Jump to content

sinu woti arvuti

• Please log in to reply
4 replies to this topic

SenpaiErickNutab #1 Posted 02 July 2017 - 08:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 41414 battles
  • 71

Postitage siia millise arvutiga mängite, milline on Ping ja graafika jõudlus jne.

Näiteks kui teil on elektrijuhtmestikul põhinev internett, siis on Ping tõenäoselt madal, kuid minetea. 

Võib ju tuua ka pildi oma toolist jne. Olge loovad, teema pealkiri on üldine orientiir, millest lähtuda, võib arutleda ka seonduvalt, milline arvutijupp on piisav ja parem woti jaoks jne.

Alustuseks küsin, et kui te pingite woti EU serverite IP-sid, kas siis saate sama pingi millisekundit, mis on teil ka mängus näha või mitte?

Ning teemasoojenduseks küsiks, kas klaviatuuril on üldse tähtsust? Minu arvates on tähtsusetu, milline on klaviatuur, alienWari klaver nagu midagi eelist juurde ei anna. Või mis te arvate? Võite vastupidi arvata või mis iganes, andke märku ja küsige oma küsimusi.

Kinnisvaratankist #2 Posted 05 July 2017 - 09:34 AM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 10

Mu arvut. Vägga mõnsa!

zerolanz #3 Posted 17 July 2017 - 08:43 PM

Sergeant

• Player
  • 4776 battles
  • 212

View PostKinnisvaratankist, on 05 July 2017 - 08:34 AM, said:

Mu arvut. Vägga mõnsa!

Tundub nagu oled vene sugemetega/päritolu, kuna rootsi aktsenti pole, teiste euroopa keelte oma ka mitte, aga aasia vene aktsent on su jutus.

Kas elad Narvas?

Kumb arvuti pildil striimingu server on? Ise plaanin ka pildi teha oma arvutajast, aga plaan teha jupp-jupilt ja autleda siis iga jupi pildi üle.Näiteks mul on nn kuldjuhe läpaka ja Woti arvuti vahel, räägiks esmalt sellest, kuidas see abistab jne, Teen peagi pildi sellest. Seejärel tool jne.

Vaatan, et sa jäid vaikseks peale viimast küsimust sulle, mis küsis, et kuidas suhtud sellesse, et BB4 ja Co ise tunnistavad end valdkonna põhikahjustajaks. Tavaline küsimus ju, aga kui ei vasta, no siis äkki oled ise BB4 sõdur vms?

Ükskõik kes oled, alati soovitaks järgida selgeid põhjendusi, mitte aga silmakirjalikkust ega  sabaliputamist võimudele vms. Mina olen alati toetanud Kesk-erakonda ja pole 15a jooksul kunagi näinud kedagi, kes oleks suutnud mulle põhjendada, et see erakond on halvem kui teised ega muud. Seega jääge oma seisukohtadele ja vastake ja kaitske neid ausalt ja julgelt. Ei maksa häbeneda oma seisukohti. Näiteks kui arvate, et 2+2 on 4 ja Bb4 on eesti madalaima mainega klann, siis see on sulatõsi ja seda on ammendavalt sadu kordi tõestatud, võib tõestada kohe uuesti siin kui vaja.

Kui leiad, et su arvutid on mõnsad, no siis hea ja kiitus. Ei leidu kedagi, kes suudaks tõestada, et su arvutisüsteem oleks halb.

zerolanz #4 Posted 18 July 2017 - 09:50 AM

Sergeant

• Player
  • 4776 battles
  • 212

View PostSenpaiErickNutab, on 02 July 2017 - 07:47 PM, said:

Postitage siia millise arvutiga mängite, milline on Ping ja graafika jõudlus jne.

Näiteks kui teil on elektrijuhtmestikul põhinev internett, siis on Ping tõenäoselt madal, kuid minetea. 

Minu pinks on selline:

1. Hetkel EU mänguserver-arvutite võrgu-aadressid:

(googlisse "wot eu servers")

http://wiki.wargaming.net/en/Servers

Block Quote

Pingimine aadressitele "login.p1.worldoftanks.eu" ja "login.p2.worldoftanks.eu":

Spoiler

Seega interneti ping on vahemikus 34-44 ms, mis tähendab, et nett on hea, kui oleks üle 150 ms ping, siis oleks halb. Mõne linnaosa jaoks võib leiduda ka veelkiirem nett, seal oleks ping kuskil 4 ms.

Interneti kiiruse mõõtjad annavad ka pingi kiiruse, sellega

http://www.meter.net/ping-test/

Block Quote

min: 45.0 ms
average: 48.1 ms
max: 63.0 ms

Seega usutavasti ongi mängukiiruseks kuskil 45 millisekundit, pluss-miinus siia-sinna, olenevalt, kuidas mõni veebisait/vahend mõõdab.

Mängus koos XVM aktiivsete teenustega on ping kuskil 60ms:

Spoiler

Lisan hiljem ka pingi tulemuse kui XVM enam ei ole aktiivne. Hetkel on ta aktiivne edasi, olgugi, et olen välja loginud XVM veebisaidilt. Ju see ping kusagil 35ms tuleb ilma XVM-ita.

Kui ping on alla 150 ms siis on okai. Hea on 40ms.

(PS: jätsin piltidel oma mängu nime kinni värvimata, aga teie teised tehke seda kindlasti oma piltidel jt õppematerjalidel, kuna väga levinud on pildi alusel bännimine.)

Edited by zerolanz, 18 July 2017 - 10:31 AM.

zerolanz #5 Posted 31 July 2017 - 12:03 PM

Sergeant

• Player
  • 4776 battles
  • 212

Siin on minu mänguarvuti.

Võin lahti seletada kõik kombonendid.

Milline on teie oma?

Spoiler

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users