Jump to content

Prémiový obchod: Příliš dobré, aby to bylo pravda!

• Please log in to reply
20 replies to this topic

Community #1 Posted 02 July 2017 - 08:03 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 25,696
Podívejte se v prémiovém obchodě na červencové zlaté výzvy!

Úplný text položky novinek

Karaya12 #2 Posted 02 July 2017 - 08:30 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 18385 battles
  • 3,266
  • [SVINE] SVINE

8k goldů za 523 peněz je zajímavá nabídka a možná ji využiji...

V každém případě mi to ale příjde jako začátek velkého výprodeje goldů spojeným s inflací před nástupem nové herní měny do shopu - bonů :coin:

EZI3 #3 Posted 02 July 2017 - 09:38 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14792 battles
  • 648
  • [WK_] WK_
Tak nabídka je to výhodná, normálně je 8k goldů za 763,-, ale v době, kdy WoT znechucením třeba i tři, čytři dny nezapnu, je pro mě nutnost odehrát 10 denních misí zasebou, byť nejsou těžké, naprosto mimo mísu. Navíc bych posláním peněz WG potvrdil, že se mi líbí, co s WoT v poslední době provádějí, a to fakt nechci... Takže:P.

h4ctor #4 Posted 02 July 2017 - 09:58 AM

Lieutenant

• Player
  • 16457 battles
  • 1,821

View PostKaraya12, on 02 July 2017 - 08:30 AM, said:

8k goldů za 523 peněz je zajímavá nabídka a možná ji využiji...

V každém případě mi to ale příjde jako začátek velkého výprodeje goldů spojeným s inflací před nástupem nové herní měny do shopu - bonů :coin:

to by nebylo spatne,protoze to extra vybaveni stejne dava tak maly bonus ze to nemusi nikoho trapit a slevy na goldy se hodi vzdycky :teethhappy:

kazdopadne dobry balicek,koupim mozna zejtra ten velky za dvacku nebo i oba...stejne jsem nic nekoupil v steam sales tak je z ceho 

peky1128 #5 Posted 02 July 2017 - 11:21 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11456 battles
  • 616
Kupujte a potom nezabudnite nadavat ako WG na Vas kaka, to je ako hadzat hrach o stenu, nariekate a stale kupujete, nikdy sa nic nezmeni, nikdy nedostanete rozum, je mi Vas osobne vsetkych luto.

VijaCZ #6 Posted 02 July 2017 - 11:52 AM

Brigadier

• Player
  • 63955 battles
  • 4,228
  • [HRDZA] HRDZA

Hele ani tisíc goldů za jedinou korunu mě nepřesvědčí abych si od WG něco koupil - platil sem dokud se snažili dělat hru zábavnou, v okamžiku kdy se snaží dělat ze hry pokřivenou továrnu na prachy a na nějaký hráčský komunitě a jejím herním zážitku jim nezáleží je v podstatě jediná cesta jak jim dát najevo že se nám něco nelíbí - a to je nepustit ani kačku - ani kdyby přišel Čínskej gold edition Type59 za dvě stovky, ani za extravýhodný balíčky, prostě ne.

Rozhodně nelituju peněz co sem do hry poslal, za tu cenu sem dostal hromadu výborný zábavy, a až se hra vrátí ke staré filozofii tak zase platit rád a ochotně začnu - do té doby STOP STAV :)

peky1128 #7 Posted 02 July 2017 - 12:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11456 battles
  • 616

View PostVijaCZ, on 02 July 2017 - 11:52 AM, said:

Hele ani tisíc goldů za jedinou korunu mě nepřesvědčí abych si od WG něco koupil - platil sem dokud se snažili dělat hru zábavnou, v okamžiku kdy se snaží dělat ze hry pokřivenou továrnu na prachy a na nějaký hráčský komunitě a jejím herním zážitku jim nezáleží je v podstatě jediná cesta jak jim dát najevo že se nám něco nelíbí - a to je nepustit ani kačku - ani kdyby přišel Čínskej gold edition Type59 za dvě stovky, ani za extravýhodný balíčky, prostě ne.

Rozhodně nelituju peněz co sem do hry poslal, za tu cenu sem dostal hromadu výborný zábavy, a až se hra vrátí ke staré filozofii tak zase platit rád a ochotně začnu - do té doby STOP STAV :)

Plne suhlasim

h4ctor #8 Posted 02 July 2017 - 01:24 PM

Lieutenant

• Player
  • 16457 battles
  • 1,821

View Postpeky1128, on 02 July 2017 - 11:21 AM, said:

Kupujte a potom nezabudnite nadavat ako WG na Vas kaka, to je ako hadzat hrach o stenu, nariekate a stale kupujete, nikdy sa nic nezmeni, nikdy nedostanete rozum, je mi Vas osobne vsetkych luto.

ja si spis myslim ze lidi co nedaji do hry ani korunu nemaji co nadavat...maji to zadarmo a jeste maji tu drzost kritizovat? 

to je jako kdyz nejdes volit a pak nadavas na to kdo byl zvolenej - klidne se drz stranou ale pak nedrzkuj kdyz se ti neco nelibi

EZI3 #9 Posted 02 July 2017 - 01:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14792 battles
  • 648
  • [WK_] WK_

View Posth4ctor, on 02 July 2017 - 12:24 PM, said:

ja si spis myslim ze lidi co nedaji do hry ani korunu nemaji co nadavat...maji to zadarmo a jeste maji tu drzost kritizovat? 

to je jako kdyz nejdes volit a pak nadavas na to kdo byl zvolenej - klidne se drz stranou ale pak nedrzkuj kdyz se ti neco nelibi

A proč by neplatící hráč nemohl kritizovat proboha? Už jsem to tu psal několikrát - i "neplatící" hráč vlastně WoT "platí" svým hraním ( časem stráveným ve hře ), čímž vytváří herní základnu, díky které jdou WG peníze od platících hráčů, kteří mají proti komu hrát. Jestli chceš vidět, jak vypadá hra, podobná WoT, bez široké hráčské základny, zahraj si WoWP. Tam si pár masochistů honí triko proti botům, a ta hra je už natrvalo odepsaná. To všechno proto, že jednak existuje konkurence, a pak taky proto, že WG svým jednáním od WoWP odradili drtivou většinu ( i neplatících ) hráčů.

Edited by EZI3, 02 July 2017 - 07:33 PM.

C_MARIVS_C_F_C_N #10 Posted 02 July 2017 - 02:27 PM

Private

• Player
  • 35854 battles
  • 41
....hm , ja som bol najskor prekvapeny s popisu :  " K DISPOZICI PRO VÁS"   a ono je to pre vsetkych....

Koggli #11 Posted 02 July 2017 - 04:38 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 8041 battles
  • 1,110
  • [SVINE] SVINE

"Sleva" je podmíněna tím, že by se musel odehrát určitý počet bitev a získat zkušenosti. A to pak není sleva v tom pravém slova smyslu. To jako bych přišel do obchodu a chtěl si koupit dejme tomu sluchátka a podmínkou pro slevu by bylo třeba ujít 10 km a to nechci vidět co by se muselo splnit při koupi třeba televize nebo auta.. To pak se slevou nemá nic společného.:angry:

Ale tak je to jasný ne? WG zadarmo nikdy nic nedá. Ne nadarmo se říká, že "bez práce nejsou koláče" a nebo "pečení holubi nelétají do úst".:teethhappy::D:trollface:

peky1128 #12 Posted 02 July 2017 - 07:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11456 battles
  • 616

View Posth4ctor, on 02 July 2017 - 01:24 PM, said:

Volby a kritizovanie, neinvestovanie do hry su uplne rozdielne veci.

Myslim ze kazdy jeden hrac ma pravo kritizovat,pretoze z kazdeho neplatiaceho sa moze stat platiaci,len treba si to zasluzit.

A momentalne je podla mna WoT v takom stadiu,ze sa neoplati do hry investovat,kedze je buducnost nejasna a tvorcovia hry asi ani sami nevedia co robia a ako sa z toho dostat von.

rallytravel #13 Posted 02 July 2017 - 07:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15660 battles
  • 911
  • [PDH_] PDH_

View PostVijaCZ, on 02 July 2017 - 11:52 AM, said:

Co je to ta stará filozofie, to by mě teda zajímalo? :-)

EZI3 #14 Posted 02 July 2017 - 08:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14792 battles
  • 648
  • [WK_] WK_

View Postrallytravel, on 02 July 2017 - 06:57 PM, said:

Co je to ta stará filozofie, to by mě teda zajímalo? :-)

Co třeba normální prémiové tanky a ne OP mašiny? Co třeba normální snaha vydělat a ne zisk za každou cenu? Co třeba férové možnosti pro všechny a ne vylepšené vybavení za bony pro ty nejlepší hráče? Stačí?

NoVa_Elite #15 Posted 02 July 2017 - 09:21 PM

Private

• Player
  • 15722 battles
  • 14
  • [N0VA] N0VA

View PostEZI3, on 02 July 2017 - 08:27 PM, said:

Co třeba normální prémiové tanky a ne OP mašiny? Co třeba normální snaha vydělat a ne zisk za každou cenu? Co třeba férové možnosti pro všechny a ne vylepšené vybavení za bony pro ty nejlepší hráče? Stačí?

Já si myslím že jsi mu to vysvětlil až až :-) Ale ti co má a chtějí platiti tak aj platit budou a budou říkat že je vše v pořádku když se svým prem. tankem každému pářou prdel€. To by se i mě líbilo....
Nejvíc mě mrd@ fakt ten gold shoot spam, kde pancíř v hrubosti nehraje roli.

Mzilla #16 Posted 03 July 2017 - 01:07 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39682 battles
  • 395
  • [T-ESA] T-ESA
Sakra! Viděl jsem mise a u toho goldy, už jsem se radoval že si trochu goldu vydělám a pak si přečtu tu větu, a tvář se mi hned změnila  :teethhappy:

SWAT0013 #17 Posted 03 July 2017 - 07:23 AM

Major

• Player
  • 27634 battles
  • 2,562
  • [A-N-V] A-N-V

View Postkogkli, on 02 July 2017 - 05:38 PM, said:

"Sleva" je podmíněna tím, že by se musel odehrát určitý počet bitev a získat zkušenosti. A to pak není sleva v tom pravém slova smyslu. To jako bych přišel do obchodu a chtěl si koupit dejme tomu sluchátka a podmínkou pro slevu by bylo třeba ujít 10 km a to nechci vidět co by se muselo splnit při koupi třeba televize nebo auta.. To pak se slevou nemá nic společného.:angry:

Ale tak je to jasný ne? WG zadarmo nikdy nic nedá. Ne nadarmo se říká, že "bez práce nejsou koláče" a nebo "pečení holubi nelétají do úst".:teethhappy::D:trollface:

Ano, bonus není zadarmo, na druhou stranu pro ty, kteří goldy chtějí kupovat a hrají každý den, tak je podmínka nastavena tak jednoduše, že i když budou prakticky jen botovat, více jak pár bitev jim to nezabere ;)

Ve tvé analogii to je asi jako kdybys chtěl sluchátka a podmínka by byla denně poslouchat hodinu hudbu, při koupi televize denně 2 hodin koukání na TV a při koupi auta třeba denní ujetí 50km - stejně jako na "bonusové" goldy musíš hrát dejme tomu půl hodinky jejich hru - a to přeci souvislost má a je fér, ne? :)

Mata10tata #18 Posted 03 July 2017 - 07:45 AM

Private

• Player
  • 29922 battles
  • 13

View PostSWAT0013, on 03 July 2017 - 07:23 AM, said:

Ano, bonus není zadarmo, na druhou stranu pro ty, kteří goldy chtějí kupovat a hrají každý den, tak je podmínka nastavena tak jednoduše, že i když budou prakticky jen botovat, více jak pár bitev jim to nezabere ;)

Ve tvé analogii to je asi jako kdybys chtěl sluchátka a podmínka by byla denně poslouchat hodinu hudbu, při koupi televize denně 2 hodin koukání na TV a při koupi auta třeba denní ujetí 50km - stejně jako na "bonusové" goldy musíš hrát dejme tomu půl hodinky jejich hru - a to přeci souvislost má a je fér, ne? :)

Není to špatná nabídka, ale moc goldů nepotřebuji, munici kupuji standartní, doplňky za kredity, vozidla taky, tak jen na rozšíření kasáren a místa v garáži.

Jen bych dodal, že ta muzika "není k poslouchání", telka je horor, který nesnáším, a jet někam autem, kam vůbec nechci.

h4ctor #19 Posted 03 July 2017 - 07:16 PM

Lieutenant

• Player
  • 16457 battles
  • 1,821

muzes si koupit slevneny pulrocni premko za goldy,kdyz spocitas slevu co dostanes za tenhle balicek (nebo oba) a slevu 15% nebo kolik to je, tak te pulrocni premko vyjde tak na 30 euro plus minus

pak budes pulroku hrat premiaky,nafarmis 200M kreditu a nemusis kupovat premiovej ucet uz nikdy vic :teethhappy:

Bery_CR #20 Posted 04 July 2017 - 09:52 PM

Captain

• Player
  • 48676 battles
  • 2,106
  • [KOBD] KOBD
Tak ono to docela sedi... ja taky nejdriv zacal cist ty mise a rikam si, konecne taky bude nejaka mise na goldy na randomu... pak ctu podminky a rikam si, ze nejak moc snadny... a pak doctu k omezeni a opravdu, prilis dobre na to, aby to byla pravda. :trollface:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users