Jump to content

Beta sezóna hodnocených bitev je u konce

• Please log in to reply
54 replies to this topic

Community #1 Posted 04 July 2017 - 02:59 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,490
Hlasitě pozdravte všechny tankisty, kteří se zapojili do boje! Znovu si projděte seznam odměn. A zůstaňte s námi pro finálový žebříček a vítěze, kteří dorazí XX. července.

Úplný text položky novinek

willer67 #2 Posted 04 July 2017 - 03:38 PM

Sergeant

• Player
  • 45859 battles
  • 293
Já zdravím hlavně ty tři rakoviny ,které nám v každé bitvě zpříjemnovaly hru,moc dík, bez nich by to nebylo ono... 

PsychomaniakObriBobr #3 Posted 04 July 2017 - 03:56 PM

Corporal

• Player
  • 41389 battles
  • 126
  • [-G0AT] -G0AT
Vážně nechápu proč v hodnocených bitvách jsou povoleny artyny když to má být o individuálním skillu hráče.......:sceptic:

cruel73 #4 Posted 04 July 2017 - 04:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 43671 battles
  • 86
  • [OFF-C] OFF-C
kým budú artyny v rankedoch tento mod stráca zmysel...doporučujem si pozrieť ruského streamera Vspishka,s odberom 540 tisíc ľudí...úplne to vystihol...kým sú artyny v hre,hra bude stagnovať....úplný súhlas.

methoz #5 Posted 04 July 2017 - 04:28 PM

[CZSL] ČeskoSlovenská Legie

• Clan Commander
  • 15405 battles
  • 1,076
  • [CZSL] CZSL

No co lidi, beztak to bylo to nejlepší, co jste mohli kdy hrát :D

A "SBĚRAČ" zpětný vazby o tom ví a jistě to přepošle dál (mylně uvede, že ~30% hráčů ze 100% si RB chválí a proto je to "SUPER" ) ... Okej :popcorn:

Edited by methoz, 04 July 2017 - 04:30 PM.

sakamura_san #6 Posted 04 July 2017 - 04:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 65898 battles
  • 306
  • [9-TDR] 9-TDR
som teda velmi zvedavy na 7.7. a pocet odhalenych nepoctivych hracov

divaio_1 #7 Posted 04 July 2017 - 04:40 PM

Private

• Player
  • 47856 battles
  • 2
  • [CORM] CORM

1. 3arty ve hre? to znamena jedine...celi tym se rozhodne kempit a hra se stava zcela nudnou a beze spadu... projdete si statistiku trvani bitev pri 3 artynach....nuda   2. zajimava souhra nahod? jakmile se mi zacalo darit napriklad 5 vyher v rade a blizi se postup k dalsi hodnosti,,Ejhe muj tym ma o 7 ano o 7 tezkych tanku mene....opravdu ferova vyrovnana bitva.... haha   neverim tomu ze wg neni schopno dat na obe strany stejny pocet typu vozidel...                                                                                                                                                                                                                      3.nekolikrat se mi pri prohre meho tymu stalo ze jsem skoncil na ctvrte pozici s vetsi dmg i spotem nez hrac postupujici z tretiho mista /vetsinou arty postoupila/              4. s kazdou dalsi hodnosti se hra stava nudnejsi cekackou na hrdinu co pojede umrit sam bez podpory aby nasviti alespon neco pro artyl protoze celi tym travi vetsinu herniho casu zakopany u cervene cary na kraji mapy.... to uz dle meho nazoru neni o hernich kvalitach ale o nudnem vyckavani kdo ke komu prijede driv a to je hra bez akce...nuda       

Spoiler

Edited by divaio_1, 04 July 2017 - 04:52 PM.

_Jacobson_ #8 Posted 04 July 2017 - 05:15 PM

Private

• Player
  • 24015 battles
  • 18
  • [RDDT] RDDT

View PostCommunity, on 04 July 2017 - 02:59 PM, said:

Hlasitě pozdravte všechny tankisty, kteří se zapojili do boje! Znovu si projděte seznam odměn. A zůstaňte s námi pro finálový žebříček a vítěze, kteří dorazí XX. července.

Dotaz:

Co znamená ten finální žebříček? Vím že z toho musíte vyloučit hráče, kteří při tom podváděli, avšak změní se tím i celkový počet hráčů, kteří se dostali do hodnocení a tím i počet odměn za jednotlivé "ligy", jelikož počet odměn je počítán v procentech z celkového počtu hráčů. Když jsem tedy byl po ukončení sezóny třetí od konce 1. ligy (ano, jsem hnusnej lucker :trollface:), posune mě to někam do nižší ligy, nebo necháte současné umístění a jen nedáte odměnu těm, co podváděli?

Předem děkuji za odpověď někoho, kdo o dané problematice něco ví.

Edited by _Jacobson_, 04 July 2017 - 05:17 PM.

vlady141 #9 Posted 04 July 2017 - 05:25 PM

Private

• Player
  • 98866 battles
  • 10
  • [WTBT] WTBT
mod je super . Ale prohranej team by neměl dostat postup v ranku to asi nejvíc kazilo hru když za stavu 0:3 se hned zakempili a hráli na prohru tedy na top 3 . Určitě by to chtělo další motivaci v rankování tanků postup +50 bonů nebo nějaký kamo na tank.Ale nejvíc uplakánků bude na artiny :) jak jinak.čety rozhodně nepovolovat.

cruel73 #10 Posted 04 July 2017 - 05:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 43671 battles
  • 86
  • [OFF-C] OFF-C
len zaslepenec,alebo stabilný hráč s artynami nie je schopný uznať fakt,že tri artyny v týme úplne pokazili hru...a v rankedoch je to fakt evidentné...nie raz sa mi stalo,že artynári ma doslova hnali dopredu,len aby som im spotil...takže..im som zbieral dmg,ja aby som skapal a na konci svet div sa :....mali najviac XP....takže: prd urobili a najlepšie obišli..asi tak..

DRAGON4455 #11 Posted 04 July 2017 - 05:59 PM

Private

• Player
  • 30681 battles
  • 11
Tak dúfam, že tento nepodarok už v takomto stave ani spúšťať nebudú. Už som raz svoj názor vyjadril v druhom článku.
Tento mód len dokazuje, že arty by mala ísť úplne von z hry... a milé WG nehovorte o tých z prvej ligy ako o tých "naj" alebo mi to nejako obzrejmite... mať viac času ako druhý hráč a oveľa viac šťastia na team je byť "naj" ? Nie ďakujem.

Mouse1943 #12 Posted 04 July 2017 - 06:06 PM

Sergeant

• Player
  • 28910 battles
  • 297

View Postvlady141, on 04 July 2017 - 04:25 PM, said:

mod je super . Ale prohranej team by neměl dostat postup v ranku to asi nejvíc kazilo hru když za stavu 0:3 se hned zakempili a hráli na prohru tedy na top 3 . Určitě by to chtělo další motivaci v rankování tanků postup +50 bonů nebo nějaký kamo na tank.Ale nejvíc uplakánků bude na artiny :) jak jinak.čety rozhodně nepovolovat.

To ako si mohol taketo nieco vyplodit?? A to ze castokrat kopa ludi od vitazneho teamu postupi uplne za nic je v poriadku??? Cele ranked su uplne posrane a nestoji to za nic napad dobry ale ako obycajne realizacia totalne na [edited]. Viem ze jhe to beta ale kazdy uz pred startom vedel ze hodnotenie podla XP je totalna pi... ale naco by WG minalo energiu na vyvoj dacoho lepsieho ved do hry by najradsej nic neinvestovali a len brali. Ja som sa im v poctate na cele ranked uplne vybodol po prvej sezone. Tie bony nestoja za tie nervy ani omylom. Totalna demencia aj na stvrtom ranku docela dost rajcin stale vseci cakaju a kempia a ak chce clovek aktivne hrat akurat pomoze ostatnim a sam skape bez DMG. Pokial viem malo by to bit o teame ale toto je navrhnute tak ze kazdy hra sam za seba a vlasne bojuje aj z vlastnim teamom o expy. Ale aspom ze WG zistilo ze ruske medka su slabe a potrebuju buff!! WG je neschopna banda 

sirkajirka #13 Posted 04 July 2017 - 06:16 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 43422 battles
  • 1,656
  • [9-TDL] 9-TDL

3 artyny v 90 % her. Neustále ve stunu. Hrál jsem to jen proto, že jsem to ze zvědavosti začal a lákaly mě doplňky, ale uplně mě to otrávilo (postup: I. fáze 12 bodů, II. 7 bodů, III. 4 body, IV. 5 bodů). Takovej opruz a z něj po týdnu plynoucí frustrace, to jsem ještě u hry bezažil. Povedlo se vám, WG, zajímavou odměnou motivovat hráče hrát něco, co je vlastně jenom sralo. :-) Ten rewokr artyn je to nejhorší, co jste mohli udělat. Kratší reload, větší přesnost a supervětší splash. Běžně jsem v medku i v jízdě dostával od arty za 400, zvlášť tam, kde se prostě typicky medka střetnou. 400 je určitě míň, než když mě arty trefila před úpravou, ale teď díky splashi a přesnosti to dostane každý pokaždé, a díky kratšímu reloadu mnohem častějí. :-) Při třech artynách a v místě kde na mapě typicky bojuje třeba 7 vs 7 tanků, jsou všichni ve stunu vlastně furt ... no neni to super. :-) A to nemluvim o tom, když jsou tam třeba 2x BC artyna, to už je uplně nejvíííííííc. :-D

To, že to každej jezdí s goldama a armor je už vlastně k ničemu, to je proti těm artynám směšnej detail.

Takže já to už nikdy nepojedu, pokud tam nebude limit max 1 arty.

Samostatnou kapitolou je, že se nehraje na výhru, ale na chevron (prýmek). Celý ten systém získávání a ztráty prýmnků je frustrující sám o sobě, ale to už nechám na jiných (en vlákna toho máte plná;).

Takže, pokud se navíc systém prýmků a hodností nezmění tak, aby vychcánci nehráli rovnou na top 3, tak to už hrát nebudu. Totálně mě to otrávilo, takže teď hraju polovinu doby, co dřív a někdy se mi do toho ani nechce. 2 kamarády, s kterejma jsem jezdil platoon, jsem už 10 dní neviděl online (a to byli cca obden).

Závěrem, nevěřím, že někdo ve WG, kdo o věcech rozhoduje, to taky někdy hrál.

Edited by sirkajirka, 05 July 2017 - 11:13 AM.

sirkajirka #14 Posted 04 July 2017 - 06:21 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 43422 battles
  • 1,656
  • [9-TDL] 9-TDL

View PostMouse1943, on 04 July 2017 - 06:06 PM, said:

...... ale naco by WG minalo energiu na vyvoj dacoho lepsieho ved do hry by najradsej nic neinvestovali a len brali. ...

já s tebou souhlasim, ale tohle (co jsem nechal z tvého příspěvku) jsou naprosté kecy. Oni do hry investují, neustále něco vytváří a určitě to stojí a hlavně v minulosti stálo dost práce. Jen někdy vytvoří fakt hovadinu a v případě rankedů (zejm. systém hodnocení a 3x sky cancer (artyny)) je to největší fail, co jsem za 5 let viděl. A teď ještě budou muset tisícům lidem vysvětlovat, proč by ty speciální doplňky měly být použitelné na publicu (viz en vlákna a #STOP0919].

Edited by sirkajirka, 04 July 2017 - 06:27 PM.

ludvikg #15 Posted 04 July 2017 - 07:01 PM

Sergeant

• Player
  • 24417 battles
  • 290
  • [GAKO] GAKO
já bych to možná udělal tak, že by bylo 15 vs 15 ale všichni i tým co prohrál by dostal expy bez postihu za prohru a top 15 hráčů z těch 30 by dostalo prýmek....

willer67 #16 Posted 04 July 2017 - 07:15 PM

Sergeant

• Player
  • 45859 battles
  • 293

View Postludvikg, on 04 July 2017 - 06:01 PM, said:

já bych to možná udělal tak, že by bylo 15 vs 15 ale všichni i tým co prohrál by dostal expy bez postihu za prohru a top 15 hráčů z těch 30 by dostalo prýmek....

no to bych viděl jako možnou variantu,jak vyřešit ohodnocování hráču a tím by vychcánci museli makat. jinak ty arty šit jako svině. v neděli jsem to vypnul,protože dostávat  od arty v plné rychlosti  z medkem  už jsem nerozdýchal..... je vidět jaký arty dostaly nerf!!!!! jestli to tak zůstane tak ranked jde do hajzlu. jen by mně zajímalo kolik hráču začalo první fázi a kolik hrálo na konci čtvrté fáze. nedá se to někde zjistit?

BlueTomcat #17 Posted 04 July 2017 - 09:56 PM

Major

• Player
  • 24681 battles
  • 2,622
Já už si jen počkám na počet cheaterů a riggerů a hádám že tomu módu můžeme dát rovnou sbohem. Takhle je to skutečně nehratelný. 

Moud #18 Posted 05 July 2017 - 01:07 AM

Lance-corporal

• Player
  • 45732 battles
  • 98
Osobne celkem zarazilo, ze v kazde fazi jsem ziskal IV hodnost, a stejne jsem se nedostal do zadne ligy. Pravda, nemel jsem na to az tak moc casu, ale i tak IV po kazde fazi neni az takova tragedie. Gold spam a arty cancer nema cenu zminovat. To uz bylo napsano.

Jack_Re4cher #19 Posted 05 July 2017 - 01:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35852 battles
  • 350

View PostMoud, on 05 July 2017 - 12:07 AM, said:

Osobne celkem zarazilo, ze v kazde fazi jsem ziskal IV hodnost, a stejne jsem se nedostal do zadne ligy. Pravda, nemel jsem na to az tak moc casu, ale i tak IV po kazde fazi neni az takova tragedie. Gold spam a arty cancer nema cenu zminovat. To uz bylo napsano.

Aby ses umístil ve finálním žebříčku, tak musíš mít minimálně 16 bodů. Tudíž se není čemu divit, že ses nedostal do žádné ligy, protože jsi získal "pouze" požadované minimum, aby jsi vůbec byl do celkového pořadí započítán.

Každopádně ti ubyly nervy s rankováním jednotlivých tanků a odměny jsi získal taky slušné - za každou fázi 5x zálohy na kredity + 400 bonů/fázi není nic špatného, pokud jsi to nelámal přes koleno a jezdil hlavně podle chuti a nálady :)

Jinak já s golděním problém nemám - zvykl jsem si, beru ho jako součást hry a že by do mě neustále někdo sypal goldy jsem si nevšiml. A stejně ty heaty často sežerou pásy nebo představný, takže ve finále je kolikrát i na škodu, když má ty goldy člověk nabité ;)

Ale arty jsou fakt zlo, prýmky nejsou rozdělovány spravedlivě, balanc heavy/medka je pomale horší jak rotace map a pořád stále to stejné dokola. Jsou tady už snad 3 nebo 4 topicy k rankedům a ve všech je řečeno všechno. Stejně tak věřím, že je to i v ostatních jazykových mutacích fora, takže na nedostatek feedbacku si tady nikdo stěžovat nemůže a my jen musím čekat, jestli WG opravdu poslouchá své hráče, jak to poslední dobou stále všude více a více publikuje. Na další sezonu (pokud přijde) jsem zvědavý jen ohledně toho, jak moc se vše změní.

Ivo1969CZ #20 Posted 05 July 2017 - 12:29 PM

Private

• Player
  • 32459 battles
  • 37

Normálně bych se WGčku na nějaký koment vykašlal. Stejně jsem zažil jak jeden nejmenovaný všem známý [Editováno] - cenzor zde na foru smazal celý můj SLUŠNĚ napsaný příspěvek jen proto, že upozornil den po té aféře s SirFochem na onen problém. Bylo to v době, kdy ještě WG chtělo vše utajit. Z celého příspěvku zůstala jen jedna okopírovaná věta v příspěvku pod tím mojím a pak celý můj coment zmizel a já dostal 14 dní ban... Z toho usuzuji 2 věci - nemá cenu dávat příspěvky, cenzor na pokn vedení - asi Kajíčka, maže jim nehodící se příspěvky, nebo a to je ještě horší to maže bez vědomí Kajíčka a pak chápu ty blbosti, co Kájíček hlásí do Minsku o spokojenosti hráčů, když ty nesouhlasné příspěvky ani nemá šanci číst.

Tak na tohle mi Kájíčku můžeš odpovědět !! Mažou se nesouhlasné příspěvky s tvojim vědomím, aby jsi měl hezčí hlášení do Minsku nebo už rovnou cenzor vše maže bez tebe a ty pak dostáváš jen omezený počet - nejlépe jen souhlasných a pochvalných příspěvků???

Dík za odpověď !! A aby zase aktivní cenzor nesmáznul tohle z důvodu, že příspěvek nesouvysí s tématem, tak ještě jeden NESOUHLASNÝ k tématu.

1) 3 artyny je největší fail od WG. Hned po prvním týdnu mohli vidět, že všichni artináři hráli jen artiny, protože jim to dávalo výhodu výhry. Na vlastní oči jsem viděl bitvu,kde z 3 a 3 top hráčů bylo 4 arty a ztoho na proherní straně všechny 3... to je crapa WG mělo hned do druhého týdne udělat omezení 1 arta na tým. Jako vždy neudělali nic, i když se o tom všude hovořilo. Jediné řešení by bylo zpětně každého hráče, které hrál z více než 25% arty vyhodit ze žebříčku. Jenže je to jejich chyba, že tento nesmysl WG povolilo a ještě jim dávalo tak vysoké počty expů? 

2) Dobrý nápad na týmové hraní a skyly zabilo WG tím, že 3 hráči za prohru dostali prýmek. I já jich tak pár získal, neříkám, že ne, ale je to blbost. Řešení? Jednodušší je aby všichni ve výherním týmu získali celý proherní ztratil. Ano, budou tu lidi brečet, že je to jen o stěstí na tým, ale všichni víme, že jakmile byla bitva 0:3 nebo 2:5, vychcánci s BCtama a medkama utekli na red line a nechali HT, aby jim a artám svítili demage. Žádný team play, jen rvačka mezi vychcánky o první 3 místa. Ještě lepší řešení by bylo, aby se tvořil ze všech 30 hráčů žebříček, kde by prvních 15 mělo prýmek, třeba 5 nezrtrácelo a posledních 10 kleslo. Jenže to by muselo WG použít trochu hlavu. Nepoužívat expy, ale použít buď něco jako jejich nové WN8 upravené o spot a asist demage nebo jen upravit jejich product - to hodnocení, které mají na MoE. To by stačilo upravit - převést na nějaké % číslo a podle toho pak sestavit žebříček 30 hráčů... Jen chtít by se muselo, že?

3) O tom, že WG chce dovolit použít výbavu za bony i v normálním publiku se už hovořilo. Rozhodně by to vybavení mělo být jen prostředek jak hrát další ranked bitvy ještě lépe - tedy jen na 10 teary a jen na rankedy. Na publiku by mělo být to vybavení na úrovni toho běžného. Snad by šlo dovolit to vybavení používat i u klanovek, to asi jo, ale někde na publiku a na tearu 6 nebo 8 to nemá co dělat. A hlavně - snad WG nenapadne začít bony prodávat za peníze, aby ty jejich nesmyslné OP prémiáky byly ještě více OP s vybavením, které si může koupit každý prachatý noob. Mám nainstalované WN8 a když vidím blba s WN 250 - 300 v defenderu nebo chrysleru jen proto, že on na to MÁÁÁ, tak mě čert bere...

4) ale jak víme, na naše rady stejně WG nedá. Takže závěrem pro Kájíčka do hlášení: Nápad ok, alespoň se lidé budou snažit expit a pak hrát X. teary. Hodnocení dle expů vymyslel blbec a snad už jej WG propustilo. 3 arty zakázat a povolit jen 1 kus na každé straně, si holt klikaři počkají a alespoň vytáhnou i jiné tanky. Bony neprodávat v prem shopu a lepší vybavení jen na rankedy a desítkové klanovky - publik z toho vyloučit.  Rád bych si přečetl, kolik z toho se dozvědí v Minsku...

Edited by ClearEvil, 09 July 2017 - 09:54 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users