Jump to content

Adil Oyun Politikası Güncellemesi

• Please log in to reply
95 replies to this topic

Community #1 Posted 06 July 2017 - 02:52 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,690
Bazı adil olmayan oyun ve yasaklı modifikasyon olaylarına müdahale ettik.

Haber ögesinin tam metni

ali1234512 #2 Posted 06 July 2017 - 02:56 PM

Major General

• Player
  • 39486 battles
  • 5,220
  • [TR-U] TR-U
:medal::bajan::medal:

zed_x #3 Posted 06 July 2017 - 03:23 PM

Captain

• Player
  • 41979 battles
  • 2,481
  • [JSTCE] JSTCE
Tamam bunlara yaptırım var da peki ya oyun içi afk'lara, botlara ne gibi bir yaptırım uyguluyorsunuz?

Dr_Evil_Bald #4 Posted 06 July 2017 - 03:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 250 battles
  • 795

View Postzed_x, on 06 July 2017 - 05:23 PM, said:

Tamam bunlara yaptırım var da peki ya oyun içi afk'lara, botlara ne gibi bir yaptırım uyguluyorsunuz?

Bahsedeceğim şey kötü oyunculuk değil. Adam 54k savaş yapmış wn8 (fikir vermesi açısından wn8 e tenezül edildi) 70. Bariz ortada bu insan değil, canlı bile değil. Açık seçik fantastik bot programı.

Giriyorsun garaja bakıyorsun defender lar scorpion lar falan filan. İnanmışta almış, banlanmadıkça daha da almış. Çakallık yapsa da yine de yazık. Banlasana artık işte. İşin ne? Bunu denetlemek değilmi. Bana oyunu bunlarla zehir ediyorsun adamın da aptallığından kar elde ediyorsun. Sonra eee ben belirttim ama sözleşmede. İşinizi yapınız artık.

İki ucu pis değnek.

Edit: Ben bile okuyunca farklı anladım. Anlatmak istediğmi genişlettim. 

Edited by Dr_Evil_Bald, 06 July 2017 - 04:04 PM.

RyoShiro #5 Posted 06 July 2017 - 03:38 PM

Private

• Player
  • 18218 battles
  • 34
Oyuna duzenli olarak para harcayan adamlari ne kullanirlarsa kullansinlar banliycaginizi sanmiyorun...

Edited by RyoShiro, 06 July 2017 - 03:38 PM.

Dr_Evil_Bald #6 Posted 06 July 2017 - 03:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 250 battles
  • 795

View PostRyoShiro, on 06 July 2017 - 05:38 PM, said:

Oyuna duzenli olarak para harcayan adamlari ne kullanirlarsa kullansinlar banliycaginizi sanmiyorun...

Dostum yok banlandı. Forumda defalarca hepimizde şahit olduk. Ben başka şekilde de şahit oldum çokta hoşuma gitti. Ama botlara (gerçek anlamda ki botlar) sıra bi türlü gelmiyor ya o çok sinir bozucu.

Bodyguard54 #7 Posted 06 July 2017 - 03:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 56758 battles
  • 1,039
  • [KUBBE] KUBBE

Bu ban olayını tam olarak sınırlarını çizmek çok zor ya. Fikir yürütemiyor insan. 

Çok net mod kullanmadığını bildiğim bi arkadaşım süresiz ban yemişti. Neye bakıyorlar nasıl yapıyorlar bilmiyorum.

Vardır mutlaka bir açıklaması keyfi olmadığı belli ama ne ?

Far_Beyond_Driven #8 Posted 06 July 2017 - 04:21 PM

Captain

• Player
  • 30735 battles
  • 2,309
  • [MEME] MEME
Dur bakalim ban yiyenlerden "wot kaybeder" deyimini ilk kim kullanacak

Enlane #9 Posted 06 July 2017 - 04:29 PM

Major General

• Player
  • 14332 battles
  • 5,203

View PostFar_Beyond_Driven, on 06 July 2017 - 06:21 PM, said:

Diyen vardı bulursam ss atayım

AsolaraTasolar #10 Posted 06 July 2017 - 04:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60503 battles
  • 478

View PostFar_Beyond_Driven, on 06 July 2017 - 05:21 PM, said:

Ban yemedim ama inanır mısın hiç çekmiyor oyun beni son zamanlarda.. çarpı açayım diye giriyorum inan gözüm almıyor iki üç maç yapıp çıkıyorum.aylık maç sayım aldatmasın son bir iki haftadır iyice düştü oyun sayım. gerçi wg nin umurunda bile değil benim oynayıp oynamamam. Forumda bile fazla zaman geçiriyorum oyundan düşün o derece. Evet kaybedecek oyuncu mutlaka. ben gibi bir kaç kişi ilgisi azalıp elbette bırakacak ama yeni gelenleri gördükçe ben ve benim gibiler hiç umurunda olmayacağız. tehlikenin farkında mısın. Okullar tatil ve 8 seviye pre tanklarda % 30a varan indirim yapılıcak. 600 küsür hesap banlamış kimin umrunda. bunlar değil mi 90 milyon oyuncumuz var diye reklamlara çıkan. 600 ü kim ipler. banlasın gitsin. Test server bile daha cazip. amaç keyif almaksa bundan sonra böyle .. 

gnykspr #11 Posted 06 July 2017 - 04:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32423 battles
  • 84
Oyun içinde çok belli oluyor rakibin aimbot vs kullandığı. Hala da kullanılıyor ve kullanılacak, wg mod kullanıcılarını açıklar ise durum daha şeffaflık kazanacaktır. 

LasTREscobar_ABI #12 Posted 06 July 2017 - 05:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30880 battles
  • 62
  • [TAF-G] TAF-G
millet randomlarda kolay kolay aimbot kullanmıyor artık ama kale savaşlarında bariz kullanıyorlar acaba sadece randomlara mı bakıyorusnuz bu konu da isabet oranı çok kötü olan defender gibi bi tank arka arkaya 3 kere aynı noktadan nasıl vurabiliyor her vurduğuda mühimmat falan götürüyor

AsolaraTasolar #13 Posted 06 July 2017 - 05:29 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60503 battles
  • 478

View Post_House, on 06 July 2017 - 06:02 PM, said:

millet randomlarda kolay kolay aimbot kullanmıyor artık ama kale savaşlarında bariz kullanıyorlar acaba sadece randomlara mı bakıyorusnuz bu konu da isabet oranı çok kötü olan defender gibi bi tank arka arkaya 3 kere aynı noktadan nasıl vurabiliyor her vurduğuda mühimmat falan götürüyor

çok bilmişin biri şimdi buna çıkar rng der  yersen.. 

mod yapmayı bilseydim eğer ilk yapacağım iş rng faktörünü ortadan kaldırarak atış yapan bir aimbot yazmak olurdu. düşünsene sen nişan alıyorsun  rng devreye giriyor ve atışın sözde "rastgele" gidiyor. istediğin atışların hedefe gitmemesinin rastgele olduğuna değil belli bir kombinasyona göre gittiğine inanıyorum. ve mod yapmış olsaydım eğer bu kombinasyona göre sürekli olarak istediğim yere gidecek ve rng dedikleri zımbırtıyı ortadan kaldıracaktı. ütobik düşünüyorsun diyen çok film izliyorsun diyen çıkacak. ama yüzbinlerce kez mermi sıktım bu oyunda bazen merminin hedefe gitmese bile nereye gideceğini kestirir hale geldim. çok pis kokular geliyor burnuma çook.. 

Unfirst_48 #14 Posted 06 July 2017 - 05:30 PM

Private

• Player
  • 14777 battles
  • 4

Sayın WOT Bey;

Sizin Adil Oyun Politika söylemenizle bazı oyuncular olarak düşündüğümüz arasında dağlar kadar fark var o yüzden bence ADİL OYUN'dan bahsetmeye pek hakkınız olduğunu düşünmüyorum. 

Sıralamalı Savaşlarda kazanılan Tahvil yada adı her neyse onunla alınan modüller random savaşlarda kullanmakta neyin nesi?? benim seviye 10 tankım yok 10 seviyeye çıkana kadar iyi oyunculardan neden dayak yemek zorundayım ?? yada neden arkada yatarak oynamak zorundayım ?? ondan sonra camper vb. laflar

admin yada her kimsen kendi ekibini topla biraz oyunu düzeltmek için otur kafa yor çalış bu kadar oyuncunun düşündüğü şeyler boş değil inanın bu kişiler sizden daha çok emek harcıyor ama yatarak maaş alan sizlerin düşünmesi gerekenleri biz söylüyoruz öyle bir güncelleme getirmelisin ki diğer gelecek güncellemeler ufak tefek detaylar kalsın ama siz bu yazıyı bile okumaya acizsiniz bişeyden anlamıyorsanız yerinizi başka çalışkan insanlara devredin herşey premium tank satmak yada pazarlama değil pre tankın tek amacı mürettebat gelişimi ve kredi kazanmak içindir bunu oyuncuya yansıtma şeklin konusunda sorunlarınız olduğunu da unutmayın...

Söylenecek daha çok şey var ama dinleyecek karşımızda kimse yok...

AsolaraTasolar #15 Posted 06 July 2017 - 05:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60503 battles
  • 478

View PostUnfirst_48, on 06 July 2017 - 06:30 PM, said:

Sayın WOT Bey;

Sizin Adil Oyun Politika söylemenizle bazı oyuncular olarak düşündüğümüz arasında dağlar kadar fark var o yüzden bence ADİL OYUN'dan bahsetmeye pek hakkınız olduğunu düşünmüyorum. 

Sıralamalı Savaşlarda kazanılan Tahvil yada adı her neyse onunla alınan modüller random savaşlarda kullanmakta neyin nesi?? benim seviye 10 tankım yok 10 seviyeye çıkana kadar iyi oyunculardan neden dayak yemek zorundayım ?? yada neden arkada yatarak oynamak zorundayım ?? ondan sonra camper vb. laflar

admin yada her kimsen kendi ekibini topla biraz oyunu düzeltmek için otur kafa yor çalış bu kadar oyuncunun düşündüğü şeyler boş değil inanın bu kişiler sizden daha çok emek harcıyor ama yatarak maaş alan sizlerin düşünmesi gerekenleri biz söylüyoruz öyle bir güncelleme getirmelisin ki diğer gelecek güncellemeler ufak tefek detaylar kalsın ama siz bu yazıyı bile okumaya acizsiniz bişeyden anlamıyorsanız yerinizi başka çalışkan insanlara devredin herşey premium tank satmak yada pazarlama değil pre tankın tek amacı mürettebat gelişimi ve kredi kazanmak içindir bunu oyuncuya yansıtma şeklin konusunda sorunlarınız olduğunu da unutmayın...

Söylenecek daha çok şey var ama dinleyecek karşımızda kimse yok...

çok saygılısın bunlara gerçekten ve gerçekten çok iyi niyetlisin.  dini imanı para olan bir şirketin oyununu oynuyoruz. imzamdaki adrese bak ve sorgula. Neden KIBRIS  ? 

listen_little_man #16 Posted 06 July 2017 - 05:38 PM

General

• Player
  • 51569 battles
  • 9,042

Ooo kibris konusu gelmis. Rahmib naber ya?

Paşamin 55bin maci olmus sonra gelmis kibris muhabbeti yapiyor. Masallah masallah. Madem bu kadar dokunuyordu ne demeye 55k mac kastin reyiz?

Begenen oynar begenmeyen oynamaz.net. bu kadar basit.

Edited by lantirn, 06 July 2017 - 05:40 PM.

AsolaraTasolar #17 Posted 06 July 2017 - 05:43 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60503 battles
  • 478

View Postlantirn, on 06 July 2017 - 06:38 PM, said:

Paşamin 55bin maci olmus sonra gelmis kibris muhabbeti yapiyor. Masallah masallah. Madem bu kadar dokunuyordu ne demeye 55k mac kastin reyiz?

ooo lantirn :) bir zamanlar rahmibin imzasında görmüştüm. sorgulamadan imzama koymayı istemedim. aslında öyle olduğuna inanmak istemedim fakat araştırınca gördüm. rahmib değilim ;) tanışmayı da isterim senninle. rahmibin 1 yıl banlı olduğunu öğrenince üzüldüm.  ben  dde yoktum epeydir sivri dilimiz birini incitmiş olmalı ki 14 gün ban yedim.  :) Fakat öğrendim ki yalakalık yapıp cezasını düşüren bile olmuş. ben de cezamı çektim geldim. yalamadım kimseyi cezamı indirin diye :D 

sadece hesabı açar oynardım. klan işlerine pek alakam olmadığı için 15-20 bin maça kadar forum nedir bilmezdim. öğreten de olmadı orası ayrı. bunun bir ayıbı yok. fakat aşağılama gibi bir giriimde bulunmamanı rica ediyorum senden. her oynayan beğenmiyor bu oyunu. boşluk zamanımda baya bir vakit geçirdim inkar etmiyorum. ancak düzelmesini bekledim hep. kıçıkırık bir is6 ya buff gelicek diye kaç yıl oynadım yine yok. ben de saldım gitti. evladiyelik bir hesap olsun bari diye. sigarayı seversin alkolü seversin ama zararlı olduğunu da bilirsin. peki kaç kişi bırakır bunu. ben de bırakamadım şimdi soğudum . keyif vermiyor. dibini buldum o yüzden gırgırımı geçiyorum. senden ricam git başkasına bulaş :) 

Edited by bazingaa1, 06 July 2017 - 05:52 PM.

leflefnk #18 Posted 06 July 2017 - 05:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30521 battles
  • 669
  • [5N1K] 5N1K

View Postlantirn, on 06 July 2017 - 04:38 PM, said:

Lantirn bey birşey soracam düşüncende haklı olabilirsin ama neden herkese (eleştiren herkese) cevap vermek zorunda hissediyorsun kendini?

listen_little_man #19 Posted 06 July 2017 - 05:57 PM

General

• Player
  • 51569 battles
  • 9,042

View Postleflefnk, on 06 July 2017 - 07:47 PM, said:

Lantirn bey birşey soracam düşüncende haklı olabilirsin ama neden herkese (eleştiren herkese) cevap vermek zorunda hissediyorsun kendini?

simdi bizim de bir avukatlik gorevimiz var malum yapacak bisey yok. Gunde en az 2 tane avukatlik postu atmazsam baroyla aramizdaki sozlesmeyi ihlal etmis oluyorum.

Goygoy bir yana sadece kendi icinde celiski barindiran postlara karsi muhalif post atarim. Yoksa gercekten elestirilecek seyleri hep birlikte elestiriyoruz zaten. Isteyen gecmis mesajlarima bakabilir.

Edited by lantirn, 06 July 2017 - 05:57 PM.

TheOrderTRU_32 #20 Posted 06 July 2017 - 07:46 PM

Corporal

• Player
  • 43558 battles
  • 102
  • [TR-U] TR-U

View Postlantirn, on 06 July 2017 - 05:57 PM, said:

simdi bizim de bir avukatlik gorevimiz var malum yapacak bisey yok. Gunde en az 2 tane avukatlik postu atmazsam baroyla aramizdaki sozlesmeyi ihlal etmis oluyorum.

Goygoy bir yana sadece kendi icinde celiski barindiran postlara karsi muhalif post atarim. Yoksa gercekten elestirilecek seyleri hep birlikte elestiriyoruz zaten. Isteyen gecmis mesajlarima bakabilir.

• (MrBotosh likes this) bozacının şahidi şıracı başkada inanan yok zati

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users