 Posted 10 November 2011 - 06:41 PM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Není zač, doporučuju použít lepší benzín, urychlí otáčení věže

Tuccy #20 Posted 10 November 2011 - 06:57 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 14464 battles
  • 6,482
  • [WG] WG
a 5k za benzín rozhodně při výdělku T-25 nic moc neznamená...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users